فیلی که باهاش مثل ابر بهار اشک ریختی چی بوده؟؟؟

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ااااااااااوووووووووووه مرد حسابی انقدر زیاده که همشون یادم نمیاد!!!!!!
ولی اونایی که یادمه:زیر تیغ
میم مثل مادر
اخراجی های یک اون آخراش
عشق ممنوع اون قسمتی که بیسان اومد با ثمر خداحافظی کنه بره خارج از کشور با این که بیشتر از ده بار اون صحنه رو دیده بودم ولی نشستم زار زار گریه کردم:cry:
من شوق پرواز رو ندیده بودم ولی تو قسمت آخر مهمون داشتیم که این فیلم رو تعقیب میکردن، به خاطر اونا نشستم دیدم، با مهمونا هم صدا شدیم آی گریه کردیم
دیگه عرضم به حضورتون........یادم نمیاد اومدنی بازم میگم

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آهاااان یادم رفته بود ..............مختارنامه
تو اونم بد جور گریه کردم:cry:

mandana-n

عضو جدید
زیر تیغ (بیشتر قسمتهاش)
شوق پرواز (قسمت آخرش و اون قسمتی که سعید شهید شد)
دوئل
میم مثل مادر
در چشم باد (قسمتی که اسد شهید شد و مراسم عزاداریش که منم پا به پای بازیگرا گریه کردم!:crying: قسمتی که بیژن و لیلی از هم جدا شدن و لیلی اسیر شد و قسمتهای پایانیش)

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
فیلم هاچیکو

هاچیکو، نماد وفاداری

یه روز پر دغدغه و خسته کننده رو پشت سر میذاری... ولی میدونی وقتی که برگردی، یکی منتظرته... کسی که بهت شور و شوق زندگی میده!
فیلم هاچیکو برداشتی از داستان واقعی سگی به همین اسم از نژاد آکیتای ژاپن هست. این سگ، باوفاترین و مهربون ترین سگ دنیاست! اطلاعات بیشتر و تماشای تریلر فیلم: Hachiko, a dog's story
هاچی دو ماهه، موقع حمل تو ایستگاه قطار شیبوئی نزدیک توکیو، از روی باربر میافته زمین. قفسش رو باز میکنه و تو ایستگاه این طرف اون طرف میره که بالاخره یه مسافر اون رو برمیداره و میبره خونه. این مسافر در واقع پرفسور دانشگاه توکیو بوده که مجبوره برای رفتن به سر کار، از قطار استفاده کنه...
روی قلاده ی این سگ گمشده، نوشته ای ژاپنی هس که به معنی هاچی یعنی عدد 8 هست. عدد 8 تو فرهنگ ژاپن، نماد شانس، موفقیت و خوشبختیه... اینطور میشه که پرفسور اسم این سگ رو هاچیکو میذاره!
خلاااااااااصه، بین پرفسور و هاچیکو رابطه ی دوستانه ی عمیقی برقرار میشه ... تا حدی که هاچی هر روز سر ساعت 4 بعد از ظهر، دم ایستگاه قطار منتظر صاحبش می موند تا از سر کار برگرده!
تا این که...
دیگه خودتون ببینید! این هم لینک برا تماشای آنلاین یا دانلود: Download and watch online
این فیلم از زیباترین و احساسی ترین فیلمهایی بود که دیدم. جزو معدود کارهایی بود که سرش واقعا اشکم در اومد و حسابی گریه کردم! هاچی به ما یاد میده که عشق چیزی نیست که از بین بره و جاودانه... وای اون یه قهرمان واقعیه!!
حتی تندیس یادبودی از اون جلوی ایستگاه قطار شیبوئی نصب شده. بسیار عالی!

Hojjat.66

عضو جدید
من که یادم نمی یاد اشک بریزم ... ولی این فیلم ها رو میشه بهانه کنی و دلت رو خالی ..:biggrin:

غصه دلها ...

سام ونرگس....

اواز قو...

رویای خیس ...

کبوتر وباز ( خارجی ).....

بهترینشون هم فیلم خودم......

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مثله ابر بهار كه نه...اما زماني كه بتونم سكانسهايي از فيلمو با بغضهاي تو دلم به هم ربط بدم يه چند قطره اي صدقه ميدم:D
تو خيلي از فيلمها هم ممكنه اين اتفاق بيوفته
آخريش پرتقاله خوني بوده;)

kiana -m

عضو جدید
ااااااااااوووووووووووه مرد حسابی انقدر زیاده که همشون یادم نمیاد!!!!!!
ولی اونایی که یادمه:زیر تیغ
میم مثل مادر
اخراجی های یک اون آخراش
عشق ممنوع اون قسمتی که بیسان اومد با ثمر خداحافظی کنه بره خارج از کشور با این که بیشتر از ده بار اون صحنه رو دیده بودم ولی نشستم زار زار گریه کردم:cry:
من شوق پرواز رو ندیده بودم ولی تو قسمت آخر مهمون داشتیم که این فیلم رو تعقیب میکردن، به خاطر اونا نشستم دیدم، با مهمونا هم صدا شدیم آی گریه کردیم
دیگه عرضم به حضورتون........یادم نمیاد اومدنی بازم میگم

از امضات خیلی خوشم اومد.;)

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهان یادم اومد, علاوه بر همه فیلم هایی که خودم و دوستان در این تایپک گفتند, فیلم دیگه ای که واقعا بعضی سکانس هاش روح آدم رو تکون میده فیلم " جوخه " الیور استون هست.

اون صحنه ای که همه فک میکنن سرجوخه الیاس کشته شده, اما در ناباوری الیاس از بین لشگر ویتکونگ ها بیرون میاد و به سمت هلی کوپترهای آمریکایی میدوه که نجاتش بدن. بین سرنشینان نزدیک ترین هلی کوپتر به سرجوخه الیاس بحث پیش میاد که الیاس رو ریسک کنند و نجات بدند یا اینکه بیخیالش بشند. سر انجام یکی از دوستای الیاس خلبان رو قانع میکنه که برگرده و الیاس رو نجات بدهند. هلیکوتر برای نجات الیاس تغییر جهت می دهد...
از اون سمت الیاس, بدون اسلحه, که بارها از شهروندان ویتنامی دفاع کرده بود, نماد مظلومیت فیلم , در حال فرار به سمت هلیکوپتر هست, که بر اثر تیرهای فراوانی که بهش اصابت میکنه زمین میخوره, اما با زهم سعی داره که بلند بشه ولی باز هم تیر میخوره و میمیره. ترکیب اسلو موشن + موسیقی فوق العاده از این قسمت از فیلم یک شاهکار به یاد موندنی ساخت. هیچ وقت این صحنه رو از یادم نمیره. خیلی با این صحنه گریه کردم.

آخرین ویرایش:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
یادم نمیاد با فیلمی گریه کرده باشم

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
میم مثل مادر و یک فیلم دیگه که اسمشو نمیشه اینجا بگم

bahar-64

عضو جدید
معمولا زود اشکم در میاد ولی فیلم "میم مثل مادر" خیلی اشک ریختم به طوری که آخر فیلمو تماشا نکردم

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه فیلم تو 8 سالگیم دیدم اسمش فکر کنم بود پدر یکی با اون خیلی گریه کردم
یکی فیلم محبتین تو 13 سالگی دیدم
اخری هم فیلم میم مثل مادر که گلشیفه فراهانی نقششو داشت

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من فیلم زیاددیدم ولی باهیچکدوم گریه نکردم

coherent

عضو جدید
دیروز یه بار دیگه سر صحنه دادگاه جدایی نادر از سیمین اونجایی که ساره بیات التماس میکنه شهاب حسینی بازداشت نکنند دوباره ...

منتوما

عضو جدید
میم مثل مادر
سوپراستار
مجنون لیلی
مختارنامه
عاشق فیلم های شهاب حسینی ام.خیلی زیبا نقش آفرینی میکنه.