کسی ازتون انتقاد کنه باهاش چطو برخورد میکنین؟؟؟؟

rahaaaaa

عضو جدید
من یه تاپیک گذاشتم راجع به کافی شاپ فقط خواستم نظرارو بدونم اما اکثرشون مخاطب رو من دونستنو هرچی دلشون خواست گفتن...خب خیلی غصه خوردم..اصلا دوس داشتم گریه کنم.دلم میخواست همه اونایی که بدو بیراه گفتنو بزنم! اما با خودم فکر کردم هنوز اول راهی خب انتقادم بخشی از زندگیه... و از همه تشکر کردم...بازم تشکر... حالا شما بگین وقتی انتقاد میشنوین چه حالی میشین و با طرف چطور برخورد میکنین؟؟؟

shiva.vahed

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب من همیشه سعی کردم آدم انتقادپذیری باشم ;-)
اما واقعا به هر کسی اجازه نمیدم ازم انتقاد کنه
فکر کنم اول باید انتقادکننده را قبول داشته باشی تا بتونی انتقاداشو بپذیری
اما فکرشو نکن-طرز تفکر هر کسی فقط در حد خودشه
به قول دکتر شریعتی از انسانها غمی به دل نگیر ، زیرا که خود غمگینند...

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا جو اینجا رو با شرایط عادی مقایسه نکن، اینکه اینجا احساس گریه کردن بهت دست داده، فکر نکن که بیرون هم اینجوری میشی، اینجا بعضیا هستند که تخریب شخصیت کارشونه و اگر بر خلاف عقایدشون نظر بدی بیشتر خودتو هدف قرار میدن تا عقایدتو.

من خودم از اونایی هستم که اهل انتقاد هستم و از خودمم زیاد انتقاد میشه، ولی نباید انتقاد رو با تخریب اشتباه گرفت.
من اینجا از دست بعضیا ناراحت میشم چون بعضی وقتا انتقاد نمیکنند، بلکه تخریب میکنند.

alborz_3000

اخراجی موقت
کسی که از من انتقاد کنه، یعنی احساس میکنه دیگه به دنودناش نیازی نداره

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
خودتونو بابت این مسائل ناراحت نکنید منم اون تاپیکو قبل این تاپیک دیدم و دیدم نوشتید که من موضعی فعلا ندارم.فقط نظرتونو راجع به این موضوع بگین.
باید اینو درشت تر می نوشتید چون بعضیا به خدا کامل تاپیکارو نمیخونند تازه نظرم میدن
این مسایل ارزش گریه کردن نداره.

من کلا انتقاد پذیرم و بهترین دوستمو کسی میدونم که در خفا وقتی تنهاییم ازم انتقاد کنه و بدیام و اخلاقای بدمو بهم گوش زد کنه.

من اگه انتقادی که ازم بشه در خفا که اصلا ناراحت نمیشم ولی جلوی جمع باشه و خدایی ناکرده جنبه ی تخریب داشته باشه نمیذارم یک شخص با یه مشت حرف منو بهم بریزه و شاید جوابشو بدم و شاید ندم ولی بهش فکر میکنم بعدا.

به قول دکتر شریعتی
هر که بد ما به خلق گوید ما چهره ز غم نمی خراشیم
ما خوب از او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم

atimehr

عضو جدید
رها جون.میشینم گوش میدم.اگه راس میگفتن سعی میکنم خودمو درس کنم.اگرم نه که اهمیت نمیدم.

*باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
تایپیکت خیلی قشنگ بود و رفتار اونام واقعا زشت و زننده بود.........
ناراحت نباش........

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که عین بچه ادم گوش میکنم اگه دیدم درست میگه سعی میکنم رفتارمو تصحیح کنم اگه هم نه که از اون گوش در میکنم ولی احترامشو نگه میدارم و بهش هیچی نمی گم!

rahaaaaa

عضو جدید
از همتون واقعا تشکر اونم یه عالمه...از ظهر که خوندم نظرارو تا عصر دلخور بودم از اهانتا طوری که کلا قید باشگاه رو زدم..میدونین در هر صورت اگه اون حرفا اعتقاد شخصیه من بود هم نباید اونطور برخورد میشد.چون هر انسان یه عقیده ای داره و عقیده ی همه ی انسانا هم محترمه...اما این موضوع باعث شد خودم یه درس بگیرم.که به عقیده ی همه انسانا احترام بزارمچون هر انسان یه عقیده ای داره و عقیده ی همه ی انسانا هم محترمه.یادمه دو سه روز پیش تو یه ناپیک راجع به محرم نامحرم خیلی تند وتیز انتقاد کردم از یه عده.البته به شخص اهانت نکردم..

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشحال ميشم ازم انتقاد كنن

البت توهين با انتقاد فرق داره ها

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=3]http://www.iran-eng.../images/buttons/firstnew.png کسی ازتون انتقاد کنه باهاش چطو برخورد میکنین؟؟؟؟[/h]

میزنم دهن مهنشو سروی میکنم

ensan1

عضو جدید
اول میزنم تو گوشش ....بعد میگم حالا حرفتو بزن عزیزم...شوخی کردم:D

"بهترین دوست من کسی است که عیب هایم را به من هدیه دهد"

بستگی به طرز گفتنش داره اگه بخواد واقعا به من هدیه بده و درست صحبت کنه و با منطق قبول میکنم
اما اگه بخواد بزنه تو سرم و تحقیرم کنه نه ،ناراحت میشم...

ensan1

عضو جدید
که به عقیده ی همه انسانا احترام بزارمچون هر انسان یه عقیده ای داره و عقیده ی همه ی انسانا هم محترمه

حالا من یه انتقاد بکنم از شما؟

به همه عقیده ها احترام نذارید امابه همه انسانها احترام بذارید..... انسان ها رو از بعضی عقیده هاشون جدا کنید..هر عقیده ای قابل احترام نیست، تمام انسانها قابل احترامند،اما این احترام هم حدی داره
اگه بخواد آسیب بزنه باید طوری دیگه ای برخورد کرد...

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
که به عقیده ی همه انسانا احترام بزارمچون هر انسان یه عقیده ای داره و عقیده ی همه ی انسانا هم محترمه

به همه عقیده ها احترام نذارید امابه همه انسانها احترام بذارید..... انسان ها رو از بعضی عقیده هاشون جدا کنید..هر عقیده ای قابل احترام نیست اما تمام انسانها قابل احترامند با هر عقیده ای...
ماهم که اون بالا همینو گفتیم:w05:

rahaaaaa

عضو جدید

به همه عقیده ها احترام نذارید امابه همه انسانها احترام بذارید..... انسان ها رو از بعضی عقیده هاشون جدا کنید..هر عقیده ای قابل احترام نیست، تمام انسانها قابل احترامند،اما این احترام هم حدی داره
اگه بخواد آسیب بزنه باید طوری دیگه ای برخورد کرد...
شما درست میگین.منظورم اینه به کسی به خاطر عقیدش توهین و بی احترامی نکنیم..واین دلیل بر این نیست که عقیدشو قبول داریم...

ensan1

عضو جدید
:biggrin: جالب بود

هم رشته ای گرامی احساس نمیکنی خیلی کلی گفتی ؟!.... این یه اصطلاحه بیشتر...اینطور نیست؟

خوب اشکال نداره من تفسیرش کردم دیگه :)

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یه تاپیک گذاشتم راجع به کافی شاپ فقط خواستم نظرارو بدونم اما اکثرشون مخاطب رو من دونستنو هرچی دلشون خواست گفتن...خب خیلی غصه خوردم..اصلا دوس داشتم گریه کنم.دلم میخواست همه اونایی که بدو بیراه گفتنو بزنم! اما با خودم فکر کردم هنوز اول راهی خب انتقادم بخشی از زندگیه... و از همه تشکر کردم...بازم تشکر... حالا شما بگین وقتی انتقاد میشنوین چه حالی میشین و با طرف چطور برخورد میکنین؟؟؟
اگه انتقاد بجائی باشه میپذیرم ولی اگه واقعا ارتباطی نداشته باشه با طرف مقابل وارد بحث میشم تا قانعش کنم که اشتباه انتقاد کرده.

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin: جالب بود

هم رشته ای گرامی احساس نمیکنی خیلی کلی گفتی ؟!.... این یه اصطلاحه بیشتر...اینطور نیست؟

خوب اشکال نداره من تفسیرش کردم دیگه :)
قربون شوما:D
درسته هم رشته ایه گرامی...ولی شمارو ارجاع میدم به سخنان ژاک دریدا درباره کلام و نوشتار و فلسفه دیکانس:)

ensan1

عضو جدید
قربون شوما:D
درسته هم رشته ایه گرامی...ولی شمارو ارجاع میدم به سخنان ژاک دریدا درباره کلام و نوشتار و فلسفه دیکانس:)

فکر کنم میدونم در مورد چی صحبت میکنه...ولی ما در وضعیتی هستیم که باید همه چیز رو معنا کنیم.... حتی آدمیت رو

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم میدونم در مورد چی صحبت میکنه...ولی ما در وضعیتی هستیم که باید همه چیز رو معنا کنیم.... حتی آدمیت رو
اینجوری طرف مقابل در حد یه نشخوار کننده ی ذهنی پایین نمیاد؟؟؟

ensan1

عضو جدید
اینجوری طرف مقابل در حد یه نشخوار کننده ی ذهنی پایین نمیاد؟؟؟

سوال خیلی خوبی پرسیدید...
اتفاقا بر عکس تقابل اندیشه رخ میده...هر کسی تفکرات خودشو باید بیان کنه و درصدد تصحیح ان باشه اگه در این مسیر نباشه و به یک طوطی تبدیل بشه میشه نشخوار کننده

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال خیلی خوبی پرسیدید...
اتفاقا بر عکس تقابل اندیشه رخ میده...هر کسی تفکرات خودشو باید بیان کنه و درصدد تصحیح ان باشه اگه در این مسیر نباشه و به یک طوطی تبدیل بشه میشه نشخوار کننده
میتونم قانع نشم که..(به شیوه عادل)
ببینید الان مشکل جامعه ما همینه که همه چیزو میخوان توضیح بدن...حرف شوما در تئوری جالبه ولی در عمل از طرف مقابل نشخوار کننده ای میسازه که فقط به دنبال علوفه بیشتره و هیچ تامل و تفکری انجام نمیده
به نظر من مهمترین چیز تجربه، تفکرو کنکاش ذهنی هست که ما با توضیح بیش از حد اونو از طرف مقابل سلب میکنیم

sana84

عضو جدید
بستگی به شخص مقابل داره . اصولا زیاد اهمیت نمیدم . همیشه کاری رو که از نظرخودم صحیح هست انجام میدم