فکر میکنی چقدر دوست دارن و محبوب کسی هستی؟؟؟

فکر میکنی چقدر دوست دارن و محبوب کسی هستی؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    71
وضعیت
موضوع بسته شده است.

barg

عضو جدید
کاربر ممتاز
من امشب می لم زود لالا کنم...فردا شب که میام امیدوارم یکی پیدا شده باشه با من لاو بترکونه ..... :D

mrha

عضو جدید
mrha عزیزم....(کسری)
:gol::gol::gol::gol:اینا مال اونه..تو برنداریا...:w00:

:redface::redface::redface:

mrha

عضو جدید
ميگم كه سلام عليكم شما خوبين اگه اجازه بدين ما امشب با سوفيا خانوم بريم بيرون يه نسكافه بخوريم وبرگرديم..:razz:

بله بله...! ميگم...!
شما امتحانتو پس ندادي... هنوز كه ميدوني ايشون چقد سخت گيره... تو همين تاپيكم حرف از مخ زنيو اينا زدي...(هدف و مقصود؟؟؟):surprised:
نميشه فعلا حالا منم بگم آره خودش نمياد مطمئن باش.. كجا؟؟؟:)

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله بله...! ميگم...!
شما امتحانتو پس ندادي... هنوز كه ميدوني ايشون چقد سخت گيره... تو همين تاپيكم حرف از مخ زنيو اينا زدي...(هدف و مقصود؟؟؟):surprised:
نميشه فعلا حالا منم بگم آره خودش نمياد مطمئن باش.. كجا؟؟؟:)

نخير جناب حضرت والا من فقط خواستم به اون آقا بفهمونم كه اصلاً كار درستي نيست بخواي مخ زني بكني:mad:
اگه ما اهل مخ زني بوديم كه اين وقت شب مزاحم جناب حضرت والا نمي شديم
حالا هم اگر مرحمتي بفرمائيد تا اين كافي شاپها نبستن ما بريم يه نسكافه بخوريم بيايم
وبعد با خانواده مزاحمتون بشيم:sweatdrop:
ok

mrha

عضو جدید
نخير جناب حضرت والا من فقط خواستم به اون آقا بفهمونم كه اصلاً كار درستي نيست بخواي مخ زني بكني:mad:
اگه ما اهل مخ زني بوديم كه اين وقت شب مزاحم جناب حضرت والا نمي شديم
حالا هم اگر مرحمتي بفرمائيد تا اين كافي شاپها نبستن ما بريم يه نسكافه بخوريم بيايم
وبعد با خانواده مزاحمتون بشيم:sweatdrop:
ok

نه ديگه اول با خانواده مزاحم بشين بد...! :D

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط خدا

فقط خدا

اگه همه فكر مي كنن كه كسي دوستشون نداره اشتباه فكر مي كنند چون يكه اون بالاست كه همه رو دوست داره و به هشون مهبت مي كنه اما ماچي اونو فقط تو مواقع سختي مي بينيم خدا خيلي بزرگه كه ازدست ما نميرنجه و ما خيلي كوچيكيم كه حكمت خدارو نميدونيم و فكر مي كنيم خدا با هامون بده اما اگر واقا اين طور بود لزومي داشت براي خداوند كه مارو خلق كنه اين ماييم كه دوست داشتن به اين بزرگي را نمي فهميم چون كه خدارا از صميم قلب دوست نداريم و تا دوسش نداشته با شيم محبت اونو هرگز نمي بينيم

پس همين الن دست هارا به اسمان بلند كرده و از بهترين مهربان عالم يعني خدا معضرت مي خواهيم كه در راه او كوتا هي ميكنيم............:cry:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
با خانواده مزاحم شديم يا الله يا الله شما تا با خانواده صحبت مهريه بفرمائيدما تا كافي شاپ سر كوچه بريم سريع بر ميگرديم..:biggrin:
نیشتو ببند..داماد باید سنگین باشه..:mad:
من و داداشیم رفتیم لالا...(آخه الان وقت خواستگاری اومدنه؟؟تعطیله..برو صبح بیا:w07:)

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
نیشتو ببند..داماد باید سنگین باشه..:mad:
من و داداشیم رفتیم لالا...(آخه الان وقت خواستگاری اومدنه؟؟تعطیله..برو صبح بیا:w07:)
مگه قنادي فروشي كه تعطيلش كردين در خونه عروس هميشه بايد رو به سمت داماد باز باشه من هم رفتم لالا ولي فردا حتماً زود بياين در دكون ما كار داريما...
ok

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا