با چه قدر درامد ، فکر میکنی که پولداری؟

mehrshad53

اخراجی موقت
با فرض اینکه زن و یه بچه و یا شوهر و یه بچه داری،فکر میکنی که اگه حداقل چه قدر در امد(ماهیانه) داشته باشی پولدار هستی و اونجور که حال میکنی ،میتونی زندگی کنی؟گفتم حداقل.......

SerpentoR

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون قدر که پولامو بذارم جلوم و بگم:پولم!
اونم بگه: جونم!

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم تاپیک زدین شما؟؟؟

همون ماهی 2-3 میلیون خوبه....
بیشتر هم شد عیب نداره ها!!!!!

(معما ! )

mehrshad53

اخراجی موقت
خب یه حساب سرانگشتی هم بکنین که چیکار با این مقدار پول میشه کرد.
یعنی اجاره خونه و خرج لباس و خوراک و ایاب ذهاب و اینا را تخمین بزنین و.....

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا که فکر میکنم میبینم 2 میلیون کفاف نمیده ! :lol:
ولی از شوخی گذاشته،خرج کردن که انتها نداره......

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه خونه و ماشین نداشته باشم.ماهی حداقل 1.5 برای زنده موندن لازمه ولی اگر بخوام پس انداز کنم بیشتر.

roshanfekrejavan

عضو جدید
کاربر ممتاز
با فرض اینکه زن و یه بچه و یا شوهر و یه بچه داری،فکر میکنی که اگه حداقل چه قدر در امد(ماهیانه) داشته باشی پولدار هستی و اونجور که حال میکنی ،میتونی زندگی کنی؟گفتم حداقل.......
یبار دیگه از اینجور تاپیکای گوجه ای بزاری میام اینجوریت می کنما!

جواب سوالت:انسان هیچوقت از چیزی که داره راضی نمیشه.بستگی داره به تورم و خرج اهل و عیال!
شاید ماهی 1میلیون دلار!:whistle:

mehrshad53

اخراجی موقت
یبار دیگه از اینجور تاپیکای گوجه ای بزاری میام اینجوریت می کنما!

جواب سوالت:انسان هیچوقت از چیزی که داره راضی نمیشه.بستگی داره به تورم و خرج اهل و عیال!
شاید ماهی 1میلیون دلار!:whistle:

دعا کن این تاپیکا گوجه ای نباشه چون اونوقت بقیه تاپیکا چغندری هم نمیشن!

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقامون میگن ماهی ده تومن که با تورم هم بره بالا.
نفهمیدم ولی میخواد به منم بده یانه؟ نمی دونم رو پولای منم حساب کرده یا نه.
ای وای اومد.

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
من سر بار بابام هستم.و با اینکه زندگی متوسط دارم.ماهی 400 تومان خرج شخصی خودم هست.بدون پول غذا .

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماهی 7،8 ملیون خوبه :D
10ملیون هم که دیگه نور الا نوره ..............
ولی بازم آدم راضی می شه که اینطوریه دیگه:razz:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم الله الرحمن الرحیم
اصولا قناعت تو زندگی خوبه
یه فیلسوف هم می گفت سعی کن تو زندگی به داشته هات راضی باشی اما قانع نباشی
البته فکر کنم اون فیلسوف تو ایران امروز زندگی می کرد ( شایدم هنوز زندگی می کنه )
با داشتن موجودزنده و پویایی چون تورم ( الهی قربونش برم که سن رشدش هم هست :D) نمیشه تو زندگی قانع بود باید دنبال بیشترش هم باشی
اما در کل من لامپ ااااااا ببخشید انسان کم مصرفی هستم ( پول آرایش و مد و این جور چیزا ندارم الحمدالله :smile: حدود سه ماهی هم میشه که تو رژیم غذایی هستم قد گنجیشک غذا می خورم:( اما .............................اما فقط مصرف اینترنتم خیلی بالا رفته صدای بابا که هیچ صدای مخابراتم دراومده :surprised:)

mehrshad53

اخراجی موقت
بسم الله الرحمن الرحیم
اصولا قناعت تو زندگی خوبه
یه فیلسوف هم می گفت سعی کن تو زندگی به داشته هات راضی باشی اما قانع نباشی
البته فکر کنم اون فیلسوف تو ایران امروز زندگی می کرد ( شایدم هنوز زندگی می کنه )
با داشتن موجودزنده و پویایی چون تورم ( الهی قربونش برم که سن رشدش هم هست :D) نمیشه تو زندگی قانع بود باید دنبال بیشترش هم باشی
اما در کل من لامپ ااااااا ببخشید انسان کم مصرفی هستم ( پول آرایش و مد و این جور چیزا ندارم الحمدالله :smile: حدود سه ماهی هم میشه که تو رژیم غذایی هستم قد گنجیشک غذا می خورم:( اما .............................اما فقط مصرف اینترنتم خیلی بالا رفته صدای بابا که هیچ صدای مخابراتم دراومده :surprised:)

ایول...... اومدم یه چی بگم ترسیدم چاله میدونی باشه:surprised:
بابا یه ADSL بگیر ماهی 10 تومن،کجاش بالاست؟

mehrshad53

اخراجی موقت
مگه adsl خرج مخابرات نداره ؟:surprised:
نه دیگه کلا ماهی 10 تومن میشه حتی اگه همش آن باشی،میدونی خودت که.....
تازه 10 برابر دایال اپ سرعت بهت میده،فقط برای 512 یه مهر شرکت میخواد...اگه آشنا نداری به خودم بگو;)

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دیگه کلا ماهی 10 تومن میشه حتی اگه همش آن باشی،میدونی خودت که.....
تازه 10 برابر دایال اپ سرعت بهت میده،فقط برای 512 یه مهر شرکت میخواد...اگه آشنا نداری به خودم بگو;)
دارمش ( راس داشتم اما این قضیه بسته شدن ip باعث شد برم رو dial up ) اما چرا پول قبض تلفن ما همش تصاعدی بالا می ره :surprised:
من هم قبلا این فکر رو داشتم همون مقدار هم می دادم اما این قضیه باعث شد فکر کنم پول on بودن بیاد رو قبض تلفن ؟:surprised:

mehrshad53

اخراجی موقت
دارمش ( راس داشتم اما این قضیه بسته شدن ip باعث شد برم رو dial up ) اما چرا پول قبض تلفن ما همش تصاعدی بالا می ره :surprised:
من هم قبلا این فکر رو داشتم همون مقدار هم می دادم اما این قضیه باعث شد فکر کنم پول on بودن بیاد رو قبض تلفن ؟:surprised:

نه نمیاد...اگه تلفن بی سیم دارین شاید کسی از خططون استفاده میکنه.( تلفنش هم فرکانس شماست)

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه نمیاد...اگه تلفن بی سیم دارین شاید کسی از خططون استفاده میکنه.( تلفنش هم فرکانس شماست)

خب خیلی وقته که داریم اما هیچ وقت اینطور نمی شد در واقع از زمانی که من نتی شدم این هم رفت بالا
قبلا فقط برای هفته ای دو سه نوبت می اومدم نت اما از یه ماه قبل انتخابات خیلی میام
فکر کردم برا اونه
اما خب در مورد تلفن بی سیم راس می گی فرکانسش یکی باشه ..............
خب باید چیکار کنم فرکانسش می تونم تغییر بدم ؟:razz:

mehrshad53

اخراجی موقت
خب خیلی وقته که داریم اما هیچ وقت اینطور نمی شد در واقع از زمانی که من نتی شدم این هم رفت بالا
قبلا فقط برای هفته ای دو سه نوبت می اومدم نت اما از یه ماه قبل انتخابات خیلی میام
فکر کردم برا اونه
اما خب در مورد تلفن بی سیم راس می گی فرکانسش یکی باشه ..............
خب باید چیکار کنم فرکانسش می تونم تغییر بدم ؟:razz:

اگه از این مدلهای 2.4 یا 5.8 گیگاهرتز باشه که مشکلی ندارن ولی اگه قدیمی تره باید چک بشه.
یه پرینت از مخابرات بگیرین همه چیز معلوم میشه!

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهرشاد جان تو که متاهلی خودت میدونی زن وبچه چقد خرج داره