فقط اونايي كه روراست هستن بيان تو

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصولا پسرا اینطور مواقع خیلی دوس دارن سنت پیامبرو بجا بیارن. چند همسری. هه هه.

sade_messi

عضو جدید
اصولا پسرا اینطور مواقع خیلی دوس دارن سنت پیامبرو بجا بیارن. چند همسری. هه هه.

اتفاقا اصلا اينو قبول ندارم
زمان پيامبرو نميدونم ولي الان هركي اينجوري باشه شك نكن آدم رذل و هوس بازيه.............

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره بابا... عرضه دارن از پس غرغرای ما دخترای امروزی بر بیان اصن نوش جونشون. ما که حسود نیسیم.نه؟

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
زمان پيامبرو نميدونم ولي الان هركي اينجوري باشه شك نكن آدم رذل و هوس بازيه.............
نه بابا داداشمون.خیلی پسر خوبیه.....خوش به حال زنش با این همسر متمدن...

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
بخواین بگیرین اصن با این حفا کار ندارین. انقد قشن دختررو بدهکار میکنید که...

ghxzy

کاربر ممتاز
آره بابا... عرضه دارن از پس غرغرای ما دخترای امروزی بر بیان اصن نوش جونشون. ما که حسود نیسیم.نه؟
عرضشو که دارن البته اگه بتونن یکی رو نگهدارن بقیشو هم میتونن...
ولی این داداشمون پسر خوبیه از کارا نمیکنه....:smile:

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که گفتم اگه از پس زبو اولیش بر میان اصن ده تا بگیرن. نوش جان. مشکل اینجاس که پسرا صد سال کار کنن طاقت یه روز غرغرای سازنده ما دخترارو ندارن!

ghxzy

کاربر ممتاز
نه گلم من کلی گفتم اونم واسه خنده... منظورم اینه که حف دهن پر کن دارن. وگن بجه های اینجا جز من همه خوبن...
نه عزیزم توهم خوبی .مگه تو چته که بخوای بد باشی خیلی دلمونم بخواد....

sade_messi

عضو جدید
بخواین بگیرین اصن با این حفا کار ندارین. انقد قشن دختررو بدهکار میکنید که...

ديگه هر كي خودشو شرافتش
از اونجا كه زنا نميتونن همزمان 2 تا شوهر داشته باشن مردا هم بايد اونقد مرد باشن كه به يه زن قانع باشن

ghxzy

کاربر ممتاز
من که گفتم اگه از پس زبو اولیش بر میان اصن ده تا بگیرن. نوش جان. مشکل اینجاس که پسرا صد سال کار کنن طاقت یه روز غرغرای سازنده ما دخترارو ندارن!
آره واقعا چرا ما دخترا انقد غر غروییم؟؟؟؟

ghxzy

کاربر ممتاز
ديگه هر كي خودشو شرافتش
از اونجا كه زنا نميتونن همزمان 2 تا شوهر داشته باشن مردا هم بايد اونقد مرد باشن كه به يه زن قانع باشن
بحث قانع بودن و نبودن نیست این حق مرداست که چند تا زن بگیرن.ولی چون نمیتونن عدالتو برقرار کنن وخانوما هم یه خورده حسودن...یه ذره با این مسئله مشکل دارن....

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره واقعا چرا ما دخترا انقد غر غروییم؟؟؟؟
نه بابا خوبه که.. البته تا جایی که با توهین نباشه. من کلی از کارامو با همین غرغر پیش بردم البته یه خوده لوس کدنو ناز چاشنیش باشه اثر داره.

zahra-FARZIN

عضو جدید
غير رسمي يه چندنفري بودن رسمي هم يه نفر كه قربونش برم خيلي سمجه اما قبل ازينكه من جوابي بدم خانوادم نه رو زودتر از من گفتن به همشون دي:

ghxzy

کاربر ممتاز
نه بابا خوبه که.. البته تا جایی که با توهین نباشه. من کلی از کارامو با همین غرغر پیش بردم البته یه خوده لوس کدنو ناز چاشنیش باشه اثر داره.
اثر که میدونم داره فقط رو اعصابه...

sade_messi

عضو جدید
بحث قانع بودن و نبودن نیست این حق مرداست که چند تا زن بگیرن.ولی چون نمیتونن عدالتو برقرار کنن وخانوما هم یه خورده حسودن...یه ذره با این مسئله مشکل دارن....

نه به نظر من اصلا حقشون نيست
مگه حقو كي تعيين ميكنه؟؟؟؟

تبسم44

عضو جدید
نه کدوم حق؟
اگه زنا یه شوهر دارن...پس مردا هم باید یه زن داشته باشن........

ghxzy

کاربر ممتاز
نه به نظر من اصلا حقشون نيست
مگه حقو كي تعيين ميكنه؟؟؟؟
مرده شاید از یه دختره دیگه هم خوشش بیاد .بره باهاش دوست بشه بهتره یا باهاش ازدواج کنه؟

نه کدوم حق؟
اگه زنا یه شوهر دارن...پس مردا هم باید یه زن داشته باشن........
من خودم اینا رو میگم ولی فقط از جنبه قانونی پیش من محترمه وگرنه اگه یه زمانی من ازدواج کنم وهمسرم بره زن دوم بگیره میکشمش:D

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرده شاید از یه دختره دیگه هم خوشش بیاد .بره باهاش دوست بشه بهتره یا باهاش ازدواج کنه؟

من خودم اینا رو میگم ولی فقط از جنبه قانونی پیش من محترمه وگرنه اگه یه زمانی من ازدواج کنم وهمسرم بره زن دوم بگیره میکشمش:D
آفرین. منم صدا کن بیام بکشمش . دس تنها سخته نمیتونی...

بالا