[ فستیوال های ورزشی ] المپیک 2012

[ فستیوال های ورزشی ] المپیک 2012

• درخشان

رای: 0 0.0%
  • خوب

رای: 4 44.4%
  • متوسط

رای: 5 55.6%
  • ضعیف

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    9
  • نظرسنجی بسته .

malmal_r

عضو جدید
بخدا می خواستم تایپکشو بزنم!!!!دمت گرم!!!
اون داور بی شعور این مدالو از ماه گرفت!!!!

ولی چیزی از ارزش های علی مظاهری کم نشد!!!
اقا جون من همگی به افتخار داش علی یه 30ثانیه دست بزنن!

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
بخدا می خواستم تایپکشو بزنم!!!!دمت گرم!!!
اون داور بی شعور این مدالو از ماه گرفت!!!!

ولی چیزی از ارزش های علی مظاهری کم نشد!!!
اقا جون من همگی به افتخار داش علی یه 30ثانیه دست بزنن!

قربونت.

همونطور که نوشتم مدالمون شکست!!!!
به افتخارش دست زدم.
عالی.قهرمان ملی

iZass32

عضو جدید
کاربر ممتاز
حذف نماینده ایران از المپیک با ناداوری

حذف نماینده ایران از المپیک با ناداوری

بوکسور وزن 91- کیلوگرم تیم ملی ایران با شکست برابر حریف کوبایی از صعود به مرحله دوم مسابقات المپیک بازماند.

فارس: بوکسور وزن 91- کیلوگرم تیم ملی ایران با شکست برابر حریف کوبایی از صعود به مرحله دوم مسابقات المپیک بازماند.

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لندن، علی مظاهری بوکسور وزن 91- کیلوگرم تیم ملی ایران در نخستین بازی خود به مصاف "خوزه لاردوت گومز" بوکسور تیم ملی کوبا رفت که در راند اول با نتیجه 6 بر 4 حریف خود را شکست داد ولی در راند دوم داوران دو اخطار پیاپی به وی دادند و بلافاصله اخطاز سوم را نیز دریافت کرد تا به راحتی شکست را بپذیرد.

مظاهری که این ناداوری را باور نداشت به اعتراض رینگ را ترک کرد.

"خوزه لاردوت گومز" کوبایی 22 ساله قهرمان بوکس آماتور جوانان جهان در سال‌های 2008 و 2009 بوده و در المپیک نوجوانان سنگاپور هم حضور داشت. عنوان بهترین بوکسور آماتور کوبا در سال 2009 نیز در کارنامه وی دیده می‌شود.

یارانراد

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
ایران همیشه سربلند هست وخواهد بود
اینها با این کارها نمی تونن جلوی جوانهای عزیزکشور عزیز ما رو بگیرن
علی مظاهری مدالش که نشکست هیچ قهرمان تر از دیروز خواهد بود

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
حیف شد ، خیلی حیف
هنوزم اعصابم خورده ، بخاطر خودش که خیلی زحمت کشیده بود

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
در حقش نامردی شد
دلم براش خیلی سوخت وقتی به مربیش میگفت آخه چیکار کردم ، این همه زحمت کشیدم

همه سالن ، همه تماشاگرا هم داشتن اعتراض میکرن ، صدای اعتراض به وضوح بگوش میرسید

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
این داور بی شعور بوکس چرا اینجوری کرد با علی مظاهری؟؟
واقعا سر تر از حریف کوبایی بود ، راحت میتونست ببره
خیلی حالم گرفته شد ، حقش نبود اینجوری ، من خیلی بهش امید داشتم ، نامردی کردن در حقش
واقعا پریشب بازی روزبهانی داور 5-6 بار فقط و فقط تذکر داد به حریفش اما این یکی زرتی تو کمتر از یه دقیقه اخطار دوم و سوم رو هم داد ، خدا بگم چیکارشون کنه آخه
مظاهری داشت حمله میکرد آخه ای بابا ....

مظاهری دوستت داریم

.
.
.

برای ما طالا گرفتی!!

همه این رو میدونم ، ممنون از بابت همه چیز ...

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
در اینکه در حقش نامردی شد حرفی نیست ولی بنظرم کاری که انجام داد اصلا حرفه ای نبود و بیشتر احساسی بود.لااقل انتظار بیشتری از خودش و مخصوصا مربیش باید داشت.چون همه میدیدند که چه ظلمی در حقش شده و اینکه به حالت قهر رینگ رو ترک کرد جالب نبود مخصوصا اینکه ایشون پرچمدار ایرانم بود!!!امروز دیدیم که برای ورزشکار ژاپنی هم چنین مشکلی وجود داشت.ولی خیلی حرفه ای برخورد کرد و حقشم گرفت.ولی ما طوری رفتار کردیم که جا برای اعتراض هم وجود نداشت!!!! حالا هی بریم تو یاهو و فیس بوک هیاهو کنیم!!آخرش به چیزی نمیرسیم!!!!امیدوارم در ادامه ورزشکارامون خیلی حرفه ای و سنجیده تر عمل کنند!!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
در اینکه در حقش نامردی شد حرفی نیست ولی بنظرم کاری که انجام داد اصلا حرفه ای نبود و بیشتر احساسی بود.لااقل انتظار بیشتری از خودش و مخصوصا مربیش باید داشت.چون همه میدیدند که چه ظلمی در حقش شده و اینکه به حالت قهر رینگ رو ترک کرد جالب نبود مخصوصا اینکه ایشون پرچمدار ایرانم بود!!!امروز دیدیم که برای ورزشکار ژاپنی هم چنین مشکلی وجود داشت.ولی خیلی حرفه ای برخورد کرد و حقشم گرفت.ولی ما طوری رفتار کردیم که جا برای اعتراض هم وجود نداشت!!!! حالا هی بریم تو یاهو و فیس بوک هیاهو کنیم!!آخرش به چیزی نمیرسیم!!!!امیدوارم در ادامه ورزشکارامون خیلی حرفه ای و سنجیده تر عمل کنند!!

دوست عزیز حکایت این بازی با مسابقه بوکسور ژاپن فرق داشت
اون بازی تموم شد بوکسورها برای اعلام نتیجه رفتن کنار داور و اونم دست بوکسور آذربایجان رو برده بالا
در این مورد هیچ وقت نمیومدن بگن خوب اشتباه کردیم حالا دوباره برگردید و بازی کنید
محرومیت داورم هم تاثیری نداره به حالمون
مگه خیلی وقتا نبوده تو کشتی و تکواندو داورا به وضوح اشتباه کردن و کشتی گیرا و تکواندو کارا وایستادن کنار داور و بازنده اعلام شدن اما بعدش اتفاقی نیافتاده؟

donya...

عضو جدید
منم بازی رو دیدم واقعا شوک شدم همین طور مات مونده بودم تو اون لحظه فک میکردم من اشتباه دارم متوجه میشم مظاهری سومین اخطارشو گرفته.
واقعا مشخص بود مظاهری برنده بازیه آخه کوباییه به پای فن و استیل مظاهری نمیرسید مظاهری برنده بازی بود نیازی به این کارا نداشت که نگذاره حریفش بازی منه و به قول داوراشون حریفشو بگیره
به هر حال هر سری باید چوب این بی عدالتیا و ناداوریا رو بخوریم واقعا سخته یکسال و نیم دوری از خانواده و اردوهای سنگین بعد با یه ناداوری تو کمتر از یک دقیقه همه چی به باد بره

donya...

عضو جدید
با حرف شما هم موافقم این کار باعث شد اونا نتونن تو اون لحظه اعتراض بزنن و کمیته انظباطی هم مسلما ساکت نمیشینه واسه همین چیزاس که کمیته انظباطی تشکیل شده

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز حکایت این بازی با مسابقه بوکسور ژاپن فرق داشت
اون بازی تموم شد بوکسورها برای اعلام نتیجه رفتن کنار داور و اونم دست بوکسور آذربایجان رو برده بالا
در این مورد هیچ وقت نمیومدن بگن خوب اشتباه کردیم حالا دوباره برگردید و بازی کنید
محرومیت داورم هم تاثیری نداره به حالمون
مگه خیلی وقتا نبوده تو کشتی و تکواندو داورا به وضوح اشتباه کردن و کشتی گیرا و تکواندو کارا وایستادن کنار داور و بازنده اعلام شدن اما بعدش اتفاقی نیافتاده؟

بنظرتون الان که کنار داور واینستاده قراره اتفاقی بیوفته؟این قضیه 1 روز بیشتر بازتاب نداره.و بعدش تموم میشه.!!!من خودم بابت حذفش ناراحتم ولی بنظرم کار خودش و مربیش درست نبود.این قضیه کاملا سلیقه ای هست .بعضیا مثل شما اعتقاد دارند کارش خوب بوده و بعضیا هم مثل من فکر میکنند.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
با حرف شما هم موافقم این کار باعث شد اونا نتونن تو اون لحظه اعتراض بزنن و کمیته انظباطی هم مسلما ساکت نمیشینه واسه همین چیزاس که کمیته انظباطی تشکیل شده

منم موافقم.متاسفانه امکان داره بابت این کارش محرومش بکنند!!! ولی در کل کار مربیش برام عجیب بود که هیچ عکس العملی هز خودش نشون نداد!!!

donya...

عضو جدید
یه چیزه دیگه مونده سر دلم دوست دارم بگم البته شاید اینجا جاش نباشه
کاش به جای اینکه فدراسیونها و مسوولین قبل از فکر دادن پاداشهای سنگین فکر هزینه های قبل از هر مسابقه و المپیکها باشن واسه ورزشکارا سرمایه خیلی بیشتر از اینها اختصاص بدن تا بتونن خودشونو در سطح بالایی برسونن اکثر ورزشکارا بخاطر نبود بودجه کافی نمیتونن استعداها و تواناییهاشونو نشون بدن

donya...

عضو جدید
منم موافقم.متاسفانه امکان داره بابت این کارش محرومش بکنند!!! ولی در کل کار مربیش برام عجیب بود که هیچ عکس العملی هز خودش نشون نداد!!!
ورزشکار و اخلاق ورزشی کنار هم یه قهرمان میسازه مخصوصا اینکه مظاهری پرچم دار یه ایران بود ایرانی که همه جا فرهنگ و اصالتشو فریاد میزنه .
نمیدونم شاید اگه منم جای علی بودم شاید همینکارو میکردم امیدوارم که دیگه این چیزا رو نبینیم .
البته فک کنم ما فقط تحریم اجناس نشدیم ما رو تحریم ورزشی هم کردن نمونش همین ناداوری بازی مظاهری که کاملا مشخص بود برنامه ریزی شده بود

donya...

عضو جدید
این کجاش خوش چهره اس میلاد وزیری خودمون که خوش چهره تره
رو چشم خواهر برادری :D:D:D

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظرتون الان که کنار داور واینستاده قراره اتفاقی بیوفته؟این قضیه 1 روز بیشتر بازتاب نداره.و بعدش تموم میشه.!!!من خودم بابت حذفش ناراحتم ولی بنظرم کار خودش و مربیش درست نبود.این قضیه کاملا سلیقه ای هست .بعضیا مثل شما اعتقاد دارند کارش خوب بوده و بعضیا هم مثل من فکر میکنند.

الانم دیگه مسلما اتفاقی نمیافته
من دنبال تایید اون کارش یا رد کردنش نیستم ، اما این کار حداقل همین یکی دو روز بازتاب رو داشته ، اگه وایمیستاد اونم نداشت و کسی اصلا توجه نمیکرد
بله مربیش هیچ کاری نکرد ، اگه واسه کشور دیگه ای بود چنان کولی بازی درمیاوردن که همون جا و همون لحظه فیلم بازی رو بازبینی میکردن
اما اینکه با مربیهای حریف دست داد و اومد پایین خودش خیلی قشنگ بود
در مورد اینکه میگید محروم میشه ، تا جایی که میدونم گفته بود بعد از این بازیها میخواد خداحافظی کنه ، شاید به اینم فکر کرده که دیگه محرومیت هم براش مهم نیست
من بخاظر خودش که مطمئنا خیلی زحمت کشیده بود و از خیلی چیزا گذشته بود ناراحت شدم که اینجوری حذف شد ، اگه میباخت اینقدر ناراحتی نداشت

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
الانم دیگه مسلما اتفاقی نمیافته
من دنبال تایید اون کارش یا رد کردنش نیستم ، اما این کار حداقل همین یکی دو روز بازتاب رو داشته ، اگه وایمیستاد اونم نداشت و کسی اصلا توجه نمیکرد
بله مربیش هیچ کاری نکرد ، اگه واسه کشور دیگه ای بود چنان کولی بازی درمیاوردن که همون جا و همون لحظه فیلم بازی رو بازبینی میکردن
اما اینکه با مربیهای حریف دست داد و اومد پایین خودش خیلی قشنگ بود
در مورد اینکه میگید محروم میشه ، تا جایی که میدونم گفته بود بعد از این بازیها میخواد خداحافظی کنه ، شاید به اینم فکر کرده که دیگه محرومیت هم براش مهم نیست
من بخاظر خودش که مطمئنا خیلی زحمت کشیده بود و از خیلی چیزا گذشته بود ناراحت شدم که اینجوری حذف شد ، اگه میباخت اینقدر ناراحتی نداشت

من کلا با این حرکتش موافق نبودم. این حرفی که میگید چون میخواد خداحافظی بکنه بخاطر همین محرومیت براش فرقی نداشت حرف خوبی نیست واگه واقعا اینطور باشه بنظرم نباید پرچمدار میشد.ولی بنظرم اینطور نبوده!!
در کل درستش این بود که با داورم دست میداد و بعدش به نتیجه اعتراض میکرد.اونوقت مطمئنا نگران بازتابشم تو رسانه ها نمیشدیم!!!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کلا با این حرکتش موافق نبودم. این حرفی که میگید چون میخواد خداحافظی بکنه بخاطر همین محرومیت براش فرقی نداشت حرف خوبی نیست واگه واقعا اینطور باشه بنظرم نباید پرچمدار میشد.ولی بنظرم اینطور نبوده!!
در کل درستش این بود که با داورم دست میداد و بعدش به نتیجه اعتراض میکرد.اونوقت مطمئنا نگران بازتابشم تو رسانه ها نمیشدیم!!!
چرا نباید پرچم دار میشد؟ اونا چه ربطی به این جریان داشت؟؟ دارم میگم دیگه محرومیت براش مهم نبوده اگه بخواد خدافظی کنه، میگید نباید پرچم دار میشده؟؟ چه ربطی بهم دارن ؟؟ منظورتونو نفهمیدم
تو بین اعضای کاروان اولیه ایران بهترین گزینه برای پرچمداری بود ، یک طلا و یک برنز بازیهای آسیا و چندین عنوان بین المللی برای این کار کافی بود

به گزارش خبرگزاری فارس
داور بین‌المللی بوکس گفت: با محرومیتی که برای داور بازی مظاهری در نظر گرفته شد باید بازی دوباره تکرار شود.
اردلان در پاسخ به این سؤال که برخی‌ها به اشتباه اظهارنظرهایی کردند و گفتند که اگر مظاهری پس از ناداوری با داور دست می‌داد شاید برای اعتراض به نحوه قضاوت داور راهی باقی می‌ماند و آیا شما با این موضوع موافق هستید یا خیر، گفت: اصلا چنین صحبتی را قبول ندارم. مظاهری با ادب کامل با کوچ‌های کوبایی خداحافظی کرد و هیچ بی ادبی از او سر نزد. بهترین تصمیم را مظاهری گرفت و کنار داور نرفت تا دست حریفش به عنوان فرد برنده بالا برود. بوکسور کوبایی کثیف‌ترین بازی را انجام داد و خوشحالم که نتوانست با مظاهری به عنوان فردی پیروز عکس یادگاری بگیرد.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا نباید پرچم دار میشد؟ اونا چه ربطی به این جریان داشت؟؟ دارم میگم دیگه محرومیت براش مهم نبوده اگه بخواد خدافظی کنه، میگید نباید پرچم دار میشده؟؟ چه ربطی بهم دارن ؟؟ منظورتونو نفهمیدم
تو بین اعضای کاروان اولیه ایران بهترین گزینه برای پرچمداری بود ، یک طلا و یک برنز بازیهای آسیا و چندین عنوان بین المللی برای این کار کافی بود

به گزارش خبرگزاری فارس
داور بین‌المللی بوکس گفت: با محرومیتی که برای داور بازی مظاهری در نظر گرفته شد باید بازی دوباره تکرار شود.
اردلان در پاسخ به این سؤال که برخی‌ها به اشتباه اظهارنظرهایی کردند و گفتند که اگر مظاهری پس از ناداوری با داور دست می‌داد شاید برای اعتراض به نحوه قضاوت داور راهی باقی می‌ماند و آیا شما با این موضوع موافق هستید یا خیر، گفت: اصلا چنین صحبتی را قبول ندارم. مظاهری با ادب کامل با کوچ‌های کوبایی خداحافظی کرد و هیچ بی ادبی از او سر نزد. بهترین تصمیم را مظاهری گرفت و کنار داور نرفت تا دست حریفش به عنوان فرد برنده بالا برود. بوکسور کوبایی کثیف‌ترین بازی را انجام داد و خوشحالم که نتوانست با مظاهری به عنوان فردی پیروز عکس یادگاری بگیرد.

اگه فکرش دقیقا مثل شما بود و چون آخرین حضورش بوده و به همین خاطر حاضر نشد با داور دست بده رو میگم.که اگه این چیزی که میگید درست باشه باید تاسف خورد!!البته امیدوارم اینطوری نبوده باشه.اینم که میگید بهترین گزینه برای پرچم داری بوده خیلی جالبه یعنی بقیه ورزشکارامون از لحاظ عنوان ازش کمتر بودند!!!یعنی کشتیگیرامون و تکواندو و وزنه بردارامون عناوینشون به این آقا نمیرسید؟؟!!!!ایشون فقط یک طلا اونم تو آسیا داشت.در حالی که سوریان 5 مدال طلا جهان رو داره!!!البته من نمیخوام منکر زحمتاش بشم ولی این حرفی که در مورد انتخاب ایشون برای پرچمداری زدین عجیب بود!!!
این خبرم که از فارس گذاشتید یه اظهار نظر شخصی هستش.در مورد اینم که گفته کوبایی کثیف ترین بازی رو انجام داد باید بگم که ایشون داور هستش نه کارشناس و اینم که میاد به بدترین شکل صحبت میکنه دور از ادب هستش.بوکسور کوبایی مگه چیکار کرده که اینطور بهش بی احترامی میکنه.مشکل مشکل داور بوده نه بوکسور کوبایی.در ضمن کارشناسان بوکس گفتن که چون قد مظاهری از حریفش بلندتر بوده باید ازش فاصله میگرفته و بالعکس کوبایی باید بهش میچسبید که همینم اتفاق افتاد.پس کوبایی کار خودشو به نحو احسنت انجام داده ومقصر بنظرم در درجه اول داور بوده و بعدش مربی مظاهری که باید بهش میگفت که باید با داور دست میداد.

در آخرم بگم که پرچم داری که انتخاب میشه به جز بحث قهرمانی باید از لحاظ اخلاقی هم در سطح بالایی باشه.حتی اگه حقشو بخورند هم باید احساساتی نشه !!معمولا تو المپیک هم انتخاب پرچم دارا برای ایران همیشه عجیب غریب بوده!!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه فکرش دقیقا مثل شما بود و چون آخرین حضورش بوده و به همین خاطر حاضر نشد با داور دست بده رو میگم.که اگه این چیزی که میگید درست باشه باید تاسف خورد!!البته امیدوارم اینطوری نبوده باشه.اینم که میگید بهترین گزینه برای پرچم داری بوده خیلی جالبه یعنی بقیه ورزشکارامون از لحاظ عنوان ازش کمتر بودند!!!یعنی کشتیگیرامون و تکواندو و وزنه بردارامون عناوینشون به این آقا نمیرسید؟؟!!!!ایشون فقط یک طلا اونم تو آسیا داشت.در حالی که سوریان 5 مدال طلا جهان رو داره!!!البته من نمیخوام منکر زحمتاش بشم ولی این حرفی که در مورد انتخاب ایشون برای پرچمداری زدین عجیب بود!!!
این خبرم که از فارس گذاشتید یه اظهار نظر شخصی هستش.در مورد اینم که گفته کوبایی کثیف ترین بازی رو انجام داد باید بگم که ایشون داور هستش نه کارشناس و اینم که میاد به بدترین شکل صحبت میکنه دور از ادب هستش.بوکسور کوبایی مگه چیکار کرده که اینطور بهش بی احترامی میکنه.مشکل مشکل داور بوده نه بوکسور کوبایی.در ضمن کارشناسان بوکس گفتن که چون قد مظاهری از حریفش بلندتر بوده باید ازش فاصله میگرفته و بالعکس کوبایی باید بهش میچسبید که همینم اتفاق افتاد.پس کوبایی کار خودشو به نحو احسنت انجام داده ومقصر بنظرم در درجه اول داور بوده و بعدش مربی مظاهری که باید بهش میگفت که باید با داور دست میداد.

در آخرم بگم که پرچم داری که انتخاب میشه به جز بحث قهرمانی باید از لحاظ اخلاقی هم در سطح بالایی باشه.حتی اگه حقشو بخورند هم باید احساساتی نشه !!معمولا تو المپیک هم انتخاب پرچم دارا برای ایران همیشه عجیب غریب بوده!!

آها پس چون نظرش شبیه من بوده باید تاسف خورد ، جالبه
به هر حال وقتی شما نظر کارشناس داوری رو قبول ندارید دیگه من چی بگم ، به هر حال همین داور بوکس خیلی بهتر از منو شما بوکس رو میفهمه
حداقل پستم رو درست بخونید
گفتم تو بین اعضای اولیه کاروان ایران بهترین گزینه بوده ، بازم حرفم رو تکرار میکنم که بهترین گزینه بوده
روز مراسم افتتاحیه سوریان و بقیه قهرمانان کشورمون تو ایران داشتن تمرین میکردن ، هیچ کدوم از عنوان دارهای جهانیمون تو انگلیس نبودن
وگرنه همه خوب میتونن تشخیص بدن که کی عنوان دار تره نیازی به مثال زدن نیست ، والله این بابا خیلی هم با اخلاق بود دیگه حداقل اینطور در موردش نظر نده و سعی نکن نظر شخصیتو تحمیل کنی
عنوان قهرمانی بازیهای آسیایی برای بوکس ما کم عنوانی نیست که اینطوری میگید، بوکس رشته ای که ما هیچ وقت تو المپیک مدال نگرفیتم

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب یه مدال برنز گرفتیم و اسم ما هم رفت تو رده بندی
طبق وعده ها قرار بود امشب یه طلا بگیریم و یه نقره تو همین وزنه برداری
اما به هر حال رستمی چراغ اول رو روشن کرد ، دستش درد نکنه و زنده باشه:gol:

Milad127

عضو جدید
كسي نمي‌دونه چرا نزديك بود رستمي گريش بگيره؟؟
دمش گرم كه برنز رو گرفت ولي به نظرم اگه بهتر براش وزنه انتخاب كرده بودن مي تونست نقره يا طلا هم بگيره

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
و بالاخره بعد از کلی روز که از اغاز المپیک میگذشت ایران با کسب یک برنز (که البته کسب مدال در وزنهای پایین وزنه برداری برای ایران خیلی ارزش داره و کمتر سابقه داشت) با رده 44 وارد جدول رده بندی شد
به نظر من به جای افزایش یکباره 5 کیلو اگه تو دو حرکتش هر کدوم 2-3 کیلو اضافه میکرد شاید میتونست طلا بگیره

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
این همشهری ما هم اولین مدال المپیک رو دشت کرد .. حیف شد میتونست طلا بگیره ...ان شالله سال های دیگه فقط طلا ...

چینیه همین که اومد بالا ما گفتیم اهههههه این چینیه کیفیت نداره هیچی نمیشه ... وزنه اولشو خیلی خوب زد اما خدا رو شکر تو دو ضرب کم آورد ..:دی

sadic

عضو جدید
و بالاخره بعد از کلی روز که از اغاز المپیک میگذشت ایران با کسب یک برنز (که البته کسب مدال در وزنهای پایین وزنه برداری برای ایران خیلی ارزش داره و کمتر سابقه داشت) با رده 44 وارد جدول رده بندی شد
به نظر من به جای افزایش یکباره 5 کیلو اگه تو دو حرکتش هر کدوم 2-3 کیلو اضافه میکرد شاید میتونست طلا بگیره

سلام.من خودمم اول این نظرم بود ولی فکر کنم اینجوری هم استرسش بیشتر بود هم تحلیل انرژیش .بدیشم این بود که هیچ شانسی واسه نقره نداشت.یا طلا یا برنز.در کل دمش گرم.یه ضربشو دیدم گفتم امیدی بهش نی

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
آها پس چون نظرش شبیه من بوده باید تاسف خورد ، جالبه
به هر حال وقتی شما نظر کارشناس داوری رو قبول ندارید دیگه من چی بگم ، به هر حال همین داور بوکس خیلی بهتر از منو شما بوکس رو میفهمه
حداقل پستم رو درست بخونید
گفتم تو بین اعضای اولیه کاروان ایران بهترین گزینه بوده ، بازم حرفم رو تکرار میکنم که بهترین گزینه بوده
روز مراسم افتتاحیه سوریان و بقیه قهرمانان کشورمون تو ایران داشتن تمرین میکردن ، هیچ کدوم از عنوان دارهای جهانیمون تو انگلیس نبودن
وگرنه همه خوب میتونن تشخیص بدن که کی عنوان دار تره نیازی به مثال زدن نیست ، والله این بابا خیلی هم با اخلاق بود دیگه حداقل اینطور در موردش نظر نده و سعی نکن نظر شخصیتو تحمیل کنی
عنوان قهرمانی بازیهای آسیایی برای بوکس ما کم عنوانی نیست که اینطوری میگید، بوکس رشته ای که ما هیچ وقت تو المپیک مدال نگرفیتم

حالا شما یه جور با اطمینان میگی که قراره خداحافظی کنه که انگار خود مظاهری هستی!!خودش که فعلا حرفی از خداحافظی نزده!!! در هر صورت هر کسی یه نظری داره.منم امیدوارم ذهنیت شما رو نداشته باشه.وگرنه بنظرم کارش اشتباه بوده!!

من نظر کارشناس داوری رو در زمینه داوری قبول دارم.این مثل این میمونه که محسن ترکی رو بیارن به عنوان کارشناس فوتبال تا بازیهارو تحلیل کنه!!!اگه این داوری که شما میگین اگه بگه داور اشتباه کرده حرفش درسته و لاغیر.ولی به قول شما گفته حریفش کثیف بازی کرده که به هیچ عنوان تو حیطه بحث های کارشناسی نباید دخالت بکنه.این توضیحم که من تو پست قبلیم دادم از خودم نبود و از طرف کارشناسای بوکس بود نه داورای بوکس!!! در ضمن من پستتون رو درست خوندم.شما برداشتت ایراد داره!!!

اینکه از دید شما بهترین بوده نظر شخصیه و قابل احترام ولی بنظر من ازون بهتر برای این پست بودند.

شما سعی کن پست منو با دقت بخونی و همینطوری نظر ندی.من کی گفتم از لحاظ اخلاقی مشکل داره؟؟!!!! شما میگید این آقا خیلی با اخلاق بوده ولی من میگم الانشم بااخلاق و سر به زیره.ولی خوب تو اون جو سنگین گرفتار احساسات شد .در کل شما یک خبر رو که میدی در کنارش علاقه داری که نظر خودتم توش جا بدی.شما گفتی که یکی از دلایلی که با داورم دست نداد این بود که دیگه رسیده آخر ورزش حرفه ای و چون براش مهم نبود محروم بشه به همین خاطر اینکار رو هم کرد.در حالی که خودش حرفی از خداحافظی نزده!!!!
بازم میگم .این ورزشکارمون خوب بود و بدشانسی آورد ویا بقول بعضی کارشناسای بوکس کمی باید منطقی تر رفتار میکرد و به حریفش نمیچسبید .از نظر اخلاقی هم خوب بود ولی خوب یه کار اشتباهی کرد که شاید بضررش بشه و تو مسابقات آتی محرومش کنند.که اینم بیشتر بر میگشت به مربیش که بنظرم تو این زمینه کم کاری کردش!!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی من با اطمینان گفتم میخواد خدافظی کنه؟؟ پست ها رو نخونده رها میکنی و جواب میدی دیگه
منم نه خود مظاهری هستم نه پسر خالش ، این حکایت خدافظیشم از خودم نساختم که تحویل شما بدم از روزنامه ها و خبرگزاریها خوندم ، اصلا برام مهم نیست که باور نکنید، من دقیقا اینو گفتم :
این یه نظره ، من نگفتم این قطعیه ، همینطور که شما نظر دادی
منم خوشحال شدم مظاهری ذهنیت کارشناسانه شما رو نداشت
بازی کثیف اون بوکسور رو هم من نگفتم ، اشاره من به نظر اون کارشناس در مورد داوری بود و دست ندادن مظاهری با داور و تاثیرش بر حکم ، البته کار اون بوکسور کوبایی هم غیر ورزشی بود و فقط با کله میرفت تو سینه مظاهری ، حالا شما از اونم جانب داری کن ، آره کارش تمیز بود . فقط داری سعی میکنی نظر شخصیتو تحمیل کنی .
چند تا نمونه بهتر تو کاروان اولیه ایران مثال بزنید تا ما هم بیشتر آشنا شیم با ورزشکارامون
شما پست خودتونم انگاری یکی دیگه میفرسته و نمیدونید چی نوشتید
پست ها موجوده ، قضاوت با خواننده ها

آخرین ویرایش:

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی من با اطمینان گفتم میخواد خدافظی کنه؟؟ پست ها رو نخونده رها میکنی و جواب میدی دیگه منم نه خود مظاهری هستم نه پسر خالش ، این حکایت خدافظیشم از خودم نساختم که تحویل شما بدم از روزنامه ها و خبرگزاریها خوندم ، اصلا برام مهم نیست که باور نکنید، من دقیقا اینو گفتم : در مورد اینکه میگید محروم میشه ، تا جایی که میدونم گفته بود بعد از این بازیها میخواد خداحافظی کنه ، شاید به اینم فکر کرده که دیگه محرومیت هم براش مهم نیست این یه نظره ، من نگفتم این قطعیه ، همینطور که شما نظر دادی منم خوشحال شدم مظاهری ذهنیت کارشناسانه شما رو نداشت بازی کثیف اون بوکسور رو هم من نگفتم ، اشاره من به نظر اون کارشناس در مورد داوری بود و دست ندادن مظاهری با داور و تاثیرش بر حکم ، البته کار اون بوکسور کوبایی هم غیر ورزشی بود و فقط با کله میرفت تو سینه مظاهری ، حالا شما از اونم جانب داری کن ، آره کارش تمیز بود . فقط داری سعی میکنی نظر شخصیتو تحمیل کنی . چند تا نمونه بهتر تو کاروان اولیه ایران مثال بزنید تا ما هم بیشتر آشنا شیم با ورزشکارامون شما پست خودتونم انگاری یکی دیگه میفرسته و نمیدونید چی نوشتید پست ها موجوده ، قضاوت با خواننده ها
این حرف شماست :تا جایی که میدونم گفته بود بعد از این بازیها میخواد خداحافظی کنه ، شاید به اینم فکر کرده که دیگه محرومیت هم براش مهم نیست. و اینم حرف من:من کلا با این حرکتش موافق نبودم. این حرفی که میگید چون میخواد خداحافظی بکنه بخاطر همین محرومیت براش فرقی نداشت حرف خوبی نیست واگه واقعا اینطور باشه بنظرم نباید پرچمدار میشد.ولی بنظرم اینطور نبوده!! در کل درستش این بود که با داورم دست میداد و بعدش به نتیجه اعتراض میکرد.اونوقت مطمئنا نگران بازتابشم تو رسانه ها نمیشدیم!!! این یعنی خداحافظی میکنه.این حرفیه که جایی گفته نشده و ساخته ذهنی شماست.ولی بازم مهم نیست .شما اینو میگید که به دنبال نتیجه گیری کردن اون حرکتش باشید در حالی که هنوز هیچی معلوم نیست.به جای افکار ذهنیتون صبر کنید خودش بیادو بگه میخوا خداحافظی کنه یا نه.یا برای چی دست نداد.شایدم دقیقا حرفای شمارو زد.ولی یه کم صبر کن خودش بیاد بگه!!! در ضمن شما متن رو خوب نخوندی.من گفتم امیدوارم نظر شما اشتباه باشه و از روی احساسات بوده باشه. بازم جای شکرش باقیه که گفتین منم نظر دادم.اینم خوبه .در ضمن بازم میگم چیزی که تو ذهن اون هست تو کله منو شما نیست.پس الکی نگو که خوشحالم نظر منم نداشت!!! شما از قول یه داور گفتی کار بوکسور کوبایی کثیف بود که بازم میگم اون داوره نباید نظر بده و شما تو اوردن خبر دقت کنید تا نظرات کارشناسانه داورارو اینجا نیارید.فکر میکنم تو این زمینه توضیحم کامل بوده.من قبلا گفتم حق کوبایی نبود ولی اینکه بهش بگیم کثیف بوده جالب نیست!!و خیلی بده.ما متاسفانه همیشه عادت داریم بعد از باخت (چه باخت منطقی و یا غیر منطقی) حریف رو بکوبیم و بهش بدو بیراه بگیم.!!!در حالی که مقصر اصلی داور بوده و درست نیست چون بد باختیم از هر لفظی استفاده کنیم!!!! اتفاقا هرکسی پست های شما و من رو بخونه میفهمه که شما همه رو چطوری مینویسید.شما از قول ورزشکار زمان خداحافظیشو میگید!!!از قول یک داور میاین نظر کارشناسیشو مینویسید که اصلا داور نباید نظر بده!!یعنی کلا کمتر از خودت مینویسی و از اطراف خبر میاری که گاهی اخبار و با ذهنیات خودتم ادغام میکنی و اینجا مینویسی.در حالی که من سعی میکنم مثل شما ازین خبرا نیارم!! برام خیلی جالبه که اینهمه که ذهنیات خودتونو نوشتین ولی من هیچ وقت منبعی ازتون نخواستم ولی شما تو یه مورد که فکر میکنید به واقعیت نزدیکتره از من منبع میخواین!!! اینکه میگم پرچمدار نباید میشد نظر شخصیم بوده البته با دلیل.در کل هیچ موقع انتخاب پرچمدار تو ایران حساب کتاب نداشته.اینکه چون از نفرات اولیه باید یکی انتخاب بشه درست نیست.شما تیمای دیگه رو هم ببینید نمونه کاملش کشور جامائیکا که پرچمدارش سرعترین مرد دنیاست که هنوزم مسابقه نداده!! بنظر من حدادی بهترین گزینه بود.چون پر از عناوین مختلف هستش .احسان حدادی که خدارو شکر بهونه ای نداریم که بگیم ایشون تو ایران تمرین میکنه !!!یا اینکه الهه احمدی که تو بازیهای آسیایی گوانجو بیشترین مدال رو یبن ایرانیا گرفت.و حتی برنز جهانی داره.در هر صورت نظر سازمان مظاهری بوده.در حالی که مظاهری مقام جهانی نداره !!اینایی که من گفتم به خاطر این بود که از مظاهری بهترم داشتیم. وجیزی از ارزشای مظاهری کم نمیشه .ولی خوب تصمیم معمولا از جاهای دیگه گرفته میشه!!!اینا فقط جوابی بود بر حرف آخر شما که سند و مدرک میخواستی!! در آخرم بگم سعی کنید دنبال بحث های تخریبی نباشید .اینکه میگی حرفاتو یکی دیگه میفرسته خیلی عجیبه و یه جور فرافکنی هستش.پس بد نیست که هرکسی جنبه بحث رو داشته باشه!!

بالا