فرآیندهای SPD (تغییر شکل شدید پلاستیک)

s.taghavi

عضو جدید
با سلام خدمت دوست عزیز.پروژه من در مورد موضوعات عملیات تکمیلی در فرایند SPDو متالو گرافی در SPDوجلوگیری از ترک روی سطح ورق در فرایند SPD میباشد.متاسفانه نتوانستم مطلبی پیدا کنم.لطفا اگر منبع یا مطلبی دارید ممنون میشم برام ایمیل کنید.taghavi.samad@gmail.com

Morteza_mortezai

عضو جدید
با سلام خدمت دوست عزیز.پروژه من در مورد موضوعات عملیات تکمیلی در فرایند SPDو متالو گرافی در SPDوجلوگیری از ترک روی سطح ورق در فرایند SPD میباشد.متاسفانه نتوانستم مطلبی پیدا کنم.لطفا اگر منبع یا مطلبی دارید ممنون میشم برام ایمیل کنید.taghavi.samad@gmail.com
خوشحال میشیم اگه همینجا مطرح کنید تا روش بحث بشه :)

Morteza_mortezai

عضو جدید
[h=2]فروش قالب CGP همراه ورق AZ31[/h]
4 عدد ورق 10 در 10 سانتی متر AZ31با ضخامت 1.7 میل قالب CGP هم موجوده با ابعاد 10 در 10 سانتیمتر و عمق 5 میل ساخته شده از فولاد ابزار
خودمم تو این زمینه کار کرده بودم و قصد داشتم مقاله کنم چون این رو آلیاژهای منیزیم در این رابطه کار نشده ولی حالا دیگه نمیتونم چون میخوام برم خارج از کشور به همین قصد فروش قالب و ورقا رو دارم
موضوع نسبتا راحتیه پیشنهاد میکنم به کسایی که قصد دارن پروژشونو مقاله کنن چون با این جنس تا حالا کار نشده

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=223339&d=1412794445&thumb=1
کسایی که میخوان پیام خصوصی بدن

r_saeedi

عضو جدید
با سلام آقا سوال آیا SPD ب عملیات مکانیکی سطح تدریجی (SMAT) ارتباطی دارن