عکسهای پل ماکارونیهای مسابقات شرق کشور در دانشگاه فردوسی مشهد

farhang_760

عضو جدید
با سلام خدمت بچه های عمران پل ساز
دوستان نمیدونم با خبر بودید یا نه اما مسابقات پل ماکارونی شرق کشور برگزار شد و تموم شد....!!! خلاصه یکسری عکسها براتون تهیه کردم شاید علاقه داشتید اینا رو ببینید....به علت زیاد بودن عکسها نمیتونم همشو براتون قرار بدم و مجبورم دو تاشو بذارم و ادرس بقیرو بهتون بدم تا خودتون برید و زحمتشو بکشید...

آدرس باقی عکسها.....

mostafamontazer

عضو جدید
کی اول شد؟خاوران؟ اونا پلشون مشکل داشت ها

راستی یه تیکه مجری ورداشت گفت بچه های بیرجند از دانشگاه دولتی اومدن لطفا انگ دانشگاه آزادی بهشون نزنین

ha.hadian

عضو جدید
!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با سلام به بچه های عمران
من رشته مهندسی شیمی هستم ولی علاقه زیادی به عمران و کارهای عمرانی دارم.
واقعا خیلی زیبا بودن دست بچه های گل ایرانی درد نکنه.

farhang_760

عضو جدید
سلام

سلام

بچه های اصفهان توی پل سنگین اول شدند اما بچه های دانشگاه ازاد مشهد توی سازه ماکارونی رکوردی باورنکردنی زدند امتیاز 480
یک سازه 500 گرمی حدود 200 و خورده ای بار گذاری شد
دستشون درد نکنه
مجری رو بی خیال

mostafamontazer

عضو جدید
بچه های اصفهان توی پل سنگین اول شدند اما بچه های دانشگاه ازاد مشهد توی سازه ماکارونی رکوردی باورنکردنی زدند امتیاز 480
یک سازه 500 گرمی حدود 200 و خورده ای بار گذاری شد
دستشون درد نکنه
مجری رو بی خیال

یعنی چی بی خیال
مگه کدوم وری بود؟
راستی خاک تو سر ما دانشجوها که دانش آموزهای اصفهانی اومدن و خیلی از دانشجوها رو کنار زدن

farhang_760

عضو جدید
سلام

سلام

یعنی چی بی خیال
مگه کدوم وری بود؟
راستی خاک تو سر ما دانشجوها که دانش آموزهای اصفهانی اومدن و خیلی از دانشجوها رو کنار زدن

اونا همشون دانش آموز نبودند.... بعدشم مگه هر کی که توی مسابقات باخت باید خاک تو سرش بشه.... دنیا مثل یک سیبی که صد تا چرخ میزنه..... کم تر کار کنی ازت جلو میزنن... ولی انصافا باید یک خدا قوت بهشون گفت...

شما هم زیاد خودتو نگران نکن... جای افسوس خوردن بیا یک فکری کنیم مسابقات بعدی بتونیم رکورد رو افزایش بدیم

موفق باشید

farhang_760

عضو جدید
چرخ و فلک!!!!!!

چرخ و فلک!!!!!!

اینا بیشتر شبیه چرخ و فلکه تا پل
سلام
البته شاید حق با شما باشه ولی بازم مهمه با چه دیدی نگاه کنی
توی این مسابقات استثنا از نخ به جای اعضای کششی میشد استفاده کرد که همین خودش باعث تغییر ظاهر و فاصله گرفتن از حقیقت میشد

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز...دانشگاه آزاد خوی شرکت نکرده بود؟سراسری کردستان با آزاد کرج چه طور؟....این چیزی که داری می گی 500 گرم 200 کیلو خیلی رکورد بالاییه ...به هرحال باید به بچه های اصفهان آفرین گفت

ارین بابا

عضو جدید
خیلی عالیه انشاء الله شاهد پیشرفتهای بزرگتر باشیم

خیلی عالیه انشاء الله شاهد پیشرفتهای بزرگتر باشیم

:biggrin:
اونا همشون دانش آموز نبودند.... بعدشم مگه هر کی که توی مسابقات باخت باید خاک تو سرش بشه.... دنیا مثل یک سیبی که صد تا چرخ میزنه..... کم تر کار کنی ازت جلو میزنن... ولی انصافا باید یک خدا قوت بهشون گفت...

شما هم زیاد خودتو نگران نکن... جای افسوس خوردن بیا یک فکری کنیم مسابقات بعدی بتونیم رکورد رو افزایش بدیم

موفق باشید

بالا