عکسهای استخرهای مختلط در تهران

حامدیا

اخراجی موقت
نه عزیز نفهمیدی منظور منو جامعه ایی که شما تو ذهنته از ایرانی که باید باشه ایده آله و نمیشه!

نه دور از ذهن نیست ما خودمون باید این فضا رو ایجاد کنیم
باید جنبه خودمون زیاد کنیم
یک آزادی بیان
مسولین از یک طرف
از طرف دیگه مردم هم نمیخوان آزادی بیان و فکر رو بپذیرند

اگه فکر و ایده ای مخالفشون باشه باید بهشون توهین بشه
اگر هنرمندی موافق برخی جریان ها باشه باید بهش توهین بشه مثال میزنم خانوم
و آقای شریفینیا و دخترشون چون از برخی سیاستها حمایت کردن متاسفانه توهین شنیدن فحش خوردن .وو.. .خانوم پروانه معصومی هم به همین شکل
متاسفانه این رفتارها از مدعیان آزادی در کشور ما سر میزنه
آزادی متاسفانه شده هم سو شدن با اخلاقیات و رفتارهای اینها

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا انگ زدن رو این حکومت خوب یاد مردممون داده!اصلا همه دنیا بد ایران خوب همه دنیا واشر ایرنی و ایرانی جماعت ارباب حلقه ها:D..ولی خارج ا ز شوخی باشگاه مهندسان کلا بد جور تو کار کارای خاله زنکی وارده فقط سبزی نیست اعضا بشینن دور هم پاک کنن!
جای صحبت نداره اینجا همونجور که در جامعه جای صحبتی نیست!

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه بی بند وبار..
باز همینا میان میگن ما آزادی نداریم..
دیگه میخواین چیکار کنین؟؟؟

تو به این میگی آزادی؟ مشکل ما اینه که وقتی میگیم آزادی خیلی ها مثه تو فک میکنن منظورمون از آزادی اینه که لخت شیم بریم استخر مختلط.

*avast*

اخراجی موقت
کلا انگ زدن رو این حکومت خوب یاد مردممون داده!اصلا همه دنیا بد ایران خوب همه دنیا واشر ایرنی و ایرانی جماعت ارباب حلقه ها:D..ولی خارج ا ز شوخی باشگاه مهندسان کلا بد جور تو کار کارای خاله زنکی وارده فقط سبزی نیست اعضا بشینن دور هم پاک کنن!
سبزی خوردن میخاید یا آشی؟

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دور از ذهن نیست ما خودمون باید این فضا رو ایجاد کنیم
باید جنبه خودمون زیاد کنیم
یک آزادی بیان
مسولین از یک طرف
از طرف دیگه مردم هم نمیخوان آزادی بیان و فکر رو بپذیرند

اگه فکر و ایده ای مخالفشون باشه باید بهشون توهین بشه
اگر هنرمندی موافق برخی جریان ها باشه باید بهش توهین بشه مثال میزنم خانوم
و آقای شریفینیا و دخترشون چون از برخی سیاستها حمایت کردن متاسفانه توهین شنیدن فحش خوردن .وو.. .خانوم پروانه معصومی هم به همین شکل
متاسفانه این رفتارها از مدعیان آزادی در کشور ما سر میزنه
آزادی متاسفانه شده هم سو شدن با اخلاقیات و رفتارهای اینها

من که اینقد ناامید هستم از جامعه که دیگه صحبتی نمیکنم !
نسل ما سوخت!

حامدیا

اخراجی موقت
نه دوست عزیز اینها که شما شمردی ملاک آزادی نسیت. ملاک اینه که از بیت المال بدزدن، از انواع رانتها بهره مند بشن و به هیچ دادگاهی هم پاسخگو نباشن

در این رابطه من بارها گفتم ما تازمانی که تک تکمون خودمون درست نکنیم و روی اعمالودمون تامل نکنیم و در جهت درست کرن رفتارهای خودمون کاری نکنیم مملکت درست نمیشه
الان کارمند جز داره رشوه میگیره

آیا برای فقره ؟

مگه از الانه که بگیم مجبورن تو این دوره احمدی نژاد

پس بیایم خودمون و یکی یکی درست کنیم نریم ادارات و بگردیم دنبال یکی که پول بهش بدیم و کار خودمون و انجام بدیم حتی کاری که خلاف هستش و پرونده رو درست کنیم

پس بیایم خودمون و درست کنیم

در این رابطه حرف برای زدن خیلی هست

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه دوست عزیز اینها که شما شمردی ملاک آزادی نسیت. ملاک اینه که از بیت المال بدزدن، از انواع رانتها بهره مند بشن و به هیچ دادگاهی هم پاسخگو نباشن
شما از خود سازی شروع کن برو بالا...وقتی مردم اینن...مسئولا هم از بین همین مردم بلند میشن دیگه
ما مهندسا و آینده سازاییم...سبزی پاک کردن یه مهارته...یاد بگیریم خوبه هاااااا:biggrin:

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
فرهنگ ما...عرف ما...شرع ما....این چیزا رو نمیپسنده...ادمایی با این طرز تفکر ججاشون اون ور آبه...لطف کنن تشریفشونو ببرن اونور به کاراشون ادامه بدن
یکی نیس بگه ما خودمونو زدیم ه اون راه که شما فامیلید...اصن دوستید...اصن نسبت ندارید دلتون میخواد با هم شنا کنید...دیگه عکس گرفتنتون چیه؟؟؟دارن فسادو پرورش میدن
بعدم یه عده میگن کاری نکردن که
آره...باید تیشه بردارن بزنن به همین یه ذره ریشه ای که جوونا رو به خونواده هاشون بند کرده
نگید ربط نداره که باورم نمیشه
همینجوریشم فساد بی داد میکنه....جوونامون جا درس خوندن به کارا مشغول میشن...بعد میگن چرا عقبیم
همه چی بهم ربط داره
خواهشا یکم فک کنید بعد نظر بدید دوستان

آره والا... تمام فکر جوونا شده تیپشون و نظر دیگران در موردشون... دیگه کسی به فکر علم و ایمان و این چیزا نیست... جامعه داره به سمت بدی میره. اونایی که خوابن که هیچ شماهایی که بیدارین و میفهمین نذارین اینطوری بشه. بیاین خودمون رو درست کنیم تا جامعه هم درست بشه

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که اینقد ناامید هستم از جامعه که دیگه صحبتی نمیکنم !
نسل ما سوخت!
نسل ما سوخت....خاکستر شد...خدا بیامرزتش...
شما یه کاری کن عزیز
بیا کمک کن نذاریم نسل بعد بسوزه
بریم دنبال درستی ها واسه نسلای بعد...هر چیزی از یه جایی باید شروع شه

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقای حامدیا عزیز که گویا طرفدار ناصر عبداللهی عزیز هستی که صداشو واقعا دوست دارم...شما انگار یکی به نعل میزنی یکی به میخ..اگه ایراد هست اول بگو هست بعد بگو باید از خودمون شروع کنیم!دیگه واضحه که مردم از حکومتشون تاثیر میگیرن پس ایراد اصلی از حکومته!

حامدیا

اخراجی موقت

شما از خود سازی شروع کن برو بالا...وقتی مردم اینن...مسئولا هم از بین همین مردم بلند میشن دیگه

ما مهندسا و آینده سازاییم...سبزی پاک کردن یه مهارته...یاد بگیریم خوبه هاااااا:biggrin:

چندین بار این جمل رو گفتم تا زمانی که تک تک افراد خودشون و درست نکنن
مملکت ما درست نمیشه
و شب و روز اشتباهات خودمون و رفتارهای بد خودمون و نادیده میگیریم
و میگیم تقصیر حکومته
دوست خوبمون میگم دوست محترم در بحث ها سعی کنیم رعایت ادب و داشته باشیم میگه
میگه تقصیر مملکته که فحش میدن این چه حرفیه پس اخلاق چیه ادب چیه هیچ ماشاالله

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره والا... تمام فکر جوونا شده تیپشون و نظر دیگران در موردشون... دیگه کسی به فکر علم و ایمان و این چیزا نیست... جامعه داره به سمت بدی میره. اونایی که خوابن که هیچ شماهایی که بیدارین و میفهمین نذارین اینطوری بشه. بیاین خودمون رو درست کنیم تا جامعه هم درست بشه

حالا عزیزم...دین و ایمون هم که بی خیال شیم این جوونا به درسم فک نمیکنن
یکیش خود من
حواسمون به چیزایی پرت شده که اصن مهم نیستن
همش داریم دنده عقب میریم...همش یاد گرفتیم انتقاد کنیم...
یکی هم پیدا نمیشه استارت بزنه سمت جلو...منتظر بقیه ایم:razz:

حامدیا

اخراجی موقت
اقای حامدیا عزیز که گویا طرفدار ناصر عبداللهی عزیز هستی که صداشو واقعا دوست دارم...شما انگار یکی به نعل میزنی یکی به میخ..اگه ایراد هست اول بگو هست بعد بگو باید از خودمون شروع کنیم!دیگه واضحه که مردم از حکومتشون تاثیر میگیرن پس ایراد اصلی از حکومته!

دوست خوبم بهتون تبریک میگم که طرفدار ناصریا هستی

مردم از حکمت تاثیر میگیره ...
حکومت کیه یه سوال ؟
آیا غیر از اینه که حکومت از انتخاب شدن
من مقال میزنم از نمایندگان که من شناخت کامل ازشون داشتم و تا حد وزیر هم پیش رفتن
در شهر خودش رای می یاره
در مجلس خودش و نشون میده و نظر ریاست جمهور و جلب میکنه

برای این میگم باید از خودمون شروع کنیم تا مملکتمون درست بشه

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
چندین بار این جمل رو گفتم تا زمانی که تک تک افراد خودشون و درست نکنن
مملکت ما درست نمیشه
و شب و روز اشتباهات خودمون و رفتارهای بد خودمون و نادیده میگیریم
و میگیم تقصیر حکومته
دوست خوبمون میگم دوست محترم در بحث ها سعی کنیم رعایت ادب و داشته باشیم میگه
میگه تقصیر مملکته که فحش میدن این چه حرفیه پس اخلاق چیه ادب چیه هیچ ماشاالله

میگم داداش شما مطمئنی دلت خوش نیست؟
ایده آله شما قابل اجرا نیستاااا

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
نسل ما سوخت....خاکستر شد...خدا بیامرزتش...
شما یه کاری کن عزیز
بیا کمک کن نذاریم نسل بعد بسوزه
بریم دنبال درستی ها واسه نسلای بعد...هر چیزی از یه جایی باید شروع شه
با کدوم دل خوش
دل خوش سیری چنده آبجی؟

حامدیا

اخراجی موقت
میگم داداش شما مطمئنی دلت خوش نیست؟
ایده آله شما قابل اجرا نیستاااا

من به خودم میگم میتونم تغییر کنم آدمی قابلیت تغییر داره به سمت درست به خودم ایمان دارم

تک تک افراد جامعه همچین طرز فکری داشته باشن مطمئن باشین مملکت درست میشه و به سمت درست شدن بریم نه اینکه
و فقط تو خونه بشینیم هر اتفاقی برامون می افته دنبال مقصر بگردیم و همیشه همه مقصرن و حکومت هم نفر اول هستش
و خودمون نفر آخر هم نیستیم

من ایمان دارم به خودم به توانایی های خودم

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز

آخه اینا نقد و ول کردن چسبیدن به نسیه تا وقتی هم میچسبن به نسیه همینه!

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خودتون میدونید که منظور از حکومت کیه!کاش حکومت همون نماینده مجلس و رییس جمهور بود!..قانون اساسی که سال 68 وضع شد دوباره قشنگ معلوم کرده که 80 درصد حکومت کیه!

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به خودم میگم میتونم تغییر کنم آدمی قابلیت تغییر داره به سمت درست به خودم ایمان دارم

تک تک افراد جامعه همچین طرز فکری داشته باشن مطمئن باشین مملکت درست میشه و به سمت درست شدن بریم نه اینکه
و فقط تو خونه بشینیم هر اتفاقی برامون می افته دنبال مقصر بگردیم و همیشه همه مقصرن و حکومت هم نفر اول هستش
و خودمون نفر آخر هم نیستیم

من ایمان دارم به خودم به توانایی های خودم

دقیقا حرفای منو میزنی اما من خسته شدم بسه که گفتم شما یه کم راهو برو ببین نتیجه میده
من که گفتم گلیم خودمو از آب بکشم بیرون بسه!

حامدیا

اخراجی موقت
دقیقا حرفای منو میزنی اما من خسته شدم بسه که گفتم شما یه کم راهو برو ببین نتیجه میده
من که گفتم گلیم خودمو از آب بکشم بیرون بسه!

من 5 ساله دارم این راه و میرم

خدا رو صد هزار مرتبه شکر میکنم
موفق هستم
هدف دارم و به سمت هدفم پیش میرم اگه شکست خوردم واینمیستم بگم تقصیر اینه تقصیر حکومته راهمو تغییر میدم ولی هدف و نه
و حرفم همه جا میزنم در دانشگاه در هر جا موقعیتی برای صحبت باشه ایده ها و افکار خودم و میزنم و در صدد پیاده کردن اهدافم پیش میرم
اینها آرزو نیست اینها رویا نیست رویاها رو ما میسازیم ما هدف داریم در راه رسیدن به هدفمون تلاش نمیکنیم و نمی رسیم و از هدفمون دور میشیم میشه آرزو
و رویای دست نیافتنی ..البته اهداف محال ندارم