عشق وجود نداره پس دنبالش نگردین

reza faraji azar

عضو جدید
به این میگن عشق

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
دنیای هر کس به صورت کاملا هوشیارانه بر اساس باورهای اون فرد جلو میره و اتفاق میفته
کسی که به عشق ایمان داره و معتقده که وجود داره پس دیر یا زود این حس رو لمس میکنه و کسی که میگه عشق دروغه
یا وجود نداره
یا هر اصطلاح مشابه هیچ وقت تجربه نمیکنه
حسش نمیکنه

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اتفاقا عشق مال بی پولا و گشنه هاس .............:d

تحلیل جملم :
آدم وختی شکمش خالی باشه ! مخشم کار نمیکنه واسه همین عاشق میشه - جیبشم خالی باشه همین میشه

ک اینطور:cool:

avayestan

کاربر بیش فعال
عشق پاک و مقدسه و جایگاه والای داره ولی تو مملکت ما عشق برا دخترا سرگرمی و واسه پسرا هوسه پس تو این مملکت عشق وجود نداره ...

قبول دارم وجود نداره.. اگه هم هس یه طرفه میشه همش یکی آسیب میبینه .. تازه اگه هم گوش شیطون کر باشه هم.. اینقد دغدغه مالی کاری مشکلات اولی ثانوی زیاده که خود بخود لغو میشه...اما یعنی جاهای دیه کشورای دیه هسسسسسسسسسسس؟؟؟؟؟:D هس؟؟ ما رفتیم خاااااارجه .. آقا خارجه 1000تومن بدو پرشد کسی نبووووووود؟
:redface:

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
عشق هست
من یک عاشقم
عاشق رشته مم
چرا تو عشق دنبال جنس مخالف میگردین فقط؟؟؟
اون فقط یکی از ده ها یا صدها عشقیه ک میتونیم داشته باشیم
کدومتون میتونید بگید عاشق مامانتون نیستید؟
دریا
بارون
غروب
ی رشته ورزشی خاص
ی آهنگ
.
.
.و.....................

X.Doll

عضو جدید
:D

عشق هست
من یک عاشقم
عاشق رشته مم
چرا تو عشق دنبال جنس مخالف میگردین فقط؟؟؟
اون فقط یکی از ده ها یا صدها عشقیه ک میتونیم داشته باشیم
کدومتون میتونید بگید عاشق مامانتون نیستید؟
دریا
بارون
غروب
ی رشته ورزشی خاص
ی آهنگ
.
.
.و.....................
عخشم درجه داره
اینا که گفتی همشون عشخن ولی از درجات متفاوت

راسی جای عشق به خدا توشون خالی بود :دی

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
:D

عخشم درجه داره
اینا که گفتی همشون عشخن ولی از درجات متفاوت

راسی جای عشق به خدا توشون خالی بود :دی

میخندی؟///:razz:
ب نکته ظریفی اشاره کردی
نگفتم ک ریا نشه:gol:

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشقای خوب همیشه گیر آدمای پررو و بدجنس میان چون خوب بلدن مخ بزنن:D

عاشق پیشه

عضو جدید
عشق وجود داره
اگر نداشت من عاشق پیشه نمی شدم
ولی هنوز خیلی ها یاد نگرفتن چطوری ابرازش کنن
و بعضی ها هم عشق را کثیفش کردن

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق واقعی یعنی از خودگذشتگی دوطرفه و همراه بودن طرفین نه توقع الکی یک طرفه و نوکری یه طرفه.
عشق واقعی در تضاد کامل با تنبلی هست عشق یعنی تلاش, فعالیت و سخت کوشی نه کافیشاپ رفتن و حرفها و پیامکهای زدن (اینا رو هر کسی میتونه انجام بده)
عشق واقعی یعنی پیشرفت و ترقی نه درجا زدن.
عشق واقعی یعنی درک متقابل یعنی فهمیدن همدیگه (حتی وقتی هیچ حرفی بین طرفین رد و بدل نمیشه) نه تیپ و قیافه آنچنانی
در نهایت عشق واقعی اونه که واقعا و از عمق وجودت از حضورش احساس آرامش و خوشبختی کنی.

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق واقعی یعنی از خودگذشتگی دوطرفه و همراه بودن طرفین نه توقع الکی یک طرفه و نوکری یه طرفه.
عشق واقعی در تضاد کامل با تنبلی هست عشق یعنی تلاش, فعالیت و سخت کوشی نه کافیشاپ رفتن و حرفها و پیامکهای زدن (اینا رو هر کسی میتونه انجام بده)
عشق واقعی یعنی درک متقابل یعنی فهمیدن همدیگه (حتی وقتی هیچ حرفی بین طرفین رد و بدل نمیشه) نه تیپ و قیافه آنچنانی
در نهایت عشق واقعی اونه که واقعا و از عمق وجودت از حضورش احساس آرامش و خوشبختی کنی.

:D کیه که عمل کنه اینا رو :||

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرغی که دوای درد راند عشق است
گنگی که زبان غیب داند عشق است

هستی که به نیستی ات خواند عشق است
و آنچه از تو ،تو را باز ستاند عشق است

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

عشق وقتی می آید اول کسی نمی بیند ، ولی وقتی می رود همه میبینند .

دولسیون

shoeibbbb

عضو جدید
دوستان از نظرات همه ممنونم مارال جان اونایی ک تو اسمشونو میذاری عشق(مادر - درس - غروب و.....) خلق شده ی خدان و چ اجبار و چ اختیار باید بپذیریمشون ولی عشق اونیه ک خودش تازه وارد زندگیت میشه ک من هیچ اعتقادی بهش ندارم......

آنه...

عضو جدید
دنیای هر کس به صورت کاملا هوشیارانه بر اساس باورهای اون فرد جلو میره و اتفاق میفته
کسی که به عشق ایمان داره و معتقده که وجود داره پس دیر یا زود این حس رو لمس میکنه و کسی که میگه عشق دروغه
یا وجود نداره
یا هر اصطلاح مشابه هیچ وقت تجربه نمیکنه
حسش نمیکنه
شووووخی میکنی؟؟؟ :|||
چیزی که تو دنیای من نیست باورهای خودمه :|||

به این میگن عشق
یاد مراسم عقد خواهرم افتادم خیلی خوب بود دقیقا همینجوری:cry: عشقشون عشقه هاااااا ، سرخطبه عقد دوماد یه جمله گفت که مضمونش اجازه از خداوند بود خیلی قشنگ بود:cry:
عشقای خوب همیشه گیر آدمای پررو و بدجنس میان چون خوب بلدن مخ بزنن:D
:cry:

shoeibbbb

عضو جدید
شووووخی میکنی؟؟؟ :|||
چیزی که تو دنیای من نیست باورهای خودمه :|||

یاد مراسم عقد خواهرم افتادم خیلی خوب بود دقیقا همینجوری:cry: عشقشون عشقه هاااااا ، سرخطبه عقد دوماد یه جمله گفت که مضمونش اجازه از خداوند بود خیلی قشنگ بود:cry:

:cry:

آبجی شماااااااا هم غصه نخووووور انشاالله ی با معرفت ترش گیر خودت میاااااد....;)

YaZahra313

عضو جدید
مرسی خیلی استدلال جالبی بود به نظرم حرفتون کاملا درسته