طرح مسایل سیالاتی های دارای پروانه اشتغال نظام مهندسی

مهندس داودی

عضو جدید
مهندسان مکانيک گرايش حرارت و سیالات که دارای پروانه اشتغال به کار نظام مهندسی هستند می توانند مسایل و مشکلات کاری خود را در اين بخش مطرح کنند. افرادی هم که مایل به برقراری مشارکت کاری هستند می توانند در بحث شرکت کنند.

مهندس داودی

عضو جدید
سلام

وضع مهندسان این باشگاه ظاهراً از چند حالت خارج نیست:

1- یا هیچ کس پروانه اشتغال نداره
2- یا همه پروانه اشتغال دارن و هیچ کس مشکل نداره

نظر شما چیه؟ًًًً!

H4M3D

عضو جدید
نظر من اينه كه اينجا اكثرا دانشجو باشن و هنوز امتحان نظام مهندسي ندادن و پروانه اشتغالي ندارن مهندس جان . :smile:

3279

عضو جدید
مهندسان مکانيک گرايش حرارت و سیالات که دارای پروانه اشتغال به کار نظام مهندسی هستند می توانند مسایل و مشکلات کاری خود را در اين بخش مطرح کنند. افرادی هم که مایل به برقراری مشارکت کاری هستند می توانند در بحث شرکت کنند.
سلام مهندس ميشه به منم كه يه دانشجو هستم كمك كنيد؟؟ من ترم 6 هستم و دو ترم ديگه درسم تموم ميشه ولي اين رشته خيلي گسترده است از هر موضوعي يه بحث باز ميشه ولي هيچ مبحثي هم كامل بيان نميشه و همه چيز ناقصه. من الان سر در گم هستم كه حالا درسم كه تموم شد كجا بايد فعاليت كنم؟ تو چه شاخه ايب از صنعت بايد كار كنم؟ و براي موفق بودن چه چيزهايي را بايد بلدم باشم؟ جواب همه اينه كه بازار كار سيالات خوبه.ولي من اصلا نميدونم دقيقا بايد كجا و چه كاري انجام بدم.لطفا كمك كنيد مرسي

MAKKI85

عضو جدید
با سلام
بنده در آزمون نظام مهندسی امسال ثبت نام کرده ام ولی نمیدانم که مورد _ طرح وا جراي تأسيسات مكانيكي _ را از چه منبعی باید بخوانم .شما اگر کتابی (ترجیحا فارسی) به عنوان رفرنس برای مطالعه وشرکت در آزمون سراغ دارید معرفی کنید و اگر میدانید که از کجا باید تهیه کنم نیز به بنده بگوئید. در ضمن با توجه به تجربه شما روی چه قسمتها یی با ید بیشتر وقت بگذارم.
با سپاس فراوان

mr.rahjou

کاربر فعال
طرح وا جراي تأسيسات مكانيكي و برقی در مبحث 13 مقررات ملی ساختمان گنجانده شده است که شما در ابتدا میبایست این مباحث را بخونید.

deljavan

عضو جدید
سلام

وضع مهندسان این باشگاه ظاهراً از چند حالت خارج نیست:

1- یا هیچ کس پروانه اشتغال نداره
2- یا همه پروانه اشتغال دارن و هیچ کس مشکل نداره

نظر شما چیه؟ًًًً!
سلام مهندس جان منم پروانه اشتغال پایه 3 تاسیسات مکانیکی نظارت و اجرا دارم .در خدمت هستم;)

مهندس داودی

عضو جدید
با سلام
بنده در آزمون نظام مهندسی امسال ثبت نام کرده ام ولی نمیدانم که مورد _ طرح وا جراي تأسيسات مكانيكي _ را از چه منبعی باید بخوانم .شما اگر کتابی (ترجیحا فارسی) به عنوان رفرنس برای مطالعه وشرکت در آزمون سراغ دارید معرفی کنید و اگر میدانید که از کجا باید تهیه کنم نیز به بنده بگوئید. در ضمن با توجه به تجربه شما روی چه قسمتها یی با ید بیشتر وقت بگذارم.
با سپاس فراوان

سلام

عزیزان توجه کنند این تاپیک مخصوص افراد دارای پروانه است. داوطلبان آزمون به بخش آزمون های نظام مهندسی در قسمت آزمون های مکانیک ذیل تالار مهندسی مکانیک مراجعه فرمایند اطلاعات جامعی در انجا هست