[طراحی آب نما ] آبنمای شهری

shahrood

عضو جدید
سلام.آیا در مورد نحوه ساخت آبنما اطلاعاتی دارید در اختیار من قرار دهید.
نحوه ساخت , نرم افزار طراحی و کتاب و کاتالوگ و ....

با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.آیا در مورد نحوه ساخت آبنما اطلاعاتی دارید در اختیار من قرار دهید.
نحوه ساخت , نرم افزار طراحی و کتاب و کاتالوگ و ....

با تشکر
منظورت از آبنما همون قسمتهایی از راه هستند که در مسیر رودخونه افتاده اند و برای اینکه از ساخت پل اجتناب بشه اقدام به سنگفرش مسیر موجود در داخل بستر شده و یک لایه بتن ریخته میشه است هست؟
فکر کنم اونطوری که شنیدم اداره راه دستور به لغو ساخت هر نوع ابنمایی درراههای کشور بخصوص جنوب داده و جاش پل میزنند.

salmas20

عضو جدید
سلام عزیز منظور تو از آبنما چیه اکه آبنما مال تصفیه خانه آب شرب باشه من خودم کار کردم ینعی تو یه شرکتی مسول اجرا هستم ویه سری اطلاعاتی می تونم بدم

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام عزیز منظور تو از آبنما چیه اکه آبنما مال تصفیه خانه آب شرب باشه من خودم کار کردم ینعی تو یه شرکتی مسول اجرا هستم ویه سری اطلاعاتی می تونم بدم
سلام دوست عزیز:gol::gol::gol:
اون نشد ما.
اگر اطلاعاتی دارید لطفن اینجا قرار بدین تا همه ازش استفاده بکنند.

شبنم شورچه

عضو جدید
باسلام منهم علاقه مندم که درزمینه ساخت ابنم ا البته اگه منظور ابنما های شهری باشه که به منظور منظر سازی طراحی و احداث میشن اطلاعاتی داشته باشم اگه کتابی هم بود ممنون میشم معرفی کنید

Javid64

عضو جدید
سلام
آبنما کار کردنش اگر فکر درستی پشت طراحیش باشه یکی از لذت بخشترین کارهاست.
من 3 - 4 تایی کار کردم طرح هاش رو هم خودم با نرم افزار Revit architecture میدادم. آبنمای کاشی کاری شده میخواید کار کنید یا سنگی؟

reza2011

عضو جدید
باسلام منهم علاقه مندم که درزمینه ساخت ابنم ا البته اگه منظور ابنما های شهری باشه که به منظور منظر سازی طراحی و احداث میشن اطلاعاتی داشته باشم اگه کتابی هم بود ممنون میشم معرفی کنید

اينم خدمت شبنم خانم گل :
:gol:;)