صندلی داغ : معمارباشی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

امیر1984

عضو جدید
معمار باشی دستت درد نکنه عالی بود
ببخشید که ما بچه های معماری نتونستیم به صندلی داغت بیایم من یکی وقت نداشتم به باشگاه هم بیام ببخشید.

دوستان شما هم لطفا زور نگید خودتون هم بشینید روی صندلی داغ ممنون میشم...:mad:

archi_arch

مدیر بازنشسته
به هر حال اين تاپيك از نظر من كه مسئول برگزاريشم تمومه .
كسي از دوستان سوالي نپرسه لطفا . ديگه ادامه پاسخ معمار باشي هم نشون دهنده عدم توجه بيش از حد به قوانين صندلي داغ و زير پا گذاشتن اوناس
ايشون ادعا كردن كه واسه ورود به سايت قوانيني رو امضا كردن و رعايت كردن ولي اينجا سعي بر توجه نكردن به قوانين دارند . توي قوانين ذكر شده كه پيچوندن نداريم
به هرحال مهم نيست . آرچي خانم اين تاپيك رو باز كردند واسه اينكه جواب سوال خودشونو از معمار باشي بگيرن
قبلا هم بهت گفتم من دقیقا طبق قانونهای خودت واسه صندلی داغ برخورد کردم و کاری که همیشه بوده رو انجام دادم و این هیچ ربطی به سوال پرسیدن و نپرسیدن من نداره!!!
طبق قانون خودت همیشه بعد از اخرین پستت که اعلام میکنی وقت تمومه دیگه کسی حق سوال پرسیدن نداره و وقتی صندلی نشین به سوالهای باقی مونده جواب داد تاپیک بسته میشه.این قانونو من نذاشتم! خودت گذاشتی و منم احترام گذاشتم و رعایتش کردم.
فقط نذاشتم تبعیضی باشه و از این طریق توهینی به کسی بشه.

اینم پست خودت بود که نشون میداد همچنان وقت سوال پرسیدن وجود داشت و معمار هم باید به سوالهایی که پرسیده شده بود جواب میداد تا پست خاتمه رو بزنی و تاپیک بسته بشه.
من هنوز جواب اون سوالاتم رو نگرفتم
پست دوميم رو توي صفحه اول جواب بديد تا وقتتون رو تموم شده اعلام كنم . در غير اينصورت از نظر من وقتتون تموم نيست و اداممه پيدا خواهد كرد :)

قفل شد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.