صرفا جهت اطلاع

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
حدود 3 هفته هست که بخشی جدید در خبر 20:30 پخش میشه که اسمش "صرفا جهت اطلاع" هست که به طرز جالبی و با طنز خیلی باحال به نقد مسئولین ( همه دولتیا ، حتی رییس جمهور ) می پردازه

هفته بعد به دلیل شبهای احیاء پخش نخواهد شد اما پیشنهاد میکنم بعد از اون مرتب دنبال کنید
همه ی حرف هایی که ممکن است شما به دلیل گفتن آن در این سایت تاپیکتون حذف بشه رو اونجا میگن

مثلا امروز در پی سخن رییس جمهور که به غرب گفت : اولین قدم اینه که آدم بشید

اینا هم در ادامه قدم های بعدی رو گفتن :
1- بهم چپ نگاه کنی حالتو میگیریم
2- ریز میبینمت باراک
و چند گزینه ی دیگه که من یادم رفته
ولی مرده بودم از خنده

یه جمله ی دیگه هم در مورد افتتاح های وزیر راه گفت "the method of KOLANG"

امیدوارم این روال انتقاد در همه ی سطح جامعه فراگیر بشه ، در سطح باشگاه هم با عدم حذف تاپیک ها

wasper

عضو جدید
آره دیدم...ولی این برنامه هارو صرفا واسه این میسازن که بگن ما انتقاد پذیریم تا مردم یکم به حساب خودشون گولمالی شن...

انتقاد نکنند.شاکی هستند
انتقاد بکنند.باز شاکی هستید.
از این میشه نتیجه گرفت که مشکل از خودتون هست نه دیگران :biggrin::biggrin:

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره دیدم...ولی این برنامه هارو صرفا واسه این میسازن که بگن ما انتقاد پذیریم تا مردم یکم به حساب خودشون گولمالی شن...
دقیقا راس میگه. چرا تیریبون آزاد نمیذارن
البته نه طوری که افرادش مشخص بشن از 6 ماه قبل

حسين 1966

عضو جدید
من فکر مي کنم اينا احساس خطر کردن که مبادا دو سال و خورده اي ديگه که دولت عوض بشه وضعشون خراب بشه و همگي شغلشونو از دست بدن برا همين نشستن از اين طريق آينده نگري کردن که پس فردا بگن ما اين انتقادا رو داشتيم ...

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
اینا فقط برای مسخره کردن مردمه.
جریان ممه رو لولو رو برد رو هم پخش کردن و دیدیم که همه وزیرای احمدی براش کف میزدن.
میخوان بگن که ما اگه بخوایم ملا نصرالدین رو هم میتونیم بیاریم رو کار، میتونیم کسانی رو بیاریم که دروغ رو تو جامعه گسترش میدن و پولهای کشور رو صرف دروغاشون میکنن.
خیلی جالبه
جواب کارای جنبش سبز میشه قتل و زندان وشکنجه و جواب کارای اینا میشه خنده.
چقدر نقدها با هم تفاوت داره.

masoumeh_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی من نباید گوش میدادم بهش ؟ به اونی که میگفت : "لولو ممه رو برد" ! :huh::child:

یو ماینس 18 هستی؟؟ :surprised::question:
اون جا که پخش کرد یو دیدی باید یه دایره قرمز بالاش میزد که +18 هس،ولی ماشاالله گوینده:whistle: غیر قابل پیش بینیه فکرشو نکرده بودن :razz:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان به همه چی منتقد، لطفاً یک ساز مشخص کنند مسوولین صدا و سیما و کشور باهاش برقصن....

سازش ترجیحاً از آلات مشترکه باشه!!!!!!

انتقاد نکنند، آقا این چه وضعشه، صدا و سیما میلی و میل گردی و اینا شده، همش یه طرفه حرف میزنه!!!!!
انتقاد کنند، ای آقا ساده نباش اینا دارن خرت میکنن (بلا نسبت کاربران این سایت) گول نخوری یهو، اینا سیاستشونه فهمیدن دیگه هوادار ندارن دارن فیلم بازی می کنند.

اون سازه رو جهت رقص مسوولین صدا و سیما هرچه سریعتر مشخص کنید.
با تشکر

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینا فقط برای مسخره کردن مردمه.
جریان ممه رو لولو رو برد رو هم پخش کردن و دیدیم که همه وزیرای احمدی براش کف میزدن.
میخوان بگن که ما اگه بخوایم ملا نصرالدین رو هم میتونیم بیاریم رو کار، میتونیم کسانی رو بیاریم که دروغ رو تو جامعه گسترش میدن و پولهای کشور رو صرف دروغاشون میکنن.
خیلی جالبه
جواب کارای جنبش سبز میشه قتل و زندان وشکنجه و جواب کارای اینا میشه خنده.
چقدر نقدها با هم تفاوت داره.
:smile:
جنبش سبزی رو که ساپورتش تروریست ها و آمریکا و انگلیس بود و یه سرش دست موسوی بود سر دیگش معلوم نبود دست کی بود (البته معلوم شد) رو با مسوولین کشور و منتخب مردم مقایسه می کنید؟
در ضمن اینا نریختن تو خیابونها بانک آتیش بزنن;)
باشه موردی نداره، شما باور نکنید و فکر کنید برای مسخره کردن مردمه، مواظب باشید مسخره نشید:gol:

masoumeh_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
جنبش سبزی رو که ساپورتش تروریست ها و آمریکا و انگلیس بود و یه سرش دست موسوی بود سر دیگش معلوم نبود دست کی بود (البته معلوم شد) رو با مسوولین کشور و منتخب مردم مقایسه می کنید؟
باشه موردی نداره، شما باور نکنید و فکر کنید برای مسخره کردن مردمه، مواظب باشید مسخره نشید:gol:

:surprised::surprised::eek::eek::eek:

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار

منتخب مردم اینهمه دروغ میگه؟
منتخب مردم پولهای مردم رو صرف دروغ میکنه؟
منتخب مردم اقتصاد مردم رو نابود میکنه؟
منتخب مردم صنایع مردم رو خراب میکنه؟
منتخب مردم منابع مردم رو بر باد میده؟
منتخب مردم جوونای مردم رو با ماشین زیر میگره؟
منتخب مردم به دانشجویان مردم تو خوابگاهشون حمله میکنه؟
منتخب مردم جوونای مردم رو تو زندان شکنجه میکنه و میکشه؟

نقد شما مثل اینه که یه نفر داره با چاقو یه نفر دیگه رو میکشه یا یه نفر داره دزدی میکنه و بعد بقیه بیان بهش بگن آقا نکن زشته، عیبه، کار خوبی نیست، کارت ضد ولایت فقیه، این کارا بده. حالا طرف هم داره کار خودشو میکنه و به کشتن یا دزدی خودش ادامه میده. جایی هم بره میگن اقا از اینکارا نکن زشته، بده، عیبه. حالا طرف همچنان داره راست راست راه میره و به کاراشم ادامه میده. بعد اگه چیزی بگی میگن آقا ما نقدش کردیم، داریم نقدش میکنیم.
عزیز من نقد حرفی چه فایده ای داره؟ نقدی که عملی توش نباشه دوزار نمی ارزه.
اگه دزد رو گرفتی و مجازات کردی اونوقت میشه نقد درست، نه اینکه بغلش وایسی و بگی که کارت بده و زشته.

حالا نقد جنبش سبز رو با این نقدا مقایسه کن.
برای اون فوری راهپیمایی برگذار میشد و هزارتا بر چسب بهشون میزدند و برای اعدامشون امضا جمع میکردند و به خونهاشون حمله میکردند، به دفاترشون حمله میکردند و مراسمشون رو بر هم میزدند.
نقد اینا چی؟ نشستن دور هم و میخندند.
حرف سر اینه جناب نخودیان

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
منتخب مردم اینهمه دروغ میگه؟
منتخب مردم جوونای مردم رو با ماشین زیر میگره؟
منتخب مردم به دانشجویان مردم تو خوابگاهشون حمله میکنه؟
منتخب مردم جوونای مردم رو تو زندان شکنجه میکنه و میکشه؟

نقد شما مثل اینه که یه نفر داره با چاقو یه نفر دیگه رو میکشه یا یه نفر داره دزدی میکنه و بعد بقیه بیان بهش بگن آقا نکن زشته، عیبه، کار خوبی نیست، کارت ضد ولایت فقیه، این کارا بده. حالا طرف هم داره کار خودشو میکنه و به کشتن یا دزدی خودش ادامه میده. جایی هم بره میگن اقا از اینکارا نکن زشته، بده، عیبه. حالا طرف همچنان داره راست راست راه میره و به کاراشم ادامه میده. بعد اگه چیزی بگی میگن آقا ما نقدش کردیم، داریم نقدش میکنیم.
عزیز من نقد حرفی چه فایده ای داره؟ نقدی که عملی توش نباشه دوزار نمی ارزه.
اگه دزد رو گرفتی و مجازات کردی اونوقت میشه نقد درست، نه اینکه بغلش وایسی و بگی که کارت بده و زشته.

حالا نقد جنبش سبز رو با این نقدا مقایسه کن.
برای اون فوری راهپیمایی برگذار میشد و هزارتا بر چسب بهشون میزدند و برای اعدامشون امضا جمع میکردند و به خونهاشون حمله میکردند، به دفاترشون حمله میکردند و مراسمشون رو بر هم میزدند.
نقد اینا چی؟ نشستن دور هم و میخندند.
حرف سر اینه جناب نخودیان
اینایی که گفتین همه ساخته ذهن شماست. وضعیت اینجوریام که شما میگی نیست
در ضمن بهتر از اینه که یکی بیاد و خودشو منتخب مردم معرفی کنه و دستش با دشمنای مردم تو یه کاسه باشه و به کشورو و مردمش خیانت کنه.

Sarp

مدیر بازنشسته
دوستان به همه چی منتقد، لطفاً یک ساز مشخص کنند مسوولین صدا و سیما و کشور باهاش برقصن....

سازش ترجیحاً از آلات مشترکه باشه!!!!!!

انتقاد نکنند، آقا این چه وضعشه، صدا و سیما میلی و میل گردی و اینا شده، همش یه طرفه حرف میزنه!!!!!
انتقاد کنند، ای آقا ساده نباش اینا دارن خرت میکنن (بلا نسبت کاربران این سایت) گول نخوری یهو، اینا سیاستشونه فهمیدن دیگه هوادار ندارن دارن فیلم بازی می کنند.

اون سازه رو جهت رقص مسوولین صدا و سیما هرچه سریعتر مشخص کنید.
با تشکر
صدا و سیما خیلی وقته اعتماد مردم رو از دست داده
به همین راحتیها هم این اعتماد برنمیگرده ;)
اینایی که گفتین همه ساخته ذهن شماست. وضعیت اینجوریام که شما میگی نیست
در ضمن بهتر از اینه که یکی بیاد و خودشو منتخب مردم معرفی کنه و دستش با دشمنای مردم تو یه کاسه باشه و به کشورو و مردمش خیانت کنه.
اینا ساخته ذهن نیست
ساخته و نتیجه تلاش یک عده . . . .هست :surprised:

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
انتقاد نکنند.شاکی هستند
انتقاد بکنند.باز شاکی هستید.
از این میشه نتیجه گرفت که مشکل از خودتون هست نه دیگران :biggrin::biggrin:
دادش اینا کاری نمیکنن که ضررشون توش باشه ..دراین مورد بهت اطمینان میدم!!
اگه اینا انتقاد پذیر بودن جواب انتقاد به نتیجه ی انتخاباتو با خونریزی هموطناشون نمیدادن:razz:
فکر کردی دلشون واسه من وتو سوخته خودشونو نقد کنن؟؟:warn:

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیذارم به شعورم توهین شه اینو تو امضامم گفتم...

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
دادش اینا کاری نمیکنن که ضررشون توش باشه ..دراین مورد بهت اطمینان میدم!!
اگه اینا انتقاد پذیر بودن جواب انتقاد به نتیجه ی انتخاباتو با خونریزی هموطناشون نمیدادن:razz:
فکر کردی دلشون واسه من وتو سوخته خودشونو نقد کنن؟؟:warn:

پس معلومه هنوز معنی انتقاد رو نفهمیدید
شهر رو به آتیش کشیدن انتقاده ؟؟؟
تیراندازی انتقاده ؟؟

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما پایه ای فردا بریم میدان بهارستان یه انتقاد کوچیک کنیم، بدون درگیری بدون خشونت، از تاکسی پیاده نشده، باتوم، خونریزی، دستبند، مشت و لگد (هر پنج دقیقه یک بار اونم به دماغ)، ماشین شیشه دودی، یه ضرب کهریزک، ازادی از کهریزک (که مثلا ما زندانی سیاسی نداریم)، خونه نشینی