صرفا جهت اطلاع(ورژن معکوس!)

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال همینجوری ، جهت خنده ، گریه یا هرچی ، نمیدونم!

شما جونتون واسه چه کسانی در میره؟و دلتون میخواد بگیرین دست طرف رو ببوسین؟ عاشق چه جور آدمایی هستین؟

اصلا شده تا حالا یه آدمی ببینین که کارش درست بوده و وظیفشو درست انجام داده و دلتون بخواد خاک پاش باشین؟ مثلا شده که یه نفر آدم متفاوت ، یه خیّر ، یه دکتر ، یه راننده ، یه کارگر ، یا از هر شغل و سمتی ، یه انسان ، ببینید و از شدت عشق و از شدت غلیان احساساتتون ، اشک توی چشاتون جمع بشه و بغض گلوتونو بگیره که ای خدا این فرشته ها رو از کجا آفریدی ، آخه میشه یه آدم اینقدر خوب باشه...

شده؟

شما عاشق چجور آدمایی هستین؟ میتونید مثال بیارین از تجارب شخصیتون و از معاشرت و مصاحبت هایی که با افراد مختلف در زندگیتون داشته اید ، یا میتونید احساس درونیتون رو بازگو کنید...

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا جوک سال بود
هستن همچین آدمایی؟

آره ، من یه دکتر میشناسم طرف یه بیماری رو ویزیت کرده بود ، بعد از 20 دقیقه ویزیت گفته بود که شغلتون چیه؟ طرف گفته بود کارگرم.گفته بود که مشکل شما در تخصص من نیست معرفی میکنم برید یه جای دیگه و پول ویزیت رو هم بگیرید از منشی... پولشون رو بعد از 20 دقیقه ویزیت پس داده بود...

عاشق یه همچین آدمی هستم ، آدمی که هرچی بالاتر میره بیشتر این جمله یادش میفته که : انتم الفقرا...

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من ادمهای ساده و خوش قلب رو دوست دارم

ادمهایی که جنبه شوخی و جدیت رو هر دو باهم دارن

مهربون ساده و دوست داشتنی : )

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
از آدمای خوش اخلاق ، اونایی که حتی اگرم کارشون سخت باشه ، حتی اگرم مشکل داشته باشن ، باز برخوردشون باهات لطیف و زیباست ، مثل یه بهشت

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
از دانشجو ، از کسی که واقعا جوینده ی دانش هست ، خیلی خوشم میاد ، واقعا یه احساس خوبی پیدا میکنم...

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
از آدمایی که تلاش میکنن خنده به روی لب من و شما بیارن ، خیییییییلییییییییی دوسشون دارم

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعضی صحنه ها واقعا به وجد اومدم و به شدت بغض کردم
سال پیش مادر مازندرانی که یه پسرش تصادف کرده بود مرده بود و یکی دیگش هم توی دعوا به قتل رسیده بود پای چوبه دارقاتل پسرشو بخشیدش....فوق العاده بود
از احسان که واقعا یه عاشق بود واسه زنش

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از دانشجو ، از کسی که واقعا جوینده ی دانش هست ، خیلی خوشم میاد ، واقعا یه احساس خوبی پیدا میکنم...

انسانها معمولا از کمالاتی که خودشون ندارن و اونا رو تو وجود دیگران میبینند , خیلی خوششون میاد.

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی صحنه ها واقعا به وجد اومدم و به شدت بغض کردم
سال پیش مادر مازندرانی که یه پسرش تصادف کرده بود مرده بود و یکی دیگش هم توی دعوا به قتل رسیده بود پای چوبه دارقاتل پسرشو بخشیدش....فوق العاده بود
از احسان که واقعا یه عاشق بود واسه زنش

اره یادمه احسان ، من واقعا اصلا دیوانه شدم اونروز از شدت احساس

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
عاشق اونایی که عقیدشون رو تحمیل نمیکنن به دیگران ، اونایی که باز می اندیشند و خشکه نیستن