صرفا...جهت...اطلاع..........حاشیه اخبار

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه مهندسان و دوستان:gol:
امروز که داشتم اخبار 20:30 رو میدیدم، با خودم فکر کردم چرا اخبار 20:30 جذاب تره؟؟؟ حتی وقتی جالب تر میشه که حاشیه های خبر رو میگه....!!
به این نتیجه رسیدم که حاشیه ی اخبار جذاب تره تا خود خبر....
پس بهتر دونستم تو باشگاه هم یه تاپیک داشته باشیم واسه اتفاق هایی که تو حاشیه ی اخبار در همه زمینه ها اتفاق میوفته.....
.
.
2 نکته واسه حواشی که میزارین رعایت بشه.....
اولا اینکه از خط قرمز ها رد نشین.....
دوما اخباری که میگین لینک بزارین ولی لازم نیست منبعتون معتبر باشه.....

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin: پس این لینک که میگی به چه درد میخوره؟
قرار شد اسپم نکنین دیگه....
لینک میزارین بخاطر این باشه که از خودتون چیزی نگین....واقعا چیزی وجود داشته باشه....ولی چون حاشیه هست معمولا تو سایت های خبری معتبر پیدا نمیشه.... واسه همین میگم معتبر لازم نیست باشه.

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin: پس این لینک که میگی به چه درد میخوره؟

تایید میشه!!!
حالا واقعا ملت 20:30 رو برای شنیدن اخبار نگاه میکنن؟؟؟؟؟من که صالا این برنامه رو ندیدم،ولی تیترهایی که ازش میشنو و گفته،باور نمیشه مردم هنوز بهش اعتماد داشته باشن!

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
تایید میشه!!!
حالا واقعا ملت 20:30 رو برای شنیدن اخبار نگاه میکنن؟؟؟؟؟من که صالا این برنامه رو ندیدم،ولی تیترهایی که ازش میشنو و گفته،باور نمیشه مردم هنوز بهش اعتماد داشته باشن!
پست 3 رو بخونین
اصلا تاپیک رو خوندین؟؟ اصلا متوجه موضوع تاپیک شدین؟:surprised:

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا تاپیک رو خوندین؟؟ اصلا متوجه موضوع تاپیک شدین؟:surprised:

نه وقتی من داشتم می نوشتم،شما نوشتی و من الان پست 3 رو دیدم....

شرمنده،سعی میکنم اسپم نکنم دیگه....

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدایا خودمو سپردم به خودت:دییییییییی

خدایا خودمو سپردم به خودت:دییییییییی

[h=1] شیطنت BBC [/h]​
یکی از بینندگان «تابناک» در مطلب ارسالی برای «نگاه شما» نوشته است:

در خبری که چند روزپیش در وبسایت بی بی سی درج شده بود در مورد فوتبال تیم افغانستان که در عکسهای ارسالی هم ملاحضه میفرمایید از بازیکنان افغان به عنوان شیران خراسان نام برده شده بود.

(البته از شیطنت بی بی سی هم غافل نشوید و فراموش هم نکنید که اولین کسی که هم از عنوان جعلی خلیج ع ر ب ی استفاده کرد یک انگلیسی بود)

این در صورتیکه در حال حاضر هیچ کجای این کشور به نام خراسان نیست.

پس از تصرف مولوی توسط ترکها.ابن سینا و خلیج فارس توسط عربها و حال هم خراسان توسط افاغنه.

حال سوال اینجاست که چرا مسولان ما اینهمه بیخیال هستند و هیچ واکنشی هم نشان نمیدهند و بعد هم با افتخار از قاجارها نفرت جویی میکنند.