شما چپ دست هستید یا راست دست؟

شما چپ دست هستید یا راست دست؟

• مجموع رای دهندگان
    117

canopus

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
در نظر سنجی شرکت کردم.( مثل خیلیا! )

میتا

کاربر بیش فعال
با افتخار خیلی زیاد (!) وقتی از touchpad استفاده میکنم همه میفهمن :redface::D
در حق ما چپ دستا لااقل تو رشته خودم خیلی ظلم شده!!!

آخرین ویرایش:

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوهوم من با دست راست غذا میخورم!!

آره...نم پد را با دست چپ میزنم!!!

تایپم بیشتر با چپ میکنم....

میتا

کاربر بیش فعال

ئه ئه !!! پسر تو که دیگه چپ دست نیستی!! :surprised::surprised:
من تایپم با هر دو دستمه؛ مجبورم!!
:redface:

من با هر دو ست راحتم ولی موقع call of duty بازی کردن حتما باید چپ دست استفاده کنم

فقط چپ دست ;) :smile:

میتا

کاربر بیش فعال

من با هر دو ست راحتم ولی موقع call of duty بازی کردن حتما باید چپ دست استفاده کنم

اشتباه گفتم منظورم دست چپ بود...

با دست چپ ذا میخورم........... بیشتر کارام با چپه.....

میگم ! آخه تقریباٌ همه چپ دستا با دست چپ غذا میخورن!!!
:smile:

Memar_70

عضو جدید
من با دست راست می نویسم
ولی مسواک زدن و تایپ کردن و چند کار دیگه رو با دست چپ انجام می دم

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز

منم چپ دستم قبلنا تو کنکور وقتی فرم پر میکردیم یه گزینه بود نوشته بود نوع معلولیت و یه گزینه اش این بود چپ دست هستم

البته میدونم راست دستا شاید متوجه نشن اما وقتی رو صندلی یه نفره دانشگاه بشینی و سمت چپش شاسی نوشتن نداشته باشه
چقدر سخته
حتی کندن پوست خیار و سیب چقدر برا ما مشکل هست و اینکه سر میز موقع غذا خوردن یکی از عذاب هات اینه کنار دستیت راست دست باشه چون دستتون همش بهم میخوره

و برا اینکه همه چیز برای راست دستها طراحی میشه یک روز رو بنام روز جهانی چپ دستها نامگذاری کردند

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چپ دست هستم با افتخار

چه نظرسنجي بامزه اي!:دي

ولي چپ دست بودن خيلي سخته!!
يادمه دوران مدرسه سر كلاس خط عذاب مي كشيدم!معلممون قلم رو براي راست دست ها مي تراشيد منم هر كار مي كردم خوب بنويسم نميشد!!فكر مي كردم استعداد ندارم!!!
براي كنكور و امتحانات هم هميشه صندلي رو كج مي كنم چپل(چپكي)مي شينم!!

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چپ دست هستم با افتخار

چه نظرسنجي بامزه اي!:دي

ولي چپ دست بودن خيلي سخته!!
يادمه دوران مدرسه سر كلاس خط عذاب مي كشيدم!معلممون قلم رو براي راست دست ها مي تراشيد منم هر كار مي كردم خوب بنويسم نميشد!!فكر مي كردم استعداد ندارم!!!
براي كنكور و امتحانات هم هميشه صندلي رو كج مي كنم چپل(چپكي)مي شينم!!

راس میگیا...یادمه کلاس هنر داشتیم یه هفته نقاشی بود یه هفته خط با نیزه...اون همفته هایی که خط داشتیم گریه میکردم پیش مامانم میگفتم من امروز مدرسه نمیرم!!! آخه با نیزه نمیتونستم بنویسم...به آقا التماس میکردم اما نیزمو واسه من سر نمیکرد..میدادم بابام اونم میزد خراب میکرد!!!

کلا چپ دستا دفترشونو کج میذارن تا بنویسن از بس بخاطر صندلی های دست راست غذاب کشیدن!!! ولی یادمه واسه کنکور صندلی مخصوص واسم گذاشتن!!! خیلی حال کردم!!!

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز

منم چپ دستم قبلنا تو کنکور وقتی فرم پر میکردیم یه گزینه بود نوشته بود نوع معلولیت و یه گزینه اش این بود چپ دست هستم

البته میدونم راست دستا شاید متوجه نشن اما وقتی رو صندلی یه نفره دانشگاه بشینی و سمت چپش شاسی نوشتن نداشته باشه
چقدر سخته
حتی کندن پوست خیار و سیب چقدر برا ما مشکل هست و اینکه سر میز موقع غذا خوردن یکی از عذاب هات اینه کنار دستیت راست دست باشه چون دستتون همش بهم میخوره

و برا اینکه همه چیز برای راست دستها طراحی میشه یک روز رو بنام روز جهانی چپ دستها نامگذاری کردند
من راست دست هستم !!
اما اینکه گفتین شاید راست دست ها متوجه نشن به لطف یکسری از دانشجویان بی مزه یکبار منم زجرش کشیدم !!! اره واقعا سخته !!
یادم نمیره !!! اون روز من سر کلاس شیمی الی دیر رسیدم نگو یکسری افراد بی مزه تمام دسته های صندلی را کنده و چپیش کرده بودن !!!
هر کدوم بچه ها که زود امده بودن صندلی خودشون درست کردن اما من دیر رسیدم جلو استادم نمیشد که !!
اخر طاقت نیوردم پاشدم درش بیارم بزنم اون طرف کلی زوور زدم یک دفعه دسته در امد با دسته پرت شدم یک طرف دیگه کلاس :D

heshmat khan

عضو جدید
راست دست و چپ دست چه فرقي ميكنه ! اصل اينه كه آدم باشي و مرام داشته باشي

*باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
من راستم .......ولی همیشه دو تا صندلی رو اشغال میکنم و رو دسته ی چپیه مینویسم ........عادت کردم کجکی میشینم وقت نوشتن:دی!!!

ولی چپیا رو خیلی دوس دارم
اکثرا گلن

mahtab 2

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم بچه بودم با دو دستام همه کار میکردم...با هر دوشم مینوشتم ولی الان چپ دستم

بالا