شما چه برخوردی می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچه ها

نمیدونم تاحالا بااین مسئله برخوردکردین یانه اگه کردین چطوری رفتارکردین

فرض کنید عده ای از نزدیک ترین افرادشما دراوج نیاز به همدلی و محبت بهتون بد ترین رفتارهای بی منطقی و ..باشما داشته باشن ولی بعداز چند سال وقتی که تمام بهار جوانی

شمارو توی گریه وغم بگذارین حتی باعث بشن یه جوری سرنوشت شما تغییربکنه ازهمه لحاظ حتی دررسیدن به عشقتون ...................

اونم به خاطراینکه خودشون یه جورهایی بهت نیازداشته باشن به اینکه بشین سنگ صبورشون بشین گوش شنواشون رفتارشما با این افراد چطوری هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آیا می بخشین و فراموش میکنید؟

یا می بخشین ولی نمی تونید فراموش بکنید؟

یا .............

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه مقدار بد نوشتین منظورتونو فکر کنم
منظورتون اینه که به عنوان مثال خانواده به دلیل اینکه از جدایی شما(شمای نوعی ) میترسه و به محبت و نزدیکی شما احتیاج داره به دلیل این نیاز خودش نمیذاره شما به کسی یا چیزی که دوستش دارین برسین؟

بخشیدن میشه ولی فراموش کردنش سخته

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یه مقدار بد نوشتین منظورتونو فکر کنم
منظورتون اینه که به عنوان مثال خانواده به دلیل اینکه از جدایی شما(شمای نوعی ) میترسه و به محبت و نزدیکی شما احتیاج داره به دلیل این نیاز خودش نمیذاره شما به کسی یا چیزی که دوستش دارین برسین؟

بخشیدن میشه ولی فراموش کردنش سخته

نه عزیزم منظورم علاوه بر خانواده خاله عمه دایی این افرادی هست توی دوران جوانی شما باشما یه جورهایی کل کل های بچه گانه کرده درصورتی که ازشما بزرگترباشن یه جورهایی با دخالتهای بیجا سرنوشت شما رو تغییر بدن
بعدازچندسال بنا به دلایل مختلف مثلا شاید به اشتباه خودشون پی برده باشن(که بعید میدونم) یا اینکه الان خودشون توی مشکلات هستن و نیازدارن به همدلی شما

ولی بعدازاینکه تمام زندگیت یه جورهای رفته بابخشیدن یا نبخشیدن زندگی تو حداقل فرقی نمیکنه ................

آیا واقعا میشه از صمیم قلب مثل سابق دوستشون داشت ؟
بخشیدن چطورکه نمی توی فراموشش کنی؟(ولی می خواهی بخشی)
باهربار تداعی گذشته....................:cry:

آخرین ویرایش:

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگر اون افراد خيلي بهت نزديك باشند مثل پدر و مادرت بايد بخشيد ...ولي اگر از اقوام بود مسئله فرق ميكنه سخت ميشه بخشيدن اين افراد

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
راستش ایشالله خدا نکنه...
ولی اره باید بخشید....
هر چند شاید مثل روز اول نشه...ولی باید بخشید.....
ولی خب گاهی ادم یادش میفته لجش میگیره..ولی همون بخشش بهترین کاره....

B@control

کاربر بیش فعال
من فکر میکنم میشه بخشید ولی نمیشه فراموش کرد
من درکت میکنم واسه منم از این تصمیمات گرفته شده ولی کاری نمیشه کرد باید تن در داد
فقط حسرتش به دل ادم میمونه

parya_88

عضو جدید
می بخشم ...
اگه بجای شما تصمیمی گرفته شده که نباید ،
یا حرفی زده شده که بر خلاف خواسته و هدف زندگی خودتون بوده و از همه مهمتر به صلاحتون هم نبوده ( هر چند فهمیدن اینکه به صلاح تون بوده یا نه همچین هم آسون نیست )
بهتر بود منطقی مقاومت می کردین ، شایدم مقاومت جواب نداده ...
اما به هر حال حالا که به هر دلیلی این اتفاق افتاده ، بهتر ببخشی دوست من ...

Syd Barrett

عضو جدید
اگر کسی بخواد توی زندگی من دخالت کنه خیلی رک و راست بهش میگم به تو ربطی نداره توی زندگی من دخالت کنی ( هر کسی میخواد باشه ! ) و اگر باز هم ادامه داد کلا از زندگیم حذفش میکنم ... اصلا دیگه بعد اون کاری نمیتونه انجام بده که بخوام ببخشمش یا نبخشمش ! یه جورایی وجود خارجی نداره بعد از اون !

بالا