خواهش می کنم شخصیت این فرد رو تحلیل کنید

behnamcp

کاربر فعال
ای نام تو بهترین سرآغاز*** بی نام تو نامه کی کنم باز
ای یاد تو مونس روانم ***جز نام تو نیست بر زبانم
باسلام و عرض احترام
دوستان به نظرتون کسی که روی تلگرامش این عکس ها رو گذاشته چه شخصیتی داره؟؟(متاسفانه من ترتیب شو به دلیل که این یادم نیست رعایت نکردم فقط این آخری الان تنها عکسی هست که روی تلگرامش هست:

1.ﻣــــﻴـــــﻢ ﻣﺜل ﻣﺮﺩ"ﻣـــــﺮﺩ"ﺑﺎﺵ!!ﻭﭘﺎﯼ ﺗﻤﺎﻡ ﺩﻭﺳﺘــــت ﺩﺍﺭﻡ ﻫﺎﻳﺖ مردانه بمان
2.هر چیز که مال تو باشد خوب است، حتی اگر جای خالی « تو » باشد، آخر جای خالی توی دل مثل سوراخ توی دیوار نیست که با یک مُشت کاهگل پر شود. هزار نفر هم بروند و بیایند آن دل دیگر هیچوقت دل نمی شود.
3.هرزه نیست..... اگر گذاشت اورا ببوسی.. خواست تا بدانی حس دوس داشتنش اینقدر قوی بود که از تمام اعتقاداتش گذشت....
4.تو گفتی : من به غیر از دیگرانم ! چنینم در وفاداری ، چنانم . . . تو غیر از دیگران بودی ، که امروز نه می دانی ، نه می پرسی نشانم ؟! (این عکس در حال حاضر تنها عکسی هست که روی تلگرامش هست)

شدیدا اخطار می کنم از جواب هایی که ربطی به صورت سئوال نداشته باشه بپرهیزد از تعبیر نیت من هم برحذر باشید از همگی سپاسگذارم

ali199_1991

کاربر بیش فعال
من نظرمو میگم و اطلاعات چندانی از این چیزا ندارم؛
تو این دوره زمونه اکثر این جوون های بخصوص کم سن و سال از این عکس ها و مطالب میذارن روی پروفایل هاشون!!...

حالا اگر نوشته ها متعلق به یک جنس مونث بود ، کلا با هیچ الگوریتمی نمیشه این نوشته ها رو از حالت رمز خارج کرد:D و فهمید هدف طرف از اینا چی بوده و هست و کلا دنبال چی هست...!
ولی از اونجایی ک همه ظاهرا و مدام شکست عشقی (و خلاصه از این حرفا) می خورن ، احتمالا ایشون هم به این درد و مشکل مبتلا شده...

behnamcp

کاربر فعال
من نظرمو میگم و اطلاعات چندانی از این چیزا ندارم؛
تو این دوره زمونه اکثر این جوون های بخصوص کم سن و سال از این عکس ها و مطالب میذارن روی پروفایل هاشون!!...

حالا اگر نوشته ها متعلق به یک جنس مونث بود ، کلا با هیچ الگوریتمی نمیشه این نوشته ها رو از حالت رمز خارج کرد:D و فهمید هدف طرف از اینا چی بوده و هست و کلا دنبال چی هست...!
ولی از اونجایی ک همه ظاهرا و مدام شکست عشقی (و خلاصه از این حرفا) می خورن ، احتمالا ایشون هم به این درد و مشکل مبتلا شده...
ممنونم از راهنمایی که کردید من چند سال پیش با یه نفر در فیس بوک فرند بودم حتی یک مورد هم از مطالبی مانند این ننوشته بود حالاهرچقدر هم بشه این موارد به یه فرد نسبت داد من با شناختی که از اون فرد دارم غیر ممکن است فرد مورد نظر مورد شمار 3 رانوشته باشد

paisa

کاربر بیش فعال
نمیشه قطعا نظر داد هدف خاصی داشته باشه شاید فقط و فقط از این مطلب خوشش اومده.نمیدونم چرا آدما از روی عکس پروفایل همدیگرو قضاوت میکنن:eek:.بنظرم قطعی نمیشه گفت هدفش واقعا شخص یا موضوع خاصی باشه.:smile:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداش خدا وکیلی ی چیزی میگم بدت نیاد ولی شما تمام زندگیتو ول کردی افتادی دنبال این دختره بیخیال بابا
وقتی در اینده همسر خودتو پیدا کردی به این روزات میخندی : )

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداش خدا وکیلی ی چیزی میگم بدت نیاد ولی شما تمام زندگیتو ول کردی افتادی دنبال این دختره بیخیال بابا
وقتی در اینده همسر خودتو پیدا کردی به این روزات میخندی : )
حالا ممکنه برای روشن شدن قضیه از هرکول پوآرو هم کمک گرفت. پیشنهاد میکنم این مورد رو هم روش فکر کنه.

آخرین ویرایش:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از قدیم گفتن شنیدن کی بود مانند دیدن

فک کنم اگه بشه عکسای پروفایل ایشون رو اینجا ببینیم نظرات کارشناسانه تر و دقیق تری بتونیم بدیم .

behnamcp

کاربر فعال
به نام خدا
با سلام و عرض ادب
حقیقتش من متوجه موضوعی شدم که نشون میده به احتمال بیش از 99.9 درصد این فرد همون فردی که من دنبالش هستم نیست بنابراین ادامه یافتن این تاپیک دیگه موضوعیت نداره . از همه دوستانی که در این تاپیک دیدگاه گذاشته اند تشکر می کنم لطفا دیگه دیدگاه نذارید

paisa

کاربر بیش فعال
به نام خدا
با سلام و عرض ادب
حقیقتش من متوجه موضوعی شدم که نشون میده به احتمال بیش از 99.9 درصد این فرد همون فردی که من دنبالش هستم نیست بنابراین ادامه یافتن این تاپیک دیگه موضوعیت نداره . از همه دوستانی که در این تاپیک دیدگاه گذاشته اند تشکر می کنم لطفا دیگه دیدگاه نذارید

خب بگین چی فهمیدین شاید ب درد ما هم خورد:D

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نام خدا
با سلام و عرض ادب
شما با کدام مستندات به این درصد رسیدید ؟

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نام خدا
با سلام و عرض ادب

به نام خدا...

اتفاقا من کاملا بر عکس شما فک میکنم و میگم ایشون همون خانمه

در طول زمان ممکنه برخی روحیات و حتی عقاید افراد عوض میشه ممکنه ایشون هم دچار این حالت شده باشه به هزار و یک دلیل .و دوم اینکه بعید میدونم فردی شماره ی که چندین سال هست ازش استفاده میکنه رو بفروشه ممکنه خیلی از دوستان آشنایان و حتی در محل کار فرد رو با این شماره بشناسن و تعویض شماره افراد رو به چالش بندازه مگر در موارد خیلی خاص یا اینکه مخاطب هات برات مهم نباشن فرقی نداره شمارتو داشته باشن یا نه معمولا هم به این صورته که از سیم کارت (اعتباری ) استفاده نمیکنن و بعد از مدت ها استفاده نکردن امتیازش سلب میشه اگرم خط دائمی باشه خب میگن خط ایشون واگذار شده ... پدر گشتگی که ندارن مستقیم بلاک کنه ولی شما اینطور فک کن که این دوتا یکی نیستن شاید از ذهنت بندازیش بیرون

• Like
واکنش ها: ayja

behnamcp

کاربر فعال
از همه دوستان تشکر می کنم دلیل این موضوع را مجاز به گفتن نیستم چون خصوصی هست اما به هر حال به قول دوست عزیزمان که در بالا نظر گذاشته اند"شما اینطور فک کن که این دوتا یکی نیستن شاید از ذهنت بندازیش بیرون" بهتر هست این فرد رو فراموش کنم برای همه بزرگوارانی که در این تاپیک نظر گذاشته و اینجانب را مورد لطف و محبت خود قرار داده اند کمال سپاس و قدردانی خود را اعلام می دارم موفق باشید

Maryam.Eskandari

عضو جدید
سلام من تاپیک هاتونو کمابیش خوندم به نظرم بهتره از فکرتون بیرونش کنید:

واژه ی عشقم در فضای هوس آلود هیچگاه از بین نمیره فقط از شماره ای به شماره ی دیگه منتقل میشه...

تو زندگی بعضی آدم ها هستن که مثل قطار شهر بازی میمونن از بودن باهاشون لذت میبری اما باهاشون به جایی نمیرسی

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از همه دوستان تشکر می کنم دلیل این موضوع را مجاز به گفتن نیستم چون خصوصی هست اما به هر حال به قول دوست عزیزمان که در بالا نظر گذاشته اند"شما اینطور فک کن که این دوتا یکی نیستن شاید از ذهنت بندازیش بیرون" بهتر هست این فرد رو فراموش کنم برای همه بزرگوارانی که در این تاپیک نظر گذاشته و اینجانب را مورد لطف و محبت خود قرار داده اند کمال سپاس و قدردانی خود را اعلام می دارم موفق باشید
بله ایشون درست گفتن . حالا ممکنه بتونید اینو از ذهنتان بذارید بیرون. ولی با این عادتی که دارید چگونه میتونید مبارزه کنید که دیگه نذارید همچین اتفاقی براتون پیش بیاد. به هر حال این خاصیت تو نهاد شما هست. از کجا معلوم که دیگه پیش نخواهید آورد؟اینو میخواهید چه جوری تغییر بدید؟

behnamcp

کاربر فعال
بشما پیشنهاد میکنم که اگه مایل بودید از مطالب این وبلاگ استفاده کنید . مخصوصا بخش خانه تکانی ذهنی .
http://thewitch151.blogfa.com/

ممنون از لطفتون. در مورد پست قبلیتون هم نظر شما رو تایید می کنم کسی که در زمینه ای در چاله افتاده باشه هیچ بعید نیست بعدا در چاه نیافته شاید برای همینه که می خوام روانشناس بشم

• Like
واکنش ها: ayja