شتری که در خونه هر کسی می خوابه [سربازی]

lord of darkness

عضو جدید
مرگ بر رضا شاه پهلوی، مبدع سربازی در ایران

و کسایی که ادامه اش دادن تا الان در حالی که در تمام کشورهای اسگل عربی و افغانستان عقب مانده خدمت سربازی به صورت جذب پرسنل یا کادر برای
ارتشی حرفه ایست نه دستشویی شستن و بیل زدن باغچه یا بنایی و در کل نوکریه بی جیره و مواجب:D

lord of darkness

عضو جدید

بلخره که میخابه ! این میره یکی دیگه میاد............:D

شتر لعنتیه سربازی اول میاد در خونتون میخوابه بعد دعوت نکرده خودش میاد داخل خونتون و نگران نباش خودش میاد روتم میخوابه و......(از گفتنم بقیه جزئیات معذوریم)! :D

r.mob

عضو جدید
شتر لعنتیه سربازی اول میاد در خونتون میخوابه بعد دعوت نکرده خودش میاد داخل خونتون و نگران نباش خودش میاد روتم میخوابه و......(از گفتنم بقیه جزئیات معذوریم)! :D

مثل اینکه همه از این شتر خاطره بد دارنا :D
ما که از رو شتر با کمک برادرام پریدم. خدا به داد بقیه برسه ;)

آخرین ویرایش:

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای شیطون . مثل اینکه تجربه داریا. البته شوخی میکنما ناراحت نشی

البته داداش اون شتر 6-7سال پیش رو من خابید.............:biggrin:

ولی به هر صورت شتر زیاده که رو آدم بخابه ! حالا دخدر و پسر هم نداره ! یکیش رو به قول خودت به لطف برادرت پیچوندی ! بقیش رو چی! بلخره عنقدر زیادن که یکیش حداقل روت میخابه

یکی از وحشتناک ترین شترا همون ازدباجه که بد میخابه روت ! باز اجباری و... 2 ساله ولی اون دیگه تا آخر عمرته و هر روز هم چاق تر میشه و سنگینیش رو کمرت......:D

• Like
واکنش ها: A.8

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واسم دعا کنید لب مرز نیفتم:confused:
تاریخ اعزام: 92.12.01:cry:

ترس نداشته باش ! بگو بادا باد ! مطمئن باش اگه بترسی سرت میاد
فکر کن اگه افتادی چیکار کنی !

یادت باشه هرجا رفتی بسته به شرایط و... بهترین بهره رو ببری ! این پند منو بشنو که از هیچ کاری تو خدمت نترس ! تو خدمت واسه نظامیا چیزی به اسم حلال و حروم یا گناه و ثواب وجود نداره

r.mob

عضو جدید
البته داداش اون شتر 6-7سال پیش رو من خابید.............:biggrin:

ولی به هر صورت شتر زیاده که رو آدم بخابه ! حالا دخدر و پسر هم نداره ! یکیش رو به قول خودت به لطف برادرت پیچوندی ! بقیش رو چی! بلخره عنقدر زیادن که یکیش حداقل روت میخابه

یکی از وحشتناک ترین شترا همون ازدباجه که بد میخابه روت ! باز اجباری و... 2 ساله ولی اون دیگه تا آخر عمرته و هر روز هم چاق تر میشه و سنگینیش رو کمرت......:D
بعله دوست عزیز - در اینکه زندگی پر از شتر هست که شکی نیست به قول خودت سربازی شتر کوچیکه هست تازه. فعلا هم زیر شتر کنکور ارشد گیر کردم . خب دیگه زندگی همینه.:D

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعله دوست عزیز - در اینکه زندگی پر از شتر هست که شکی نیست به قول خودت سربازی شتر کوچیکه هست تازه. فعلا هم زیر شتر کنکور ارشد گیر کردم . خب دیگه زندگی همینه.

بله همشهری زندگی شتربازیه کلا:D

lord of darkness

عضو جدید
بعله دوست عزیز - در اینکه زندگی پر از شتر هست که شکی نیست به قول خودت سربازی شتر کوچیکه هست تازه. فعلا هم زیر شتر کنکور ارشد گیر کردم . خب دیگه زندگی همینه.:D

رو ما که نزدیکه یه ساله سربازی خوابیده ول کنم نیست یزید خوشش اومده ازم:)

محدثه یوسفی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اتقاقن درس همون بود که بیایم زمین چون تو بهشت فقط شیر و عسل بود ولی رو زمین خیلی چیزای بهتر هست!:D

پس بببینید چقد بهتون لطف کردیم:)
آوردیم زمین شما رو تا صفا کنید
باس هر وقت خانومتونو میبینید مث آواتارتون واسش احترام نظامی بذارید:)
حالا ب ما خانوما افتخار کنید:)

lord of darkness

عضو جدید
پس بببینید چقد بهتون لطف کردیم:)
آوردیم زمین شما رو تا صفا کنید
باس هر وقت خانومتونو میبینید مث آواتارتون واسش احترام نظامی بذارید:)
حالا ب ما خانوما افتخار کنید:)

اخه ژنرال چهار ستاره به یه ضعیفه احترام میزاره!!!؟:cool:

اینم احترام نظامی نیست که من گذاشتم فرمان آزاد باش (از نو )به افسران زیر دستمه!:)

lord of darkness

عضو جدید
نترس عمو، نمیوفتی.... احتمالا راهنمایی رانندگی میوفتی و دهان مبارکت سرویس میشه:)

دژبانی و پاسدارخانه برا سرباز لیسانسه چندان فرقی با سرباز عادی نداره و از راهنمایی رانندگی هم بدتره و دهن سرویس کننده تر یا
مربی شدن تو مراکز آموزشی(فرت و فرت اضاف می کنن تو پاچه ادم)!!!:D

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سربازی بنظر من ازون توفیقای اجباریه ک با تموم سختیاش بعدنا میشه یکی از بهترین خاطره های پسرا ک بعدنا با کلی اغراق واسه بقیه تعریف میکنن;)
بخصوص فرزندان گرام:D

lord of darkness

عضو جدید
سربازی بنظر من ازون توفیقای اجباریه ک با تموم سختیاش بعدنا میشه یکی از بهترین خاطره های پسرا ک بعدنا با کلی اغراق واسه بقیه تعریف میکنن;)
بخصوص فرزندان گرام:D

منظورت برا دختراست!؟
من که از اول تا اخر خدمنو پا نرم افزار ورد بودم خاطره ای نداره که تعریف کنم!:D

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دژبانی و پاسدارخانه برا سرباز لیسانسه چندان فرقی با سرباز عادی نداره و از راهنمایی رانندگی هم بدتره و دهن سرویس کننده تر یا
مربی شدن تو مراکز آموزشی(فرت و فرت اضاف می کنن تو پاچه ادم)!!!:D

اگه کمبود سرباز باشه لیسانسم میفرستن برجک
من خودم با دیپلم رفتم واسه همین برجک بودم البته بیشتر تو واحد تاسیسات یا همون فنی مهندسی بودیم ولی برجک هم زیاد رفتیم اونم کی ؟ تو سال 86 که بی سابقه ترین سرما و یخ بندون بود منو انداختن پست!!!!
فکرشو بکن پله های آهنی یخ زده بود و سر میخوردم و دستگیره پله ها هم نمیش دست بزنی چون دستت میچسبید بهش و ممکن بود پوست دست غلفتی کنده بشه

اصن یه وضی :دی

منظورت برا دختراست!؟
من که از اول تا اخر خدمنو پا نرم افزار ورد بودم خاطره ای نداره که تعریف کنم!

یه بار رفتم تو یه واحد اداری مسئولش میگفت خوب کامپیوت بلدی و... بیا پیش خودمون (اون زمان یه چیزایی بارم بود به نسبت بقیه) گفتم شما که 3تا لیسانسه دارید منو میخای چیکار ؟ گفت ای شا..ش. م تو مدرک این 3 نفر :biggrin: اونیکی بهش میگم سیستم رو روشن کن تا بیاد بالا میگه چجوری روشن میشه؟:biggrin:

بخصوص فرزندان گرام:d

آره با هرکی اولین بار آشنا میشی از خاطرات جنگ یا خدمت سر صحبت رو باز میکنه ! :D

MaRaL.arch

کاربر ممتاز

آره، و معمولا با اغراق زیاد خخخخخخخخخخ:D
نااززززیییییی همه سربازا
امنیتمونو مدیون شماییم:w27:

lord of darkness

عضو جدید

اگه کمبود سرباز باشه لیسانسم میفرستن برجک
من خودم با دیپلم رفتم واسه همین برجک بودم البته بیشتر تو واحد تاسیسات یا همون فنی مهندسی بودیم ولی برجک هم زیاد رفتیم اونم کی ؟ تو سال 86 که بی سابقه ترین سرما و یخ بندون بود منو انداختن پست!!!!
فکرشو بکن پله های آهنی یخ زده بود و سر میخوردم و دستگیره پله ها هم نمیش دست بزنی چون دستت میچسبید بهش و ممکن بود پوست دست غلفتی کنده بشه

اصن یه وضی :دی

یه بار رفتم تو یه واحد اداری مسئولش میگفت خوب کامپیوت بلدی و... بیا پیش خودمون (اون زمان یه چیزایی بارم بود به نسبت بقیه) گفتم شما که 3تا لیسانسه دارید منو میخای چیکار ؟ گفت ای شا..ش. م تو مدرک این 3 نفر :biggrin: اونیکی بهش میگم سیستم رو روشن کن تا بیاد بالا میگه چجوری روشن میشه؟:biggrin:

منم وقتی رفتم یه لیسانسه بود که مال این درو دهاتا بود که مثل حلزون تایپ میکرد!:D

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره، و معمولا با اغراق زیاد خخخخخخخخخخ
نااززززیییییی همه سربازا
امنیتمونو مدیون شماییم:w27:

خخخخخخخخخخخخخخخخ
آره تو الان به من مدیونی :D

منم وقتی رفتم یه لیسانسه بود که مال این درو دهاتا بود که مثل حلزون تایپ میکرد!:D

بابا باز الان خوبه کامپیوتر درصد نفوذش زیاده اون زمان واقعا طرف لیسانس بود بلد نبود سیستم روشن کنه

MaRaL.arch

کاربر ممتاز

خخخخخخخخخخخخخخخخ
آره تو الان به من مدیونی :D

بابا باز الان خوبه کامپیوتر درصد نفوذش زیاده اون زمان واقعا طرف لیسانس بود بلد نبود سیستم روشن کنه
حالا ی تارفی کردما:surprised:
وظیفت بوده:cool::redface:
مگه چند دهه پیش رفتی سربازی شما؟؟؟

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
خب اون موقه ک ب لطف رئیس جمهور وقت امنیتمون کامل بود ک خخخخخخخخخخخخ
اجباری=سربازی؟!