سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

mehrdad50

عضو جدید
سلام و وقت بخير
دو تا سوال داشتم:
1. توي word براي اينكه بالاي يك كلمه انديكس عدد بذاريم و بعد در پاورقي درموردش توضيح بديم بايد چه كار كنيم؟ فقط ميخوام براي هر صفحه از شماره 1 شروع بشه و اينطور نباشه كه اگر در صفحه اول تا عدد 3 پيش رفتيم در صفحه بعد شماره جديد 4 باشه. و توي صفحه جديد مجددا از 1 شروع بشه.
2. توي بعضي از پاورپوينت ها ديدم كه توي يك صفحه براي رفتن از يك سطر به سطر بعدي بايد حتما يك كليك يا يك اينتر زده بشه و كل صفحه به يكباره نمايش داده نميشه. ميخواستم ببينم اينكارو چطور ميشه تعريف كرد؟
ممنون و متشكر

خواهشا يه نگاهی هم به اين دو تا سوال ما بيندازيد

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خواهشا يه نگاهی هم به اين دو تا سوال ما بيندازيد

سلام
سوال 1)
ابتدا به تب refrence بروید و در آنجاگزینه Insert Endnote را انتخاب نمایید. در قسمت تنظیمات هم باید End of session را انتخاب نمایید.
سوال2)
عبارت (سط یا کلمه) مورد نظر را انتخاب کنید.
بعد از قسمت (تب) Animation برای هر عبارت افکت مخصوص را انتخاب نمایید.
افکت ها برای هر عبارت با شماره در قسمت راست صفحه مشخص می گردند.

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ،آفیس 2013 کلا یه کمی اذیت میکنه، حتی برای نصب شدن!
اول از همه با یه کرک دیگه برنامه رو اکتیو کن، ترجیحا" جدیدترین کرکه آفیس 2013 باشه، بعد اگه اون جواب نداد برید سرغ روش های دیگه.

خب طبق اون عکس اولی که گذاشتین داره میگه word تو حالت Safe Mode باید اجرا بشه ، شما کلید Ctrl رو نگه دار و word رو اجرا کن ، اگه اجرا شد برنامه یعنی اینکه مشکل از Add-Ins بوده ،
برای رفع مشکل باید برید به قسمت File و بعد از اون روی Options کلیک کنی و تو پنجره جدید
Add-Ins رو انتخاب کنی و از اونجا Add-In که باعث ایجاد خطا میشه رو غیرفعال کنی.(دنبال یه add-in به اسم send to bluetooth بگردین و اگه وجود داشت غیر فعالش کنین.)
تو این لینک
http://www.word-2013-tutorials.com/microsoft-word-2013-has-stopped-working/ دلایل و روش حل مشکل رو گفته، یکیش همین روش Safe mode هستش ، مثلا تو یه جا گفته امکان داره این ارور بخاطر درایور کارت گرافیک انویدیا ایجاد بشه، خلاصه بخونش شاید به درد خورد.

ممنون از اینکه وقت گذاشتید..

با 3 تا کرک امتحان کردم!! آخریش کرک پک king بود!!!!

crtl رو گرفتم!! ولی باز فعال نشد!! پس این مشکل هم نبود..

بله کارت گرافیک ام همون NVIDIA است و اسم اون فولدر رو دارم!! حدود 8 تا از فولدر هام به اون اسم هست!!همه رو عوض کنم به اسمی که گفته؟؟ همین کافیه؟؟
مشکلی ایجاد نمیکنه بعدا"؟
نمیشه بجای این کار آپدیت کارت گرافیکیم رو بگیرم و کارت گرافیک ام رو آپدیت کنم؟؟؟!!

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام
چند روزیه جستجو گرها و خیلی از سایت های دیگه از نمیشن.برای شما هم همینجوریه؟؟
مشکل کجاست؟؟

عسل گلی

عضو جدید
سلام
وقت بخیر:gol:

با xilisoftمیخوام فایل pdfروویرایش کنم ازدوستان کسی میتونه کمکم کنه؟
ممنون

mehrdad539

عضو جدید
هارد خراب

هارد خراب

با سلام خدمت دوستان گرامی،pc من اولش خیلی سرعتش کم شده بود بعد از نصب ویندوز دیگه بالا نیومد حالا میبینم که هاردم به هیچ عنوان توسط سیستم شناسایی نمیشه پرسیدم میگن مشکل از هارده.از دوستانی که در این مورد تجربه دارن درخواست کمک دارم ممنونم

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ممنون از اینکه وقت گذاشتید..

با 3 تا کرک امتحان کردم!! آخریش کرک پک king بود!!!!

crtl رو گرفتم!! ولی باز فعال نشد!! پس این مشکل هم نبود..

بله کارت گرافیک ام همون NVIDIA است و اسم اون فولدر رو دارم!! حدود 8 تا از فولدر هام به اون اسم هست!!همه رو عوض کنم به اسمی که گفته؟؟ همین کافیه؟؟
مشکلی ایجاد نمیکنه بعدا"؟
نمیشه بجای این کار آپدیت کارت گرافیکیم رو بگیرم و کارت گرافیک ام رو آپدیت کنم؟؟؟!!
خواهش میکنم.
1_ برید تو کنترل پنل ، ببینید تو لیست فایل های نصب شده برنامه ای به اسم Abbyy Fine reader دارید، اگه بود حذفش کنید و ببینید word اجرا میشه یا نه.

2_ اگه گزینه بالا منتفی بود این کارو انجام بدید، برید به کنترل پنل و از اونجا برید به Device Manager و از اونجا روی display adapters دبل کلیک کنید و روی گزینه NVIDIA راست کلیک کنید و کارت گرافیک رو Disable کنید، یه پیغام میاد ، اونو yes بزنید ، حالا گرافیک شما غیر فعال شده ، یه فایل Word رو باز کنید اگه اجرا شد ، یعنی مشکل از گرافیک بوده در غیر اینصورت یعنی گرافیکتون مشکلی نداره و دوباره برید به Device Manager و گرافیکتون رو فعال کنید.

3_ اگه دو روش بالا جواب نداد این روش رو امتحان کنید، استارت رو بزنید و تو سرچ باکس، اون پایین عبارت regedit رو تایپ کنید و اینتر رو بزنید تا اجرا بشه حالا این آدرس رو پیدا کنید HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\14.0\Word\Data و پوشته Data رو انتخاب کنید و از اون گزینه های بالای پنجره گزینه Edit رو بزنید و از اونجا Delete رو انتخاب کنید (یه سوال هم میپرسه که باید yes بزنید) پنجره رجیستری رو ببندید، حالا برید و دوباره Word رو باز کنید ببینید درست شده یا نه!

اگه با این کارا هم درست نشد ، پیشنهاد بنده اینه که یه ویندوز دیگه به غیر از اینی که الان نصب کردین( ترجیحا ویندوزی که نصب میکنید بدون دستکاری باشه ) رو نصب کنید.

آخرین ویرایش:

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان گرامی،pc من اولش خیلی سرعتش کم شده بود بعد از نصب ویندوز دیگه بالا نیومد حالا میبینم که هاردم به هیچ عنوان توسط سیستم شناسایی نمیشه پرسیدم میگن مشکل از هارده.از دوستانی که در این مورد تجربه دارن درخواست کمک دارم ممنونم
هاردتو باز کن، وصلش کن به یه سیستم دیگه( هارد به هارد کن اگه بلو اسکرین داد از کابل تبدیل ساتا (یا IDE) به usb استفاده کن) اگه نخوندش ببرش تعمیرگاه ،اگه خوندش ، اول هاردتو با نرم افزار فرمت سطح پایین، فرمت کن، بعد دیفرگش کن، بعد ببین رو سیستمت بالا میاد.
احتمال این هم وجود داره هاردت به علت حرارت بالا ، کند شده باشه که اگه اینجوری باشه میتونی یه فن بذاری روش.

آخرین ویرایش:

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
چند روزیه جستجو گرها و خیلی از سایت های دیگه از نمیشن.برای شما هم همینجوریه؟؟
مشکل کجاست؟؟
من از مخابرات اشتراک میگیرم (اشتراک 512 با ضریب 1 به 5) تا 3 چهار روز پیش سرعتم رو 80 بود الان شده بین 55 تا 65 !
زنگ زدم به مخابرات گفتن تعمیرات داریم :D
یه زنگ بزن به پیشتیبانی ببین چی میگن.

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خواهش میکنم.
1_ برید تو کنترل پنل ، ببینید تو لیست فایل های نصب شده برنامه ای به اسم Abbyy Fine reader دارید، اگه بود حذفش کنید و ببینید word اجرا میشه یا نه.

2_ اگه گزینه بالا منتفی بود این کارو انجام بدید، برید به کنترل پنل و از اونجا برید به Device Manager و از اونجا روی display adapters دبل کلیک کنید و روی گزینه NVIDIA راست کلیک کنید و کارت گرافیک رو Disable کنید، یه پیغام میاد ، اونو yes بزنید ، حالا گرافیک شما غیر فعال شده ، یه فایل Word رو باز کنید اگه اجرا شد ، یعنی مشکل از گرافیک بوده در غیر اینصورت یعنی گرافیکتون مشکلی نداره و دوباره برید به Device Manager و گرافیکتون رو فعال کنید.

3_ اگه دو روش بالا جواب نداد این روش رو امتحان کنید، استارت رو بزنید و تو سرچ باکس، اون پایین عبارت regedit رو تایپ کنید و اینتر رو بزنید تا اجرا بشه حالا این آدرس رو پیدا کنید HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\14.0\Word\Data و پوشته Data رو انتخاب کنید و از اون گزینه های بالای پنجره گزینه Edit رو بزنید و از اونجا Delete رو انتخاب کنید (یه سوال هم میپرسه که باید yes بزنید) پنجره رجیستری رو ببندید، حالا برید و دوباره Word رو باز کنید ببینید درست شده یا نه!

اگه با این کارا هم درست نشد ، پیشنهاد بنده اینه که یه ویندوز دیگه به غیر از اینی که الان نصب کردین( ترجیحا ویندوزی که نصب میکنید بدون دستکاری باشه ) رو نصب کنید.

روش اول و دوم پاسخ نداد

روش سوم هم دوتا عدد دارم یکی 12.0 یکی 15.0 کدوم رو انتخاب کنم؟؟ 14.0 رو ندارم؟
یعنی ویندوز عوض کنم؟؟!!

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
روش اول و دوم پاسخ نداد

روش سوم هم دوتا عدد دارم یکی 12.0 یکی 15.0 کدوم رو انتخاب کنم؟؟ 14.0 رو ندارم؟
یعنی ویندوز عوض کنم؟؟!!
عجیبه!
اگه تو 15.0 پوشه word و تو پوشه word پوشه data وجود داره، همینو حذف کنید.
من دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه :D

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببینید این مسیر رو دارید، اگه هست اینو حذف کنید.(مسیر پوشه 12.0)
مشاهده پیوست 194244

حذف کردم!
بازم درست نشد!!!:w22:

میتونه مشکل از درایور های لپ تاپ باشه؟؟
چون من همشون رو نصب نکردم!! فقط کارت گرافیکی و بلوتوث و وای فای و وبکم و usb رو نصب کردم!!!!!!

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
حذف کردم!
بازم درست نشد!!!:w22:

میتونه مشکل از درایور های لپ تاپ باشه؟؟
چون من همشون رو نصب نکردم!! فقط کارت گرافیکی و بلوتوث و وای فای و وبکم و usb رو نصب کردم!!!!!!
بعید میدونم!
شما یه فایل Word رو اجرا کنید و پیغام خطایی رو که میده اینجا بنویسید.
تو پست اولتون او عکس سومی که گذاشته بودین متن ارورش کامل نبود ، منظورم اونه.

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعید میدونم!
شما یه فایل Word رو اجرا کنید و پیغام خطایی رو که میده اینجا بنویسید.
تو پست اولتون او عکس سومی که گذاشته بودین متن ارورش کامل نبود ، منظورم اونه.

این رو یه نگاه کنید :

مشکل از اینا نیست؟؟

برای مسیر : control panel---->device manager----->pc هست..

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینم ارور...

منظورم اینا نبود اینا مربوط به نصب نشدن درایور مادربرد و درایور اینترنتتونه.

میدونستم منظورتون این نبود! ولی گفتم شاید به کامل نصب نکردن های درایور های ویندوزم ربط داشته باشه..برای همین این عکس رو گذاشتم..
پس به اون عکس قبلی ربط نداشت؟

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اینم ارور...
میدونستم منظورتون این نبود! ولی گفتم شاید به کامل نصب نکردن های درایور های ویندوزم ربط داشته باشه..برای همین این عکس رو گذاشتم..
پس به اون عکس قبلی ربط نداشت؟
حالا شما درایوراتون رو به طور کامل نصب کنید (شاید فرجی شد!)
بیشتر فروم ها و سایت های خارجی دلیل این ارور رو همون ADD-INS معرفی کردن.
تو لینک زیر 5 روش (روش پنجمش زیادی کاربردی نیست ،نیازی نیست انجامش بدین) برای کرش کردن Office پیشنهاد دادن ، متن انگلیسیش راحته ، همراه با عکس هم توضیح داده ، بخونیدش شاید به کارتون اومد.
http://cnedelcu.blogspot.com/2013/0...-stopped-working-word-powerpoint-outlook.html

یه نکته هم بگم ، اگه آنتی ویروس دارین رو سیستمتون ، تو قسمت قرنطینه یه نگاهی بندازید ،شاید فایل کرک برنامه توسط آنتی ویروس قرنطینه شده باشه.

آخرین ویرایش:

عسل گلی

عضو جدید
سلام
وقت بخیر:gol:

با xilisoftمیخوام فایل pdfروویرایش کنم ازدوستان کسی میتونه کمکم کنه؟
ممنون

سلامی دوباره:gol:

یعنی ازدوستان کسی بااین نرم افزاراکارنکرده؟!
فایلموتبدیل به وردکردم بهم ریخت براهمین میخوام خودفایلوویرایش کنم.نمیدونم چجوری!

ptmehdi

عضو جدید
سلام دوستان....یه سوال دارم و میدونم نباید اینجا مطرح کنم ولی چاری ندارم کسی نداشتم که بتونه جوابمو بده:
سوال: من می خوام به این شماره 008821622774321 اس ام اس بدم اما نمیدونم چطور باید از داخل ایران به خارج ایران اس ام اس بدم؟؟؟در ضمن فکر کنم این یه شماره GSM هست.ممنون اگه راهنماییم کنید و شماره خودم همراه اول اعتباری هست.....ممنون .ببخشید سوال نامربوط اینجا مطرح کردم....ولی به جوابش واقعا نیاز دارم.

nnadaff

عضو جدید
سلام دوستان....یه سوال دارم و میدونم نباید اینجا مطرح کنم ولی چاری ندارم کسی نداشتم که بتونه جوابمو بده:
سوال: من می خوام به این شماره 008821622774321 اس ام اس بدم اما نمیدونم چطور باید از داخل ایران به خارج ایران اس ام اس بدم؟؟؟در ضمن فکر کنم این یه شماره GSM هست.ممنون اگه راهنماییم کنید و شماره خودم همراه اول اعتباری هست.....ممنون .ببخشید سوال نامربوط اینجا مطرح کردم....ولی به جوابش واقعا نیاز دارم.
سلام
حقیقتش من یک بار با ایرانسل به یک خط عربی در عربستان پیامک زدم و یک بارهم به فرانسه با همین خط ، ولی بدون اینکه پیام ارسال شد بدهد ، ارسال شده بود . این رو از گیرنده پیام که جوابم رو داد فهمیدم.
حالا با یک خط ایرانسل امتحان کنید احتمالا جواب میده

yaucer

عضو جدید
سلام
یه سوال در مورد اتصال به شبکه داشتم، ممنون میشم کمکم کنید
من در یک کارخانه کار میکنم، جدیدا یه سیستم نسبتا حرفه ای خریداری کردیم برای کارای 3 بعدی و مدلینگ
کانفیگش اینه:
core i7 4770 k
asus z87
Vga: quadro k2000
hdd: 1 TB
Ssd: 256 GB
ram :16 GB
مسئله اینه که کارخونه دارای یک شبکه داخلی هست، میخوام بدونم اگه من این سیستم رو تحت شبکه ببرم خیلی رو سرعتش تاثیر منفی داره؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .کسی میدونه این چه مشکلیه؟

هشدار گواهی ssl -گواهی امنیتی سایت منقرض شده است

مرورگرام این مشکل و دارن همه .yahoo روباز نمیکنن یا سایتای معمولی رو حتی سخت باز میکنن.

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
یه سوال در مورد اتصال به شبکه داشتم، ممنون میشم کمکم کنید
من در یک کارخانه کار میکنم، جدیدا یه سیستم نسبتا حرفه ای خریداری کردیم برای کارای 3 بعدی و مدلینگ
کانفیگش اینه:
core i7 4770 k
asus z87
Vga: quadro k2000
hdd: 1 TB
Ssd: 256 GB
ram :16 GB
مسئله اینه که کارخونه دارای یک شبکه داخلی هست، میخوام بدونم اگه من این سیستم رو تحت شبکه ببرم خیلی رو سرعتش تاثیر منفی داره؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
سلام
معمولا برای کارهای سنگین ( سه بعدی و رندرینگ ) و کارای تحت شبکه از سوکت 2011 استفاده میکنن تا 1150 !
حالا شما سوالتون رو تو این سایت http://www.sakhtafzarmag.com مطرح کنید زودتر به جواب میرسید

yaucer

عضو جدید
سلام
معمولا برای کارهای سنگین ( سه بعدی و رندرینگ ) و کارای تحت شبکه از سوکت 2011 استفاده میکنن تا 1150 !
حالا شما سوالتون رو تو این سایت http://www.sakhtafzarmag.com مطرح کنید زودتر به جواب میرسید
من از سخت افزار خیلی اطلاعی ندارم
الان ااین سوکت که میگین مربوط به کدوم قطعه هست؟
این کانفیگ ایراد داره؟

majid0511

عضو جدید
سوال مهم و در خواست پاسخ کامل

سوال مهم و در خواست پاسخ کامل

سلام
هارد اینترنالم رو وصل کردم و گزاشتم تو سیستم بعد سیستم رو که روشن کردم بلا فاصله از هاردم دود بلند شد
یکی بگه چه بلایی به سرش اومده و چه خاکی باید بریزم توسرم؟؟؟

خواهش میکنم جواب بدهید

منتظرم

mehrdad539

عضو جدید
هاردتو باز کن، وصلش کن به یه سیستم دیگه( هارد به هارد کن اگه بلو اسکرین داد از کابل تبدیل ساتا (یا IDE) به usb استفاده کن) اگه نخوندش ببرش تعمیرگاه ،اگه خوندش ، اول هاردتو با نرم افزار فرمت سطح پایین، فرمت کن، بعد دیفرگش کن، بعد ببین رو سیستمت بالا میاد.
احتمال این هم وجود داره هاردت به علت حرارت بالا ، کند شده باشه که اگه اینجوری باشه میتونی یه فن بذاری روش.

با سلام خدمت دوستان گرامي،pc من اولش خيلي سرعتش کم شده بود بعد از نصب ويندوز ديگه بالا نيومد حالا ميبينم که هاردم به هيچ عنوان توسط سيستم شناسايي نميشه پرسيدم ميگن مشکل از هارده
از کجا بدونم که بورد هارد خرابه يا قسمتهاي هد و مکانيکيش؟ميخام اگه هزينه ميکنم هم ارزونتر پام در بياد و هم کارم انجام شده باشه و پول رو دور نريخته باشم از دوستاني که در اين مورد تجربه دارن درخواست کمک دارم ممنونم

اصلا هارد شناسايي نميشه و سيستم هم بالا نمياد ارورش هم اينه disk boot failore insert system disk and press enter

rel!ance

کاربر فعال
سلام
چطور میتونیم ایمیلهای ایرانی را حذف کنیم؟
حذف جیمیل و یاهو . .. را میدونم اما کسی میدونه چطور ایمیل ایرانی را حذف کرد؟
ممنون

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من از سخت افزار خیلی اطلاعی ندارم
الان ااین سوکت که میگین مربوط به کدوم قطعه هست؟
این کانفیگ ایراد داره؟
سوکت مربوط به cpu و مادربرده ، هر نسل از پردازنده ها دارای یه سوکت هستند و اسم خاصی دارن.(چیزی نیست که شما بتونین تغییرش بدین.) ، مثلا این پردازنده ای که شما خریداری کردین نسل چهارم از سری پردازنده های corei هستش به هسول معروفن با سوکت 1150 و جدیدترین cpu شرکت اینتل،
ولی پردازنده هایی که با سوکت 2011 ساخته میشن بسیار پرقدرت و گرون قیمت هستن ، قیمتشون بین 1300 تا 4 میلیونه،
کانفیگتون ایرادی نداره،
حالا شما سیستم رو شبکه کنید ببینید چی میشه!

بالا