سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

masoodxl

عضو جدید
سلام
هنگام نصب نسخه پرتابل Adobe Photoshop CS4 Portable این ارور رو دریافت میکنم!!!
لطفاً راهنمایی بفرمایید.متشکرم.
Untitled.jpg

Untitled22.jpg

آخرین ویرایش:

masoodxl

عضو جدید
سلام
چند عکس قدیمی برای رو توش میخوام
لطفاً لینک دانلود بزارین.ممنونم

masoodxl

عضو جدید
سلام
امروز وارد میلم که میشم
اون صفحه همیشگی نیست!!!
باید چکار کنم؟؟؟مرسی
Untitled11.jpg

آخرین ویرایش:

mamad-i

عضو جدید
سلام دوستان من هر موقع سیستم ( xp ) رو ری استارت می کنم فایل های هیدن نمایان میشه و باید دوباره حالت dont show.... رو فعال کنم یه مشکل دیگه هم که دارم اینه که بعد از ری استارت شدن my computer رو که باز می کنم ترتیب یا گروپ بندی درایو ها به هم خورده و دوباره باید درستش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

yasser93

عضو جدید
با سلام. میخواستم از بچه های کامپیوتر نرم افزار بپرسم که بهترین ماشین حساب که تا ارشد جواب بده چیه؟ fx5800 میخوام بگیرم قیمتش یکم بالاست میخوام بدونم که بدرد میخوره یا امکاناتش زیادی واسه نرم افزار
با تشکر

alimka

عضو جدید
سلام
امروز وارد میلم که میشم
اون صفحه همیشگی نیست!!!
باید چکار کنم؟؟؟مرسی
مشاهده پیوست 185579

ممکنه از isp شما باشه یا از مرورگر.
بعضی مواقع پیش میاد. با چیز شکن امتحان کنید شاید کامل بالا بیاد.
اما معمولا بیشتر مواقع از isp هست.

alimka

عضو جدید
سلام دوستان من هر موقع سیستم ( xp ) رو ری استارت می کنم فایل های هیدن نمایان میشه و باید دوباره حالت dont show.... رو فعال کنم یه مشکل دیگه هم که دارم اینه که بعد از ری استارت شدن my computer رو که باز می کنم ترتیب یا گروپ بندی درایو ها به هم خورده و دوباره باید درستش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
یا سیستم شما ویروسیه یا اینکه برنامه فریز نصب کردین مثل Deep Freeze .
هم سیستمتون رو ویروس یابی کنید هم ببینید اگه همچین برنامه ایی نصبه پاکش کنید درست میشه.

alimka

عضو جدید
با سلام. میخواستم از بچه های کامپیوتر نرم افزار بپرسم که بهترین ماشین حساب که تا ارشد جواب بده چیه؟ fx5800 میخوام بگیرم قیمتش یکم بالاست میخوام بدونم که بدرد میخوره یا امکاناتش زیادی واسه نرم افزار
با تشکر
ببین برادر ما نمی تونیم بگیم خوبه یا بد. از قیمت زیاد و امکانات ویژش هم که معلومه دیگه چیه. از قدیم گفتن آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است.
شما باید به نیاز خودت نگاه کنی. یه پیشنهادم بهت می کنم سمت اینا نرو که پایتو ضیعف می کنه و وابسته میشی.
بعد اگه می خوای بخری هم یه چیزی بخر که سر جلسه اجازه بدن ببری نه این. اینو ببری از صد کیلومتری جلسه هم نمیذارن رد شی.
بازم تصمیم گیرنده خود شمایی. ما چیزی نمی تونیم بگیم یا برای کسی تصمیم بگیریم.

hoseng

کاربر بیش فعال
با تشکر
سلام دوست عزیز.
من راسیتش یه ذره گیج شدم. ما برای چه کاری ماشین حساب مهندسی لازم داریم؟
اگر برای درس های ریاضیات و فیزیک و مدارها میگید که بهتره از برقی ها بپرسین چون اون ها زیاد با ماشین حساب کار میکنن
اما خود من که تمام این 4 سالی که خوندم فقط تو بعضی از امتحان های مدار لازمم شد که اونم از برقیا قرض گرفتم

yasser93

عضو جدید
منم میخوام همینو بدونم الان واسه مدار برای محاسبه اعداد مختلط مجبورم ماشین حساب بگیرم که عدد مختلط جواب بده میخوام ببینم در آینده چیز بیشتر از این لازم دارم تو درسام که اینو لازم داشته باشم یا ارزونشو بگیرم. اگه لازم نمیشه همون سی چهل تومنی بگیرم هزینه اضافه نشه برام نه الان نه بعدا .
ممنون

hoseng

کاربر بیش فعال
منم میخوام همینو بدونم الان واسه مدار برای محاسبه اعداد مختلط مجبورم ماشین حساب بگیرم که عدد مختلط جواب بده میخوام ببینم در آینده چیز بیشتر از این لازم دارم تو درسام که اینو لازم داشته باشم یا ارزونشو بگیرم. اگه لازم نمیشه همون سی چهل تومنی بگیرم هزینه اضافه نشه برام نه الان نه بعدا .
ممنون
اصلا اگه نظر منو میخوای که نباید بگیری کلا چون به دردت نمیخوره و گرنه شاید فقط تو همون مدار به دردت بخوره

alimka

عضو جدید
سلام
هنگام نصب نسخه پرتابل Adobe Photoshop CS4 Portable این ارور رو دریافت میکنم!!!
لطفاً راهنمایی بفرمایید.متشکرم.

مسعود جان برادر اینترنت رو قطع کن و دوباره امتحان کن. من همینو دارم کار میکنه.
اگه جواب نداد پاکش کن دوباره بریزش منظور Extract هستش.

younoss

عضو جدید
سلام میدونم شاید جای مطرح کردن این سوال نباشه ولی باور کنین خیلی اضطراریه.......
من توی word فهرستم رو به صورت اتوماتیک ایجاد کردم و شماره گذاری کردم . شماره عنوان ها را در متن درست نشون میده مثلا 2-4-1 ولی توی فهرست بعضی ها را درست نشون میده و بعضی ها رو برعکس یعنی 1-4-2 چطور این مشکل رو برطرف کنم؟
یه سوال دیگه هم اینه که چرا بین شماره ها و تیترها در فهرست فاصله زیادی می افته؟ از دوستانی که میتوونن جواب بدن خواهش میکنم راهنمایی کنن.

saeed nabgani

عضو جدید
تبدیل PDF به WORD

تبدیل PDF به WORD

سلام دوستان شرمنده اگه این تایپک جای مناسب خودش نیست . کسی میدونه چطوری فایل PDF رو به WORD تبدیل کنم ؟ اصلآ میشه؟ من فقط متن میخوام ولی وقتی از پی دی اف کپی کنم و در وورد پیست میکنم همش نا خوانا میشه . ممنونم اگه کسی کمکم کنه
با تشکر

sonic

عضو جدید
سلام
دوستان ویندوز من7هست وقتی روشنه و یه مدت کار نمیکنه reset میشه کسی میدونه مشکل کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hoseng

کاربر بیش فعال
سلام میدونم شاید جای مطرح کردن این سوال نباشه ولی باور کنین خیلی اضطراریه.......
من توی word فهرستم رو به صورت اتوماتیک ایجاد کردم و شماره گذاری کردم . شماره عنوان ها را در متن درست نشون میده مثلا 2-4-1 ولی توی فهرست بعضی ها را درست نشون میده و بعضی ها رو برعکس یعنی 1-4-2 چطور این مشکل رو برطرف کنم؟
یه سوال دیگه هم اینه که چرا بین شماره ها و تیترها در فهرست فاصله زیادی می افته؟ از دوستانی که میتوونن جواب بدن خواهش میکنم راهنمایی کنن.
سلام
در مورد سوال اول که باید همون کاری رو بکنید که تو متن هم کردید. یعنی با موس همه فهرست رو بگیرید و دکمه Right to Left که علامت دکمش یه پاراگراف و یه مثلث کوچیک به سمت چپ هستش رو بزنید
برای مشکل دوم هم باید بگم که کلا اصول فهرست همینه که تیتر یه طرفه صفحه و شماره طرفه دیگه باشه. حالا فهرست اتوماتیک Word خودش بین تیتر و شماره صفحش نقطه چین میذاره که اینجوری بهتر هم هست و همشون تراز هستن

younoss

عضو جدید
سلام
در مورد سوال اول که باید همون کاری رو بکنید که تو متن هم کردید. یعنی با موس همه فهرست رو بگیرید و دکمه Right to Left که علامت دکمش یه پاراگراف و یه مثلث کوچیک به سمت چپ هستش رو بزنید
برای مشکل دوم هم باید بگم که کلا اصول فهرست همینه که تیتر یه طرفه صفحه و شماره طرفه دیگه باشه. حالا فهرست اتوماتیک Word خودش بین تیتر و شماره صفحش نقطه چین میذاره که اینجوری بهتر هم هست و همشون تراز هستن
ممنون از پاسخت. ولی منظوورم از سوال دوم این بوود که بین شماره بعضی از تیترها و خود تیترها فاصله زیادی میفته. مثلا (1-4-1 عنوان تیتر)

fereshte1111

عضو جدید
بچه ها سلام .تورو خدا کمکم کنید. لب تاپم داخلش 2 بار هستش که صدای شکستگی میده. نمیدونم چشه. حتی در حالتی که هیچ ضربه ای بهش وارد نشده و رو میز بوده موقعی که داشت کار میکرد صدای شکستگی بیشتری نسبت به دفعه پیش داشت. بگید مشکل از کجاس؟ وسط پروژه ها نمونم گیر کنم یه وقت

hoseng

کاربر بیش فعال
ممنون از پاسخت. ولی منظوورم از سوال دوم این بوود که بین شماره بعضی از تیترها و خود تیترها فاصله زیادی میفته. مثلا (1-4-1 عنوان تیتر)
والا نمیتونم حدس بزنم واسه چیه ولی اون تیتری که اونجا میاد دقیقا همونیه که تو متن با headingها مشخص کردین و مسلما اگه اونجا مشکلی نداشته باشه تو فهرست هم نباید مشکل داشته باشه

بچه ها سلام .تورو خدا کمکم کنید. لب تاپم داخلش 2 بار هستش که صدای شکستگی میده. نمیدونم چشه. حتی در حالتی که هیچ ضربه ای بهش وارد نشده و رو میز بوده موقعی که داشت کار میکرد صدای شکستگی بیشتری نسبت به دفعه پیش داشت. بگید مشکل از کجاس؟ وسط پروژه ها نمونم گیر کنم یه وقت
خب از کجا صدای شکستگی میاد؟
صداش چجوریه آخه؟
خب نمیخواین پشت لپ تاپ باز شه؟

SEMINAR

کاربر فعال
با سلام
من میخواهم اکانت جیملم رو حذف کنم.
آموزشش رو تو گول سرچ کردم. تو مرحله دوم قسمت account رو که میزنم این صفحه میاد و با صفحه ی آموزش فرق میکنه و دیگه نمتونم ادامه بدم. چرااااا؟
http://p30up.ir/images/pz0v57d4vpb0dj0w6ehi.jpg
با تشکر

*Lady Eng*

عضو جدید
کاربر ممتاز
بلاک شدن عکس ها

بلاک شدن عکس ها

سلام
من چند وقت پیش تو تنظیمات یاهوم رفتم و از اون موقع ها عکسا رو برام بلاک میکنه
[h=3]This message contains blocked images.[/h] Show Images
Change this setting

حتی عکسای ضمیمه شدمم باز نمیشه
چیکار کنم؟؟؟؟؟:cry:

alimka

عضو جدید
سلام
دوستان عزیز من میخوام یه فایل لود کنم اما واسم خطا میده که با آی پی ایران نمیشه، کسی راهی میدونه واسش؟
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم چون خیلی ضروریه
ممنون
با یک چیز شکن مثل چری گیت یا وبفرییی برو و دانلود کن.

• Like
واکنش ها: quan

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
This message contains blocked images.

Show Images
Change this setting

سلام
در تنظیمات ایمیلتون، در قسمت Security قسمت Show images in emails باشه Always

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
This message contains blocked images.

Show Images
Change this setting

سلام
در تنظیمات ایمیلتون، در قسمت Security قسمت Show images in emails باشه Always

سلام

منم مشکل خانم شایان رو دارم،و کاری که مهندس سهراب گفتن رو انجام دادم و روی always بود،یعنی مشکل کجاست؟

adamak25

عضو جدید
سلام روزتون بخیر
من یکی از درایو های هاردمو فرمت کردم .... حدود 100 گیگه......
موقع فرمت کردن تیک گزینه ی .... .... رو برداشتم.... و حدود یه ربع فرمت کردنش طول کشید............ 4 روزه این اتفاق افتاده.... و جاش هیچی نریختم........ و تا حالا حدوده 7 -8 تا ریکاوری نصب کردم که هیچکدو حتی یه فایلم ریکاوری نکردن میشه کمکم کنید؟

بالا