سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

designchem

متخصص طراحی دستگاههای تبادل حرارت
کاربر ممتاز
سلام.من میخوام لپ تاپ بخرم مارک سونی ولی خدا رو شکر قحطی لپ تاپ با ویندوز 7 اومده با مشخصاتی که من میخوام. میگن جدیدا همشون ویندوز 8 شدن . اگه ویندوز 8 بگیرم و بخوام ویندوز اورجینال رو نگه دارم تو نصب نرم افزارهام دچار مشکل میشم؟

Dark Seeker

عضو جدید
تا الان کار میکرد؟
برای اطمینان بیشتر بهتره یکبار نرم افزار های بوتیبل برای آنتی ویروس هست را اجرا کنید و سیستم را اسکن کنید تا اگر ویروس سنگینی هست کاملا پاک بشه.

این مشکل رو داشتم با این روش حل شد

Риал Краесис

عضو جدید
من ازینجا دانلودش کردم
http://chemistry.free-books.biz/Classics-in-Total-Synthesis-III-PDF-517.html

میگه که برای به دست آوردن پسورد برین تو این سایت
www.linkbax.com

ولی من که سردر نیاوردم!!!!!
:(

ممنون میشم کمک کنید

والا این سایتی که شوما گفتی ادرس میخواد و ادرس کشور های اروپایی رو قبول میکنه فقط همین.
من بلد نیستم واقعا شرمندم.

pegah.aghaei

عضو جدید
سلام.
من بعد نصب میندوز سون گرافیک سیستمم مشکل پیدا کرده و تویdevice management اینو نشون میده...از دوستان خواهش میکنم اگه کسی بلده راهنماییم کنه...:gol:04-28-2014 09-12-40 ب-ظ.jpg

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
office 2013

office 2013

سلام دوستان
من رو لب تاپم آفیس 2013 داشتم و اکتیو شده بود
ولی بخاطر ویراستیار اومدم 2010 نصب کنم و آنیستالش کردم!!
بعدا دیدم که برای 2013 ویراستیار اومده و خواستم دوباره 2013 رو نصب کنم
ولی الان درست و حسابی اکتیو نمیشه
از اون بدتر هروقت برنامه رو باز میکنم
پیام میده و شروع به کانفیگ میکنه و بعدش میگه اکتیو نشده
ولی نوشته پرو داکت اکتیو
کمک کنین چکار کنم؟؟؟؟
عکسشم میذارم

bgd.jpg

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام.
من بعد نصب میندوز سون گرافیک سیستمم مشکل پیدا کرده و تویdevice management اینو نشون میده...از دوستان خواهش میکنم اگه کسی بلده راهنماییم کنه...:gol:مشاهده پیوست 148812
با سلام،
شما باید درایور مربوط به کارت گرافیک تون رو که برای ویندوز 7 تولید شده نصب کنید! این درایور برای سخت افزارهای جدید، همراهشون و داخل یه سی دی هست اما برای قدیمی ترها باید از اینترنت دانلود کنید!

Hojjat.66

عضو جدید
سلام دوستان ..

من چنتا فایل power point دانلود کردم الان که میخوام extract .خطا میده اینم خطاشه ....

چیکار میشه کرد ؟؟؟؟

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان ..

من چنتا فایل power point دانلود کردم الان که میخوام extract .خطا میده اینم خطاشه ....

چیکار میشه کرد ؟؟؟؟

سلام
چند احتمال وجود داره. يا فايل ناقص آپلود شده يا تيكه تيكه دانلود شده يا اينكه كلا از اول فايل مشكل داشته
به هر حال اين رو امتحان كنيد شايد درست بشه.
alt+R رو بزنين. پنجره اي كه باز ميشه يه آدرس داره. تو اون آدرس يه فايل درست ميكنه با نام فايل زيپ شدتون + repaired . اگه اون فايل جديد باز شد كه هيچ وگرنه بايد دوباره دانلود كنيد

Hst_cs

عضو جدید
سلام
الان مدتي هست که پورت هاي usb هارد کامپيوترم از کار افتاده.
اول usb جلوي هارد و بعد از اون هم usb پشت کیس.
الان هم پورت صفحه کليد ازکار افتاده.(همه شون در عرض 2 ماه اينجور شدند)!

بنظرتون مشکلش چيه؟
چیکار باید کنم؟
مرسی از راهنمایی:gol:

ممکنه سیستممتون ویروسی شده باشه یک بار اسکن کنید با یک آنتی ویروس قوی

اسکن کردم ولی باز هم همون جوریه .

sina ccna

اخراجی موقت
سلام و درود
چند روزه کامپیوترم بعد چند دقیقه هنگ میکنه.مجیور میشم ریستارتش کنم یا خور به خود ریستارت میشه.مشکل کجاست؟

sina ccna

اخراجی موقت
نمیدونم ولی احتمال زیاد ویروسی شده. چون این اتفاق برای خیلی ها افتاده که با یه اسکن مشکلشون حل شده.
بعد اسکن ویندزت هم اگه عوض کنی بهتره !
نه ویروسی نیست.یه ویندوز جدید هم داره.که هنگ میکنه بعد صفحه آبی مرگ میاد بعد یا من باید ریستارت کنم یا خودش ریستارت میشه.
چیه مشکلش؟

Hst_cs

عضو جدید
نه ویروسی نیست.یه ویندوز جدید هم داره.که هنگ میکنه بعد صفحه آبی مرگ میاد بعد یا من باید ریستارت کنم یا خودش ریستارت میشه.
چیه مشکلش؟

نمیدونم. صبر کن بچه های دیگه هم بیان و نظرشون رو بگن. شاید بتونند حل کنند :gol:

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و درود
چند روزه کامپیوترم بعد چند دقیقه هنگ میکنه.مجیور میشم ریستارتش کنم یا خور به خود ریستارت میشه.مشکل کجاست؟

با سلام
دوست عزیز
اگر بعد از روشن شدن فقط یکبار و حتما این مشکل پیش می آید و اگر وقتی سیستم به حالت Sleep یا Hibernate برود و بعد از بالا آمدن ویندوز دوباره همین مشکل پیس می آید ، معمولا به علت ویروس یا بد سکتوری هارد دیسک در MBR است . البته بر روی سیستمی که پاور آن مشکل داشته بود هم همین مورد را دیده ام ولی بیشتر موارد در مشکل هارددیسک بوده است .
با نرم افزار MHDD سکتور 0 تا 62 را Erase کنید و سپس با نرم افزارهای Partition Recovery مانند Paragon Partition Manager درایوها را بازیابی کنید (بدون از دست دادن اطلاعات) و حتما از روی یک سیستم دیگر که آنتی ویروس به روز شده دارد هارددیسک را اسکن کنید تا از بابت ویروس هم مطمئن باشید .
نکته 1: آنتی ویروس های حال حاضر فقط در عنوان MBR را اسکن و پاک سازی می کنند ولی در واقع چنین کاری انجام نمی دهند .
نکته 2: نرم افزار MHDD در سی دی های هایرنز بوت موجود است . در استفاده از این نرم افزار دقت کنید که فقط سکتورهای 0 تا 62 را Erase کنید تا اطلاعات شما از بین نرود . این نرم افزار پاک سازی بدون بازیابی انجام می دهد .
با تشکر - سیستم 32

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام و درود
با سلام،
بهتره که فن CPU و کارت گرافیک رو هم بررسی کنید و از سالم بودنشون مطمئن بشید! دمای CPU رو هم می تونید بعد از این که مشکل پیش اومد، توی تنظیمات BIOS چک کنید که آیا از حد معمول بالاتر هست یا نه!

shaparak_7

عضو جدید
این پیغام که موقع باز شذن سایتی میاد . واسه اینه که مشکل از سایت اوناست یا اکانت من غیر فعال شده؟؟ چون تا دیروز میرفتم تو سایتشون

this account has been suspended

Reyhaneh.S

عضو جدید
Eset smart scurity 5

Eset smart scurity 5

سلام،
آنتی ویروسم Eset smart scurity 5 میخوام uninstall کنمش.اما password میخواد.منم pass شو ندارم.کسی راه دیگه واسه پاک کردنش بلد؟

لطفا کمک کنین،ممنون

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این پیغام که موقع باز شذن سایتی میاد . واسه اینه که مشکل از سایت اوناست یا اکانت من غیر فعال شده؟؟ چون تا دیروز میرفتم تو سایتشون

this account has been suspended
ارتباطی به اکانت شما ندارد.

مشکل از host سایت است.

rel!ance

کاربر فعال
سلام
چطوری میشه تعدادی ایمیل دریافتی را باهم (نه یکی یکی) به ایمیل دیگری فوروارد کرد؟

sahar100077

عضو جدید
درخواست کمک

درخواست کمک

با سلام - مشخصات سیستم من رم 4گیگ- هارد 1 ترا-گرافیک 1 است- سیسم عامل من ویندوز 7 (بیتی 64)است. در ضمن من یه هارد 80 از سیستم قبلیم دارم که ویندوز xp 2003 روش نصبه ایا میتونم اون هارد رو هم به سیستمم وصل کنم تا مشکلم رو با نرم افزار های 32 بیتی حل کنم ؟لطفا واضح توضیح دهید ؟ با تشکر

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من تازه ویندوز نصب کردم و متاسفانه موقع نصب انتی ویروس این پیغام رو میده
لطفا کمکم کنید
Image 3.jpg

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

rozhaan

عضو
سلام
هر cd یا dvd رو که تو لپ تاپم میزارم اجرا نمیشه کسی می دونه چه مشکلی پیدا کرده؟

rel!ance

کاربر فعال
سلام
هر cd یا dvd رو که تو لپ تاپم میزارم اجرا نمیشه کسی می دونه چه مشکلی پیدا کرده؟

احتمالا دی وی دی رام لبتابتون ضعیف شده. شما لنزش را تمیز کن (با الکل) اگه باز هم چیزی اجرا نشد مجبورید یک دی وی دی رام جدید تهیه کنید .

rel!ance

کاربر فعال
بچه ها به سوالهای من هم جواب بدین!!
یه سوال دیگه:
چرا اگه یه فیلم یا کلیپ را از هارد روی سی دی رایت کنیم تو دستگاه دی ودی پلیر نشون نمیده و حتما باید با کامپیوتر اونو تماشا کرد؟

Empire Neama

عضو جدید
بچه ها به سوالهای من هم جواب بدین!!
یه سوال دیگه:
چرا اگه یه فیلم یا کلیپ را از هارد روی سی دی رایت کنیم تو دستگاه دی ودی پلیر نشون نمیده و حتما باید با کامپیوتر اونو تماشا کرد؟
سلام
احتمالا موقع رایت ، از نوع Data میزنی.
با چه نرم افزاری رایت میکنی؟

بالا