سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

alimka

عضو جدید
منظورتون همون کارت صدا بود؟
آخه همینکه صدای بالا اومدن ویندوز و ارورا از توی اسپیکر میاد نشون نمیده که مشکل از کارت صدا نیست؟!:cry:
نگید توروخدا آخه من یه بار درایور رو آن اینستال کردم یه جدیدشو از سایت ایسوس دانلود و نصب کردم. (با وجود اینکه سی دی مادر بردمو داشتم). درست نشد.
حالا من از کی کارت صدا قرض بگیرم؟:w04:

کارت صدا الان تو بازار فک کنم 15 تومن باشه حداکثر شمام که استفاده حرفه ایی نداری می تونی یه دست دومش رو تهیه کنی !اگه کوچکترین صدایی حالا چه ارور یا لاگین ویندوز از اسپیکر خارج میشه پس کارت صدا هم سالمه اما یه بار کارت صدا رو دوباره نصب کن و اگه جواب نداد یه حالی به ویندوزت بده البته اینم یادم رفت که قبل تر بگم یه نرم افزار به اسم k lite codec pack که ورژن 9 اون تو اینترنت پره اونو قبل از هر کاری بگیر نصب کن به احتمال زیاد مشکلت حل شه اگه نشد اونوقت راه های دیگه !

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام

من قبلا هم این مشکل رو داشتم منتها با یک بار جدا کردن کابل ها و نصب دوبارشون حل شد، این دفعه سه چهار بار این کار رو کردم ولی فایده نداشت
الان که رفتم کاری رو که شما گفتید انجام بدم و کامپیوتر رو سر هم کردم خود به خود درست شد هم آیکون ها بالا اومد هم نوار ابزار، نمیدونم ایراد از چیه که اینجوری میشه، ایراد سخت افزاری نداره؟
بازم لازمه برنامه های آخری رو که روش نصب بوده پاک کنم؟
با سلام،
سیستم تون احتمالاً مشکل بدافزار داره! بهتره که یه اسکن کامل انجام بدید!

alimka

عضو جدید
سلام دوستان...

چرا من تو بیشتر ویدئو هایی که با km player باز میکنم،تصویر کنده؟:(صداش جلوتره ولی تصویرش آهسته اس...اگه میشه راهنماییم کنین لطفا...ممنون:gol:

آبجی گلم این به دلیل پایین بودم سی پی یو شماست برای اینکه فرمت های HD کیفیت خیلی بالایی دارند واسه رندر شدن باید از سی پی یو استفاده کنن ! شما یک فیلم با فرمت avi رو امتحان کنید چنین مشکلی ندارید اما با فرمت mkv این مشکل وجود داره !
اینم اضافه کنم این مشکل بیشتر در km ورژن 3 به بالا هست بدلیل اضافه شدن پخش سه بعدی به این نرم افزاره !

THE SECRET

عضو جدید
کارت صدا الان تو بازار فک کنم 15 تومن باشه حداکثر شمام که استفاده حرفه ایی نداری می تونی یه دست دومش رو تهیه کنی !اگه کوچکترین صدایی حالا چه ارور یا لاگین ویندوز از اسپیکر خارج میشه پس کارت صدا هم سالمه اما یه بار کارت صدا رو دوباره نصب کن و اگه جواب نداد یه حالی به ویندوزت بده البته اینم یادم رفت که قبل تر بگم یه نرم افزار به اسم k lite codec pack که ورژن 9 اون تو اینترنت پره اونو قبل از هر کاری بگیر نصب کن به احتمال زیاد مشکلت حل شه اگه نشد اونوقت راه های دیگه !
نه دیگه خدارو شکر از وقتی کارت صدارو دوباره نصب کردم همون صدای لاگین و ارورها هم نمیاد:cry:
این نرم افزاره چی هس حالا؟

THE SECRET

عضو جدید
آهان .... بابا اینکه خودش یه مدل پلیره...
اخه آهنگ با فرمت mp3که پلیر خاصی نمیخواد. ازون جهت که مشکل ندارم. با کلی پلیر دیگه هم که تست کردم بی فایده بوده

mona_69

عضو جدید
آبجی گلم این به دلیل پایین بودم سی پی یو شماست برای اینکه فرمت های HD کیفیت خیلی بالایی دارند واسه رندر شدن باید از سی پی یو استفاده کنن ! شما یک فیلم با فرمت avi رو امتحان کنید چنین مشکلی ندارید اما با فرمت mkv این مشکل وجود داره !
اینم اضافه کنم این مشکل بیشتر در km ورژن 3 به بالا هست بدلیل اضافه شدن پخش سه بعدی به این نرم افزاره !

خب من هیچ کاری نمیتونم بکنم؟؟؟؟:(یعنی با نرم افزارهای دیگه هم مشکل دارم؟؟
قبلا یه بار با تغییر تو تنظیماتش تونسته بودم مشکلشو حل کنم..ولی الان هرچی میگردم نمیتونم پیدا کنم!!!!!!!!

alimka

عضو جدید
نه دیگه خدارو شکر از وقتی کارت صدارو دوباره نصب کردم همون صدای لاگین و ارورها هم نمیاد:cry:
این نرم افزاره چی هس حالا؟
نه این خودش یه مدل پلیر نیست ! البته یه پلیر همراه خودش داره !
کامپیوتر یه سخت افزار زبان نفهم هستش اینو همه قبول دارن واسه اینکه حرف مارو بفهمه مجبوریم خودمون این کارو بکنیم این نرم افزار هم دقیقا این کارو میکنه و میاد به سیستم میگه این فرمت تصویری یا صوتی این چنین هست اینرو اینطور پخش کن !
اگه نشد یه بار ویندوزت رو عوض کن ! راحت ترین کار همینه ! البته اگه لینوکس داری و می تونی باهاش کار کنی چون نیازی به نصب هم نداره یه تست کن ببین درست میشه یا نه !

alimka

عضو جدید
خب من هیچ کاری نمیتونم بکنم؟؟؟؟:(یعنی با نرم افزارهای دیگه هم مشکل دارم؟؟
قبلا یه بار با تغییر تو تنظیماتش تونسته بودم مشکلشو حل کنم..ولی الان هرچی میگردم نمیتونم پیدا کنم!!!!!!!!

km رو باز کن یه فیلم که باهاش اینجوری میشرو اجرا کن بعد کلید F2 رو بزن ! مثل عکس زیر عمل کن !
از سمت چپ Filter Control رو انتخاب کن بعد مثل عکس
1.jpg

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از شما ولی من هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم بهترین روش همون روشیه که من بالا گفتم
بله ممکنه ، من تست نکردم ، لینک رو بیشتر گزاشتم تا بچه ها به خاطر کاربری زیادش اونجا رو هم بشناسن وگرنه فقط خود روش رو کپی میکردم ، ممکنه اونجا راه حل های دیگه هم باشه که من ندیده باشم

masoudalmas

عضو جدید
سلام بر دوستان کام‍یوتری. خسته نباشید. من واسه تازه لینوکس نصب کردم. واسه نصب mplayer بعد از دستور configure این مشکل ‍یش میاد. عکسشو ضمیمه کردم. من فدورا 10 رو نصبیدم .

پیوست ها

• Screenshot.jpg
    Screenshot.jpg
    10.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

f.sokoot

عضو جدید
تو رو خدا زود کمکم کنید.

تو رو خدا زود کمکم کنید.

سلام دوستان میشه لطفا بگین اشکالای این برنامه ای که نوشتم چیه؟error های بیخود میده.تابعی به نام getmatrixبنویسید که سه پارامتر ورودی داشته باشد.پارامتر اول یک آرایه ی دوبعدی از اعداد .پارامتر دوم تعداد سطر و پارامتر سوم تعداد ستون های ماتریس.کار این تابع این است که ماتریس را از کاربر دریافت کند.#include #include using namespace std;void getmatrix((int *)a,x,y){ for(int i=0;i

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
salam.mikhastam bedunam ke vaghti mikhaym ye windowse jadid nasb konim age bekham windows ghablie kamel hazf beshe bayad chikar konam?
vase inke tu world farsi ham type konam chikar konam? yani chetori farsish konam...merci

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

من متوجه نشدم منظورتون رو .. البته فکر کنم منظورتون این بود که من ویروس فرستادم ولی اینطور نیست من این فایل تو هاردم هست و آنتی ویروسم کسپر 2013 آپدیت که اینو ویروس نمیشناسه .. اگه اطمینان نداری نزن ولی خودم مواقعی ای که هاردام از روی ایکون خودش باز نمیشه اینو میزنم درست میشه .. معمولا این جور فایل ها مثل کرک و خیلی چیزای دیگه علکی ویروس شناخته میشه .. ولی شما نمیخواد بزنی .. حالا با این سابقمون تو 100 تا سایت بیام اینو اون ویروسی کنم آخه این چه حرفیه ... :mad:

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من متوجه نشدم منظورتون رو .. البته فکر کنم منظورتون این بود که من ویروس فرستادم ولی اینطور نیست من این فایل تو هاردم هست و آنتی ویروسم کسپر 2013 آپدیت که اینو ویروس نمیشناسه .. اگه اطمینان نداری نزن ولی خودم مواقعی ای که هاردام از روی ایکون خودش باز نمیشه اینو میزنم درست میشه .. معمولا این جور فایل ها مثل کرک و خیلی چیزای دیگه علکی ویروس شناخته میشه .. ولی شما نمیخواد بزنی .. حالا با این سابقمون تو 100 تا سایت بیام اینو اون ویروسی کنم آخه این چه حرفیه ... :mad:
واقعا ؟ بعضی انتی ویروس ها رسما تروجان میشناسنش ، اینکه بعضی دیگه نمیشناسن دلیل پاک بودنش نیست ، میخوای دوباره اسکنش کنیم ببینیم چندتاشون بهش گیر میدن ؟ تاریخ اسکنش تو سایت ویروس توتال دقیقا با وقتی که شما اینو پست کردین مطابقت داره مثل اینه که قبل از پست کردن اسکنش کرده باشین به هر حال بهتره کار مشکوک انجام ندی ریپورت میشی

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
salam.mikhastam bedunam ke vaghti mikhaym ye windowse jadid nasb konim age bekham windows ghablie kamel hazf beshe bayad chikar konam?
vase inke tu world farsi ham type konam chikar konam? yani chetori farsish konam...merci
با سلام،
موقع نصب ویندوز جدید، درایو ویندوز قبلی رو فرمت کنید تا کاملاً حذف بشه و ویندوز جدید رو به جای اون بریزید! البته توجه داشته باشید که اطلاعات دیگه ای که ممکنه روی اون درایو باشه از جمله روی دسکتاپ حذف می شه!!
بعد از نصب ویندوز باید زبان فارسی رو هم بهش اضافه کنید. این کار با مراجعه به قسمت Language در Control panel انجام می شه! مسیری مثل Control Panel\Clock, Language, and Region\Language

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام،
موقع نصب ویندوز جدید، درایو ویندوز قبلی رو فرمت کنید تا کاملاً حذف بشه و ویندوز جدید رو به جای اون بریزید! البته توجه داشته باشید که اطلاعات دیگه ای که ممکنه روی اون درایو باشه از جمله روی دسکتاپ حذف می شه!!
بعد از نصب ویندوز باید زبان فارسی رو هم بهش اضافه کنید. این کار با مراجعه به قسمت Language در Control panel انجام می شه! مسیری مثل Control Panel\Clock, Language, and Region\Language

واقعا ممنونم....;)

هستیا

عضو جدید
سلام
کسی میتونه کمکم کنه؟
یه مقاله دارم که می خوام براش فهرست بزارم.کسی می دونه چه جوری؟

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
کسی میتونه کمکم کنه؟
یه مقاله دارم که می خوام براش فهرست بزارم.کسی می دونه چه جوری؟

با سلام
دوست عزیز
ابتدا به ترتیب سر تیتر و تیتر و ... (با ارزش تر به پائین) را با گزینه های Heading 1 و Heading 2 و ... تغییر فونت می دهید .
می توانید با راست کلیک بر روی Heading 1 و انتخاب گزینه Modify آن را ویرایش کرده و فونت و اندازه مورد نظر خودتان را به آن بدهید ، همچنین برای گزینه های بعدی .
سپس از منوی Referecne گزینه Tale of Content را انتخاب می کنید .
در این منو شیوه نمایش مورد نظر خود را انتخاب خواهید کرد .
فهرست مطالب شما به ابتدای فایل ورود اضافه می شود .
در صورتی که بعدا مطالب را ویرایش کنید ، می توانید با راست کلیک بر روی فهرست مطالب و انتخاب گزینه Update Field فهرست شما نیز به روز خواهد شد .
با تشکر - سیستم 32

هستیا

عضو جدید
با سلام
دوست عزیز
ابتدا به ترتیب سر تیتر و تیتر و ... (با ارزش تر به پائین) را با گزینه های Heading 1 و Heading 2 و ... تغییر فونت می دهید .
می توانید با راست کلیک بر روی Heading 1 و انتخاب گزینه Modify آن را ویرایش کرده و فونت و اندازه مورد نظر خودتان را به آن بدهید ، همچنین برای گزینه های بعدی .
سپس از منوی Referecne گزینه Tale of Content را انتخاب می کنید .
در این منو شیوه نمایش مورد نظر خود را انتخاب خواهید کرد .
فهرست مطالب شما به ابتدای فایل ورود اضافه می شود .
در صورتی که بعدا مطالب را ویرایش کنید ، می توانید با راست کلیک بر روی فهرست مطالب و انتخاب گزینه Update Field فهرست شما نیز به روز خواهد شد .
با تشکر - سیستم 32

با تشکر از پاسخ شما.

STELLA_PB

عضو جدید
nazarie zbanha

nazarie zbanha

salam kasi mitune komak kone bege geramere in ebarat chi mishe hang kardam :a^n b^n c^n d^n ,n>0???????

mahdi2643

عضو جدید
سلام بهبچه كامپيوتر خسته نباشيد انشا.. امتحانات موفق باشين .كسي بلد چه چوري pdfرو به wordميشه تبديل كرد

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.من تازه ویندوز ریختم.وقتی که لپ تاپو روشن میکنم اولش ویندوز میاد بعد که خاموش میکنم از دوباره روشن میکنم یه صفخه سیاه میاد با علامت خط فاصله که میاد و میره.اگه لپ تاپ به شارژ باشه و باطریش نباشه از دوباره هر چی روشن میکنم همون صفحه میاد ولی وقتی از شارژ میکشمش و باطری و بهش میزنم درس میشه...قبلن اینجوری نیود.مشکلش چیه؟؟
قبلا از جواب شما تشکر میکنم.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام.من تازه ویندوز ریختم.وقتی که لپ تاپو روشن میکنم اولش ویندوز میاد بعد که خاموش میکنم از دوباره روشن میکنم یه صفخه سیاه میاد با علامت خط فاصله که میاد و میره.اگه لپ تاپ به شارژ باشه و باطریش نباشه از دوباره هر چی روشن میکنم همون صفحه میاد ولی وقتی از شارژ میکشمش و باطری و بهش میزنم درس میشه...قبلن اینجوری نیود.مشکلش چیه؟؟
قبلا از جواب شما تشکر میکنم.

با سلام،
مشکلی نیست! مال خود ویندوزه! گاهی خیلی سریعه و شما نمی بینیدش و گاهی هم چند لحظه ای نمایشش طول می کشه!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام بهبچه كامپيوتر خسته نباشيد انشا.. امتحانات موفق باشين .كسي بلد چه چوري pdfرو به wordميشه تبديل كرد

با سلام،
اگه می خواید PDF انگلیسی یا اغلب زبان های غیرفارسی رو تبدیل کنید، اغلب نرم افزارهای OCR بعضی از PDF Readerها مثل Foxit Phantom و حتی Word 2013 می تونن این کار رو انجام بدن اما در مورد زبان فارسی، گزینه ی خوبی وجود نداره!!

بالا