سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

architecttak

کاربر فعال
درود به دوستای کامپیوتر عزیز
من یه مشکلی تو تنظیمات دوربین لپ تاپم(hp 6080) داشتم واون اینه که وقتی از دوربینش میخوام استفاده کنم به هیچ وجه کیفیت نداره و سیاهه!!! انگار داری تو شب فیلم میگیری!! میشه راهنماییم کنید:(
در ضمن اینم بگم که قبلا درب دوربین رو برداشتم از اون نمیتونه باشه;) سپاس

SArA NaZ

عضو جدید
سلام ، دوستای گلم
من به یه نمونه UML فروشگاه اینترنتی احتیاج دارم ، نه اینکه دقیقاً بخوام اونو استفاده کنما ، فقط می خوام یه نگاهی بهش بندازمو به عنوان راهنما ازش استفاده کنم ...
ممنون میشم اگه کمک یا راهنماییم کنید...

CPU AMD

اخراجی دائم-مولتی یوزر
Recover My Files

من خودم همیشه از این استفاده میکنم:surprised:
1-توی لیست فایل ها BAK. نیست.چجوری فایل های با پسوند BAK رو پیدا کنم؟
2-وقتی همه ی فایل ها رو پیدا کرد و در سمت چپ پوشه ها رو لیست کرد چجوری میشه فایل ها را مشاهده و ذخیره کرد؟
3-recover file با recover drive فرقش چیه؟

آخرین ویرایش:

bade shogh

عضو جدید
سلام
من یه مشکلی برام پیش اومده موندم توش
ویندوز xp است سیستم توی فارسی انگلیسی اش خیلی گیر داره یا فارسی میشه یا انگلیسی یعنی alt و shift رو که میزنم اثر نداره کلی ور رفتم
یه فایلی از سی دی ویندوز نیاز داره چون درایو سی دی اش خرابه و دی وی دی اکسترنال هم ندارم
نمی دونم الان باید چیکار کنم یه فایلی نرم افزاری چیزی می خوام مشکلش رو درست کنه
مشکل از فونت و این چیزام نیست !
صد دفعه تا حالا تنظیمات اش رو چک کردم
تروخدا آموزش نزارین !

خواهشا اگه می تونید راهنمایی کنید
بسی سپاسگذارم

CPU AMD

اخراجی دائم-مولتی یوزر
سلام
من یه مشکلی برام پیش اومده موندم توش
ویندوز xp است سیستم توی فارسی انگلیسی اش خیلی گیر داره یا فارسی میشه یا انگلیسی یعنی alt و shift رو که میزنم اثر نداره کلی ور رفتم
یه فایلی از سی دی ویندوز نیاز داره چون درایو سی دی اش خرابه و دی وی دی اکسترنال هم ندارم
نمی دونم الان باید چیکار کنم یه فایلی نرم افزاری چیزی می خوام مشکلش رو درست کنه
مشکل از فونت و این چیزام نیست !
صد دفعه تا حالا تنظیمات اش رو چک کردم
تروخدا آموزش نزارین !

خواهشا اگه می تونید راهنمایی کنید
بسی سپاسگذارم
سلام
اگه آموزش نزاریم چجوری راهنمایی کنیم؟
با ماوس روی زبان مورد نظر در سمت راست taskbar کلیک کنید و یکی از زبان ها را انتخاب کنید.
موفق باشید.

bade shogh

عضو جدید
سلام
اگه آموزش نزاریم چجوری راهنمایی کنیم؟
با ماوس روی زبان مورد نظر در سمت راست taskbar کلیک کنید و یکی از زبان ها را انتخاب کنید.
موفق باشید.
خوب برادر من این سیستم که میگم عمومیه
میخوام درست شه alt+shift بزنم تغییر کنه زبانش ...میگم دیگه این سی دی ویندوز رو نمیتونم بزارم اینجام کسی از سخت افزار سر در نمیاره برام درستش کنه...حالا بدون سی دی ویندوز این تنظیمات رو که میخوام درست کنم پیغام میده سی دی اش رو بزار ...
که من ندارم بدون سی دی کاری میشه کرد؟...............بله...........؟
آموزش هم گفتم واسه اینکه تو نت هست اضافه کردن زبان فارسی و انگلیسیش گفتم زحمت نشه

CPU AMD

اخراجی دائم-مولتی یوزر
خوب برادر من این سیستم که میگم عمومیه
میخوام درست شه alt+shift بزنم تغییر کنه زبانش ...میگم دیگه این سی دی ویندوز رو نمیتونم بزارم اینجام کسی از سخت افزار سر در نمیاره برام درستش کنه...حالا بدون سی دی ویندوز این تنظیمات رو که میخوام درست کنم پیغام میده سی دی اش رو بزار ...
که من ندارم بدون سی دی کاری میشه کرد؟...............بله...........؟
آموزش هم گفتم واسه اینکه تو نت هست اضافه کردن زبان فارسی و انگلیسیش گفتم زحمت نشه
باید هر دو زبان رو اضافه کنید و تغییر زبان رو روی shift+alt تنظیم کنید و صفحه کلید هم مشکلی نداشته باشه.
چجوری میخای درستش کنی که میگه سی دی ویندوز رو بزار ؟ دقیقا" چه پیامی میده؟

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سییلام خدمت بروبچ...این سیستم من وقتی هر حالتی غیر از shut downمیکنم بعدش صدای اسپیکرش در نمیاد:surprised:...ینی اگر hibernate یا stand byکنم..بعد که سیستم دوباره روشن میشه اسپیکرش کار نمیکنه...:confused:
کسی میدونه چشه؟؟:redface:

CPU AMD

اخراجی دائم-مولتی یوزر
سییلام خدمت بروبچ...این سیستم من وقتی هر حالتی غیر از shut downمیکنم بعدش صدای اسپیکرش در نمیاد:surprised:...ینی اگر hibernate یا stand byکنم..بعد که سیستم دوباره روشن میشه اسپیکرش کار نمیکنه...:confused:
کسی میدونه چشه؟؟:redface:
هر چی که هست سخت افزارش با stand by و hibernate مشکل داره.

violet1

عضو جدید
سلام دوستان.دانشجوی برقم این ترم معماری کامپیوتر دارم.استادم یه پروژه vhdl داد اما چون بعضیا vhdl کار نکردن گفت میتونن یه کار مظالعاتی در زمینه همین معماری انجام بدن.حالا نمیدونم رو چی کار کنم:( خواستم رو تقسیم کننده کار کنم هرچی تو نت و کتابا گشتم همش همون روش های پترسون بود(تازه استاد بیشتر توضیح داده!!!) اگه کسی موضوع خوبی سراغ داره لظفا راهنماییم کنید.در زمینه ضرب کننده یا ممیز شناور یا تقسیم باشه خوبه.سا مثلا اسم روش های تقسیم رو بگید.(ما restoring - optimized restoring -none restoring-comprison رو خوندیم ) لطفا راهنماییم کنید چند روز بیشتر وقت ندارم

architecttak

کاربر فعال
خواااااااااهشا جوابمو بدین
درود به دوستای کامپیوتر عزیز
من یه مشکلی تو تنظیمات دوربین لپ تاپم(hp 6080) داشتم واون اینه که وقتی از دوربینش میخوام استفاده کنم به هیچ وجه کیفیت نداره و سیاهه!!! انگار داری تو شب فیلم میگیری!! میشه راهنماییم کنید:(
در ضمن اینم بگم که قبلا درب دوربین رو برداشتم از اون نمیتونه باشه;) سپاس

CPU AMD

اخراجی دائم-مولتی یوزر
بهترین نرم افزار برای برگرداندن فایل های حذف شده یا فرمت شده از یک نوع خاص(مثلا" فایل های با پسوند bak یا gif یا ....) چیست؟

Recover My Files

من خودم همیشه از این استفاده میکنم:surprised:

2-وقتی همه ی فایل ها رو پیدا کرد و در سمت چپ پوشه ها رو لیست کرد چجوری میشه فایل ها را مشاهده و ذخیره کرد؟
کسی نیست؟؟

moji5

کاربر فعال كامپيوتر و اينترنت
خب دوربین لپ تاپ اگه قدیمی باشه 1.3 هست.جدیدشم 2
نبایدم کیفیت داشته باشه

moji5

کاربر فعال كامپيوتر و اينترنت
سلام
اگه میتونی روی کلاک سی پی یو کار کن

hadihm

عضو جدید
با عرض سلام و قبولی عزاداریها لطفا راهنمایی کنید
وقتی ویندوزم بالا میاد دسکتاپ نمایش داده میشه ولی خیلی طول میکشه تا آیکونها و سایر قسمتها ظاهر بشه مشکل از کجاست و راه حل چیه

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
recover file خودتون مشخص می کنید که چه نوع فایل هایی رو ریکاوری کنه ولی recover drive کل محتوای درایوتون که حذف شدن رو ریکاوری میکنه

majid2752

عضو جدید
سلام.انتي ويروس nod32 يك ويروس روي هارد اكسترنال پيدا كرده. اما نميتونه پاكش كنه . چيكار كنم؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام،
نرم افزارهای ریکاوری، معمولاً تمامی اطلاعات موجود که قابل برگردوندن باشه (از هر فرمتی) رو جستجو می کنن و شما از بین اونا، فقط چیزهایی که لازم دارید رو برمی گردونید!
برای مثال نرم افزار Ontrack easy recovery رو برای هارد اکسترنال یکی از دوستان استفاده کردیم و حتی فایل هایی که برای ذخیره ی خروجی یه نرم افزار خاص مورد استفاده قرار می گرفت و فرمتی کاملاً ویژه ای هم داشت، رو برگردوندیم!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام.انتي ويروس nod32 يك ويروس روي هارد اكسترنال پيدا كرده. اما نميتونه پاكش كنه . چيكار كنم؟

با سلام،
اگه ممکنه متن پیامی که آنتی ویروس می ده رو این جا قرار بدید! برای سهولت کار، عکس بگیرید!
ممکنه که چیزی که پیدا می کنه صرفاً یه فایل مشکوک باشه نه یه بدافزار واقعی!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با عرض سلام و قبولی عزاداریها لطفا راهنمایی کنید
وقتی ویندوزم بالا میاد دسکتاپ نمایش داده میشه ولی خیلی طول میکشه تا آیکونها و سایر قسمتها ظاهر بشه مشکل از کجاست و راه حل چیه

با سلام،
برنامه هایی که با شروع به کار ویندوز، اجرا می شن رو کم کنید! برای این کار در منوی run دستور msconfig رو تایپ کنید و به تب Startup برید و تیک گزینه های اضافی رو بردارید!

majid2752

عضو جدید
با سلام،
اگه ممکنه متن پیامی که آنتی ویروس می ده رو این جا قرار بدید! برای سهولت کار، عکس بگیرید!
ممکنه که چیزی که پیدا می کنه صرفاً یه فایل مشکوک باشه نه یه بدافزار واقعی!
ممنون. با unlocker حذف شد. و بعد nod هم اونو حذف كرد. چه برنامه خوبيه unlocker.

FIFA20

اخراجی موقت
با سلام،
نرم افزارهای ریکاوری، معمولاً تمامی اطلاعات موجود که قابل برگردوندن باشه (از هر فرمتی) رو جستجو می کنن و شما از بین اونا، فقط چیزهایی که لازم دارید رو برمی گردونید!
برای مثال نرم افزار Ontrack easy recovery رو برای هارد اکسترنال یکی از دوستان استفاده کردیم و حتی فایل هایی که برای ذخیره ی خروجی یه نرم افزار خاص مورد استفاده قرار می گرفت و فرمتی کاملاً ویژه ای هم داشت، رو برگردوندیم!
بهترین برنامه برای این کار چیست؟

saminaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندسین گرامی میخوام adobe flash player کامپیوترمو ارتقا بدم و مثلا ورژن 11 رو نصب کنم ولی هر کاری میکنم دانلود نمیشه چکار کنم؟؟

بالا