سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

hibye90

عضو جدید
power designer استاد گفته درست کرک نشه بعد زمان trial دیگه قابل نصب نیست...مطمئن نشدم درست register شد یا نه...میشه از جاییش دید که درست شده یا نه؟

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:surprised:

درست شد ممنون.

اين روش رو براي اين گفتم كه نياز به نصب نرم افزار اضافه نداشته باشيد. چون اكثر كاربرا winrar رو نصب دارن رو سيستمشون
ولي در اصل بايد از درايو مجازي استفاده كنيد. مثلا نرم افزارهايي مثل Daemontools يا virtual clone drive يا ... و يا نرم افزارهايي كه روي ايميج كار ميكنن مثل power iso يا iso booster يا ... استفاده كنيد

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
power designer استاد گفته درست کرک نشه بعد زمان trial دیگه قابل نصب نیست...مطمئن نشدم درست register شد یا نه...میشه از جاییش دید که درست شده یا نه؟

معمولا تو منوي help يه گزينه register داره. اگه درست كرك شده باشه يا حذف ميشه يا غير فعال. يا گزينه اي مثل licensing يا enter license بايد داشته باشه كه يا غير فعال شدن يا وقتي اجرا ميشن توشون نوشته داشته باشه

CPU AMD

اخراجی دائم-مولتی یوزر
یاهو مسنجرم کار نمیکنه.برنامه ی دیگه ای به جاش نیست؟

kia112

عضو جدید
سلام بازم راهنمایی میخوام ممنون
usb لپ تاپم کارنمیکنه برای چاپ هم کارضروری دارم تایه هفته قبل سالم بود البته کابل قبلیم سالم بودفقط یه نفر بردش وپسش نیاورد الان یکی جدید خریدم اما موقع نصب پرینترپیغام میده که پورت ایرادداره به اینترنت وصلش کردم وآپدیتش کردم بازهم نتیجه ای نگرفتم باید چیکارکنم فکرکنم چون پیغام میده پس کابل ایراد نداره؟
usb device not recognized

آخرین ویرایش:

fa.asgari

عضو جدید
سلام دوستان.
دستور regedit از قسمت run کامپیوتر من اجرا نمیشه.:( من باید چی کار کنم؟ :question:

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
یاهو مسنجرم کار نمیکنه.برنامه ی دیگه ای به جاش نیست؟
با سلام،
نرم افزارهای زیادی وجود داره! به عنوان بهترین ها می تونید از Digsby یا trillian astra استفاده کنید که به طور همزمان می تونن چند اکانت از سرویس دهندگان مختلف ایمیل یا حتی شبکه های اجتماعی رو مدیریت کنن!

fa.asgari

عضو جدید
هیچ پیغامی نمیده!! اصلا انگار نه انگار که regedit رو زدی.
البته یه بار یه چیزی نوشت که خیلی سریع رفتو نتونستم بخونمش.راستی من دانشجوی ترم یک هستم و به جز office و اینا تا الان هیچی از کامپیوتر نمی دونستم یعنی الانم نمی دونم.نمی دونم این چیزایی رو که گفتین کامپیوترم داره یا نه!! شرمنده ها.

آخرین ویرایش:

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
هیچ پیغامی نمیده!! اصلا انگار نه انگار که regedit رو زدی.
البته یه بار یه چیزی نوشت که خیلی سریع رفتو نتونستم بخونمش.راستی من دانشجوی ترم یک هستم و به جز office و اینا تا الان هیچی از کامپیوتر نمی دونستم یعنی الانم نمی دونم.نمی دونم این چیزایی رو که گفتین کامپیوترم داره یا نه!! شرمنده ها.
منظورم این بود که وقتی که Ctrl+Alt+Del رو می زنید، این صفحه میاد یا بازم پیام می ده:

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
این صفحه میاد.

در همون منوی Run که این دستور رو می زدید، تایپ کنید: cmd
حالا توی صفحه ی جدید، دستور regedit رو تایپ کنید و ببینید باز می شه یا نه و اگه نمی شه چیزی که بعد از اجرا نوشته می شه رو بگید!

fa.asgari

عضو جدید
یه کم با این task manager ور رفتم و تو قسمتnew task دوباره regedit رو زدم اما باز اتفاقی نیفتاد.

fa.asgari

عضو جدید
حالا توی صفحه ی جدید، دستور regedit رو تایپ کنید و ببینید باز می شه یا نه و اگه نمی شه چیزی که بعد از اجرا نوشته می شه رو بگید!

یه صفحه ای میاد از اینا که تو برنامه نویسی میاد از این مشکیا با عنوان/c:/windows/system32cmd.exe
جلوی اسم کامپیوتر<\document and settings که خط آخره مینویسم regedit فقط خط بعد مینویسهdocuments and .settings
من واقعا شرمندم خیلی وقتتونو گرفتم.

fa.asgari

عضو جدید

یه صفحه ای میاد از اینا که تو برنامه نویسی میاد از این مشکیا با عنوان/c:/windows/system32cmd.exe .
جلوی ''اسم کامپیوتر<\document and settings'' که خط آخره, مینویسم regedit ,فقط خط بعد مینویسه''اسم کامپیوتر<\document and settings''

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
یه صفحه ای میاد از اینا که تو برنامه نویسی میاد از این مشکیا با عنوان/c:/windows/system32cmd.exe
جلوی اسم کامپیوتر<\document and settings که خط آخره مینویسم regedit فقط خط بعد مینویسهdocuments and .settings

فایل ضمیمه رو دانلود و اجرا کنید! یه بار دیگه دستور regedit رو بزنید ببینید تغییری می کنه یا نه! ضمناً بگید از چه ویندوز و آنتی ویروسی استفاده می کنید!

پیوست ها

• Enable_Regedit.rar
    813 بایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

fa.asgari

عضو جدید
فایل ضمیمه رو دانلود و اجرا کنید! یه بار دیگه دستور regedit رو بزنید ببینید تغییری می کنه یا نه! ضمناً بگید از چه ویندوز و آنتی ویروسی استفاده می کنید!
xp_eset
موقع اجرا اخطار میده:

no combination of filters could be found to render the stream

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
xp_eset
موقع اجرا اخطار میده:

no combination of filters could be found to render the stream

اصلاحش کردم! مجدداً دانلود و تست کنید!
به احتمال زیاد سیستم تون آلوده شده چون eset از پش کارای خودشم برنمیاد!! فعلاً تست کنید تا ببینیم نتیجه چی می شه!

fa.asgari

عضو جدید
اصلاحش کردم! مجدداً دانلود و تست کنید!
به احتمال زیاد سیستم تون آلوده شده چون eset از پش کارای خودشم برنمیاد!! فعلاً تست کنید تا ببینیم نتیجه چی می شه![/QUOTE
باز همون اخطارو میده.
شاید بهتره با این اوضاع windows رو دوباره کلا نصب کنم.
ممنون از همه ی کمکی که کردین.خیلی چیزا امشب یاد گرفتم ازتون.
یه آنتی ویروس خوب معرفی میکنید؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
باز همون اخطارو میده.
شاید بهتره با این اوضاع windows رو دوباره کلا نصب کنم.
ممنون از همه ی کمکی که کردین.خیلی چیزا امشب یاد گرفتم ازتون.
یه آنتی ویروس خوب معرفی میکنید؟
احتمالاً مشکل ویروس داره! آنتی ویروس به قدرت سیستم تون برمی گرده! اگه سیستم چندان قوی ای ندارید می تونید از نسخه های مجانی یا کرک شده ی avast استفاده کنید و اگه قویه و مثلاً رم بیش از 1 گیگ داره می تونید از Kaspersky یا Bitdefender استفاده کنید!
در هر دو حالت امکان استفاده از F-Secure Client security هم وجود داره که من سال هاست ازش استفاده می کنم!

fa.asgari

عضو جدید
احتمالاً مشکل ویروس داره! آنتی ویروس به قدرت سیستم تون برمی گرده! اگه سیستم چندان قوی ای ندارید می تونید از نسخه های مجانی یا کرک شده ی avast استفاده کنید و اگه قویه و مثلاً رم بیش از 1 گیگ داره می تونید از Kaspersky یا Bitdefender استفاده کنید!
در هر دو حالت امکان استفاده از F-Secure Client security هم وجود داره که من سال هاست ازش استفاده می کنم!
بازم خیییییییییییییییییییییییییییییییییلی ممنون.برای جبران گرچه میدونم اینگلیسیتون هم فوله اما اگه وقت نداشتین با کمال میل در اسرع وقت ترجمه میکنم.کافیه واسم ایمیل کنید.
شبتون خوش.
موفق باشین.:w27:

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
سلام دوستان کسی میدونه چطوری میشه این فایل هارو بدون رایت کردن روی دی وی دی استفاده کرد؟
مرسی

پیوست ها

• Image 1.jpg
    Image 1.jpg
    23.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

KING TIGER

عضو جدید
سلام نمی دونم چرا تاچ پد لپ تابم کار نمی کنه .کسی میدونه مشکل از کجاست؟

Asayesefid

عضو جدید
سلام دوستان . :smile::que:

من دنبال یه ***** شکن خوب می گردم ، قبلاً با نرم افزار proxifier از socks استفاده می کردم اما نمی دونم چرا proxifier کامپیوتر رو از کار می اندازه ، مثلاً در مورد من و یکی دیگه از

دوستام که اونم از proxifier استفاده می کرد هر موقع proxifier رو exit می کردیم اون صفحه ی error آبی رنگ می اومد و کامپیوترامون restart می شد .. واسه همین دیگه proxifier رو

unistall کردم . از ultrasurf و hotspot shield هم برای مواقع ضرورت استفاده می کنم اما اونا معمولاً جواب نمی دن یا صفحات رو به درستی باز نمی کنن . خلاصه این که دنبال یه چیز خوب مثل

همون socks هستم ، نرم افزاری غیر proxifier هست که بشه ازش استفاده کرد ؟ می شه راهنماییم کنین ؟ :smile:

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام نمی دونم چرا تاچ پد لپ تابم کار نمی کنه .کسی میدونه مشکل از کجاست؟

سلام
با ویندوز لایو سیستم رو بالا بیار... ببین سالم هست یا نه...
اگه سالم بود که هیچ...اگه بازم کار نمی کرد ... برو لپ تاپ رو بده تعمیر
باتشکر....

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان . :smile::que:

من دنبال یه ***** شکن خوب می گردم ، قبلاً با نرم افزار proxifier از socks استفاده می کردم اما نمی دونم چرا proxifier کامپیوتر رو از کار می اندازه ، مثلاً در مورد من و یکی دیگه از

دوستام که اونم از proxifier استفاده می کرد هر موقع proxifier رو exit می کردیم اون صفحه ی error آبی رنگ می اومد و کامپیوترامون restart می شد .. واسه همین دیگه proxifier رو

unistall کردم . از ultrasurf و hotspot shield هم برای مواقع ضرورت استفاده می کنم اما اونا معمولاً جواب نمی دن یا صفحات رو به درستی باز نمی کنن . خلاصه این که دنبال یه چیز خوب مثل

همون socks هستم ، نرم افزاری غیر proxifier هست که بشه ازش استفاده کرد ؟ می شه راهنماییم کنین ؟ :smile:

سلام
از تور استفاده کن.
Tor Browser
باتشکر.

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
سلام
تو همين يكي دو صفحه آخر نگاه كنيد كامل توضيح دادم.

با winrar

سلام من برنامه longman رو که iso بود با همه ی راهها امتحان کردم(winrar, ultra iso, DAEMON Tools Lite ) اخرش این پیغامو میده چیکار کنم؟؟؟:(

پیوست ها

• Image 1.jpg
    Image 1.jpg
    34.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

13Amir

عضو جدید
سلام دوستان کسی میدونه چطوری میشه این فایل هارو بدون رایت کردن روی دی وی دی استفاده کرد؟
مرسی

شما میتونین نرم افزار CloneDrive
رو نصب کنین براتون یه درایو مجازی میسازه و وقتی این ایمیج رو اجرا کنید انگاری خود cd &DVD رو داخل دستگاه گذاشتین

بالا