سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

storm.itsat

عضو جدید
با سلام حضورمهندسین محترم
دوستان با توجه به اینکه این بخش بخش کامپیوتر بود من بناچار بهتر دیدم سوالم رو اینجا مطرح کنم اگر جای اشتباهی بود از مدیران عذر میخوام و پست رو به جای درست لینک کنند .ممنونم

اما سوال من مدتیه که یا مشکلی تو لپتاپم مواجه هستم و اون اینکه همیشه در زمان اتصال به اینترنت بصورت وایرلس به مودم وصل میشم و از اینترنت استفاده میکنم گاهی از مواقع سیستم ویندوزم به مودم وصل نمیشه هر کاری میکنم وصل نمیشه که نمیشه .کابل LAN رو مستقیم زدم به لپتاپ دیدم وصل میشم به نت عکس زمانی که به نت وصل نمیشم رو براتون میزارم عجیبه که مودم ظاهرا وصل میشم اما نمیتونم به نت وصل شم نشانه وصل شدن هم اینه Connected with limited access این محدودیت رو چطور میتونم بر دارم ضمنا مودمم هم linsys 320 هست .با تشکر
Internet Conecting.jpg

STELLA_PB

عضو جدید
سلام دوستان می خواستم ببینم کسی کد بازی مار و پله به زبان opengl رو داره؟ برای درس گرافیک کامپیوتر ممنون

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام حضورمهندسین محترم
دوستان با توجه به اینکه این بخش بخش کامپیوتر بود من بناچار بهتر دیدم سوالم رو اینجا مطرح کنم اگر جای اشتباهی بود از مدیران عذر میخوام و پست رو به جای درست لینک کنند .ممنونم

اما سوال من مدتیه که یا مشکلی تو لپتاپم مواجه هستم و اون اینکه همیشه در زمان اتصال به اینترنت بصورت وایرلس به مودم وصل میشم و از اینترنت استفاده میکنم گاهی از مواقع سیستم ویندوزم به مودم وصل نمیشه هر کاری میکنم وصل نمیشه که نمیشه .کابل LAN رو مستقیم زدم به لپتاپ دیدم وصل میشم به نت عکس زمانی که به نت وصل نمیشم رو براتون میزارم عجیبه که مودم ظاهرا وصل میشم اما نمیتونم به نت وصل شم نشانه وصل شدن هم اینه Connected with limited access این محدودیت رو چطور میتونم بر دارم ضمنا مودمم هم linsys 320 هست .با تشکر

سلام...
درایورتون رو دوباره نصب کنید...
رویه خط هیچ مورد محدودیتی نیست؟ محدودیت در دستیابی؟
باتشکر...

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان می خواستم ببینم کسی کد بازی مار و پله به زبان opengl رو داره؟ برای درس گرافیک کامپیوتر ممنون

سلام...
این مدل کد ها رو اصولا کسی نداره...
چون پروژه ای نیست که کسی بخواد روش زیاد کار کنه...
باتشکر...

rahaaaaa

عضو جدید
سلام دوستان..
سیستم خونه روش windows xpنصب بود من خواستم عوضش کنم و روش win7نصب کنم..وقتی که مراحل نصب win7رو پیش میرفت از یه جایی به بعد ارور داد..هرکاری کردم نصب نشد..منم تصمیم گرفتم روش همون xpرو نصب کنم..واین کارو کردم ..وقتی نصب تموم شد و سیستم بالا اومد متوجه شدم از 5تا درایوی که داشتم فقط درایو ویندوز یا همونcباقی مونده و بقیه درایوا نیستن...درایوام c,d,e,f,g,بودن که توی d e f g کلی اطلاعات بود...الان چیکار کنم؟؟؟یعنی اطلاعات پریده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره فکر کنم یادم نیست هاردم چند گیگ بود اما الان درایو c 76گیگه...یعنی اطلاعات پریده؟؟؟؟؟؟

سلام!
احتمال زیاد اسم درایو هایتان پاک شده است!
روی my computer راست کلیک کرده و وارد قسمت manage گردید.
از آنجا به disk management رفته !
در این قسمت شما هارد خود را مشاهده می کنید که هرکدام از درایو ها با رنگ خاصی مشخص شده اند!
روی یکی از آنها راست کلیک کنید و گزینه change drive latter and patch را انخاب کنید!
در اینجا یک نام (A-z) را انتخاب و گزینه ok بفشارید!

rahaaaaa

عضو جدید
سلام...من ویندوزلپ تاپمو عوض کردم اما درایور بلوتوثشو ندارم...مدل لپ تاپم 5110 dell Inspironهستش..نمیدونم از کجا باید دانلود کنم..شدیدا هم بهش نیاز دارم.لطفا راهنماییم کنین .ممنون

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام...من ویندوزلپ تاپمو عوض کردم اما درایور بلوتوثشو ندارم...مدل لپ تاپم 5110 dell Inspironهستش..نمیدونم از کجا باید دانلود کنم..شدیدا هم بهش نیاز دارم.لطفا راهنماییم کنین .ممنون
سلام
به این لینک یه سر بزن فکر کنم به دردت بخوره
http://drp.su/drivers/notebooks/?v=Dell&m=Inspiron N5110&id=23501&l=en

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان...

من چند تا قیلم دارم توی دی وی دی دایویکس، که خودش اتوران اجرا میشه، یه قسمتهایی از فیلم رو لازم دارم.

باید چکار کنم؟ نرم افزار خاصی سراغ ندارید که بتونه اینکار کار رو انجام بده.

مرسی

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان...

من چند تا قیلم دارم توی دی وی دی دایویکس، که خودش اتوران اجرا میشه، یه قسمتهایی از فیلم رو لازم دارم.

باید چکار کنم؟ نرم افزار خاصی سراغ ندارید که بتونه اینکار کار رو انجام بده.

مرسی

با یولید ویدئو استدیو میشه

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...
ببخشید کسی می دونه که فایل های با پسوند .mkv رو برای پخش در سینمای خانگی که ویدئو هایی با پسوند avi رو فقط می خونه باید از چه نرم افزاری استفاده کرد؟؟؟
من با نرم افزارهای مختلفی تست کردم ولی نشد که بشه...
حتی با نرم افزار مخصوص سایت divx plus هم تست کردم ولی بازم نشد...
سینما هم مدل HT-D455K هستش...
باتشکر...

elham_g

عضو جدید
چن وقت پیش ویندوز لپ تاپمو عوض کردم تاچ پدش حساسیتش کم شده چیکار کنم؟

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
چن وقت پیش ویندوز لپ تاپمو عوض کردم تاچ پدش حساسیتش کم شده چیکار کنم؟

چیز زیاد مهمی نیست ..شما برید در کنترل پنل و حساسیت این قسمت رو زیاد کنید .این قسمت فقط به سلیقه کاربر هست ..بعضی از کاربران حساسیت زیاد میخان .بعضی ها حساسیت کم

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...
ببخشید کسی می دونه که فایل های با پسوند .mkv رو برای پخش در سینمای خانگی که ویدئو هایی با پسوند avi رو فقط می خونه باید از چه نرم افزاری استفاده کرد؟؟؟
من با نرم افزارهای مختلفی تست کردم ولی نشد که بشه...
حتی با نرم افزار مخصوص سایت divx plus هم تست کردم ولی بازم نشد...
سینما هم مدل HT-D455K هستش...
باتشکر...

سلام
علی آقا نرم افزار تبدیل فرمت یا نرم افزار پخش ؟؟؟
اگر دنبال نرم افزار تبدیل فرمت می گردی یه بار Format Factory رو امتحان کن .
برای پخش که خیلی از نرم افزارها مثل KMPlayer پخش می کنه .
به امید موفقیت

behzadk2019

کاربر ممتاز
فیلماش اد نمیشه.
درسته این نرم افزار بعضی از فرمتها رو میخونه ..شما در موتور جستجو اول باید دنبال یک نرمافزار باشید که این فرمتی که شما دارید به فرمت همین نرم افزار تبدیل کنه ..
نرم افرازی که داشتم الان یادم نیست ..ولی حتما میگردم .خبرشو بهتون میدم ..

موضوع جستجو بزن : نرم افزاری که پسوند رو به پسوند قابل پذیرش یولید تبدیل کند .

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

میلم دچار مشکل شده
در واقع وقتی میرم تو قسمت های مختلف(اینباکس،فرستاده ها،سطل زباله...)هیچی نشون نمیده و همش می پره یعنی هی علامت لودینگ میاد هی صفحه می پره..!!!
نمی دونم چرا اینطور شده؟!!

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام

میلم دچار مشکل شده
در واقع وقتی میرم تو قسمت های مختلف(اینباکس،فرستاده ها،سطل زباله...)هیچی نشون نمیده و همش می پره یعنی هی علامت لودینگ میاد هی صفحه می پره..!!!
دوای دردت پیش خودمه!! داره ناز میکنه واست!! مال منم همینطور شده بود یکم بیمحلی کردم خوب شد!!!!!:cool:

behzadk2019

کاربر ممتاز
سلام

میلم دچار مشکل شده

شما از نسخه قبلی سایت استفاده میکنید .. اون پیغامی که سایت بهتون میده رو قبول کنید .تا نسخه فعلی براتون نمایش داده بشه . مشکل حل میشه

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

میلم دچار مشکل شده

با سلام
احتمالا به علت سرعت پائین IP سرویس دهنده ایمیل است .
این مشکل از ارائه دهندگان سرویس اینترنت ایجاد می شود .
اگر از جیمیل استفاده می کنید می توانید از قسمت Loading Standard View (HTML Basic) for Slow Connection استفاده کنید .
در یاهو نیز گزینه ای نظیر این قسمت یافت می شود .
با تشکر - سیستم 32

kazem2011

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من واسه میل یاهوم یه مشکلی پیش اومده
وقتی وارد میشم و روی میلام کلیک میکنم تا ببینم باز نمیشه
و یه جورایی هی پرش میکنه و بازم باز نمیکنه
ممنون میشم کمک کنید

kazem2011

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من واسه میل یاهوم یه مشکلی پیش اومده
وقتی وارد میشم و روی میلام کلیک میکنم تا ببینم باز نمیشه
و یه جورایی هی پرش میکنه و بازم باز نمیکنه
ممنون میشم کمک کنید

الان که با اوپرا باز کردم
دیدم صفحش خیلی سریع داره پشت سر هم رفرش میشه
و نمیتونم میلامو ببینم
ممنون میشم راهنمایی کنید

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان که با اوپرا باز کردم
دیدم صفحش خیلی سریع داره پشت سر هم رفرش میشه
و نمیتونم میلامو ببینم
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز فکر میکنم واسه همه همینطوره چون واسه من یکی هم همینطوره اگه دقت کرده باشید دوست عزیز shoonisht توی همین صفحه یه توضیحی در این رابطه دادن من با مرورگر IE باز کردم خوب بود.

با تشکر

آخرین ویرایش:

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
علی آقا نرم افزار تبدیل فرمت یا نرم افزار پخش ؟؟؟
اگر دنبال نرم افزار تبدیل فرمت می گردی یه بار Format Factory رو امتحان کن .
برای پخش که خیلی از نرم افزارها مثل KMPlayer پخش می کنه .
به امید موفقیت

سلام...
دمت گرم...رویه فرمتش مشکل داشتم...که درست شدش...
با همون نرم افزاری که معرفی کردی...
باتشکر...

بالا