سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

meshki_0pm0

عضو جدید
با سلام
دوست عزیز مرورگر شما چی هست ؟
برای مرورگرهای مختلف نسخه های مختلف جاوا اسکریپت و فلش پلیر وجود داره .
با تشکر - سیستم 32
مرورگر من اکسپلورر و موزیلا هست.ویندوزمم 7 هست.قبلا اینجور مشکلو نداشتم .جدیدا هر سالتی و جایی میرم این پیغام میاد که باید فلش پلیر را به روز کنید".با اینکه این کارو انجام دادم بازم همچنان این مشکل هست :(

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دیروز که کسی جواب سوالامو ندادhttp://www.iran-eng.../images/smilies/cry.gif
امروز تو مرحله بعدیش موندمhttp://www.iran-eng.../images/smilies/frown.gif
چجوری libpcap رو در لینوکس نصب نمایم؟http://www.iran-eng.../images/smilies/icon_razz.gif

fahimeh_n

عضو جدید
سوال در رابطه با اکسس
خسته نباشین

من توی اکسس یه فیلدی لازم دارم 9 رقمی از نوع nember که 6 رقم اول ثابت باشه و سه رقم بعدی به طور اتوماتیک از یه فیلد دیگه که کاربر توی فرم وارد میکنه برداشته بشه. چطوری اینکار انجام بدم؟

ممنون میشم کمکم کنید​

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
سلام.من یه سوال داشتم.ممنون میشم اگه جوابمو بدین.روی ویندوز7من نرم افزار فتوشاپ(cs5)نصب نمیشه.ایا مشکل از ویندوزمه یا دلیل دیگه ای داره؟
مشکل از وسندوز نیست
چون من رو سون ps cs5 دارم و استفاده میکنم
موقع نصب error خاصی میده ؟
سلام.ببخشید کسی میتونه بگه چرا نه صفحه اینترنت اکسپلورر باز میشه نه موزیلا؟؟؟؟؟؟؟ممنون
یعنی چجوری؟
رو آیکنش کلیک میکنید و اتفاقی نمیفته ؟
یا وقتی آدرس سایتی رو تایپ میکنید ، سایت باز نمیشه ؟
منظورتون رو دقیق بفرمائید
چگونه در یاهوو مسنجر بدون اجازه،وب کم طرف را ببینیم؟:D
یاهو خیلی وقت پیش یه باگی داشت که میشد وبکم دزدید
ولی این باگ دیگه موجود نیست
چون یاهو امنیتش رو فوق العاده بالا برده

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیروز که کسی جواب سوالامو ندادhttp://www.iran-eng.../images/smilies/cry.gif
امروز تو مرحله بعدیش موندمhttp://www.iran-eng.../images/smilies/frown.gif
چجوری libpcap رو در لینوکس نصب نمایم؟http://www.iran-eng.../images/smilies/icon_razz.gif

فایل فشرده ش رو اگه دارید :
کد:
tar –xvzf libpcap-0.7.2.tar.gz
cd libpcap-1.0.0
./configure
make
make install
cd ..
البته به ورژنش هم توجه کنید

mohammad6687

عضو جدید
سلام، چند روز پیش تو خونه یکدفعه برق رفت و بعد از اینکه برق اومد وقتی سیستم رو روشن کردم ،ویندوز بالا نمی آمد ،منم ویندوز سیستم رو دوباره ریختم که چند روز کار کرد اما امروز که دوباره روشن کردم بعد از جند ثانیه که با سیستم کار میکنم مصرف سی پی یو به 100% میرسه و سیستم کلا هنگ میکنه و هیچ کاری نمیشه باهاش کرد.
یه بار دیگه که بالا اومد من قبل از اینکه گیر کنه ،لیست پروسس ها رو نگاه کردم که این با لا رفتن برای پروسسی به نام SlowDownCPUهستش
هر کاری کردم درست نشد لطفا راهنمایی کنید.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام، چند روز پیش تو خونه یکدفعه برق رفت و بعد از اینکه برق اومد وقتی سیستم رو روشن کردم ،ویندوز بالا نمی آمد ،منم ویندوز سیستم رو دوباره ریختم که چند روز کار کرد اما امروز که دوباره روشن کردم بعد از جند ثانیه که با سیستم کار میکنم مصرف سی پی یو به 100% میرسه و سیستم کلا هنگ میکنه و هیچ کاری نمیشه باهاش کرد.
یه بار دیگه که بالا اومد من قبل از اینکه گیر کنه ،لیست پروسس ها رو نگاه کردم که این با لا رفتن برای پروسسی به نام SlowDownCPUهستش
هر کاری کردم درست نشد لطفا راهنمایی کنید.

با سلام،
احتمال ویروسی بودن سیستم تون وجود داره! برای شروع، به کمک Search ویندوز، فایل SlowDownCPU.exe رو پیدا و پاک کنید. به احتمال زیاد این فایل تو فولدر System32 اه! می تونید از اطلاعات این تاپیک برای چک کردن سیستم تون استفاده کنید!

meshki_0pm0

عضو جدید
سلام

مشکل از وسندوز نیست
چون من رو سون ps cs5 دارم و استفاده میکنم
موقع نصب error خاصی میده ؟

یعنی چجوری؟
رو آیکنش کلیک میکنید و اتفاقی نمیفته ؟
یا وقتی آدرس سایتی رو تایپ میکنید ، سایت باز نمیشه ؟
منظورتون رو دقیق بفرمائید

یاهو خیلی وقت پیش یه باگی داشت که میشد وبکم دزدید
ولی این باگ دیگه موجود نیست
چون یاهو امنیتش رو فوق العاده بالا برده
از طریق نرم افزار خاص چطور؟ امکان پذیر هست؟

sinawolf

عضو جدید
دوستان سلام
من ویندوز 7 دارم
وقتی سیستم رو می زنم تو حالت sleep بعد از چند دقیقه به صورت اتوماتیک سیستم روشن میشه.
میشه منو راهنمایی کنید
ممنون میشم

ویرا

عضو جدید
MAKECAB [/V[n]] [/D var=value ...] [/L dir] source [destination]
MAKECAB [/V[n]] [/D var=value ...] /F directive_file [...]
لطفا بگیددستور خطي تبديل فايل به cab چی میشه؟؟

hamraz

عضو جدید
سلام به خدمت دوستان
من یه dell xps L502 گرفتم درایور کارت گرافیک غیر فعال شده یعنی از اول بود که درایور آپدیت نصب کردم درست شد اما بازم غیر فعال شده یعنی وسط بازی هنگ کرد و دیگه کار نکرد ممکنه مشکل سخت افزاری باشه؟ چون من حتی ویندوزم رو هم عوض کردم. 275.33 که جدیدترین درایور nvidia هستش نصب کردم ولی جواب نداد مشکل از چی می تونه باشه؟

mina_kh

عضو جدید
سلام دوستان من نرم افزار 3 بعدی کردن دسکتاپ ریختم الان پشیمانم و می خواهم دسکتاپم برگرده به سابق ولی هر کاری کردم نشد امد از بینش ببرم میی گه فعال باید غیر فعال کنم میشه کمک کنید و بگید گونه غیر فعال کنم؟ مرسی راستی اسم نرم افزارش real desktop :cry:

RIG

متخصص C#.net
بچه ها یه سوال من موقعی که یاهو رو نصب میکنم و رو ادد لیستم ککلیک میکنم و کسی رو انتخاب میکنم موقعی که پیچ مربوطه باز شه یا همون پنجره ایدی طرف صدای عجیبی میاد مثل صدای پاک شدن اطلاعات از سطل اشغال این مربوط به چیه؟

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من نرم افزار 3 بعدی کردن دسکتاپ ریختم الان پشیمانم و می خواهم دسکتاپم برگرده به سابق ولی هر کاری کردم نشد امد از بینش ببرم میی گه فعال باید غیر فعال کنم میشه کمک کنید و بگید گونه غیر فعال کنم؟ مرسی راستی اسم نرم افزارش real desktop :cry:

سلام دوست عزیز در قسمت run تایپ کنید msconfig و بعد در تب سرویس ها سرویسی که مربوط به همین برنامه هست رو تیک بزنید و apply کنید و بعد هم اکی و ریست کنید بعد اقدام به حذف رو انجام بدید ببینید درست میشه یا نه .

با تشکر

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
وشته اصلي بوسيله mina_kh
سلام دوستان من نرم افزار 3 بعدی کردن دسکتاپ ریختم الان پشیمانم و می خواهم دسکتاپم برگرده به سابق ولی هر کاری کردم نشد امد از بینش ببرم میی گه فعال باید غیر فعال کنم میشه کمک کنید و بگید گونه غیر فعال کنم؟ مرسی راستی اسم نرم افزارش real desktop
سلام دوست عزیز در قسمت run تایپ کنید msconfig و بعد در تب سرویس ها سرویسی که مربوط به همین برنامه هست رو تیک بزنید و apply کنید و بعد هم اکی و ریست کنید بعد اقدام به حذف رو انجام بدید ببینید درست میشه یا نه .
با تشکر

با سلام
البته فکر کنم منظور دوست عزیزمان تب Start Up بوده که اشتباها نوشته اند تب سرویس .
ضمنا به جای ریست کردن می تواند گزینه Without reset رو بزنید و سپس Log off و Log on کنید
با تشکر - سیستم 32

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
البته فکر کنم منظور دوست عزیزمان تب Start Up بوده که اشتباها نوشته اند تب سرویس .
ضمنا به جای ریست کردن می تواند گزینه Without reset رو بزنید و سپس Log off و Log on کنید
با تشکر - سیستم 32

سلام دوست عزیز بله حرف شما درسته ولی بعضی اوقات با این نوع غیر فعال کردن همه نمیشه ریمو رو انجام داد البته دوست ما می تونن اول start up رو امتحان کنن اگر درست نشد بعد سرویسها رو.

با تشکر

mr.edison

عضو جدید
سلام
من passe maile yahooرو فراموش كردم
از سوالهاي اضطراري هم يكيشو يادمه
طوري ميتونم اي ميلمو باز كنم؟
لطفا كمك كنيد:(

ویرا

عضو جدید
MAKECAB [/V[n]] [/D var=value ...] [/L dir] source [destination]
MAKECAB [/V[n]] [/D var=value ...] /F directive_file [...]
لطفا بگیددستور خطي تبديل فايل به cab چی میشه؟؟

bahar10

عضو جدید
سلام،
یه فایل تو سی دی دارم که فرمتش jws هست و نمی تونم بازش کنم .اگر میشه راهنماییم کنید این فایلو چطوری باز کنم؟تشکر

فاطمه خانووم

عضو جدید
سلام...برای دانلود مشکل دارم
هر چی می خوام دانلود کنم تا 68% میره،ادامه نمیده
ممنون میشم راهنماییم کنید

hamed13712000

عضو جدید
دوستان عزیز سلام
میخواستم برای یه سی دی آموزشی که درست کردم یه قفل خوب بذارم که نه بشه ایمیج گرفت نه رایتش کرد.
به نظرتون از چه راهی استفاده کنم؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام...برای دانلود مشکل دارم
هر چی می خوام دانلود کنم تا 68% میره،ادامه نمیده
ممنون میشم راهنماییم کنید

با سلام،
چندتا سؤال:
از Dial up استفاده می کنید یا ADSL؟
آیا از ابزارهای مدیریت فایل استفاده می کنید یا با همون مرورگرتون دانلود می کنید؟ دقیقاً رو 68 درصد این اتفاق میفته!! خیلی بعیده که بره هر فایلی این طور بشه!
آیا سایت های مختلفی رو تست کردید یا فقط یه سایت خاصه؟
آیا در هنگام دانلود، برنامه های دیگه هم از اینترنت استفاده می کنن؟ مثلاً ویندوز آپدیت بشه یا آنتی ویروس یا ابزاری که شما ندونید؟ (برای اطلاع می تونید از NetLimiter استفاده کنید!)
سرعت دانلودتون در حداقل و حداکثر مقدار چقدره؟

shahryarnew

عضو جدید
سلام
من تازه یه سیستم بستم به شرح ذیل :

Motherboard : Asus Xtreme Design p7p55 LX
Cpu : Intel Core i3
VGA : 1024 Gforce GT 220
Ram : Elixir 4G
سسیستم DDR3 هستش
.
.
امروز که سرهمش کردم و یه ویندوز 7 هم نصب کردم
ولی سرعتش پایینه
میخواستم بدونم سیستمم 64 بیتی هستش یا 32 بیتی؟؟؟
چون ویندوزی که نصب کردم 32 بیتی هستش //به نظر شما سرعت سیستم که پایینه به خاطر اینه؟؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنین

designchem

متخصص طراحی دستگاههای تبادل حرارت
کاربر ممتاز
سلام من یه فایل از اینترنت دانلود کردم که فایلها پسوند 001. * و 002.* و ... دارن و یه فایل هم با پسوند CRC.* میشه راهنمایی کنید که چطوری باید بازش کنم .

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
من تازه یه سیستم بستم به شرح ذیل :

Motherboard : Asus Xtreme Design p7p55 LX
Cpu : Intel Core i3
VGA : 1024 Gforce GT 220
Ram : Elixir 4G
سسیستم DDR3 هستش
.
.
امروز که سرهمش کردم و یه ویندوز 7 هم نصب کردم
ولی سرعتش پایینه
میخواستم بدونم سیستمم 64 بیتی هستش یا 32 بیتی؟؟؟
چون ویندوزی که نصب کردم 32 بیتی هستش //به نظر شما سرعت سیستم که پایینه به خاطر اینه؟؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنین
با سلام،
لازمه بدونید که برای استفاده از تمام ظرفیت رم تون باید از ویندوز 64 بیتی استفاده کنید.
در ضمن معمولاً چند روزی به نظر می رسه که سرعت پاینه اما کم کم بهتر می شه! البته این امر می تونه به هاردتون هم بستگی داشته باشه! یه هارد بزرگ با بافر کوچیک و یا تعداد پارتیشن های زیاد هم می تونه سرعت رو پایین بیاره!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام من یه فایل از اینترنت دانلود کردم که فایلها پسوند 001. * و 002.* و ... دارن و یه فایل هم با پسوند CRC.* میشه راهنمایی کنید که چطوری باید بازش کنم .
با سلام،
می تونید از WinRar و یا 7Zip برای این کار استفاده کنید. روی قسمت اول فایل ها دو بار کلیک کنید و از لیست Open with گزینه ی WinRar رو انتخاب کنید. حالا با Extract کردن اولی بقیه هم به ترتیب باز می شن!
اگه نتونستید می تونید از توصیحات این لینک استفاده کنید!

بالا