سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
هر آنتي ويروسي نياز به آپديت اوليه داره كه اين آپديت خيلي طول ميكشه بعد از نصب ويندوز جديد هم بايد دوباره آپديت اوليه اش كرد.وقتي آنتي ويروس كسپرسكي آپديت ميشه فايلهايي كه دانلود ميشن تو كدوم پوشه و كدوم قسمت ذخيره ميشن كه بتونيم اونها رو كپي كنيم و بعد از نصب ويندوز جديد همون قسمتي كه قبلا بودن كپي كنيم تا ديگه آنتي ويروس نياز به آپديت اوليه نداشته باشه؟

سلام دوست عزیز شما می تونید یه فولدر ایجاد کنید البته توی یه درایو دیگه باشه بهتره و بعد اونو واسه کسپر معرفی کنید که هر وقت اپدیت میشه فایلها رو توی اون پوشه ذخیره کنه تا بعد اگه ویندوزتون رو عوض کردید بتونید از این فولدر استفاده کنید.

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سلام دوست عزیز شما می تونید یه فولدر ایجاد کنید البته توی یه درایو دیگه باشه بهتره و بعد اونو واسه کسپر معرفی کنید که هر وقت اپدیت میشه فایلها رو توی اون پوشه ذخیره کنه تا بعد اگه ویندوزتون رو عوض کردید بتونید از این فولدر استفاده کنید.
در ضمن سایت iransetup همیشه آخرین آپدیت ها رو روی پک های آنتی ویروسش میزاره و با دانلود اون دیگه نیازی به آپدیت طولانی مدت نیست

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ضمن سایت iransetup همیشه آخرین آپدیت ها رو روی پک های آنتی ویروسش میزاره و با دانلود اون دیگه نیازی به آپدیت طولانی مدت نیست

مرسی دوست عزیز این سایت هم هست البته تو تاپیک نرم افزار هم معرفی شده شاید مورد استفاده واقع بشه.

http://bukan.mihanblog.com/post/3211

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/198393-%DA%A9%D8%B1%DA%A9-KasperSky-Internet-Security-2011

shadii

عضو جدید
خسته نباشید دوستان
بعد از نصب ویندوز 7 می خوام اکتیوش کنم ولی نمی دونم چه طوری و توی cd ویندوز هم product key رو پیدا نکردم

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
يكي از كرك هاي زير و امتحان كن:

كرك اول ، كرك دوم ، كرك سوم
وقتی دارید کرک ها رو اجرا میکنید بهتره که توی حالت safe mode باشید چون بعضی از کرک ها نیاز دارن به تغییر دادن فایل های سیستمی

به هیچ وجه در حین کرک به اینترنت اتصال نداشته باشید

vahid24

عضو جدید
سلام دوستان من ویندوز 7 دارم و می خوام ارجینالش کنم کمکم میکنید؟

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به مهندسان !
من برنامه ی جاوا رو با نرم افزار netbineکار میکنم"یه سوال دارم::que:
اگر بخواهیم یه کلاس ایجاد کنیم ودر ان متدمان را تغییر بدیم مثلا به جای متد static void mainاز متد void displaymassageاستفاده کنیم کجای نرم افزار باید این تغییر رو انجام بدیم؟آخه همین جوری که جاش تایپ میکنم خطا میده!قبولش نمی کنه!!!مرسی اگه کمکم کنید!:redface:

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام به مهندسان !
من برنامه ی جاوا رو با نرم افزار netbineکار میکنم"یه سوال دارم::que:
اگر بخواهیم یه کلاس ایجاد کنیم ودر ان متدمان را تغییر بدیم مثلا به جای متد static void mainاز متد void displaymassageاستفاده کنیم کجای نرم افزار باید این تغییر رو انجام بدیم؟آخه همین جوری که جاش تایپ میکنم خطا میده!قبولش نمی کنه!!!مرسی اگه کمکم کنید!:redface:

با سلام،
از اون جایی که یه بخش جداگانه برای برنامه نویسی جاوا در تالار برنامه نویسی داریم، خیلی بهتره که سؤالتون رو اون جا مطرح کنید!
حتی ممکنه جوابش رو هم همون جا پیدا کنید!

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام،
از اون جایی که یه بخش جداگانه برای برنامه نویسی جاوا در تالار برنامه نویسی داریم، خیلی بهتره که سؤالتون رو اون جا مطرح کنید!
حتی ممکنه جوابش رو هم همون جا پیدا کنید!
سلام
چشم مهندس!ولی براتون خیلی سخت بود یه دو خط برام می نوشتین وجواب سوالمو می دادین!
البته ببخشید جسارت نباشه !این حرفمو روی حساب پرویی نذارین!میرم اونجا نگاه میکنم امیدوارم بتونم جوابمو پیدا کنم!!!
با تشکر ;)

Angel.Architect

عضو جدید
سلام دوستان
من یکی دو هفته س با بلوتوث لپتاپم مشکل پیدا کردم.قبلا" درست بود ولی حالا دیگه هیچ فایلی از موبایلم نه میگیره نه میده.توی موبایلم pass key میخواد ولی لپتاپ عکس العملی نشون نمیده!
اچ پی هم هست در ضمن.ممنون میشم کمکم کنید

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام دوستان
من یکی دو هفته س با بلوتوث لپتاپم مشکل پیدا کردم.قبلا" درست بود ولی حالا دیگه هیچ فایلی از موبایلم نه میگیره نه میده.توی موبایلم pass key میخواد ولی لپتاپ عکس العملی نشون نمیده!
pass key ای که به بلوتوث لپ تاپ دادید رو وارد کنید
البته اگه درست متوجه مشکلتون شده باشم
وقتی میخواین فایل ترنسفر کنید ، گوشی pass key میخواد .

Angel.Architect

عضو جدید
pass key ای که به بلوتوث لپ تاپ دادید رو وارد کنید
البته اگه درست متوجه مشکلتون شده باشم
وقتی میخواین فایل ترنسفر کنید ، گوشی pass key میخواد .

من هیچ pass key ئی به بلوتوث لپتاپم ندادم.البته فک کنم بد توضیح دادم.وفتی میخواد کانکت شه تو گوشیم میپرسه ?...match passkey with بعد زیرش یه عدد 5 رقمی میده.اصولن باید همونو تو لپتاپ ازم بخواد که نمیخواد!

moji5

کاربر فعال كامپيوتر و اينترنت
سلام دوستان

یه بار با زدن دکمه ان و اف بلوتوثت رو خاموش روشن کن
بعد روی ایکن بلوتوث راست کیلیک کن و رسیو فایل رو انتخاب کن
بعد با موبایل فایل مورد نظرت رو بلوتوث کن وقتی الارم میاد اون رو روی 15 دقیقه تنظیم کن و فایل هات رو ارسال کن
وقتی میخوای فایلی رو به موبایل انتقال بدی روی فایل راست کیلیک کن و بعد اون رو سندتو به بولوتوث کن
بعد موبایلت رو انتخاب کن

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

با سلام
دوست عزیز قبل از اولین ارسال یا دریافت بین بلوتوث لپ تاپ و هر دستگاه دیگری بایستی دو دستگاه با هم وصل (Paired) شوند .
برای اتصال از لپ تاپ استفاده کنید و بعد از جستجو درخواست وصل شدن را بدهید . یک رمز چند رقم و حرف روی صفحه مانیتور لپ تاپ دیده می شود که بایستی در لپ تاپ وارد کنید . بعد از انجام این کار دو دستگاه با هم اتصال پیدا کردند و دیگر نیازی به انجام این مراحل در دفعه های بعد نیست و به راحتی می توانید ابین آنها از طریق بلوتوث جابجایی اطلاعات داشته باشید .
با تشکر - سیستم 32

* Mojtaba *

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چند سوال سخت افزاری!

چند سوال سخت افزاری!

دروووووووووووود
چند سوال سخت افزاری! داشتم از خدمت دوستان...

1.بهترین کارت گرافیک های رنج (90-60)تومن الان تو بازار چیا هستن به ترتیب اولویت؟!

2.هارد ساتا و IDE از نظر سرعت آیا اختلاف واقعا محسوسی دارند؟!

3.هارد ساتا با بافر 16 و 32 چقدر اختلاف محسوس سرعت دارند،(با توجه به اختلاف قیمت اندک) ؟!

4.آیا در انجام کارهایی با اعمال گرافیکی بالا مثل گیم،در صورت پایین بودن cpu (مثلا یه intel 3Ghrz full)،میتوان با تقویت کارت گرافیک و افزودن رم،این ضعف رو برطرف کرد...چون من شنیدم معمولا بازی ها بیشتر با کارت گرافیک کار دارند تا سی پی یو...؟!

ممنون میشم راهنمایی کنید چون توی تالار سخت افزار تاپیک فعال وجود نداره...;)

Angel.Architect

عضو جدید
با سلام
دوست عزیز قبل از اولین ارسال یا دریافت بین بلوتوث لپ تاپ و هر دستگاه دیگری بایستی دو دستگاه با هم وصل (Paired) شوند .
برای اتصال از لپ تاپ استفاده کنید و بعد از جستجو درخواست وصل شدن را بدهید . یک رمز چند رقم و حرف روی صفحه مانیتور لپ تاپ دیده می شود که بایستی در لپ تاپ وارد کنید . بعد از انجام این کار دو دستگاه با هم اتصال پیدا کردند و دیگر نیازی به انجام این مراحل در دفعه های بعد نیست و به راحتی می توانید ابین آنها از طریق بلوتوث جابجایی اطلاعات داشته باشید .
با تشکر - سیستم 32

مرسی از پاسختون ولی حل نشد.
ببینید این ارور رو میده

Angel.Architect

عضو جدید
اینجا طریقه کامل استفاده از بلوتوث رو شرح داده
تو ویندوز سون

ببینید مشکلتون غیر از اینهاست ؟!
ممنون که وقت میذارید جواب میدید.اون لینک رو هم دیدم و قدم به قدم انجام دادم ولی قسمت bluetooth setting رو که تو لپتاپم میزنم اصلن هیچ پنجره ی جدیدی باز نمیشه! فک کنم مشکل اساسی تری داره.از یکی پرسیدم این جمله رو گفت: مشكل قطعأ از درايور بلوتوث لپتابه. اگه اكسترنال هست بزن به يه پورت ديگه. درايورش رو حذف و نصب كن!! -تخصصی جواب داده میشه بگید یعنی چی دقیقا"؟

Sarp

مدیر بازنشسته
ممنون که وقت میذارید جواب میدید.اون لینک رو هم دیدم و قدم به قدم انجام دادم ولی قسمت bluetooth setting رو که تو لپتاپم میزنم اصلن هیچ پنجره ی جدیدی باز نمیشه! فک کنم مشکل اساسی تری داره.از یکی پرسیدم این جمله رو گفت: مشكل قطعأ از درايور بلوتوث لپتابه. اگه اكسترنال هست بزن به يه پورت ديگه. درايورش رو حذف و نصب كن!! -تخصصی جواب داده میشه بگید یعنی چی دقیقا"؟
اتفاقا میخواستم بگم درایورش رو دوباره نصب کن !
منظور ایشون هم این هست که اگه بلوتوثتون اکسترنال هست (یعنی از این بلوتوثها که شبیه فلش مموری هست و میزنن تو usb ) با یه پورت usb دیگه تستش کنید .
و همچنین میتونید از device manager درایور بلوتوث رو پاک و سپس دوباره نصب کنید !

اگه مشکلی بود باز هم مطرح کنید همینجا !

faezeh_00

عضو جدید
سلام دوستان.
internet explorer هیچ صفحه ای رو باز نمی کنه!!!!!! کسی میدونه چیکارش کنم؟؟؟ در حال حاضر هم از fire fox استفاده میکنم.ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه:gol:

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام دوستان.
internet explorer هیچ صفحه ای رو باز نمی کنه!!!!!! کسی میدونه چیکارش کنم؟؟؟ در حال حاضر هم از fire fox استفاده میکنم.ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه:gol:
از فیلـــــتر شکن استفاده کرده اید ؟

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
دروووووووووووود
چند سوال سخت افزاری! داشتم از خدمت دوستان...

1.بهترین کارت گرافیک های رنج (90-60)تومن الان تو بازار چیا هستن به ترتیب اولویت؟!

2.هارد ساتا و IDE از نظر سرعت آیا اختلاف واقعا محسوسی دارند؟!

3.هارد ساتا با بافر 16 و 32 چقدر اختلاف محسوس سرعت دارند،(با توجه به اختلاف قیمت اندک) ؟!

4.آیا در انجام کارهایی با اعمال گرافیکی بالا مثل گیم،در صورت پایین بودن cpu (مثلا یه intel 3Ghrz full)،میتوان با تقویت کارت گرافیک و افزودن رم،این ضعف رو برطرف کرد...چون من شنیدم معمولا بازی ها بیشتر با کارت گرافیک کار دارند تا سی پی یو...؟!

ممنون میشم راهنمایی کنید چون توی تالار سخت افزار تاپیک فعال وجود نداره...;)

با سلام
دوست عزیز سوال 1 رو می تونید و لطف کنید و از بازار قیمت بگیرید .
سوال2 سرعت هارد IDE و ساتا از نگاه شما اختلاف چندانی ندارند ولی از نگاه کامپیوتر اختلاف زیادی دارند . ( این سرعت به سرعت انتقال اطلاعات از هارد به رم می باشد ولی سرعت خواندن به خود هارد ( تعداد دور در دقیقه ) آن بستگی دارد .
همچنین تکنولوژی ساتا بسیار پیشرفته تر از IDE است .
سوال 3 . در مورد بافر چقدر اطلاعات دارید . وظیفه بافر نگهداری آدرس اطلاعات استفاده شده برای دسترسی سریعتر به اطلاعات است پس هر چه میزان بافر بیشتر باشد این امکان برای ما بیشتر است تا سیعتر به اطلاعات دسترسی پیدا کنیم .
سوال 4 . اعمال گرافیکی توسط CPU کارت گرافیک انجام می شود . توجه اینکه این پردازش ها فقط برای نمایش بر روی صفحه مانیتور می باشد .پردازش گرافیکی که CPU سیستم انجام می دهد اعمالی مانند رندر کردن - میکس قسمت های فیلم و از این قبیل است و ربطی به کارت گرافیک ندارد . گیم نت ها و در کل بازی های کامپیوتری از کارت گرافیک استفاده می کنند نه از CPU چون در بازی ها فقط پردازش تصویر جهت نمایش داریم نه پردازش اطلاعات فیلم ، پس با ارتقاء کارت گرافیک و رم می توانید از سیستم برای گیم نت هم استفاده کنید .
با تشکر - سیستم 32

alijoon251

عضو جدید
کمک کنید

کمک کنید

سلام بچه ها من تازه عضو این سایت شدم ودوتا مشکل با کامپیوترم دارم احتمال زیاد هم ویروس هستش ولی نتونستم درستش کنم
1:اولیش اینه که درایوای کامپیوترم ناشناخته شده یعنی وقتی روش کلیک میکنم کادر مخصوص open with میاد وانگار که درایو رو نمیشناسه و من مجبورم با نوار ادرس بالای my computer درایوامو باز کنم
2:دومین مشکلم اینه که وقتی میخوام فایلی رو از مخفی بودن دربیارم وقتی میرم به tools و folder option بعد روی گزینه show میزنم apply که میکنم میام بیرون فایلامو نشون نمیده وقتی هم که که میرم باز به همون مسیر میبینم خود به خود برگشته به حالت hiden
تروخدا کمکم کنید خسته شدم

بالا