سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا ویروسه.یا یه برنامه ای داره از فضای اون درایو استفاده میکنه.یا از مابهترون افتاده تو کامپیوترت:D

:cool:.
نمیخوام بدوئه درست شه!. راستی اینم بگم. بعد اینکه یه نفر واسم یه نرم افزار ریخت و نصب کرد (اما تو این درایو ننداختتش!.فکرکنم تو همون C هست... خود برنامشو نمیدونم کجاانداخته)... اینجوری شد. دیگه نمیدونم ربط داره یا نه !!....

lord70

عضو جدید
یه راهنمایی میخواستم در مورد word
وقتی یه متن فارسی رو تایپ میکنم و میخوام کلمه ای انگلیسی بهش اضافه کنم باید حتما اول زبون کیبورد رو عوض کنم و بعدش space رو بزنم تا بین کلمه ی انگلیسی و فارسی یه فاصله قرار بگیره یعنی اینجوری بشه:

"هوا سرد بود و Alex بخاری را روشن کرد."

ولی اگه بعد از کلمه ی فارسی اول space رو بزنم و بعد زبون کیبورد رو انگلیسی کنم, دو تا کلمه بینشون فاصله نمی افته و به هم می چسبن مثل:

آیا توی تنظیمات word, گزینه ی ای وجود نداره که بشه در حالت دوم هم مثل حالت اول بنویسه؟

beep2000

عضو
سلام دوستان.
من یه هارد Maxtor اینترنال رو وقتی که کابل تغذیه بهش وصل میکنم یه لحظه روشن میشه و میچرخه ولی 5 ثانیه نمیکشه که باز خاموش میشه.
کسی میدونه مشکل از چیه؟
روی 2 تا سیستم تست کردم.

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
من یه هارد Maxtor اینترنال رو وقتی که کابل تغذیه بهش وصل میکنم یه لحظه روشن میشه و میچرخه ولی 5 ثانیه نمیکشه که باز خاموش میشه.
کسی میدونه مشکل از چیه؟
روی 2 تا سیستم تست کردم.

سلام، اگه رو دوتا سیستم تست کردی ، پس هارد مشکل داره ، اگه تازه گرفتی و گارانتی داره، برو عوضش کن .

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه راهنمایی میخواستم در مورد word
وقتی یه متن فارسی رو تایپ میکنم و میخوام کلمه ای انگلیسی بهش اضافه کنم باید حتما اول زبون کیبورد رو عوض کنم و بعدش space رو بزنم تا بین کلمه ی انگلیسی و فارسی یه فاصله قرار بگیره یعنی اینجوری بشه:

ولی اگه بعد از کلمه ی فارسی اول space رو بزنم و بعد زبون کیبورد رو انگلیسی کنم, دو تا کلمه بینشون فاصله نمی افته و به هم می چسبن مثل:

آیا توی تنظیمات word, گزینه ی ای وجود نداره که بشه در حالت دوم هم مثل حالت اول بنویسه؟

راه حلی غیر از موردی که خودت گفتی نداره، متنی که حروف فارسی و انگلیسی داشته باشه این مشکلات رو داره (البته نمیشه بهش گفت مشکل، کمی دردسره) !

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. چرا یکی از درایوهای لپتاپم خودبه خود یه روز پر شد قرمز رنگ شد؟!. بعد دوباره یه روز بعدش بیشتر پر شد!. بعد دوباره امروز یه ذره آزادتر شد!. ولی هنوز قرمزه. فقط 2 وخورده ای آزاده. من چیزی داخلش ننداختم.

کدوم درایو ؟ درایو سیستم عامله یا نه ؟
مقداری از اون درایو رو به صورت مجازی به رم اضافه نکردی ؟
با آنتی ویروس آپدیت اسکن کن اگه موردی نبود و مشکوک به ویروس نبود ، فولدرها رو چک کن !ببین حجم کدوم غیرعادیه !

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
کدوم درایو ؟ درایو سیستم عامله یا نه ؟
مقداری از اون درایو رو به صورت مجازی به رم اضافه نکردی ؟
با آنتی ویروس آپدیت اسکن کن اگه موردی نبود و مشکوک به ویروس نبود ، فولدرها رو چک کن !ببین حجم کدوم غیرعادیه !

سلام. آره درایو سیستم عامله.
نه اصلاً دست نزدم ازاین کارا بکنم...
حجم کدوم فولد ریعنی غیرعادی باشه؟. همه سرجای خودشونن بجز این درایو E که اینطوری شده.
اسکن هم الان کردم یه بار ... آپدیت هم هست ... ولی هیچ تغییری نکرد!.... (ویروس پیدا کرده ها...پاکشونم کرد، ولی خب باز فرقی نکرد!)

programmer.

عضو جدید
حجم کدوم فولد ریعنی غیرعادی باشه؟. همه سرجای خودشونن بجز این درایو E که اینطوری شده.
اسکن هم الان کردم یه بار ... آپدیت هم هست ... ولی هیچ تغییری نکرد!.... (ویروس پیدا کرده ها...پاکشونم کرد، ولی خب باز فرقی نکرد!)

یه دیسک کلین آپ ازش بگیر ببین درست نمیشه..رو صفحت فیلمی چیزی با حجم بالا نداری؟

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه دیسک کلین آپ ازش بگیر ببین درست نمیشه..رو صفحت فیلمی چیزی با حجم بالا نداری؟

سلام. رو صفحم فیلم ندارم ولی یه کم فایل دارم که رو هم شاید یه کم حجمشون بالا باشه ولی نه اونقدرا....!.
بعد الان میخواستم کلین آپ کنم چرا این شکلیه ؟؟ ؛

Untitled.jpg

آخرین ویرایش:

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
واییی!!!. یکی دیگه از درایوها هم مثل اونیکی شد!!....... حدس میزنم چرا....! یعنی دیگه مشخص شد!. جدیداً یه دو تا نرم افزار سیو کردم که مثلاً سیستم رو کلین کنن!. یکیشون که یه چیزایی پیدا میکرد ولی بااینکه کرکش کرده بودم، فکرکنم (!) درنهایت تمیز نمیکرد.. یکی دیگه هم تازه آنیستالش کردم (فکرکنم زیر سر همون باشه!) دو دو رباهاش میخواستم لپتاپو تمیز کنم، همش یه جوری بود، تمیز نمیکرد بازم.یعنی تکمیل نمیشد کارش!. بجای اینکه تمیز کنن، بدتر سیستمم رو پر کردن!. یعنی چی آخه !!؟؟. این نرمافزار آخری اسمش CCleaner بود....:razz:

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

باید چک بشه ، تایمی رو مشخص کن و دسترسی تیم ویوور بده تا چک کنم !

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

من هنگام نصب ویندوز درایو اطلاعات خودم که دی بود رساشتباهی فرمت کردم و با سی یکی کردم.الان 80 درصد اطلاعاتم که حدود200 گیگ بود ریکاوری کردم اما فیلم به فرمت3gp رو باز نمیکنه یعنی ناقصه.بعضی از عکس ها هم نصفه است ایا کسی نرم افزار قدرتمندی رو میشناسه؟:redface:

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
با سلام

من هنگام نصب ویندوز درایو اطلاعات خودم که دی بود رساشتباهی فرمت کردم و با سی یکی کردم.الان 80 درصد اطلاعاتم که حدود200 گیگ بود ریکاوری کردم اما فیلم به فرمت3gp رو باز نمیکنه یعنی ناقصه.بعضی از عکس ها هم نصفه است ایا کسی نرم افزار قدرتمندی رو میشناسه؟:redface:
easy recovery
Eassos Recovery

saharnaz73

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان میشه یه لینک مناسب برای دانلود گوگل ارث معرفی کنید...ممنون میشم اگه درباره نصب صحیحش هم کمکم کنید...با تشکر

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
تازه ویندوز نصب کردم الان که گوگل کروم رو باز میکنم روی هر صفحه ای که میخوام بازکنه کلیک میکنم 5 تا صفحه متفرقه باز میکنه ؟کسی علتشو میدونه؟چه کنم؟

Asghar_

عضو جدید
سلام دوستان...

من یه وردی دارم که به زبان انگلیسی نوشته شده.. حالا میخوام ان رو تبدیل به پی دی اف کنم ولی اعداد سمت چپ نمیدونم چرا در تبدیل به پی دی اف به زبان فارسی نوشته میشه!

ورد:

پی دی اف:

ممنون میشم راهنمایی کنین....

rahada

عضو
سلام دوستان

من چند روزه با گوگل مشکل پیدا کردم هیچی نمی تونم سرچ کنم یعنی هیچی نمیاره. تنها جایی که می تونم سوال بپرسم این جاست.

نمی دونید باید چیکار کنم؟ کلی کار دارم با گوگل:cry::cry:

(فقط گاهی از چندییییییین بار رفرش و سرچ درست میشه بعد باز هیچی نمیاره)

عکس هم ضمیمه می کنم.

Untitle.jpg

آخرین ویرایش:

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

من چند روزه با گوگل مشکل پیدا کردم هیچی نمی تونم سرچ کنم یعنی هیچی نمیاره. تنها جایی که می تونم سوال بپرسم این جاست.

نمی دونید باید چیکار کنم؟ کلی کار دارم با گوگل:cry::cry:

(فقط گاهی از چندییییییین بار رفرش و سرچ درست میشه بعد باز هیچی نمیاره)

عکس هم ضمیمه می کنم.

مشاهده پیوست 253001

دقیق متوجه نشدم یعنی چطور. خب یه نیو تب باز کن کنار همون باشگاهی که باز کردی، مطلبتو بنویس و اینترو بزن ببینم چی میشه.

rahada

عضو
دقیق متوجه نشدم یعنی چطور. خب یه نیو تب باز کن کنار همون باشگاهی که باز کردی، مطلبتو بنویس و اینترو بزن ببینم چی میشه.

ببینید بعد از زدن اینتر وارد این عکس هایی که گذاشتم میشه, هیچ نتیجه ی جست و جویی نشون داده نمیشه. مگه این که چند دقیقه هی بشینم رفرش کنم بلکه شاید نتایج بیاد. حتی با فی لتر شکن هم امتحان کردم هم فایرفاکس هم کروم ولی فرقی نداشت.
:cry:
اینم یه عکس دیگه

Untitle2.jpg

الناز تبریز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ببینید بعد از زدن اینتر وارد این عکس هایی که گذاشتم میشه, هیچ نتیجه ی جست و جویی نشون داده نمیشه. مگه این که چند دقیقه هی بشینم رفرش کنم بلکه شاید نتایج بیاد. حتی با فی لتر شکن هم امتحان کردم هم فایرفاکس هم کروم ولی فرقی نداشت.
:cry:
اینم یه عکس دیگه

مشاهده پیوست 253004

سلام
برا منم همینطور میشه البته چند روزه!!
که من متن مد نظرمو داخل تایتل بار مینویسم و مشکل حل میشه:redface:

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله... مشکل دوستمون به نظر باید این شکلی حل شه
اما دقیق نمی دونم مشکل از کجاست و چرا این اتفاق به تازگی رخ میده!!

نمیدونم!... تاریخ سیستمتون مشکل نداره؟:Dخخخ.
یا شاید مشکل از خود نت باشه... یا...
الان سرچ کردم این اومد!؛؛؛ آموزش درست کردن مشکل سرچ که روزای اخیر پیش اومده...
بعضی آی.اس.پی ها گفته اینطوری شدن...
http://www.vbiran.ir/thread42349.html

آموزش 100% کاربردی ست کردن جستجو ویبولتین با گوگل بدون اکانت گوگل

با توجه به اختلال در وضعیت اینترنت ایران و باز نشدن گوگل در برخی از ISP ها می توانید در کد های فوق تغییری ایجاد کنید تا این مشکل رفع شود .

برای این منظور در کد های خود پیدا کنید :

کد:

action="http://www.google.com/search"
جایگزین کنید با :

کد:

action="http://173.194.64.112/search"
این مشکل توسط وبسمتران مختلف از بنده پرسیده شده بود و راه حل های زیادی وجود دارد که چیزی که ذکر شد یکی از آن هاست .

موفق باشید .

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
بله... مشکل دوستمون به نظر باید این شکلی حل شه
اما دقیق نمی دونم مشکل از کجاست و چرا این اتفاق به تازگی رخ میده!!
احتمال خیلی زیاد مشکل به نحوه مدیریت فیلترگذاری ربط داره... بستن سوکت های اشتباه از سمت بعضی سرویس دهنده ها و....

compailer

عضو جدید
سلام دوستان من یک فایل word داشتم که تا مدتی پیش درست بود الان چند وقته بازش که میکنم خطا میده که encoding ش مشکل داره و نوعی رو انتخاب کنم که فایل readable بشه انواع مختلف رو امتحان کردم(UTF-8 , ...) ولی بازم نشد از طرفی این فایل برام خیلی مهمه چه طور میتونم بازیابیش کنم لطفا کمکم کنید.

beep2000

عضو
سلام دوستان.
من با یه سیستم کهر میکنم که تحت شبکه ست و با آنتی ویروس کسپرسکای محافظت میشه. تمام پورتهای یو اس بی این سیستم مسدودا به نحوی که درایو فلش رو نشون میده تو my computer ولی خطای access denied میده. روی برنامه پسورد گذاشته شده. راهی هست که بشه دور زد این مشکل رو؟

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
سلام همه اطلاعات رمم پاک شده خواهههههششششش میکنم یه نرم افزار قوی ریکاوری بهم معرفی کنید خیلی خیلی خیلی واجبه.خواهش میکنم
Easy Recovery
Get Back Data
Recuva
در واقع نمی شه گفت کدوم قوی است یا عالی
هر وضعیتی برای یک برنامه مناسبه

بالا