سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام و عرض ادب به دوستان تالار کامپیوتر
من یه مشکلی برام پیش اومده در استفاده از کتابه چهره ها

اول اینکه سرعته ف ی س من فقط با google chrome به نسبت خوب هست. با فایر فاکس خیلی کم و با اکسپلورر که داغونه. دلیلشم نمیدونم
دو شب پیش گوگل کروم به من یه ارور داد ، عکس زیر:
گویا میگه سیستمت ویروس داره ! و آنتی ویروس نصب کن و کامپیوترت رو اسکن کن.

بعدش من گزینه کانتینیو رو زدم و ویروس کشش رو دانلود کردم و run رو سه بار اجرا کردم اما اتفاقی نیفتاد!
انتهای عکس پایین مشاهده میکنید ک دانلود کردم
و در نهایت هیچیزی عوض نشد

الان میتونم با فایر فاکس برم ف ی س اما فقط میتونم دو تا پست رو ببینم و اصلا صفحه لود نمیشه
لطفا منو راهنمایی کنید
ممنون

arak_2008

عضو
درخواست راهنمایی

درخواست راهنمایی

سلام بچه ها
نماز و روزه تون قبول.می خوام نرم افزار 3dmax رو روی سیستمم که ویندوز هفت هست نصب کنم ولی این ارور را می دهد.کسی می داند برای رفع این ارورهاچیکار باید کرد.Untitled.jpg
در ضمن همه پوشه هایی که دارای فایل exe هست این طوری نشان میدهد.2.jpg
ممنون از جوابتان

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
سلام بچه ها
نماز و روزه تون قبول.می خوام نرم افزار 3dmax رو روی سیستمم که ویندوز هفت هست نصب کنم ولی این ارور را می دهد.کسی می داند برای رفع این ارورهاچیکار باید کرد.مشاهده پیوست 246775
در ضمن همه پوشه هایی که دارای فایل exe هست این طوری نشان میدهد.مشاهده پیوست 246776
ممنون از جوابتان
عکسایی ک گذاشتی خیلی کوچیکه نمیتونم بخونم

آیداجون

عضو جدید
سلام بلو استیک رو نصبیدم ولی وقتی روی یه گیم کلیک میکنم این ارور رومیده موقعی هم که continuرو میزنم اینجا گیر میکنههههههههه
Untitled2.jpgUntitled.jpg

younoss

عضو جدید
سلام
وقتی لپ تاپم. روشن میکنم درصد استفاده از disk میره روو 100. آیا مشکلی داره؟
این عکسم گذاشتم ببینید ...
disk.png

e.a.h

اخراجی موقت
سلام
مشاهده پیوست 246821
سلام
از این پنجره قیمت processes رو کلیلک و ببین کدوم برنامه داره دیسک رو مصرف میکنه؟؟
چند درصد از دیسک کامپیوترت خالیه؟؟

آرزوخانوم

عضو جدید
سلام
مشاهده پیوست 246821
باید تو قسمت process برنامه هایی که میزان استفاده بیشتری دارن وشما فعلا لازمشون ندارید رو ببندین.رو برنامه کلیک کرده و end procces روبزنید
اگه بازهم این منوال ادامه داشت وباهمه اینکارا بازم همونقدر 100 نشون میده ممکنه بخاطر وجود برنامه مخرب میزان استفاده از سی پی یوتون بی دلیل پربشه

younoss

عضو جدید
باید تو قسمت process برنامه هایی که میزان استفاده بیشتری دارن وشما فعلا لازمشون ندارید رو ببندین.رو برنامه کلیک کرده و end procces روبزنید
اگه بازهم این منوال ادامه داشت وباهمه اینکارا بازم همونقدر 100 نشون میده ممکنه بخاطر وجود برنامه مخرب میزان استفاده از سی پی یوتون بی دلیل پربشه

سلام
از این پنجره قیمت processes رو کلیلک و ببین کدوم برنامه داره دیسک رو مصرف میکنه؟؟
چند درصد از دیسک کامپیوترت خالیه؟؟

ببینید فقط موقع روشن شدن اینجوریه... بعدش عادی میشه
یه سوال دیگه این قسمت Memory مواقعی که چنتا برنامه با هم باز باشه خیلی زیاد میشه درصدش. خواستم ببینم آیا مشکلی داره؟ مثلا فایرفکس رو میزنه 166MB یا WORD رو میزنه 300MB (البته چند تا فایل بازه)...
احساس میکنم خیلی به لپ تاپم داره فشار میاد قبلا اینجوری نبود، فنش هم خیلی زود روشن میشه و صداش خیلی زیاده...

e.a.h

اخراجی موقت
یه سوال دیگه این قسمت Memory مواقعی که چنتا برنامه با هم باز باشه خیلی زیاد میشه درصدش. خواستم ببینم آیا مشکلی داره؟ مثلا فایرفکس رو میزنه 166MB یا WORD رو میزنه 300MB (البته چند تا فایل بازه)...
احساس میکنم خیلی به لپ تاپم داره فشار میاد قبلا اینجوری نبود، فنش هم خیلی زود روشن میشه و صداش خیلی زیاده...
لپ تاپت چیه؟ مدلش؟
رم؟ سی پی یو؟ هارد دیسک؟
برنامه های سنگین گرافیکی نصب کردی؟ فتوشاپ و برنامه ادیت فیلم؟؟

younoss

عضو جدید
لپ تاپت چیه؟ مدلش؟
رم؟ سی پی یو؟ هارد دیسک؟
برنامه های سنگین گرافیکی نصب کردی؟ فتوشاپ و برنامه ادیت فیلم؟؟

ASUS K55DR
RAM 4, CPU AMD A6,HARD 500
برنامه خاصی نصب نکردم فقط یه متلب نصب کردم.
فقط یه چیزی، آنتی ویروس بیت دیفندر رو دارم. قسمت MEMORY اینو نزدیک 300MB نشون میده...یعنی میتونه دلیلش این باشه؟

e.a.h

اخراجی موقت
در مورد مموری ببین وقتی چند تا برنامه باز میشه کلا" چند گیگ از مموری اشغال میشه؟؟

e.a.h

اخراجی موقت
ASUS K55DR
RAM 4, CPU AMD A6,HARD 500
برنامه خاصی نصب نکردم فقط یه متلب نصب کردم.
فقط یه چیزی، آنتی ویروس بیت دیفندر رو دارم. قسمت MEMORY اینو نزدیک 300MB نشون میده...یعنی میتونه دلیلش این باشه؟
وقتی کامپیوتر روشن میشه یه سری برنامه استارت آپ اجرا میشه اگه تعدادشون زیاد باشه به کامپیوتر در لحظه روشن شدن فشار میاد میتونی با یک سری برنامه استارت آپ های غیر ضروری رو حذف کنی فقط آنتی ویروس رو در استارآپ بذار بقیه رو حذف کن.
با برنامه ccleaner میتونی این کار رو انجام بدی.

e.a.h

اخراجی موقت
با سلام و درود
هارد دیسکم یه مدت یه صدایی ازش در میاد شبیه چکش ! قبلا" کم بود الان هر چند ثانیه صدا میده !
مشکل خاصی داره ؟؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
با سلام و درود
هارد دیسکم یه مدت یه صدایی ازش در میاد شبیه چکش ! قبلا" کم بود الان هر چند ثانیه صدا میده !
مشکل خاصی داره ؟؟

مشکل از فن نیست؟ سیما گیر نمیکنن توش؟

e.a.h

اخراجی موقت
مشکل از فن نیست؟ سیما گیر نمیکنن توش؟
فن چی؟؟
سیم چی؟؟
فن های سیستم و سیم ها نیستن.
داخل خود هارد هستش!!
دوتا هارد دارم رو هر دوتاشون ویندوز هست و دوتاشون قدیمین.یکی میاد بالا.ولی اون یکی که صدا داره به زور بالا میاد قلق داره باید سیم برقش رو در بیارم جا بزنم شاید بالا بیاد !!

.SHaDi

عضو جدید
سلام ..ببخشید ی سوالی باطری لپ تاپم مثلا وقتی روشن میکنم باهاش کار میکنم 82% باشه
بعد ی ربع تا 20 دقیقه تموم میشه
به نظرتون باطریش مشکل پیدا کرد؟؟قبلا اینطوری نبود.
asus

noosheen1

عضو جدید
سلام
من میخوام فرمولی بنویسم که از ورود داده های تکراری در اکسل جلوگیری کنه
طبق تصویر زیر عمل میکنم اما یا پیغامی که تو این تصویر نمایش داده شده رو نشون میده یا پیغامی رو که در پایین نوشتم
A user has restricted values that can be entered into this cell

آرزوخانوم

عضو جدید
سلام ..ببخشید ی سوالی باطری لپ تاپم مثلا وقتی روشن میکنم باهاش کار میکنم 82% باشه
بعد ی ربع تا 20 دقیقه تموم میشه
به نظرتون باطریش مشکل پیدا کرد؟؟قبلا اینطوری نبود.
asus
عمر باتریتون تموم شده.یکی دوپیج قبل من کاملا توضیح دادم درمورد باتریها
مشکل خاصی نیست باتعویض باتری درست میشه
فقط حواستون باشه که مستقیما بابرق کارنکنه لپ تاپتون

e.a.h

اخراجی موقت
سلام
من میخوام فرمولی بنویسم که از ورود داده های تکراری در اکسل جلوگیری کنه
طبق تصویر زیر عمل میکنم اما یا پیغامی که تو این تصویر نمایش داده شده رو نشون میده یا پیغامی رو که در پایین نوشتم
A user has restricted values that can be entered into this cell
میتونی فیلد رو کلید اصلی تعیین کنی داده تکراری ایجاد نمیشه !

فرمولی که نوشتی یعنی چی؟؟
validation rule برای چه کاری استفاده میشه؟؟

e.a.h

اخراجی موقت
فن چی؟؟
سیم چی؟؟
فن های سیستم و سیم ها نیستن.
داخل خود هارد هستش!!
دوتا هارد دارم رو هر دوتاشون ویندوز هست و دوتاشون قدیمین.یکی میاد بالا.ولی اون یکی که صدا داره به زور بالا میاد قلق داره باید سیم برقش رو در بیارم جا بزنم شاید بالا بیاد !!
؟؟؟؟؟//

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

دووووستان کمک فوووووری:(
من الان 2روزه وقتی لپ تاپو روشن میکنم و ویندوز8ام رو انتخاب میکنم صفحه ی دسکتاپ سیاه میشه هرکلیدیم میزنم وارد نمیشه تا اینک اتفاقی گاهی اوقات بالا میاد و انتی ویروسم ک اویرا هست ی ویروسیرو نشون میده ک وقتیremoveرو میرنم ک ویروسو پاک کنه رو پنجره اسکنش قفل میکنه حتی درصد رو نشون میده100ولی همچنان رو پنجره انتی ویروس برای پاک کردنش قفل میکنه
امروز توو نت سرچ کردم ک این مشکل سیاه شدن صفحه بخاطر غیرفعال شدن ریجستریه ک خرابکاریه یک ویروسه!و گفته بود کلیدهای ctrl+alt+delرو بگبرین وارد تسک منیجر بشین و یسری کارها انجام بشه.ولی من هرچی این کلیدهارو فشار دادم تسک منیجرو نیاوورد یعنی هبچ اتفاقی نیفتاد ک یکدفعه خود ویندوز اومد بالا،توو ویندوز دوباره ممارست کردم برای ورود به تسک منیجر ک بازم فایده ای نداشت و درضمن اون پنجره انتی ویروس برای پاک کرون اون ویروس هم دوباره نمایان شد و یکدفعه ی اتفاق عجییییییل افتاد ک صفحه دسکتاپ ویندوز عمودی شد!!!!!!!!!نوشته ها همه چیز عمودی شد!
من سیستمو ریست کردم ولی الان باز صفحه سیاهه!!!:(
کمک کنید چیکارکنم؟؟؟؟؟
ببخشید طولانی شد

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
مشکل kmplyerچیه که ویدیو رو پخش میکنه اما mp3 رو اجرا نمیکنه؟

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
دووووستان کمک فوووووری:(
من الان 2روزه وقتی لپ تاپو روشن میکنم و ویندوز8ام رو انتخاب میکنم صفحه ی دسکتاپ سیاه میشه هرکلیدیم میزنم وارد نمیشه تا اینک اتفاقی گاهی اوقات بالا میاد و انتی ویروسم ک اویرا هست ی ویروسیرو نشون میده ک وقتیremoveرو میرنم ک ویروسو پاک کنه رو پنجره اسکنش قفل میکنه حتی درصد رو نشون میده100ولی همچنان رو پنجره انتی ویروس برای پاک کردنش قفل میکنه
امروز توو نت سرچ کردم ک این مشکل سیاه شدن صفحه بخاطر غیرفعال شدن ریجستریه ک خرابکاریه یک ویروسه!و گفته بود کلیدهای ctrl+alt+delرو بگبرین وارد تسک منیجر بشین و یسری کارها انجام بشه.ولی من هرچی این کلیدهارو فشار دادم تسک منیجرو نیاوورد یعنی هبچ اتفاقی نیفتاد ک یکدفعه خود ویندوز اومد بالا،توو ویندوز دوباره ممارست کردم برای ورود به تسک منیجر ک بازم فایده ای نداشت و درضمن اون پنجره انتی ویروس برای پاک کرون اون ویروس هم دوباره نمایان شد و یکدفعه ی اتفاق عجییییییل افتاد ک صفحه دسکتاپ ویندوز عمودی شد!!!!!!!!!نوشته ها همه چیز عمودی شد!
من سیستمو ریست کردم ولی الان باز صفحه سیاهه!!!:(
کمک کنید چیکارکنم؟؟؟؟؟
ببخشید طولانی شد

ctrl + delet + alt رو فشار بده، برو تو task manager از تب processes زیر image name، اونجا explorer.exe رو پیدا کن بعد end process رو بزن. بعد برو رو file> new task رو بزن. تو قسمت بعدی تایپ کن explorer.exe اگه ویندوز بالا اومد برو اون فایلی که ویروس هست رو پاک کن تا همه چی درست بشه. اگه بلد نیستی تا پاکش کنی ویندوز رو ریکاور کن. اگه این راه جواب ندان بیا تا روش Safe mode رو بهت بگم تا امتحان کنی.

بالا