سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
سلام روز بخیر
من میخوام روی ایسوس ویندوز 8.1 نصب کنم اما با بوت هم از روی سی دی نمیخونه
چیکار کنم؟

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
سلام روز بخیر
من میخوام روی ایسوس ویندوز 8.1 نصب کنم اما با بوت هم از روی سی دی نمیخونه
چیکار کنم؟
مدلش چیه ؟
مدلهای جدید بیشتر لپ تاپ ها مثل سونی تغیییراتی داشتن و یه دکمه Assist بهشون اضافه شده و کمی روال بوت عوض شده
مثلا توی این مدلها باید زمان روشن کردن سیستم دکمه رو نگه دارید تا وارد منو بشه
شاید ایسوس هم تغییرات داشته.اگر مال شما هم اینجوری شده که طبق راهنما عمل کنید
وگرنه معمولا دکمه f8,f12 برای بوت شدن از روی رسانه های دیگه استفاده می شه

آیداجون

عضو جدید
سلام توی اداره یه لپ تاپ داریم واس اینکه پرینت بگیریم چجوری میتونیم بدون اینکه به پرینتتر متصل شیم پرینت دربیاریم یعنی usbپرینتر رو وصل نکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
مدلش چیه ؟
مدلهای جدید بیشتر لپ تاپ ها مثل سونی تغیییراتی داشتن و یه دکمه Assist بهشون اضافه شده و کمی روال بوت عوض شده
مثلا توی این مدلها باید زمان روشن کردن سیستم دکمه رو نگه دارید تا وارد منو بشه
شاید ایسوس هم تغییرات داشته.اگر مال شما هم اینجوری شده که طبق راهنما عمل کنید
وگرنه معمولا دکمه f8,f12 برای بوت شدن از روی رسانه های دیگه استفاده می شه

ممنونم f2 بود

kag.kingboy

عضو جدید
سلام میخوام از یه سایت دانلود کنم ولی با این ارور مواجه میشم؟؟؟؟؟؟

This webpage is not available

ERR_CONNECTION_TIMED_OUT

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام
نود 32 ورژن 6 رو سیستم که ویندوز 8.1 داره نصب کرده بودم
چندوقت پیش ب دلیلی نود رو unistall کردم ولی در انتها ریست نکردم حالا که میخوام مجدد نصبش کنم گیر میده وسط نصب که چون در هنگام unistall ریست نشده الان ادامه نصب مقدور نیست.
چه میشه کرد؟کلیدها و زیرکلیدهای نود رو هم از رجیستری پاک کردم فایده نداشت.

SHRP

کاربر ممتاز
سلام
نود 32 ورژن 6 رو سیستم که ویندوز 8.1 داره نصب کرده بودم
چندوقت پیش ب دلیلی نود رو unistall کردم ولی در انتها ریست نکردم حالا که میخوام مجدد نصبش کنم گیر میده وسط نصب که چون در هنگام unistall ریست نشده الان ادامه نصب مقدور نیست.
چه میشه کرد؟کلیدها و زیرکلیدهای نود رو هم از رجیستری پاک کردم فایده نداشت.
شاید جستجوی زیر به درد بخوره
https://www.google.com/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=nod 32 uninstaller
معمولا توی Commnon Files هم تعدادی فایل هست که باید پاک بشه

SHRP

کاربر ممتاز
خب پس از همون مدلهای قبلی بوده و اف 2 هم برای ورود به تنظیمات بایوس استفاده می شه
خب خدا رو شکر مشکل حل شده

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
http://fareasternprivateschool.ae/
ز شیر شتر خوردن و سوسمار عرب را به جایی رسیدست کار
که تاج کیانی کند آرزو تفو بر تو ای چرخ گردون تفو

Hacked By HaMiD.Tci

Click here to view the original image of 1366x980px.

پروانه سفید

عضو جدید
سلام دوستاناتی که انجام دادم
مدتی هست که کامپیوتر من بعداز نصب چاپگر اونو نمیشناسه و همچنین به اینترنتم متصل نمیشه.من طی تحقیقاتی که انجام دادم متوجه شدم مادربرد کامپیوترم حذف شده.و سی دی مادربرد کامپیوترم خراب هست.من چطوری میتونم خودم برای ویندوز کامپیوترم مادربرد رو نصب کنم.از یه سایتی دانلود کردم حجمش فوق العاده زیاد بود و بعداز دانلود خطا داد.لطفا کمکم کنید که چه برنامه ای و از چه سایتی اون برنامه رو دانلود کنم تا مشکل کامپیوترم حل بشه. لطفا اگه کسی بلده واسم پیغام بذاره تا بیام جوابو مطالعه کنم.ممنون

SHRP

کاربر ممتاز
سلام دوستاناتی که انجام دادم
مدتی هست که کامپیوتر من بعداز نصب چاپگر اونو نمیشناسه و همچنین به اینترنتم متصل نمیشه.من طی تحقیقاتی که انجام دادم متوجه شدم مادربرد کامپیوترم حذف شده.و سی دی مادربرد کامپیوترم خراب هست.من چطوری میتونم خودم برای ویندوز کامپیوترم مادربرد رو نصب کنم.از یه سایتی دانلود کردم حجمش فوق العاده زیاد بود و بعداز دانلود خطا داد.لطفا کمکم کنید که چه برنامه ای و از چه سایتی اون برنامه رو دانلود کنم تا مشکل کامپیوترم حل بشه. لطفا اگه کسی بلده واسم پیغام بذاره تا بیام جوابو مطالعه کنم.ممنون
دوست عزیز باید مدل مادربرد خودتون رو توی سایتش وارد کنید و بعد درایورهای مورد نیازش رو دانلود کنید
حجم فایلهای راه انداز شبکه و پورتها و چیپ ست زیاد نیست و مجموعا کمتر از 50 مگابایته.و..
بیشتر بردهای بازار ایران ایسوس یا گیگابایت هستن

parsa.abadan

عضو جدید
سلام بچه ها
مدتی‌ هست که یاهو مسنجر من باز نمی‌شه ویندوز عوض کردم برنامه‌رو پاک کردم دوباره نصب کردم اما فایده نداره
ایمیلم باز می‌شه با موبایل آیدیم باز می‌شه رو سیستم دیگه هم باز می‌شه اما رو سیستم خودم نه
دلیلش چی‌ هست می‌شه راهنمایی کنین؟
ویندوز xp دارم ممنون

آرزوخانوم

عضو جدید
دوستان من یه سوالی داشتم
ما یه گوشی HTC داریم.قبل ازعید هم خریدنش.اما هم اینکه آنتنش یهویی میره کلا(حتی جاهایی که راحت انتن میدن بقیه گوشی ها)و هم اینکه وای فای خونه رومن هربارباید دستی واردکنم تا بشناسه.یعنی اتوماتیک نیست هربارمیایم خونه اگه دستی واردنکنیم وصل نمیشه به وای فای(گزینه اتو روهم زدیم)
کسی میدونه این مشکل چطوری حل میشه؟

Ya Hosen

عضو جدید
دوستان من یه نسخه فیلتر شکن باسرعت بالا واسه کامپیوتر میخوام ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه

بیتا24

عضو جدید
لطفا نرم افزاری بهم معرفی کنید که بتونم روی عکس ویرایش داشته باشم....{کارم در سطح آموزش تجهیزات برق بصورت عکس ه.... مثل نمونه عکسی که گذاشتم ..حرفه ای نیست ...فقط انتقال مفهومه}
من از paint ویندوز استفاده میکنم چون سریع ه و با فتوشاب هم اشنایی دارم ولی نمیخوام از فتوشاب استفاده کنم چون خیلی دیر عملیات رو انجام میده و برای هرعکس کلی باید منتظر بمونم ........کار من زیاد حرفه ایی نیست و نرم افزاری مثل paint کمک خوبیه ولی یه مشکلی که باهاش دارم اینه که نوشته های فارسیش سمت چپ میفته و راست چین و تراز نداره100.JPG

SHRP

کاربر ممتاز
سلام بچه ها
مدتی‌ هست که یاهو مسنجر من باز نمی‌شه ویندوز عوض کردم برنامه‌رو پاک کردم دوباره نصب کردم اما فایده نداره
ایمیلم باز می‌شه با موبایل آیدیم باز می‌شه رو سیستم دیگه هم باز می‌شه اما رو سیستم خودم نه
دلیلش چی‌ هست می‌شه راهنمایی کنین؟
ویندوز xp دارم ممنون

با فیل تر شکن هم امتحان کنید ببینید وارد نمی شه... چون خیلی وقتها پورت مورد نظر توی کامپیوتر نمی تونه درست از مسیر محدود شده عبور کنه
می تونید از برنامه های دیگه هم استفاده کنید ببینید با اونها توی کامپیوتر باز می شه یا نه
برنامه هایی مثل تریلین

SHRP

کاربر ممتاز
دوستان من یه نسخه فیلتر شکن باسرعت بالا واسه کامپیوتر میخوام ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه
بسته به اینکه شما کدوم شهر هستید و چه شرکتی رو استفاده می کنید فرق می کنه
free gate
psyphone
hot spot sheild
geran gorz

SHRP

کاربر ممتاز
دوستان من یه سوالی داشتم
ما یه گوشی HTC داریم.قبل ازعید هم خریدنش.اما هم اینکه آنتنش یهویی میره کلا(حتی جاهایی که راحت انتن میدن بقیه گوشی ها)و هم اینکه وای فای خونه رومن هربارباید دستی واردکنم تا بشناسه.یعنی اتوماتیک نیست هربارمیایم خونه اگه دستی واردنکنیم وصل نمیشه به وای فای(گزینه اتو روهم زدیم)
کسی میدونه این مشکل چطوری حل میشه؟
من زیاد دیدم اچ تی سی مشکل وای فای داشته باشه ولی مشکل خط ندیدم.
شاید ضربه خورده باشه
شاید هم مشکل نرم افزاری باشه
سعی کنید‌آخرین نسخه اندروید گوشی رو بروزرسانی کنید از طریق منوی خودش توی تنظیمات و درباره...
بعد یه بار به تنظیمات پیش فرض برگردونید و همه برنامه ها رو از اول نصب کنید و تست کنید...اگر با این روش حل نشه احتمالا مشکل سخت افزاری باشه
احتمالا درست می شه

RIG

متخصص C#.net
لطفا نرم افزاری بهم معرفی کنید که بتونم روی عکس ویرایش داشته باشم....{کارم در سطح آموزش تجهیزات برق بصورت عکس ه.... مثل نمونه عکسی که گذاشتم ..حرفه ای نیست ...فقط انتقال مفهومه}
من از paint ویندوز استفاده میکنم چون سریع ه و با فتوشاب هم اشنایی دارم ولی نمیخوام از فتوشاب استفاده کنم چون خیلی دیر عملیات رو انجام میده و برای هرعکس کلی باید منتظر بمونم ........کار من زیاد حرفه ایی نیست و نرم افزاری مثل paint کمک خوبیه ولی یه مشکلی که باهاش دارم اینه که نوشته های فارسیش سمت چپ میفته و راست چین و تراز ندارهمشاهده پیوست 239718
http://www.sarzamindownload.com/1718/-نرم-افزار-ویرایش-عکس---ACDSee-Photo-Editor-6

irezi4

عضو جدید
سلام من ی موضوع برای پایان نامه ارشد میخوام میشه کمک کنید ی چند تا موضوع پیشنهاد بدید؟زیاد هم نمیخوام وارد بحث داده کاوی بشه

آرزوخانوم

عضو جدید
سلام
من یه سوالی داشتم
گوشی من هواوی اسند جی 750 هست
گوشیو که وصل میکنم به لپ تاپ بااینکه بیشتراز300 تاعکس هست توگالریم امانه توگوشی نشون میده نه وقتی وصلش میکنم به لپ تاپ نشون میده
افقط عددشو که 320تاعکس هست اونومیاره روگوشی
میشه بگین چطوری درست میشه؟

mahtab.n.a

عضو جدید
سلام .
دوستان کسی پروژه ی طراحی کامپیوتر پایه فصل پنج موریس مانو به زبان verilog یا vhdl ترجیحا توی محیط active HDL رو داره ؟؟؟؟من واقعا با این زبان ها آشنایی ندارم و نمره ی پروژه هم زیاد هست .بنابراین خیلی برام مهمه .خواهشا اگه کسی داره یا میتونه کمک کنه ،بنده رو راهنمایی کنه ،لطفا و با سپاس .

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
دوستان من یه سوالی داشتم ما یه گوشی HTC داریم.قبل ازعید هم خریدنش.اما هم اینکه آنتنش یهویی میره کلا(حتی جاهایی که راحت انتن میدن بقیه گوشی ها)و هم اینکه وای فای خونه رومن هربارباید دستی واردکنم تا بشناسه.یعنی اتوماتیک نیست هربارمیایم خونه اگه دستی واردنکنیم وصل نمیشه به وای فای(گزینه اتو روهم زدیم) کسی میدونه این مشکل چطوری حل میشه؟
با سلام در گوشی های امروزی, آنتن در بدنه ی گئوشی تعبیه شده و در صورت استفاده از قاب محافظ یا بامپر غیر استاندارد شاهد این مشکلات هستیم. قاب های محافظ رو از روی گوشی بردارید, اگه سیمکارت میکرو یا نانو میخوره و سیمکارتتون رو پانچ کردید میتونه به خاطر همون باشه, چک کردن سیمکارت و تعویض با سیمکارت سالم(سیمکارت های پانچ شده مشکل براشون پیش میاد) و باز کردن بامپر یا کیف یا قاب از روی گوشی

parsa.abadan

عضو جدید
با فیل تر شکن هم امتحان کنید ببینید وارد نمی شه... چون خیلی وقتها پورت مورد نظر توی کامپیوتر نمی تونه درست از مسیر محدود شده عبور کنه
می تونید از برنامه های دیگه هم استفاده کنید ببینید با اونها توی کامپیوتر باز می شه یا نه
برنامه هایی مثل تریلین

با فیلترشکن هم امتحان کردم نشد فیلتر شکنم کریو هست
مرسی‌ با فیلتر شکن هم باز نشد این برنامه تیریلین باز شد اما نمیتونم وب بدم یا بگیرم البته وویس ندارم

آخرین ویرایش:

آیداجون

عضو جدید
سلام توی اداره یه لپ تاپ داریم واس اینکه پرینت بگیریم چجوری میتونیم بدون اینکه به پرینتتر متصل شیم پرینت دربیاریم یعنی usbپرینتر رو وصل نکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام توی اداره یه لپ تاپ داریم واس اینکه پرینت بگیریم چجوری میتونیم بدون اینکه به پرینتتر متصل شیم پرینت دربیاریم یعنی usbپرینتر رو وصل نکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​

سلام
از طريق شبكه ميتونين اين كار رو بكنين. يكسري تنظيمات بايد انجام بدين بعد ميتونين راحت از طريق شبكه پرينت بگيرين

بالا