سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام
ممنون از راهنماييتون،من اصلا از سخت افزار سر در نميارم،بردم پیش یه نفر فقط برام دمای gpuو یه سری توی بايوس نگاه کرد باشم گفتم پاورو چک کنه فقط همینطوری یه نگاه کرد گفت چیزی نیست!مشکل اینه که کامپیوتری منصف گیر نميارم برای همین ازم پنج تومن گرفتم اما نگرانم مشکلی پیش،نیاد بعدا،برای تست منبع تغذیه و پاور چی کار میکنن?باید با دستگاه خاصی بررسی بسه?بدونم حداقل باید چی کار کنه که بتونم ازش بخوام انجام بده.ممنون ميشم
سلام
ببین دوست من اکثر این خدماتیا همینجوری پاشدن دکون وا کردن
برای اینکه پاورتو تست کنی کابلشو از مین برد جدا کن با یه تکه سیم سیم های مشکی و سبزو یلحظه وصل کن به هم اگر روشن شد سالمه ولی معلوم نیست صحت عملکردش چقد باشه برای اینکار باید با دستگاه تست پاور امتحانش کرد. بهترین گزینه همونیه که شارپ عزیز گفت. اول کابلشو عوض کن ببین درست میشه یا نه بعد با یه پاور دیگه تست کن. اگر حتما میخوای درست شه بلاخره باید هزینه بکنی فرقی نمیکنه.

ehsan677

عضو جدید
سلام
چجوری میشه ظرفیت یک دیسک که دارای دو رویه و 30 شیار و 9 سکتور باشه رو محاسبه کرد؟
گزینه هاش اینان : الف) 133 مگابایت ب) 120 کیلو بایت ج) 360 کیلو بایت د)120 مگابایت
ممنونم

amirhm

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
چجوری میشه ظرفیت یک دیسک که دارای دو رویه و 30 شیار و 9 سکتور باشه رو محاسبه کرد؟
گزینه هاش اینان : الف) 133 مگابایت ب) 120 کیلو بایت ج) 360 کیلو بایت د)120 مگابایت
ممنونم
البته فکر میکنم اعدادت اشتباهه
Track * Sector per Track * 512 * Head = HDD Size
دست آخر هم که باید برای تبدیل به کیلو و مگا هر با به 1024 تقسیم بشه

hamid_metallic

عضو جدید
سلام دوستان
یه مشکلی پیدا شده برام
لپتاپم دزدیده شه بود والان پیدا شده کلی اطلاعات شخصی داشتم میخوام بدونم چطور میشه فهید طرف اون اطلاعاتو کپی کره یا نه؟عکس وفیلم بده اطلاعاتم

seyed*hamid

کاربر حرفه ای

سلام دوستان
یه مشکلی پیدا شده برام
لپتاپم دزدیده شه بود والان پیدا شده کلی اطلاعات شخصی داشتم میخوام بدونم چطور میشه فهید طرف اون اطلاعاتو کپی کره یا نه؟عکس وفیلم بده اطلاعاتم
سلام
راهی نداره

by g5

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
یه مشکلی پیدا شده برام
با راست کلیک از منوی properties میشه آخرین باری که فایل باز شده رو دید

RIG

متخصص C#.net
سایت
WWW.TakCode.Com
آموزش ویدیویی برنامه نویسی سایت با سی شارپ ، Kendo ui For Asp.NET MVC ، Bootstrap وSqlserver 2012 ...
آموزش برنامه نویسی در استان گیلان - با همکاری موسسه تیلار و آموزشگاه TakCode

الي123

عضو جدید
سلام به همه دوستان.یه سوال مختصر داشتم.تو پاورپوینت چجوری اعدا کسری بنویسم؟از گزینه سیمبل استفاده کنم؟کسر اعداد رو چجوری وارد کنم؟

آیداجون

عضو جدید
من میخوام یه همچین جدولی بکشم به جای تاریخ باید محاسبات باشه کسی هست کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MORTEZA142006N

عضو جدید
وصل کردن گوشی آندروید به wifi لپ تاب

وصل کردن گوشی آندروید به wifi لپ تاب

سلام به تمام دوستان میخواستم ببینم کسی بلده چطوری میشه از طریق گوشی آندروید ارسال و دریافت اطلاعات از طریق وای فای لپ تاب کرد ممنونم از کسانی که تو این تاپیک جواب میدن:gol:

alireza_smailzad

عضو جدید
درخواست کمک

درخواست کمک

سلام به همه دوستان بزرگوار
سال نومبارک
من نرم افزارpdanetروروی گوشی وکامپیوترنصب کردم.متاسفانه باهربارخاموش وروشن کردن مجبورمیشم دوباره نرم افزار رو روی کامپیوترنصب کنم.ظاهرانود32فایلهای نصبی روپاک می کنه.لطفاراهنمایی بفرمائید که چه جوری میشه به نود32 فهموند که بایددست ازسراین برنامه برداره.
ممنون

amirhm

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به تمام دوستان میخواستم ببینم کسی بلده چطوری میشه از طریق گوشی آندروید ارسال و دریافت اطلاعات از طریق وای فای لپ تاب کرد ممنونم از کسانی که تو این تاپیک جواب میدن:gol:
نرم افزار Connectify رو روی لبتاپ نصب کن البته این حالت وقتی جواب میده که ازتباط اینترنت لبتاپ از طریق Lan برقرار شده باشه و بخواهید اون رو به Hotspot تبدیل کنید .

seyed*hamid

کاربر حرفه ای

سلام
نمیدونم منظورت از ارسال و دریافت اطلاعات چیه. اگه اینترنت منظورته باید هاتسپات درست کنی. اگه فایب و فیلمه زاپیا یه برنامه خوبه واس اینکار
سلام به همه دوستان بزرگوار
سال نومبارک
من نرم افزارpdanetروروی گوشی وکامپیوترنصب کردم.متاسفانه باهربارخاموش وروشن کردن مجبورمیشم دوباره نرم افزار رو روی کامپیوترنصب کنم.ظاهرانود32فایلهای نصبی روپاک می کنه.لطفاراهنمایی بفرمائید که چه جوری میشه به نود32 فهموند که بایددست ازسراین برنامه برداره.
ممنون
سلام.
سال نو مبارک.
باید اون فایل رو به استثنا ها اضافه کنید

by g5

darab64

عضو جدید
با عرض سلام و تبریک سال نو
من جدیدا برنامه Internet Download Manager رو نصب کردم اما زبان اون یه چیز درهم و ریخته به هم هست! میخواستم بدونم چطور میشه زبان انگلیسی رو براش تعریف کرد. آخه هیچ کدوم از آیتم هاش قابل خوندن نیست.
با تشکر

it2015

عضو جدید
با عرض سلام و تبریک سال نو
من جدیدا برنامه Internet Download Manager رو نصب کردم اما زبان اون یه چیز درهم و ریخته به هم هست! میخواستم بدونم چطور میشه زبان انگلیسی رو براش تعریف کرد. آخه هیچ کدوم از آیتم هاش قابل خوندن نیست.
با تشکر
سلام
از سمت چپ گزینه ی چهارم(منوی view) رو باز کن از داخل این منو گزینه ی آخر رو بزن و زبان انگلیسی را انتخاب کن

آیداجون

عضو جدید
سلام دوستی میخوام vmwareرو نصب کنم تا sqlام که نصب نمیشه بااون بنصبم میشه کمکم کنین عایا؟

آیداجون

عضو جدید
ها؟؟؟؟؟عاخه من به دوستم میگم اس کیو ال نصب نمیشه میگه با وی ام ور نصب کن!!!!!!!!!!!

it2015

عضو جدید
خو منم همونو میگم دیقه روی ویندوزم نصبیدم بعدش چیکار کنم؟
روی ویندوزه که روی وی ام نصبه برنامه مورد نظرتو نصب کن.
ولی کی بهت اینو گفته؟؟ فک کنم اشتباه گفته؟ چون وی ام سنگینه سیستمت ضعیف باشه نمیکشه!

آیداجون

عضو جدید
موقع نصب sqlاین ارور رو میده چیکار کنم عایا؟

پیوست ها

• f.jpg
    f.jpg
    43.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • g.jpg
    g.jpg
    42.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

it2015

عضو جدید
ویژوال2012
Sql2005
[h=2]نقل قول: مشکل در نصب اس کیو ال سرور 2005[/h]
من تا بحال هیچ وقت نتونستم بعد از نصب VS نرم افزار SQL Server را نصب کنم . اول SQL Server را نصب می کنم بعد VS . توجه داشته باشید که اینجور نیست که این دو روی یک سیستم با هم مشکل دارند فقط این ترتیب نصب مهم است بعد از نصب این دو نرم افزار سرعت آنقدرها هم پایین نمی آید من خودم این دو را روی یک سیستم با رم 512 نصب کردم کار می کرد فقط سرعت کمی پایین بود . من خودم با نسخه Developer که کار کرده ام مشکل خاصی ندارد در ضمن نسخه Developer از نسخه Enterprise سبکتر است .
منبع: http://barnamenevis.org/showthread.php?279038-مشکل-در-نصب-اس-کیو-ال-سرور-2005

بالا