سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
این ارور مربوط به مچ نشدن کارت گرافیک با اتوکد روی سیستم شماس و احتمالا کارت شماamdباید باشه
ایمیلتونو خصوصی بذارین براتون به فایل ارسال میکنم که با نصب اون مشکل ایشاله حل میشه
سلام ممنون از لطفتون،دوستم چون عجله داشت لرد یجالپ تاپشو نشون داد گفت ویندوزت باید عوض شه!
اونم چاره ای نداشت!
درمورد لپ تاپ خودم گفتم یه فولدر با اسم 1 فقط رو دسکتاپم هست که توش خالیه و حجمش صفره با nod اسکن کردم درست نشد آنیستال کردم کسپر اسکای نصب کردمو آپدیتشم کردم بعد اسکن کردم لپ تاپو، چندتا دونه ویروس پیدا کرد،اما بازم اون رو دسکتاپمه!
نمیدونید باید چیکارکنم؟ :((

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
سلام ممنون از لطفتون،دوستم چون عجله داشت لرد یجالپ تاپشو نشون داد گفت ویندوزت باید عوض شه!
اونم چاره ای نداشت!
درمورد لپ تاپ خودم گفتم یه فولدر با اسم 1 فقط رو دسکتاپم هست که توش خالیه و حجمش صفره با nod اسکن کردم درست نشد آنیستال کردم کسپر اسکای نصب کردمو آپدیتشم کردم بعد اسکن کردم لپ تاپو، چندتا دونه ویروس پیدا کرد،اما بازم اون رو دسکتاپمه!
نمیدونید باید چیکارکنم؟ :((

اون فایل رو به قسمت قرنطینه آنتی ویروستون معرفی کنین

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
یعنی این مشکلی برا سیستمم پیش نمیاره؟ یا فلش بزنم بهش ویروسی نمیشه؟

وقتی فایلی رو به قرنطینه معرفی بکنید آنتی ویروس دقیقا همون رفتاری رو باهاش میکنه که با فایلهای مشکوک انجام میده...اونو از دست رس خارج میکنه

ptmehdi

عضو جدید
سلام دوستان.:w40:...من در مورد آموزش Hiren boot CD یه PDF یا اطلاعات جامعی میخوام......ممنون میشم راهنمایی کنید....
سپاس

danial...!

عضو جدید
روی صفحه دکستاب من مینویسه desktop icon toy - unregistered, 1days leftزیر صفحه نوشته قرمز رنگ میشه کمکم کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
روی صفحه دکستاب من مینویسه desktop icon toy - unregistered, 1days leftزیر صفحه نوشته قرمز رنگ میشه کمکم کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نرم افزار desktop icon toy یه روز دیگه منقضی میشه...این نرم افزار رو Uninstallکن ایشاله مشکلت برطرف میشه

mitra*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نمیدونم اینجا میشه سوال اینترنتی پرسید یا نه!!! اگه به اشتباه اینجا سوالم و مطرح میکنم از همگی معذرت میخوام.
من یه ایمیل خیلی مهم رو اشتباهی حذف کردم حتی از ترش هم حذف شده راهی برای برگردوندنش هست؟

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
نمیدونم اینجا میشه سوال اینترنتی پرسید یا نه!!! اگه به اشتباه اینجا سوالم و مطرح میکنم از همگی معذرت میخوام.
من یه ایمیل خیلی مهم رو اشتباهی حذف کردم حتی از ترش هم حذف شده راهی برای برگردوندنش هست؟

جی میل یا یاهو؟

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
سلام.من نور لپ تاپم وقتی باتریشو میذارم هی کمو زیاد میشه .مشکلش چیه؟:cry:

سلام
به هیچ وجه اون باتری رو روی لپ تاپ نذارین دیگه...حتی یک ثانیه...به احتمال قوی نوسان برق داره و ممکنه به سیستمتون آسیب جدی بزنه
توی اسرع وقت به نمایندگیش نشونش بدین.قطعا ایراد سخت افزاریه

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ....
دوستان 2 هفته ای میشه که آدرس جیمیل من در سمت راست قسمت بالا حالت ذخیره شده ....من اینو چطوری میتونم از بین ببرم ....؟؟؟؟
ایناهم عکسشون .....

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کبریت روشن کن بگیر اونجا تا کامل بسوزه و سیاه بشه خخخخخ
برو تو تنظمات مرور گرت حذف کن
سلام ....
دوستان 2 هفته ای میشه که آدرس جیمیل من در سمت راست قسمت بالا حالت ذخیره شده ....من اینو چطوری میتونم از بین ببرم ....؟؟؟؟
ایناهم عکسشون .....

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
سلام ....
ایناهم عکسشون .....

ظاهرا از فایر فاکس استفاده میکنین
از منوبار بالای صفحه روی help کلیک کنین
بعدش روی گزینهtroubleshooting info کلیک کنین
صفحه ای باز میشه، سمت راست و بالای اون صفحه عبارت reset یا refresh firefox رو میبینید...روش کلیک کنین و بقیه مراحل رو تا حذف کوکیها و اتمام کار انجام بدین

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ظاهرا از فایر فاکس استفاده میکنین
از منوبار بالای صفحه روی help کلیک کنین
بعدش روی گزینهtroubleshooting info کلیک کنین
صفحه ای باز میشه، سمت راست و بالای اون صفحه عبارت reset یا refresh firefox رو میبینید...روش کلیک کنین و بقیه مراحل رو تا حذف کوکیها و اتمام کار انجام بدین

نه مرورگرم گوگل کرومه

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
نه مرورگرم گوگل کرومه
اتفاقا اینکه خوبه. خیلی یکپارچس سیستم کروم تو خیلی سایتا بکار میاد. برای بستنش برید توی www.google.com و سمت راست بالا روی عکستون کیلیک کنید و گزینه ساین آوت رو بزنید تا از حساب کاربری خارج شهScreenshot 2015-01-18 14.58.23.jpg

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
cannot delete

cannot delete

سلام. دوستام فایلای thumbs.db از سیستمم چندروزه پاک نمیشن به هیچ وجه. علت چیه؟ برای پاک کردنشون از چی استفاده کنم؟

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
نه مرورگرم گوگل کرومه

خب حالا اگه کرومه برای پاک کردن همه کوکیها یکی از این 3راه برین

حذف همه کوکیها:
توی آدرس بار گوگل کروم مسیر "chrome://settings/clearBrowserData" رو وارد کنین و به اون صفحه برین. در قسمت اول پنجره باز شده، بازه زمانی مورد نظرتون رو انتخاب کنید. حال گزینه Cookies and other site and plug-in data رو تیک زده بعد روی Clear browsing data کلیک کنین.

و یا از منوی toolsگزینه Clear browsing dataرو انتخاب کنین و بعد سه دکمهCtrl+Shift+Del رو همزمان بگیرین

حذف کوکی با انتخاب خودتون
توی آدرس بار گوگل کروم ب مسیر "chrome://settings/cookies" رو وارد کنین و به صفحه ش برین. دامین مورد نظر رو انتخاب کنین ،روش کلیک کنین. لیست کوکی‌های اون دامنه نشون داده میشه. روی کوکی دلخواه کلیک بعدRemove رو بزنید.

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
سلام. دوستام فایلای thumbs.db از سیستمم چندروزه پاک نمیشن به هیچ وجه. علت چیه؟ برای پاک کردنشون از چی استفاده کنم؟

این فایلها سیستمین واصلا ربطی به ویروس ندارن.نوع وبندوزتون رو بفرمایین که بگم چیکا رکنین

انتها

عضو جدید
سلام میشه لینک دانلود درایور وایرلس لپ تاپ ایسر رو بااین مدل برام اگه پیدا کردین بذارین مدل aspire4741g

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

این فایلها سیستمین واصلا ربطی به ویروس ندارن.نوع وبندوزتون رو بفرمایین که بگم چیکا رکنین
دوست من میدونم سیستمیه این فایل اما حس میکنم ی مشکلی ایجاد شده که اینها پاک یا جابجا نمیشن. برای مثال پوشه ای ک فقط این فایل داخلش مونده رو نه میتونم پاک کنم نه جابجا. تا چند روز پیش این مشکلو نداشتم. ویندوزم ۸.۱

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
دوست من میدونم سیستمیه این فایل اما حس میکنم ی مشکلی ایجاد شده که اینها پاک یا جابجا نمیشن. برای مثال پوشه ای ک فقط این فایل داخلش مونده رو نه میتونم پاک کنم نه جابجا. تا چند روز پیش این مشکلو نداشتم. ویندوزم ۸.۱

بله قطعا شما میدونین سیستمیه.من از این جهت این موضوع رو گفتم چون کسان دیگه ای هم این مباحث رو میبینن و شاهد بودم که بعضی ها تصورشون این بوده که هر فایلی که رفتار عجیبی داشته باشه بد افزاره.من بصورت کلی عرض کردم با این اوصاف چون ویندوز شما8 هست از طریق این مطالب میتونید مشکلتون رو حل کنین

مای کامپیوتر یا (کلید ویندوز+کلید e) رو باز کنین
از تب view ،سمت چپ روی optionsکلیک کنین
داخلfolder option روی تبviewکلیک کنین

حالا توی کادر advanced setting قسمت files and folders کنار Always show icons, never thumbnails تیک رو بزنید و apply وokکنید
آخر سر برای تکمیل موضوع درایو c روdisk cleanupکنین و حتما توی کادر فایلهای حذفی کنارThumbnails تیکشو بزنید

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر مهندسان گرامی.
دوستان چند تا از دکمه های کیبوردم کار نمیکنه!!!باید چیکار کنم؟

Hst_cs

عضو جدید
سلام
من فلشم ویروس new folder گرفته. حالا چیکار کنم؟
تو اینترنت گشتم چند تا آنتی ویروس براش دانلود کردم ولی هیچ کدوم فایده ای نداشتند! :(
خواهشا راهنمایی کنید.

بالا