سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
معمولا وقتی فیلتر شکن بخواین وارد بشین همچین مشکلی پیش میاد ، غیر از سوال امنیتی با ایمیل دوم یا شماره موبایل (اگه قبلا وارد کرده باشین ) هم میتونید ایمیلتون رو باز کنید صفحه ای که ازتون سوال امنیتی میخواد دنباد گزینه alternate email یا mobile number بگردین

سلام
ممنون از کمکتون
نه از فیلتر شکن استفاده نکردم...کلا یه چندیه تنظیمات یاهوم میره رو رومانی...
نه وارد نکردم قبلا...
به غیر از اینا راهی نداره؟
اخه فقط همون سوالو میپرسه و دیگه گزینه ای نداره...

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
من چند روز پیش رفتم تو ایمیل یاهوم....تنظیماتم نمیدونم چرا رفته بود رو رومانی....بعد که یوزر پسوردمو زدم رفت تو یه صفحه ای و یه سوال نوشته بود...من یادم نمیاد جواب این سوالو اون موقع چی داده بودم که!!!بعد ارور داد و نرفت تو اون ایمیلم....
رفتم تو یه ایمیل دیگم که برای مسائل کاریم بود......اونجا یه ایمیل برام اومده که یه نفر از رومانی میخواسته وارد ای دی شما بشه و این حرفا منم بستمش و کاری نکردم......حالا دیشب رفتم همین ای دی که برای کارم هست رو زدم....اونم ازم سوال پرسید من یادم نمیاد چی زدم...باید چه کار کنم؟ممنون میشم زودتر جواب بدین...

از طریق یاهو مسنجر سعی کردین وارد بشین؟ این موضوع مربوط به ارتقاء سیستم امنیتی یاهو هستش

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
از طریق یاهو مسنجر سعی کردین وارد بشین؟ این موضوع مربوط به ارتقاء سیستم امنیتی یاهو هستش

سلام ممنون از کمکتون

نه با یاهو مسنجر نرفتم...
واقعا راهی نیست؟مگه میشه اخه...من تمام ایمیلای مهمم توشه:(

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
سلام ممنون از کمکتون

نه با یاهو مسنجر نرفتم...
واقعا راهی نیست؟مگه میشه اخه...من تمام ایمیلای مهمم توشه:(

چرا توی سایت یاهو قسمت ورود آی دی و پسورد اون خط آبی i can t access my accountرو استفاده نمیکنین؟

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا توی سایت یاهو قسمت ورود آی دی و پسورد اون خط آبی i can t access my accountرو استفاده نمیکنین؟

اگه هیچ اطلاعات دیگه ای وارد نکردین راه دیگه ای نداره غیر از ایمیل زدن به پشتیبانییاهو که شاید جواب بدن .
ایمیل دومتون که ظاهرا اون هم اینطوری شده چی چی ؟ برای اون هم نمیتونید از این راه ها استفاده کنید ؟ چون ظاهرا قبلا به هم لینکشون کردین و با باز کردن یکی میتومید اون یکی رو هم ریکاور کنید

یه چیزی بگم؟ تا همین چند ساعت پیش هیچکدومشون دیگه باز نمیشدن....الان بازم امتحان کردم ایمیل دومم باز شد زد پسوردتونو عوض کنین....

پسوردمو عوض کردم........دیگه مشکلی پیش نمیاد؟
چرا اینجوری شده بود به نظرتون؟چرا الان باز شد؟هکم نکردن؟

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
یه چیزی بگم؟ تا همین چند ساعت پیش هیچکدومشون دیگه باز نمیشدن....الان بازم امتحان کردم ایمیل دومم باز شد زد پسوردتونو عوض کنین....

از دنیای 0..1 هرچی که بگین بعید نیس...ایشاله که مشکلی نیس

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز

براي منم اين مشكل چندوقت پيش به وجود اومد.كلا ياهو پسوردمو قبول نميكرد.
چندوقت بعدش درست كردم.
البته اينكه ميگي زبانش تغيير كرده بود به روماني آره واسه منم تغيير كرده بود كه دوباره من از بانه انگليسيش استفاده كردم و درست شد.

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
از دنیای 0..1 هرچی که بگین بعید نیس...ایشاله که مشکلی نیس
از راهنماییاتون خیلی ممنونم...خیلی لطف کردین:gol:
ان شاالله که نباشه..

براي منم اين مشكل چندوقت پيش به وجود اومد.كلا ياهو پسوردمو قبول نميكرد.
چندوقت بعدش درست كردم.
البته اينكه ميگي زبانش تغيير كرده بود به روماني آره واسه منم تغيير كرده بود كه دوباره من از بانه انگليسيش استفاده كردم و درست شد.

سلام عزیزدلم.....والا من انگلیسیشم کردم درست نمیشد...جرات ندارم ایمیل اولمو باز کنم میترسم به هم بریزه:| حالا ایمیل دومیمو باز کردم:|

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
از راهنماییاتون خیلی ممنونم...خیلی لطف کردین:gol:
ان شاالله که نباشه..

سلام عزیزدلم.....والا من انگلیسیشم کردم درست نمیشد...جرات ندارم ایمیل اولمو باز کنم میترسم به هم بریزه:| حالا ایمیل دومیمو باز کردم:|
سلام.
نگران نباش.فكر نكنم چيزي باشه.اگه فعلا كار مهمي نداري يه چندروزي به حال خودش رها كن.چندبار امتحان كردي ايميلتو براي باز شدنش؟

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
نگران نباش.فكر نكنم چيزي باشه.اگه فعلا كار مهمي نداري يه چندروزي به حال خودش رها كن.چندبار امتحان كردي ايميلتو براي باز شدنش؟

اون ایمیل کاریم درست شد....اون یکی دیگه رو فعلا میترسم باز کنم:دی
شاید اطلاعاتمو بفرستم به ایمیل دانشگام بعد اون اولی رو باز کنم دخملی :*

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
چشم
بزار اطلاعاتمو جابجا کنم بعد وایمسیم جلوش
یاهوعه زبون نفمه یه موقع دیدی اطلاعاتمو بلعید دستم به جایی بند نیس اونوخ

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
رو desktop ام یه فولدر خالی با اسم 1 اومده دیلیتش میکنم دیلیت میشه ولی وقتی دوباره روشن میکنم میاد، اسکن کردم کل سیستمو 4 تا ویروس پیدا کرد، اما الان باز این فولدره هست، فقطم تو دسکتاپه!!
مشکل چیه؟ کسی میشه راهنماییم کنه...

yalda65

عضو جدید
وايرلسم مشكل پيدا كرده. اول اينكه خودش خود به خود گزينه enable رو بر ميداره. يعني من روي pc گزينه enable رو تيك ميزنم. چند دقيقه بعد خود به خود گزينه از حالت تيك كرده خارج ميشه! (جني شده)
مورد دوم اينكه همزمان نميتونم با كامپيوتر و مثلا گوشيم به نت وصل شم. لطفا راهنمايي كنيد. ممنون

پروانه سفید

عضو جدید
سلام دوستان.من همیشه ویندوز کامپیوترم را خودم عوض میکنم.حدود یک ماه پیش ویندوز را عوض کردم بعد سی دی چاپگر را نصب کردم اما یو اس پی چاپگر را پیدا نکرد و نصب نشد.بعد که به اینترنت وصل شدم کامپیوترم به اینترنتم وصل نشد.چند بار ویندوز را دوباره نصب کردم و باز بااین مشکل مواجه شدم.یکی از دوستانم گفت احتمالا مادربرد پاک شده و باید سی دی مادربرد را دوباره نصب کنم تا مشکلم حل بشه و من متاسفانه سی دی مادربرد کامپیوتر را ندارم.آیا نرم افزاری برای حل مشکل من میشناسید؟ کسی میتونه درباره مشکل کامپوترم منو راهنمایی بکنه؟به دلیل اینکه تعداد عکس زیادی در حافظه کامپیوترم هست نمیتونم کامپیوترو بدم بیرون تا درست کنن.لطفا کسی راه حلی داره برام پیشنهاد بکنه یا اگه نرم افزاری کم حجم هست تا مشکلم رو حل بکنه در سایت برام قرار دهید.ممنونم از کمکتون.لطفا هرکسی بلده مشکلمو حل بکنه واسم پیغام خصوصی بذاره چون من از تالار کشاورزی اومدم و با تالار کامپیوتر اشنا نیستم.ممنون.منتظرم.

holooooooo

کاربر ممتاز
سلام
رو desktop ام یه فولدر خالی با اسم 1 اومده دیلیتش میکنم دیلیت میشه ولی وقتی دوباره روشن میکنم میاد، اسکن کردم کل سیستمو 4 تا ویروس پیدا کرد، اما الان باز این فولدره هست، فقطم تو دسکتاپه!!
مشکل چیه؟ کسی میشه راهنماییم کنه...

هیچکس نمیتونه سوالمو جواب بدی؟ :(

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
هیچکس نمیتونه سوالمو جواب بدی؟ :(

به احتمال زیاد بد افزاره
بدون د اشتن آنتی ویروس آپدیت شده اسکن کردن بی فایده ست مخصوصا اگه سیستمتون به اینترنت وصل میشه...

اگه ممکنه نوع آنتی ویروستون با کد آپدیتشو اینجا بذارین

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
سلام دوستان.من همیشه ویندوز کامپیوترم را خودم عوض میکنم.حدود یک ماه پیش ویندوز را عوض کردم بعد سی دی چاپگر را نصب کردم اما یو اس پی چاپگر را پیدا نکرد و نصب نشد.بعد که به اینترنت وصل شدم کامپیوترم به اینترنتم وصل نشد.چند بار ویندوز را دوباره نصب کردم و باز بااین مشکل مواجه شدم.یکی از دوستانم گفت احتمالا مادربرد پاک شده و باید سی دی مادربرد را دوباره نصب کنم تا مشکلم حل بشه و من متاسفانه سی دی مادربرد کامپیوتر را ندارم.آیا نرم افزاری برای حل مشکل من میشناسید؟ کسی میتونه درباره مشکل کامپوترم منو راهنمایی بکنه؟به دلیل اینکه تعداد عکس زیادی در حافظه کامپیوترم هست نمیتونم کامپیوترو بدم بیرون تا درست کنن.لطفا کسی راه حلی داره برام پیشنهاد بکنه یا اگه نرم افزاری کم حجم هست تا مشکلم رو حل بکنه در سایت برام قرار دهید.ممنونم از کمکتون.لطفا هرکسی بلده مشکلمو حل بکنه واسم پیغام خصوصی بذاره چون من از تالار کشاورزی اومدم و با تالار کامپیوتر اشنا نیستم.ممنون.منتظرم.

سلام
شما چه ویندوزی نصب کردین؟ 7 ،8 یا xp
نوعش چیه؟ 32 یا 64 بیتی؟
قبلا 32 روش بوده یا 64 بیتی؟
درایورهای سیستمتون رو نصب کردین؟

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
وايرلسم مشكل پيدا كرده. اول اينكه خودش خود به خود گزينه enable رو بر ميداره. يعني من روي pc گزينه enable رو تيك ميزنم. چند دقيقه بعد خود به خود گزينه از حالت تيك كرده خارج ميشه! (جني شده)
مورد دوم اينكه همزمان نميتونم با كامپيوتر و مثلا گوشيم به نت وصل شم. لطفا راهنمايي كنيد. ممنون

شما گفتین pc... این یعنی کامپیوتر خونگی ... این کامپیوتر ها برای ارتباط وایرلس نیاز به کارت شبکه دارن
طبیعتا باید از کارت شبکه usb یا کارت pci و یا pci-e استفاده کنین

پیشنهاد میکنم یک بار درایور کارت شبکه خودتون رو مجددا نصب کنین

DISNA

عضو جدید
سلام دوستان. خسته نباشید.
لپ تاپم 2 تا USB3 داره که وقتی فلش یهش وصل میکنم شاید حدود یک دقیقه طول میکشه تا فعال بشه. مشکلش چیه؟
کمتر از یک هفته است که وقتی لپ تاپ روشن میکنم کندتر از قبل ویندوز بالا میاد طوری که انگار اصلا سیستم نمیخاد روشن بشه. فکر نمیکنم مشکل ویروسی داشته باشه. چکار کنم؟ در مورد power saver میشه توضیح بدین لطفا .؟ مرسی
" فکر نمیکنم مشکل ویروسی داشته باشه " ؟؟؟ ضد ویروس اصلی و معتبر داری ؟؟
بهتره سیستمت رو بد ی متخصص با پدر و مادر و متعهد و با سواد بهش نگاه کنه .

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
سلام دوستان. خسته نباشید.
لپ تاپم 2 تا USB3 داره که وقتی فلش یهش وصل میکنم شاید حدود یک دقیقه طول میکشه تا فعال بشه. مشکلش چیه؟
کمتر از یک هفته است که وقتی لپ تاپ روشن میکنم کندتر از قبل ویندوز بالا میاد طوری که انگار اصلا سیستم نمیخاد روشن بشه. فکر نمیکنم مشکل ویروسی داشته باشه. چکار کنم؟ در مورد power saver میشه توضیح بدین لطفا .؟ مرسی

سلام

ممکنه چندین علت برای مشکل شما وجود داشته باشه...از وجود بدافزار گرفته تا خرابی ویندوز...حتی ممکنه ویندوزتون فایلهای اپدیتو گرفته باشه و از جنیون خارج شده باشه...

به هر حال باید بررسی بشه اونم توسط یه آدم حرفه ای

در مورد power saverباید بگم اینکار با کم کردن سرعت cpuشما در مصرف انرژی صرفه جویی میکنه...البته باید زمانی این آپشنو فعال کرد که شما بدونین کاری که میخواین با سیستمتون انجام بدین درصد کمی از cpuسیستمو درگیر میکنه...مثلا موقع تایپ و یا گوش دادن آهنگ و دیدن فیلم...
اما با اجرای برنامه های سنگین به شدت روی سیستمتون فشار وارد میکنینو بیش از حد گرم میشه و در نتیجه عمر سیستم علاوه بر کاهش کیفیت کم میشه...من شخصا با استفاده از power saverمخالفم مگه توی شرایط ضروری که به برق دسترسی ندارید و مجبوریت باتریتونو بیشتر نگهدارید

holooooooo

کاربر ممتاز
به احتمال زیاد بد افزاره
بدون د اشتن آنتی ویروس آپدیت شده اسکن کردن بی فایده ست مخصوصا اگه سیستمتون به اینترنت وصل میشه...

اگه ممکنه نوع آنتی ویروستون با کد آپدیتشو اینجا بذارین
Nod 32, 7.0.302.26
کد آپدیتشم هزارو خورده ای بود به نظرم،روزانه آپدیت میکنمش،الان حذفش کردم ک یه آنتی ویروس دیگه نصب :نکنم

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
Nod 32, 7.0.302.26
کد آپدیتشم هزارو خورده ای بود به نظرم،روزانه آپدیت میکنمش،الان حذفش کردم ک یه آنتی ویروس دیگه نصب :نکنم

شما که دیگه حذفش کردین... البته با حذفش چیزی درست نمیشه...فقط امیدوارم بتونین بی دردسر یه آنتی ویروس دیگه نصی کنین!

holooooooo

کاربر ممتاز
شما که دیگه حذفش کردین... البته با حذفش چیزی درست نمیشه...فقط امیدوارم بتونین بی دردسر یه آنتی ویروس دیگه نصی کنین!

قبل حذف، اسکن کردم باهاس کلا 4تاویروس پیداکردو اون فولدرم ازتو دسکتاپم پاک نشد،یبار دیگه هم زدم اسکن هیچی پیدانکرد..

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
قبل حذف، اسکن کردم باهاس کلا 4تاویروس پیداکردو اون فولدرم ازتو دسکتاپم پاک نشد،یبار دیگه هم زدم اسکن هیچی پیدانکرد..

وقتی که احتمال میدین سیستمتون بدافزار داره به صلاح نیست که آنتی ویروس رو حذف کنین...به خاطر اینکه ممکنه توی نصب مجدد آنتی ویروس جدید دچار مشکل بشین ، نتونین نصبش کنین و اصطلاحا roll back بشه
شما باید از طریق آنتی ویروستون اون فایل رو قرنطینه میکردین

آخرین ویرایش:

holooooooo

کاربر ممتاز
Untitled.jpgسلام
ویندوز دوستم خودشو آپپدیت کرد از اون ب بعد نرم افزار اتوکدش موقع باز کردن یه اروری میده،
دوباره نصب کردش اتوکدو باز همون ارورو میده باز میشه و بسته میشه اصلا نمیشه کرکشم کرد...
این ارور..
مشکل چیه؟

Amber

عضو جدید
فایل های پی دی اف رمز گذاری شده

فایل های پی دی اف رمز گذاری شده

مشاهده پیوست Desktop.rar

با سلام

چند تا فایل پی دی اف دارم که قفله. اطلاعات داره ولی باز نمیشه
خواهش می کنم راهنماییم کنید

با تشکر
حیدری

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 229730سلام
ویندوز دوستم خودشو آپپدیت کرد از اون ب بعد نرم افزار اتوکدش موقع باز کردن یه اروری میده،
دوباره نصب کردش اتوکدو باز همون ارورو میده باز میشه و بسته میشه اصلا نمیشه کرکشم کرد...
این ارور..
مشکل چیه؟

متن ارور قابل خوندن نیس...اگه ممکنه تایپش کنین

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
Load library failed with eror 87: The parameter is incorrect.

این ارور مربوط به مچ نشدن کارت گرافیک با اتوکد روی سیستم شماس و احتمالا کارت شماamdباید باشه
ایمیلتونو خصوصی بذارین براتون به فایل ارسال میکنم که با نصب اون مشکل ایشاله حل میشه

بالا