سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

pouyan68

عضو جدید
خوو پس اون جمله سالمه رو پس میگیرم :دی امیدوارم سالم باشه امیدوارم کلی خاطره باهاش دارم. منم اصفهانیییی

به ور رفتن باهاش ادامه بده .البته وختی کلا سیستم نمیشناسش دیه احتمالات قبلی که من گفتم باطله ایراد سخت افزاری داره احتمالا
با سیستمای دیگه هم تست کن

وای نگو
تا حالا صدتا را رفتم فرمت تو محیط داس (البته نشد کامل انجام بدم سی دی ویندوزم خراب بود کامل بالا نیومد)
تا راه های مختلف ولی هنوز نشده
نهایت یا درستش میکنم یا باس یه 8 گیگ دیگ بخرم
ایشاله درس شد میگم چه جوری

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام دوستان
نرم افزاری هست به جز winrar که فایل رو زیپ کنه اما کم حجم تر؟!
یه فایل دارم که باید برای جایی بفرستم تا 30 مگ باید باشه! اما با winrar میشه 36 مگ :(

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
یه فایل دارم که باید برای جایی بفرستم تا 30 مگ باید باشه! اما با winrar میشه 36 مگ :(

سلام
7z رو امتحان کن
اینم فایل دانلودش
http://www.downloadha.com/1389/08/قوی-ترین-نرم-افزار-فشرده-سازی-فایل-ها-7zip-9-20-fi/

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان

خیلی تفاوتی ندارن همشون تو همین حدودا هستن

میتونی پارت بندی کنی . مثلا بکن 10 پارت 3 مگی

parvabarani

عضو جدید
سلامممم

سلامممم

سلام لطفا اگه ترجمه کتاب مدیریت شبکه های کامپیوتری از مانی سابرامانیان

nafis...

مدیر بازنشسته
ممنون.
دانلود کردم اما زیپ کردنش یکم متفاوت بود. که اصلا مناسب کار من نبود!

نمیتونم این کار رو کنم! باید یک فایل اتچ بشه!

nazanin1991

دستیار مدیر تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
با سلااام خدمت مهندسان گرامی :)
من از وقتی افیس 2013 رو نصب کردم گزینه تغییر زبان که همیشه توی منوی تسکبار وجود داشت وقتی ویندوز بالا میاد نمیاد هم تنظیمات کنترل پنل درسته هم تنطیمات در قسمت ریجستری ctfmon رو ساختم!! ولی از ریجستری خود به خود پاک میشه.
نبودن این گزینه در منوی تسکبار باعث میشه موقع تغییر زبان مرورگر (موزیلا و گوگل کروم) هنگ میکنه و درستم نمیشه هیچجوره !!:(
کسی نمیدونه چجوری درست میشه ؟؟:(

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
با سلااام خدمت مهندسان گرامی :)
من از وقتی افیس 2013 رو نصب کردم گزینه تغییر زبان که همیشه توی منوی تسکبار وجود داشت وقتی ویندوز بالا میاد نمیاد هم تنظیمات کنترل پنل درسته هم تنطیمات در قسمت ریجستری ctfmon رو ساختم!! ولی از ریجستری خود به خود پاک میشه.
نبودن این گزینه در منوی تسکبار باعث میشه موقع تغییر زبان مرورگر (موزیلا و گوگل کروم) هنگ میکنه و درستم نمیشه هیچجوره !!:(
کسی نمیدونه چجوری درست میشه ؟؟:(
بهتره یکبار زبان و تنظیمات رو روی انگلیسی بذاری و بعد از ریست کردن از ابتدا تنظیمات فارسی رو ست کنی تا درست بشه

leynaz

عضو جدید
سلام
من یه کامپیوتر قدیمی تو خونه دارم که خیلی وقته ازش استفاده نشده...
الان وقتی روشنش میکنم و صفحه بوت ویندوز xp میاد یه کم صبر میکنه و خودش رو restart میکنه و هیچ جوری بالا نمی آد.
دلیلش چیه؟
چیکار کنم؟

nazanin1991

دستیار مدیر تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
بهتره یکبار زبان و تنظیمات رو روی انگلیسی بذاری و بعد از ریست کردن از ابتدا تنظیمات فارسی رو ست کنی تا درست بشه

این که گفتینو انجام دادم درست نشد راه دیگه ای نیست؟:(:w05:

آرزوخانوم

عضو جدید
دوستان من لپ تاپم خود به خود وقتی کروم روبازمیکنم نوار پایین صفحه که استارت ایناهم هست غیب میشه.کسی میدونه علتش چیه؟

SHRP

کاربر ممتاز
این که گفتینو انجام دادم درست نشد راه دیگه ای نیست؟:(:w05:
توی اینترنت برنامه هایی هستن که می تونن خودکار فارسی نصب کنن
اونها رو هم تست کن نشد دیگه باید به فکر آخرین راه باشی که همون تعویض کردن ویندوزه

SHRP

کاربر ممتاز
سلام
من یه کامپیوتر قدیمی تو خونه دارم که خیلی وقته ازش استفاده نشده...
الان وقتی روشنش میکنم و صفحه بوت ویندوز xp میاد یه کم صبر میکنه و خودش رو restart میکنه و هیچ جوری بالا نمی آد.
دلیلش چیه؟
چیکار کنم؟
اگر به صورت دایم ریست می شه احتمال زیاد منبع تغذیه یا همون پاور سیستمه..اگر بوق اخطار می ده باید بگید چندتا بوقه تا بررسی کنیم...
ممکنه خود ویندوزش هم خراب باشه و مشکل از پاور نباشه
برای اطمنیان از این حالت سیستم رو با سی دی بوت کنید ببینید ریست ادامه داره یا نه

ماه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستای گلم ببخشید من بلوتوث لب تابم خراب شد یعنی پریده هرچی میگردم پیدا نمیکنم به نظرشما باید ویندزمو عوض کنم؟
نکته مهم اینه که تویوزر دیگه بلوتوث هست واما الان دیگه کار نمیکنه مشکل داره
تویکی ازسایتها خوندم تنظیمات بلوتوث تو کنترل پنل پیدا کردم و فعال شد دوباره با خاموش وروشن کردن کامیپوتر دوباره نیست
ممنون میشم منو راهنمایی کنید

عمه گلم

عضو جدید
سلام دوستان عزیز...پاسخ به سوالات مهارت کار با رایانه که در فایل های پی دف به صورت ضمیمه قرار داده ام را از شما خواستارم در حالی که سوالات ممکن است در دو فایل مشابه هم باشد ولی مربوط به سال های مختلف برگزاری آزمون استخدام وزارت نیرو هست(این نکته رو هم اضافه کنم که برای اطمینان از اینکه پاسخ خودم درست است یا نه،از شما این خواهش را دارم که لطفا جواب بدهید)مشاهده پیوست 1----.pdfمشاهده پیوست 2----.pdf

عمه گلم

عضو جدید
سلام مجدد دوستان عزیز...چون در هر پست دو فایل میتوانستم قرار بدهم پست جدید ارسال کردم...پاسخ به سوالات مهارت کار با رایانه که در فایل های پی دف به صورت ضمیمه قرار داده ام را از شما خواستارم در حالی که سوالات ممکن است در دو فایل مشابه هم باشد ولی مربوط به سال های مختلف برگزاری آزمون استخدام وزارت نیرو هست(این نکته رو هم اضافه کنم که برای اطمینان از اینکه پاسخ خودم درست است یا نه،از شما این خواهش را دارم که لطفا جواب بدهیدمشاهده پیوست 4.pdfمشاهده پیوست 3.pdf

nader309

عضو جدید
راهنمایی برای پاک کردن همه ایمیلهای دریافت شده

راهنمایی برای پاک کردن همه ایمیلهای دریافت شده

با سلام میخوام همه ایمیلهای دریافت شده ام را یکجا پاک کنم بلد نیستم و کلا برای مدیریت محیط جیمیل یه آدرس سایت آموزشی بدین کمی مطالعه کنم ممنون وسپاسگذارم

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
با سلام میخوام همه ایمیلهای دریافت شده ام را یکجا پاک کنم بلد نیستم و کلا برای مدیریت محیط جیمیل یه آدرس سایت آموزشی بدین کمی مطالعه کنم ممنون وسپاسگذارم

سلام

از قسمت Select ، select all کنید و گزینه دیلیت رو بزنید ..

Capture.jpg
اگر ایمیلتون labal گذاری شده و فیلتر داره هم که کارتون راحته ، به فیلد مربوطه برید و ایمیل های labal مربوطه رو دیلیت کنید .

با تشکر

maryam 1393

عضو جدید
سلام
من تازه عضو سایت شما شده ام لطفا هر چه سریعتر کمکم کنید استادم در مورد CASETOOLS مقاله می خواهدفرصت زیادی به من نداده لطفا یک مقاله خوب هم فارسی هم انگلیسی به من معرفی کنید.
با تشکر از محبت شما

maryam 1393

عضو جدید

سلام چطور می شود یک فایل صوتی را به 3پارت تبدیل کنی ؟؟؟؟
تابحال نشنیده بودم میشه لطفا کمکم کنید.
باتشکر از کمکتان

maryam 1393

عضو جدید
ببخشید من نمی دانم چطور باید با این سایت کار کنم جواب سوالاتم را کجا باید ببینم ؟؟؟ یا تاپیک جدید که می زنم کجا میره ؟؟؟

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام
من تازه عضو سایت شما شده ام لطفا هر چه سریعتر کمکم کنید استادم در مورد CASETOOLS مقاله می خواهدفرصت زیادی به من نداده لطفا یک مقاله خوب هم فارسی هم انگلیسی به من معرفی کنید.
با تشکر از محبت شما
سلام دوست عزیز
برای سرچ مقاله از گوگل اسکولار استفاده کنید! بهترین شخص کمک کننده(البته در این مورد) فقط خودتون هستید : )

سلام چطور می شود یک فایل صوتی را به 3پارت تبدیل کنی ؟؟؟؟
تابحال نشنیده بودم میشه لطفا کمکم کنید.
باتشکر از کمکتان
در عکس تنظیمات مربوط میشه به قسمت split to volume

ali-sharif1

عضو جدید
سلام دوستان ...چرا من نمیتونم به دوستان و استادم ایمیل بدم....ممنون میشم راهنمایی کنین...خیلی لنگم:(

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.:gol:
میشه بفرمائید مشکل چی هست؟!
با سلام
دوست عزیز با توجه به متن نوشته شده پیغام خطا ، مشکل از شارژر است . سنسورهای شارژ باطری توان خروجی شارژ برای شارژ باطری را کمتر از حداقل میبینند و به همین دلیل احتمال اینکه باطری شارژ نشود و وجود دارد .
احتمالا شارژر ایراد دارد و یا شارژر مخصوص این سری از لپ تاپ شما نیست .
احتمالا تنظیماتی در بایوس وجود دارد که می توانید با قرار دادن در حالت درست آن مشکل را رفع کنید .
با زدن دکمه f3 پیغام خطای پاور دیده نمی شود .
با زدن f2 به تنظیمات بایوس خواهید رفت .
با زدن f1 فقط این بار از نمایش پیغام خطا صرف نظر می کنید .
پیشنهاد می کنم تنظیمات بایوس را به حالت پیش فرض قرار دهید ، مگر اینکه قصد استفاده از امکانات خاصی مانند بحث Over Clock را داشته باشید .
با تشکر - سیستم 32

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان و مهندسین محترم

چند وقت پیش توی تمام درایوهام 3 تا فولدر خود به خود با این عناوین ظاهر شد: RECYCLE.BIN$ و System Volume Information و RECYCLER
و الان هیچ کدوم از فایلام باز نمیشه!!!... نه عکسا نه فیلم ها و نه هیچ کدوم از فایلای آفیس ...لازم به ذکره که هم ویروس یابی کردم و هم ویندوز رو عوض کردم ولی بازم درست نشد
به نظرتون هیچ راهی برای بازیابی اطلاعاتم وجود نداره؟؟؟

ممنون میشم اگر راهنماییم کنید:gol:

بالا