سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنونم.یعنی نیازی به تعویض ویندوز نیست؟فلشهایی که وصل کردم هم این ویروس رو داره؟format کنم حله؟؟

من هم این ویروس رو داشتم با nod پاک کردم ولی بعدش باید این رو توی run بزنی که فایل ها از hidden در بیاد:

d: enter attrib -h -s /d /s

اینم توضیح کاملتر از سایت iranget.com
مقابله با ویروس مخفی کننده فایل ها با دو روش کارامد

اگر سيستم شما دچار ويروسي شده است كه تمام فايل ها و پوشه هاي شما را به صورت مخفي در آورده و شما نميتوانيد خاصيت فايل ها را تغيير دهيد نگران نباشيد. براي حل هر مشكل حتما راهي وجود دارد. ويروس مذكور فايل هاي شما را به صورت سيستمي و مخفي در مي آورد و شما از داخل خود ويندوز نميتوانيد خاصيت مخفي بودن فايل ها را تغيير دهيد زيرا غير فعال است. براي بازگرداندن فايل هاي مخفي به حالت اول 2 راه وجود دارد : 1- توسط فرمان Attrib
2- توسط يك برنامه جانبي به نام Attribute Changer قبل از هر كاري شما بايد اين ويروس را از بين ببريد. ميتوانيد از آنتي ويروس AVIRA و يا BitDefender براي پاك كردن ويروس استفاده نماييد. اما توجه داشته باشيد كه با پاك شدن ويروس اثرات مخرب ويروس تعمير نخواهند شد. قدم اول شناسايي فايل ها و فولدر هاي مخفي شده به صورت سيستمي است. جهت نمايش اين فايل ها از منوي Tools يك پنجره در ويندوز گزينه Folder Option را انتخاب نماييد و سپس علامت گزينه هاي مشخص شده را برداشته و بر روي OK كليك كنيد : Folder Option

در روش اول جهت تغيير خاصيت فايل هاي مخفي شده به حالت عادي در قسمت Run فرمان CMD را تايپ كنيد تا پنجره Command prompt نمايان شود. فرض كنيد تمام فايل ها و فلدر ها درون پوشه Download در درايو D سيستم مخفي شده است. با اجراي فرمان زير تمامي فايل ها و پوشه هاي درون پوشه Download و خود پوشه به حالت عادي بر خواهد گشت:
attrib -H -S D:\Download /S جهت آشنايي بيشتر با فرمان Attrib به اين سايت مراجعه نماييد. در روش دوم شما ميتوانيد از برنامه Attribute Changer جهت تغيير دادن خاصيت فايل ها و پوشته ها در محيط گرافيكي استفاده نماييد. Attribute Changer

بعد از نصب برنامه با راست كليك بر روي هر پوشه و يا هر فايل و انتخاب گزينه Change Attributes ميتوانيد به راحتي تمامي ويژگي هاي آن را تغيير دهيد.

rel!ance

کاربر فعال
سلام به همگی

من چند وقته blue screen روی سیستمم میاد بالا و reset میشه، اشکال از کجاست؟ باید ویندوز عوض کنم؟

ممنون
سلام
نه عوض کردن ویندوز اکثرا کمکی نمیکنه
شما باید بگردی ببینی مشکل از کجاست؟ در همون صفحه بلواسکرین خودش چند تا دلیل برای این مسئله پیشنهاد میده احتمال زیاد یکی از همون دلایل باعث این اتفاق میشه .. مثلا نصب یه سخت افزار یا نرم افزار

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
من چند تا کرک برای ویندوز 7 دانلود کردم ... اما هرکار می کنم جواب نمیدن!
یعنی روی انها راست کلیک میکنم ران از ادمین میزنم اما خبری نمیشه! یا وقتی رمزشونو وارد می کنم (که معمولا اسم سایتی هست که از اونجا کرک را دانلود کردم) دوباره وارد اون سایت میشم! اونهم صفحه اصلیش!
کسی میتونه برام توضیح بده چکار کنم؟ ممنون میشم
با سلام،
به دنبال RemoveWat 2.2.6 توی سایت های فارسی بگردید، حتماً حل می شه!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام به همگی

من چند وقته blue screen روی سیستمم میاد بالا و reset میشه، اشکال از کجاست؟ باید ویندوز عوض کنم؟

ممنون
با سلام،
یکی از خط های آخر پیام صفحه ی آبی (یا همون خط آخر) یه کد سه قسمتی داره که با جستجوی اون یا نوشتن یا عکس گرفتن و قرار دادن در این جا، می تونید به علت مشکل پی ببرید!

rahele83

عضو جدید
مشکل همینه که من پسوردموفراموش کردم هم سوالات امنیتی روالان میخام ازایمیلام بک آب بگیریم
فقط ازطریق مسنجرم به ایمیلام دسترسی دارم نرم افزارهایی که دانلودکردم پسوردایمیل رومیخان
ممنون

takmemar

عضو جدید
خریدمش:
هارد اکسترنال - وسترن دیجیتال Western Digital My Passport Essential SE USB3.0 - 1TB

از جم و جوریش و قیمتش که راضی بودم! کارکردشم فعلا خیلی خوبه!
مرسی از کمک همه دوستان :)

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خریدمش:
هارد اکسترنال - وسترن دیجیتال Western Digital My Passport Essential SE USB3.0 - 1TB

از جم و جوریش و قیمتش که راضی بودم! کارکردشم فعلا خیلی خوبه!
مرسی از کمک همه دوستان :)

منم همین رو دارم و واقعا راضی هستم سرعتش هم خوبه نسبتاً

maryam.raz

عضو جدید
سلام دوستان
یکی از دوستام یه فایل با فرمت exe ریخت روی لپ تاپم وبا اینترنت اکسپلور بازش کرده
حالا تمام برنامه های من شدن اینترنت اکسپلور و وقنی میخوام بازشون کنم یه صفحه مرورگر باز میکنه!
چیکارش کنم؟:(

Unline

عضو جدید
درود

فایل زیر رو دانلود کنید - از حالت zip خارجش کنید و اجراش کنید - اگر با پیامی مواجه شدید yes/ok بزنید - ویندوز رو یک بار log off کنید و برگردید ببینید مشکل حل شده یا خیر

اگر احیانا حل نشده بود - فایل رو که از zip خارج کردید به درایو c کپی کنید - بعد start رو بزنید و در کادری که میشه نوشت بنویسید cmd و اینتر کنید - صفحه ی سیاهی باز میشه

در اونجا بنویسید

کد:
cd/

و اینتر کنید - حالا باید به درایو c منتقل شده باشید و c:> رو مشاهده کنید

حالا بنویسید

کد:
reg import exe.reg

و اینتر کنید - اگر از شما سوال کرد که تایید بکنم یا خیر کلید y رو بزنید ( به نشانه ی yes ) و اینتر کنید - احتمالا مشکل حل شده باشه - یه بار سیستم رو log off یا restart کنید و ببینید حل شده یا خیر

اگر نشد بگید روش دستی رو بهتون یاد بدم - موفق باشید

پیوست ها

• exe.zip
    328 بایت · بازدیدها: 0

poker1

عضو جدید
سلام 4 سوال داشتم ممنون میشم کمک کنید.
1. AntiVirus با
Internet Security چه فرقی داره؟ایا میشه هر دو شو روی سیستم نصب کر؟(از اسمش معلومه اولی ویروس کشه دومی محافظ اینترنتی اما تفاوت اصلیشون تو چیه چون هر دوشون ویروس کشی میکنند)
2. گرافیک من 2 دو تیکهاست اما وقتی بازی با کارت گرافیکی مثلا 512 بازی یکنم تیک بر میداره و مجبورم بازی رو تو حالت high - performance nvidia processor بذارم تا بدون مشکل بازی کنم علت چیست؟ (تو تنظیمات نگاه کردم هر دو تیکه enaible بود.)
3. ایا ممکنه ویروس کش خود به خود پاک یشه (برادم هر بار که ویروس کش نصب میکنه 5-6 رو بعد پاک میشه و ویروس کش هم ویروس نمیشناسه (ویروس کش norton)؟
4. بهترین ویروس کش چیه ؟(سیستم من مشخصاتش بالاست و مشکل ایجاد نمیکنه)
(من از nod32 بدم میاد و الان دارم از norton اسفاده میکنم بد نیست تعریف BitDefender رو هم شنیدم)​

آخرین ویرایش:

nazaninfatemeh

عضو جدید
سلام
من پیاده سازی الگوریتم دجیسترا در زبان ++c رو میخوام
لطفا کمکم کنید
ممنون

Mohammad.MTZ

عضو جدید
سلام دوستان
من یه مشکلی داشتم که ممنون میشم راهنماییم کنید
من تاحالا صدهابار ویندوزم و عوض کردم ولی اینبار نمیدونم مشکل از کجا بود اما نمیشد درایو C رو فرمت و دوباره ویندوز و نصب کرد.
وقتی رو درایو C کلیک میکردم گزینه های Format و ... غیر فعال میشد و ارور میداد که نمیتونی اینکارو بکنی
خوود سیستم بصورت پیشفرض درایو D رو نشون میداد
منم ویندوزو نصب کردم
اما بعد متوجه شدم هم تو درایو C یه ویندوز دارم و هم تو درایو D
دوباره ویندوز و از اول نصب کردم اما الان هرچی میخوام درایو D رو فرمت کنم تتا بتونم ازش استفاده کنم نمیشه
پیغام میده که :
windows was unable to compelete the format.

لطفا راهنماییم کنید که چیکار کنم
پیشاپیش ممنون

Unline

عضو جدید
سلام 4 سوال داشتم ممنون میشم کمک کنید.
1. AntiVirus با
Internet Security چه فرقی داره؟ایا میشه هر دو شو روی سیستم نصب کر؟(از اسمش معلومه اولی ویروس کشه دومی محافظ اینترنتی اما تفاوت اصلیشون تو چیه چون هر دوشون ویروس کشی میکنند)
2. گرافیک من 2 دو تیکهاست اما وقتی بازی با کارت گرافیکی مثلا 512 بازی یکنم تیک بر میداره و مجبورم بازی رو تو حالت high - performance nvidia processor بذارم تا بدون مشکل بازی کنم علت چیست؟ (تو تنظیمات نگاه کردم هر دو تیکه enaible بود.)
3. ایا ممکنه ویروس کش خود به خود پاک یشه (برادم هر بار که ویروس کش نصب میکنه 5-6 رو بعد پاک میشه و ویروس کش هم ویروس نمیشناسه (ویروس کش norton)؟
4. بهترین ویروس کش چیه ؟(سیستم من مشخصاتش بالاست و مشکل ایجاد نمیکنه)
(من از nod32 بدم میاد و الان دارم از norton اسفاده میکنم بد نیست تعریف BitDefender رو هم شنیدم)​

سلام -به زبان ساده internet security روی تبادلات شما در اینترنت هم نظارت داره - به فرض اگر سایتی آلوده رو باز کنید اون رو تشخیص میده - ضمنا فایروال قوی ای هم داره تا مانع از آلوده شدن سیستم شما بشه و همین طور در برابر هکر ها میتونه محافظ خوبی باشه و درگاه ها و سرویس های آسیب پذیر سیستم شما رو به نحو خوبی کنترل می کنه - منتها آنتی ویروس دامنه فعالیتش بیشتر به سیستم محدوده و خود سیستمتون رو محافظت می کنه - به نوعی میشه گفت internet security نسخه ی تکمیل شده ی antivirus هست
در مورد سوال دومتون ممکنه مشکل از گرافیک نباشه - شاید سیستم شما خیلی گرم میشه - شاید گرافیک خیلی گرم میشه - شاید درایورها به صورت صحیح کانفیگ نشده اند و مشکلاتی از این قبیل که باید یکی یکی اونها رو چک کنید - به خصوص اگر مشکل حرارت سیستم باشه میتونه خیلی خطرناک باشه و آسیب بزنه به کامپیوتر شما
در مورد سوالات پایانی هم - به نظر من از kasper sky internet security استفاده کنید - nod32 که اصلا به درد نمیخوره و norton هم مشکلاتی داره که خودتون متوجهشون شدید .
موفق باشید

سلام
من پیاده سازی الگوریتم دجیسترا در زبان ++c رو میخوام
لطفا کمکم کنید
ممنون

سلام - باید در مراجع تخصصی به دنبال این موضوع باشید - چون سوال شما تخصصی هست - سایت barnamenevis.org رو به شما پیشنهاد می کنم
موید باشید

سلام دوستان
من یه مشکلی داشتم که ممنون میشم راهنماییم کنید
من تاحالا صدهابار ویندوزم و عوض کردم ولی اینبار نمیدونم مشکل از کجا بود اما نمیشد درایو C رو فرمت و دوباره ویندوز و نصب کرد.
وقتی رو درایو C کلیک میکردم گزینه های Format و ... غیر فعال میشد و ارور میداد که نمیتونی اینکارو بکنی
خوود سیستم بصورت پیشفرض درایو D رو نشون میداد
منم ویندوزو نصب کردم
اما بعد متوجه شدم هم تو درایو C یه ویندوز دارم و هم تو درایو D
دوباره ویندوز و از اول نصب کردم اما الان هرچی میخوام درایو D رو فرمت کنم تتا بتونم ازش استفاده کنم نمیشه
پیغام میده که :
windows was unable to compelete the format.

لطفا راهنماییم کنید که چیکار کنم
پیشاپیش ممنون

سلام - اگر از درون خود ویندوز دارید اقدام به نصب می کنید که خوب مسلما به دلیل اینکه پارتیشن ویندوز آزاد نیست شما امکان انجام یه همچین کاری رو ندارید - در حال حاضر مشکل اینه که primary partition شما جابجا شده و از c به d تغییر یافته و ویندوز به صورت default درایو d رو برای نصب انتخاب می کنه - به کمک یک برنامه ی partition manager مثل paragorn و یا خود partition manager ویندوز میتونید دوباره primary رو روی درایو c قرار بدید - برای نصب ویندوز هم اول از ویندوز خارج بشید تا پارتیشن آزاد بشه و بعد اقدام به نصب کنید - این طور مثال می زنم - شما وقتی می خواهید یک بنا رو بکوبید و از اول بسازید - اول از اون بنا خارج میشید و بعد این کار رو انجام میدید وگرنه روی سرتون خراب میشه - به هر حال باید پارتیشن اولیه رو تغییر بدید - معمولا وقتی قصد دارید درایوی رو به 2 تا درایو تقسیم کنید و یا تغییراتی در پارتیشن ها بدید به صورت اتفاقی یک همچین موضوعی پیش میاد - ولی قابل حله

برقرار باشید

mahtab30

کاربر فعال
با سلام خدمت شما دوستان محترم .
یه سوال داشتم از خدمتتون . چطور میتونم توی یک وب سایت اعدادش رو فارسی کنم ؟
مثلا تو همین صفحه mahtab30 عددش رو فارسی یا انگلیسی کنه ؟ هم تو ie هم firefox ؟
مرسی

r4g2001

عضو جدید
سلام دوستان......یه چند وقته دنبال یک لپ تاپ با قیمت حدود 1/5 میگردم به این گزینه ها رسیدم به نظر شما کدوم بهتره
1) lenova G580

2)Fujitsu AH530i3
3) Acer Aspire E1-571
4)HP:1000,1115TX
اگر از دوستان کسی پیشنهاد بهتری دارد بگه

آخرین ویرایش:

rel!ance

کاربر فعال
سلام دوستان......یه چند وقته دنبال یک لپ تاپ با قیمت حدود 1/5 میگردم به این گزینه ها رسیدم به نظر شما کدوم بهتره
1) lenova G580

2)Fujitsu AH530i3
3) Acer Aspire E1-571
4)HP:1000,1115TX
اگر از دوستان کسی پیشنهاد بهتری دارد بگه

هر چی می خرید Acer نخرید که ضعیفترین برند لبتاب هست!!
البته با این قیمت که شما میخواین در خیلی موارد مثلا برنامه های گرافیکی به مشکل می خورین! شاید بهتر باشه مینی لبتاب بگیرین!!!
البته نت بوک ایسوس EEPC 1025C با حدود همین قیمتها هم بد نیست ولی نباید خیلی ازش توقع داشته باشین!

آخرین ویرایش:

rel!ance

کاربر فعال
یه سوال:
من هر کرکی را روی ویندوز 7 نصب می کنم پیام میده : unsupported operating systems

حتی کرکهایی که گفته شده برای ویندوز 7 (Windows 7 Ultimate) کار میکنه
از کجا بفهمم چه جور کرکی با ویندوز و سیستمم سازگاره تا بتونم سرچش کنم؟

Риал Краесис

عضو جدید
یه سوال:
من هر کرکی را روی ویندوز 7 نصب می کنم پیام میده : unsupported operating systems

حتی کرکهایی که گفته شده برای ویندوز 7 (Windows 7 Ultimate) کار میکنه
از کجا بفهمم چه جور کرکی با ویندوز و سیستمم سازگاره تا بتونم سرچش کنم؟

یه سر به وب سایت:www.softgozar.com بزنید شاید بتونید کرکی رو که مناسب شما باشه پیدا کنید.

بالا