سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سیییلام بروبچ...من لپ تاپم اچ پی 4540بلوتوثش به نظر نصب میرسه چون توی قسمت سند تو بلوتوث جزء گزینه ها هست..اما نه دستگاهی رو میشناسه و نه دستگاها تونو پیدا میکنن....میشه یکی بگه باید چیکار کنم؟؟؟چجوری بفهمم روشنه؟اصا مشکلش چیه؟
ظاهرا این مشکل خیلی ها دارن ..اینجا رو یه نیگا بندازین شاید فرجی شد !http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?docname=c01065493&lc=en&cc=se&dlc=sv&product=306720

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
عجب ، تا الانم از همین استفاده میکردین ؟مرورگرتون رو عوض کنین اگه نشد باید چیزشکن عوض کرد
با اونی که قبلا میرفتم نشد , عوض کردم باز هم نشد
با مرور گر های مختلف هم امتحان کردم نشده !!!

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با اونی که قبلا میرفتم نشد , عوض کردم باز هم نشد با مرور گر های مختلف هم امتحان کردم نشده !!!
من با uc browser , opera mini چک کردم باز شد ، یه جای کار چیزشکن ایراد داره ، گاهی با بعضی سایتا به مشکل میخورن .. مثلا خود من با ساکس نمیتونم یوتوب رو باز کنم .. راهی هم نداره جز پیدا کردن یه سرور که با اون سایت مشکل نداشته باشه

csharp.net

اخراجی موقت
با سلام
دوست عزیز در تعریف اندازه کاغذ برای پرینتر و کاغذ موجود اختلافی وجود دارد .
مثلا شما پرینت A5 می خواهید بگیرید در صورتی که دستگاه پرینتر شما کاغذ A4 در اختیار دارد .
با تشکر - سیستم 32
با سلام
در پرینتر کاغذ آ4 وجود دارد.در پنجره ی پرینت هم از طریق properties اندازه ی کاغذ را رو آ4 تنظیم میکنم.
مشکل پس چیست؟؟
با تشکر

آخرین ویرایش:

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
لطفا به این سوال جواب بدید . ( به دلیل تکرار سوالات جواب داده نشده است )

صفحه 1110 . پست شماره 11100

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ی مشکل عجیب غریب .
دوستان فلش 16 گیگیم نه فرمت میشه نه دلیت میشه نه اطلاعاتی روش میشه ریخت و نه اطلاعاتی ازش برداشت .
راه حلش چیه؟؟؟

لطف کنید به این تاپیکم ی سر بزنید ی سوال دیگه هم پرسیدم
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/87610

یه بار فلشت رو بزار روسیستمت و سیستمت رو ریستار کن .
حجمشو نشون میده؟
باز میشه؟

ر

alimka

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله behzadk2019 http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png
سلام
ی مشکل عجیب غریب .
دوستان فلش 16 گیگیم نه فرمت میشه نه دلیت میشه نه اطلاعاتی روش میشه ریخت و نه اطلاعاتی ازش برداشت .
راه حلش چیه؟؟؟

لطف کنید به این تاپیکم ی سر بزنید ی سوال دیگه هم پرسیدم
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/87610

داداش گلم شما می تونی یه کلک رشتی بزنی !
فلشت رو به یه رسیور وصل کن ببین می خونتش یا نه اگه خوند یا نخوند یه بار توسط رسیور فرمتش کن ! این راه 90 ٪ عملی هست بیشتر وقت ها کا آمده!

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
سلام به دوستان کامپیوتری
میخوام اطلاعات روی هارد pc رو به لپ تاپ منتقل کنم چه راههایی هست ؟
شنیدم یک کابل مخصوص هست که هارد رو به لپتاپ وصل میکنه و میشه انتقال داد به همین راحتی ...
ایا چنین چیزی هست ؟
اگر نیست چه راهی مناسبه ؟
با تشکر

Abolfazl.B

عضو جدید
[FONT=&quot]با سلام [/FONT]
[FONT=&quot]در قسمت فهرست اتو ماتیک در [/FONT]word 2010 [FONT=&quot] مشکلی وجود دارد و آن این است که جای شماره ی صفحه ومتن فهرست جابه جا بوده و ضمناً اعداد به لاتین درج می شوند.[/FONT]

[FONT=&quot]حتی با زدن [/FONT]alt+shift [FONT=&quot] درست شده، اما با آبدیت شدن دوباره به حالت اول باز می گردد.[/FONT]
[FONT=&quot]لازم به ذکر است که این مشکل فقط در همان فایل مورد نظر وجود دارد و در سایر فایل ها این مشکل وجود ندارد. برای مثال اگرصفحه [/FONT]word [FONT=&quot] جدیدی را باز کنیم این مشکل در آن دیده نمی شود.[/FONT]

[FONT=&quot]پیشاپیش از راهنمایی شما کمال تشکر را دارم.[/FONT]

Abolfazl.B

عضو جدید
سلام به دوستان کامپیوتری
میخوام اطلاعات روی هارد pc رو به لپ تاپ منتقل کنم چه راههایی هست ؟
شنیدم یک کابل مخصوص هست که هارد رو به لپتاپ وصل میکنه و میشه انتقال داد به همین راحتی ...
ایا چنین چیزی هست ؟
اگر نیست چه راهی مناسبه ؟
با تشکر
شما باید با کابل lan لبتاب و کامپیوترتون رو شبکه کنید کابل لن همون کابلیه که مودمتون رو به کامپیوتر وصل میکنه.یه سرچی تو گوگل کنی کامل توضیحاتش رو پیدا میکنی

behzadk2019

کاربر ممتاز
یه بار فلشت رو بزار روسیستمت و سیستمت رو ریستار کن .
حجمشو نشون میده؟
باز میشه؟

ر

همین کارو کردم ولی با ریست هم حل نشد
باز میشه و حجمش هم نشون میده . نرم افزار خاصی هست که بتونه پاکش کنه؟؟؟
داداش گلم شما می تونی یه کلک رشتی بزنی !
فلشت رو به یه رسیور وصل کن ببین می خونتش یا نه اگه خوند یا نخوند یه بار توسط رسیور فرمتش کن ! این راه 90 ٪ عملی هست بیشتر وقت ها کا آمده!

مشکل اینجاست که وقتی به رسیور وصلش میکنم .ریسور به صورت خودکار و پشت سر هم خاموش روشن میشه :دی

در ضمن بر روی سیستم خانگی و لپ تاب امتحان کردم

behzadk2019

کاربر ممتاز
با سلام
در قسمت فهرست اتو ماتیک در word 2010 مشکلی وجود دارد و آن این است که جای شماره ی صفحه ومتن فهرست جابه جا بوده و ضمناً اعداد به لاتین درج می شوند.

حتی با زدن alt+shift درست شده، اما با آبدیت شدن دوباره به حالت اول باز می گردد.
لازم به ذکر است که این مشکل فقط در همان فایل مورد نظر وجود دارد و در سایر فایل ها این مشکل وجود ندارد. برای مثال اگرصفحه word جدیدی را باز کنیم این مشکل در آن دیده نمی شود.

پیشاپیش از راهنمایی شما کمال تشکر را دارم.

سلام .ببینید دوست خوبم . منم این مشکل رو با ورود 2013 داشتم . به یکباره فایلی ک حاوی 50 صفحه بود اینطوری شد .
اخر سرم مجبور شدم با ی کپی پیست ساده تمام نوشتهامو در فایل جدیدی وارد کنم .
شما هم همین کار رو کنید

MohammadAli.E

عضو جدید
سلام
internet explorer من مشکل داره. چجوری میتونم کلا پاکش کنم و دوباره نصب کنم؟! هرکاری میکنم پاک نمیشه

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
من یه مودم زیمنس adsl مدل c-110 دارم که چند سال پیش خریدم و حالا که میخوام دوباره اینترنت adsl بگیرم متوجه شدم که usb driver این مودم رو ویندوز 7 قابل نصب ، کسی میتونه راهنماییم کنه که باید چیکار کنم ؟
تو اینترنت هم search کردم اما جایی که بشه usb driver رو پیدا کرد نبود

taytab

عضو جدید
با سلام
در قسمت فهرست اتو ماتیک در word 2010 مشکلی وجود دارد و آن این است که جای شماره ی صفحه ومتن فهرست جابه جا بوده و ضمناً اعداد به لاتین درج می شوند.

حتی با زدن alt+shift درست شده، اما با آبدیت شدن دوباره به حالت اول باز می گردد.
لازم به ذکر است که این مشکل فقط در همان فایل مورد نظر وجود دارد و در سایر فایل ها این مشکل وجود ندارد. برای مثال اگرصفحه word جدیدی را باز کنیم این مشکل در آن دیده نمی شود.

پیشاپیش از راهنمایی شما کمال تشکر را دارم.

سلام
سوال اولتون رو نمیدونم منظورتون چیه !
اما درمورد اعداد که به لاتین زده میشه : در صفحه ی مذکور file را انتخاب و سپس گزینه option را انتخاب کنید سپس گزینه ی advance را انتخاب و در قسمت show ducument content در قسمت numeral گزینه ی content را انتخاب کنید .

آخرین ویرایش:

taytab

عضو جدید
با سلام خدمت تمامی دوستان
مشگلی دارم که مطالب داخل فلشم نشون داده نمیشه و با نرم افزارهای رایگان ریکاوری مطالب رو که بیشتر عکس هستندبرگردوندم ولی وقتی روی اونها کلیک میکنم با هیچ برنامه ای نمایش نمیده !!!!
لطفا کمکم کنید مطالبش خیلیی برام مهمه

taytab

عضو جدید
من پرتابل Adobe Illustrator CS6
رو دانلود کردم ولی نمیشه فارسی تایپ کرد درحالی که در تویحاتش نوشته این قابلیت رو داره راه دیگه هاست برای فعال کردنش؟
ممنون میشم بگین خیلی لازمش دارم.
سلام دوست عزیر
من با این مشگل مواجه شدم به این صورت حل شد: در قسمت type گزینه ی language option گزینه ی middle eastern option رو تیک زدم ، امیدوارم مشگل شما هم حل بشه

golidar

عضو جدید
سلام دوستان عزیز

کسی میدونه برنامه OMNET را به جز از سایت اصلیش که به ایران اجازه دانلود نمیده و با *****شکن هم خیلی کند می شه از کجا می شه دانلود کرد؟

سپاسگزار

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام
من یه مودم زیمنس adsl مدل c-110 دارم که چند سال پیش خریدم و حالا که میخوام دوباره اینترنت adsl بگیرم متوجه شدم که usb driver این مودم رو ویندوز 7 قابل نصب ، کسی میتونه راهنماییم کنه که باید چیکار کنم ؟
تو اینترنت هم search کردم اما جایی که بشه usb driver رو پیدا کرد نبود
با سلام،
بهتره که از پورت LAN روترتون استفاده کنید! اگه کیس تون ورودی LAN داره با یه کابل LAN روتر رو به کیس وصل کنید. در این صورت به درایور یا چیزای دیگه هم نیازی نخواهد بود!

dreng

عضو جدید
سلام، دوستان لب تابی که بلوتوث نداره چطور میشه به بلو توث مجهزش کرد؟
ضمنا اینم بگم که این یو اس بی های بلوتوث رو ویندوز 7 جواب نمیده!

turkboy

عضو جدید
سلام.مشکل کامپیوتر اینه که کرش میکنه و صفحه ابی میاره وبعدش ریستارت میشه.پاور ومادربرد رو عوضش کردم ولی باز مشکل حل نشد.هارد رو هم چک کردم مشکلی نداشت.باهرنرم افزاری که فکرشو بکنید هم سیستم رو چک کردم ولی مشکلی ندیدم.خلاصه نرم افزار bluescreenview کدخطایی نشون داد ولی منکه چیزی نفهمیدم;
Bug Check String=SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED
Bug Check Code=0x1000007e
Parameter 1=0xc0000006
Parameter 2=0x8e5c9534
Parameter 3=0x94dff398
Parameter 4=0x94dfef70
دوستان لطف کنید بگید مشکل از کجاس چیکار باید بکنم که از دست این کرش خلاص شم؟؟؟؟؟ مرسی

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.مشکل کامپیوتر اینه که کرش میکنه و صفحه ابی میاره وبعدش ریستارت میشه.پاور ومادربرد رو عوضش کردم ولی باز مشکل حل نشد.هارد رو هم چک کردم مشکلی نداشت.باهرنرم افزاری که فکرشو بکنید هم سیستم رو چک کردم ولی مشکلی ندیدم.خلاصه نرم افزار bluescreenview کدخطایی نشون داد ولی منکه چیزی نفهمیدم;Bug Check String=SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLEDBug Check Code=0x1000007eParameter 1=0xc0000006Parameter 2=0x8e5c9534Parameter 3=0x94dff398Parameter 4=0x94dfef70دوستان لطف کنید بگید مشکل از کجاس چیکار باید بکنم که از دست این کرش خلاص شم؟؟؟؟؟ مرسی
من یکبار این مشکل رو داشتم که از رم سیستم بود ..

بالا