سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
سلام دوستان امروز که لپ تاپم رو روشن کردم دیدم که بعد از بالا آمدن وینوز فن لپ تاپ روشن شد و به طور غیر عادی ای همچنان کار میکرد در حالی که من تقریبا هیچ برنامه ای رو باز نکرده بودم. رفتم تاسک منیجر و دیدم که درصد اشغال سی پی یو، تو رنج 45 تا 65 تغییر می کرد(که در حالت عادی که از کامپیوتر کاری نمیکشم باید مثلا 2 درصد می بود) رم هم همینطوری زیاد اشغال بود اما وقتی رفتم قسمت process و اونها رو برحسب مصرف cpu مرتب کردم دیدم که فقط برنامه های عادی هستن و مثلا بیشترین مصرف کننده cpu برنامه کروم بود که حدود 1 درصد اشغال می کرد و الباقی هم به 1درصد نمی رسید. 16 ماهه وینوزم (7) رو عوض نکردم ولی تاحالا خوب کار کرده بود. لپ تاب دل. core i5. رم 4 گیگ. خودم فکر می کنم یه ویروس افتاده تو کامپیوترم که خودش رو تو قسمت پراسس ها نشون نمیده ولی حسابی از cpu داره کار می کشه. آنتی ویروس (nod32) رو هم ران کردم بی نتیجه بود. چی کار کنم:cry:؟
مشاهده پیوست 129425
مشاهده پیوست 129426
این نزدیکی ها برنامه ی جدیدی رو نصب نکردی؟؟
آنتی ویروست به روز هست؟؟

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان امروز که لپ تاپم رو روشن کردم دیدم که بعد از بالا آمدن وینوز فن لپ تاپ روشن شد و به طور غیر عادی ای همچنان کار میکرد در حالی که من تقریبا هیچ برنامه ای رو باز نکرده بودم. رفتم تاسک منیجر و دیدم که درصد اشغال سی پی یو، تو رنج 45 تا 65 تغییر می کرد(که در حالت عادی که از کامپیوتر کاری نمیکشم باید مثلا 2 درصد می بود) رم هم همینطوری زیاد اشغال بود اما وقتی رفتم قسمت process و اونها رو برحسب مصرف cpu مرتب کردم دیدم که فقط برنامه های عادی هستن و مثلا بیشترین مصرف کننده cpu برنامه کروم بود که حدود 1 درصد اشغال می کرد و الباقی هم به 1درصد نمی رسید. 16 ماهه وینوزم (7) رو عوض نکردم ولی تاحالا خوب کار کرده بود. لپ تاب دل. core i5. رم 4 گیگ. خودم فکر می کنم یه ویروس افتاده تو کامپیوترم که خودش رو تو قسمت پراسس ها نشون نمیده ولی حسابی از cpu داره کار می کشه. آنتی ویروس (nod32) رو هم ران کردم بی نتیجه بود. چی کار کنم:cry:؟مشاهده پیوست 129425مشاهده پیوست 129426
شما چندین پروسس از کروم دارین جدیدا چی نصب کردین ؟

khalaj_mohsen

عضو جدید
سلام به دو دوست عزیز. ممنونم. من چیز خاصی رو کروم نصب نکردم. آخرین چیزی که فکر کنم روی کروم نصب کردم چند روز پیش بود که یه افزونه پخش رادیو های آنلاین بود. برنامه مشکوکی نصب نکردم مگر یه برنامه که برای ادیت کردن حرفه ای فایل های تکست بود به نام Replace.Studio.Professional.v7.7.x86 که از سایت معتبر پی سی دانلود، دانلود کردم و کمتر از 2 مگا بایت بود نصبش کردم و چند ساعت بعد کامپیوتر رو خاموش کردم و امروز که روشن کردم مشکل شروع شد.
البته این برنامه و یکی دو تا دیگه از برنامه هایی رو که چند روز پیش نصب کرده بودم رو آنینستال کردم ولی توفیقی نکرد.
آنتی ویروسم هم نود32 هست از اینایی که پسوردش رو از سایت های مختلف برمی دارن. ولی حدود 1 هفته بود که انقضای پسوردش رسیده بود و من بی دقتی کردم. می تونم بگم تو این یه هفته آپدیت نشده بود. ولی امروز آپدیت کردم و اسکن کردم که فایده نداشت.

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
سلام به دو دوست عزیز. ممنونم. من چیز خاصی رو کروم نصب نکردم. آخرین چیزی که فکر کنم روی کروم نصب کردم چند روز پیش بود که یه افزونه پخش رادیو های آنلاین بود. برنامه مشکوکی نصب نکردم مگر یه برنامه که برای ادیت کردن حرفه ای فایل های تکست بود به نام Replace.Studio.Professional.v7.7.x86 که از سایت معتبر پی سی دانلود، دانلود کردم و کمتر از 2 مگا بایت بود نصبش کردم و چند ساعت بعد کامپیوتر رو خاموش کردم و امروز که روشن کردم مشکل شروع شد.
البته این برنامه و یکی دو تا دیگه از برنامه هایی رو که چند روز پیش نصب کرده بودم رو آنینستال کردم ولی توفیقی نکرد.
آنتی ویروسم هم نود32 هست از اینایی که پسوردش رو از سایت های مختلف برمی دارن. ولی حدود 1 هفته بود که انقضای پسوردش رسیده بود و من بی دقتی کردم. می تونم بگم تو این یه هفته آپدیت نشده بود. ولی امروز آپدیت کردم و اسکن کردم که فایده نداشت.
اگه یه آنتی ویروس قوی به روز شده رو امتحان کنی به احتمال قوی مشکلت حل میشه.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.بچه ها برنامه ی jdk رو نیازمندیم:w42:کمکککککککککککککککککک

khalaj_mohsen

عضو جدید
اگه یه آنتی ویروس قوی به روز شده رو امتحان کنی به احتمال قوی مشکلت حل میشه.
چشم امتحان می کنم. فکر کنم شما به آنتی ویروسم اعتقادی ندارین درسته؟ فکر آنتی ویروس خوب رو احتمالا باید بخرم، شما چه آنتی ویروسی رو پیشنهاد می کنین؟

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
چشم امتحان می کنم. فکر کنم شما به آنتی ویروسم اعتقادی ندارین درسته؟ فکر آنتی ویروس خوب رو احتمالا باید بخرم، شما چه آنتی ویروسی رو پیشنهاد می کنین؟
من پیشنهاد نمیدم.چیز بدرد بخوری توی ایران نیست.
ولی یکی از بچه ها ی کامپیوتر در اینجا http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/214700-آنتی-ویروس-F-secure-client-security?highlight=
لینک دادن.
راحت آپدیت میشه
پست 13

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام دوستان امروز که لپ تاپم رو روشن کردم دیدم که بعد از بالا آمدن وینوز فن لپ تاپ روشن شد و به طور غیر عادی ای همچنان کار میکرد در حالی که من تقریبا هیچ برنامه ای رو باز نکرده بودم. رفتم تاسک منیجر و دیدم که درصد اشغال سی پی یو، تو رنج 45 تا 65 تغییر می کرد(که در حالت عادی که از کامپیوتر کاری نمیکشم باید مثلا 2 درصد می بود) رم هم همینطوری زیاد اشغال بود اما وقتی رفتم قسمت process و اونها رو برحسب مصرف cpu مرتب کردم دیدم که فقط برنامه های عادی هستن و مثلا بیشترین مصرف کننده cpu برنامه کروم بود که حدود 1 درصد اشغال می کرد و الباقی هم به 1درصد نمی رسید. 16 ماهه وینوزم (7) رو عوض نکردم ولی تاحالا خوب کار کرده بود. لپ تاب دل. core i5. رم 4 گیگ. خودم فکر می کنم یه ویروس افتاده تو کامپیوترم که خودش رو تو قسمت پراسس ها نشون نمیده ولی حسابی از cpu داره کار می کشه. آنتی ویروس (nod32) رو هم ران کردم بی نتیجه بود. چی کار کنم:cry:؟
مشاهده پیوست 129425
مشاهده پیوست 129426
با سلام،
فکر نمی کنم مشکل از ویروس باشه! البته محصولات eset بی بخار بودن خودنشون رو قبلاً اثبات کردن!!
عکسی که گذاشتید مال زمانیه که درصد استفاده از CPU خیلی بالا بوده؟ در غیر این صورت یه عکس از اون لحظه ی خاص بگیرید! بهتره دکمه ای که پایین Task manager هست و رو ش نوشته Show all processes رو هم بزنید تا همه ی پردازه ها رو نشون بده!

alimka

عضو جدید
مشاهده پیوست 129425
مشاهده پیوست 129426

سلام من موضوع رو به اون قسمت از حرفتون ربط میدم که آنتی ویروس منقضی شده ! بیشتر شرکت هی انتی ویروس اگه بفهمن داره از برنامشون غیر قانونی استفاده میشه سریع اون سیستم رو ویروسی میکنن بطوری که سیستم قابل استفاده نباشه ! حالا شانس آوردین که صدمه سنگینی وارد نشده !
نود هم بد نیست امسال تونسته کلی رتبه خودش رو جابجا کنه و بالاتر بیاد !
بهتون پیشنهاد می کنم آنتی ویروستون رو آفلاین آپدیت کنین !
تا این مشکلات پیش نیاد دوباره!
ویندوز رو اگه چیز خاصی روش ندارین دوباره نصب کنین بهتره بعد با آنتی ویروس چک کنین

khalaj_mohsen

عضو جدید
با سلام،
فکر نمی کنم مشکل از ویروس باشه! البته محصولات eset بی بخار بودن خودنشون رو قبلاً اثبات کردن!!
عکسی که گذاشتید مال زمانیه که درصد استفاده از CPU خیلی بالا بوده؟ در غیر این صورت یه عکس از اون لحظه ی خاص بگیرید! بهتره دکمه ای که پایین Task manager هست و رو ش نوشته Show all processes رو هم بزنید تا همه ی پردازه ها رو نشون بده!
خیلی ممنونم. آره فکر کنم درست می گی الان حدود 30 درصد سی پی یو اشغاله که کمتر شده ولی با اینحال داره الکی از سیستمم کار می کشه حالت عادی که کاری نمی کردم دو سه درصد بود. توربو بوست هم که تا آخر بالاست. فن لپ تاپ هم که مدام روشنه (از امروز اینجوری شده). اون دکمه ای که گفتی رو زدم و عکسش رو در زیر گذاشتم. اگه یه نظری بندازین خیلی ممنون میشم.
3.jpg

khalaj_mohsen

عضو جدید
سلام من موضوع رو به اون قسمت از حرفتون ربط میدم که آنتی ویروس منقضی شده ! بیشتر شرکت هی انتی ویروس اگه بفهمن داره از برنامشون غیر قانونی استفاده میشه سریع اون سیستم رو ویروسی میکنن بطوری که سیستم قابل استفاده نباشه ! حالا شانس آوردین که صدمه سنگینی وارد نشده !
نود هم بد نیست امسال تونسته کلی رتبه خودش رو جابجا کنه و بالاتر بیاد !
بهتون پیشنهاد می کنم آنتی ویروستون رو آفلاین آپدیت کنین !
تا این مشکلات پیش نیاد دوباره!
ویندوز رو اگه چیز خاصی روش ندارین دوباره نصب کنین بهتره بعد با آنتی ویروس چک کنین
ممنونم. درست می گین. باید رو آنتی ویروس بیشتر وقت بذارم. والا عوض کردن ویندوز از اونجایی که بکاپ ندارم خیلی وقتم رو می گیره شاید مجبور بشم اون کار رو بکنم.

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نظر من اینه یکم خرج کنی انتی اورجینال بگیری مثلا با 110 تومن بیت دیفندر با اپدیت 2 ساله یا 130 تومن کسپر یک ساله بگیری خیالت راحت میشه ..برای سیستمت هم به راحتی از طریق سایت خود انتی ویروسا میتونی انلاین سیستم رو اسکن کنی ببینی چه خبره توش

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی ممنونم. آره فکر کنم درست می گی الان حدود 30 درصد سی پی یو اشغاله که کمتر شده ولی با اینحال داره الکی از سیستمم کار می کشه حالت عادی که کاری نمی کردم دو سه درصد بود. توربو بوست هم که تا آخر بالاست. فن لپ تاپ هم که مدام روشنه (از امروز اینجوری شده). اون دکمه ای که گفتی رو زدم و عکسش رو در زیر گذاشتم. اگه یه نظری بندازین خیلی ممنون میشم.مشاهده پیوست 129436
این کروم تابلو هستشا !! اپروسس های اونو ببند بعد ببین مسیرش از کجاست به صورت دستی از بین ببرش

alimka

عضو جدید
این کروم تابلو هستشا !! اپروسس های اونو ببند بعد ببین مسیرش از کجاست به صورت دستی از بین ببرش

داداشم نیاز به ول خرجی نیست ! خیلی از سایت ها آپدیت رو به صورت آفلاین قرار میدن که نیاز به خرید آنتی نیست !
شما کافیه آپدید رو غیر فعال کنی !
کلا من آنتی ویروس پیشنهاد نمی کنم بهتر خودتون یاد بگیرید که با ویروس مبارزه کنید و هم از ورودش به کامپیوتر جلوگیری کنید و هم نحوه بین بردنش رو!
من خودم به شخصه چند سالی هست که از آنتی ویروس استفاده نمی کنم مگه در موارد خاص که دیگه کم بیارم یا حوصله سروکله زدن نداشته باشم !

VictoOry

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام برمهندسان عزیییز:victory:

یه سوال باطری لپتاپ من الان داغونه ...راهی جز تعویض نداره؟
بعدش باید چه جوری ازش مراقبت میکردم که اینجوری نشه؟

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداشم نیاز به ول خرجی نیست ! خیلی از سایت ها آپدیت رو به صورت آفلاین قرار میدن که نیاز به خرید آنتی نیست !شما کافیه آپدید رو غیر فعال کنی !کلا من آنتی ویروس پیشنهاد نمی کنم بهتر خودتون یاد بگیرید که با ویروس مبارزه کنید و هم از ورودش به کامپیوتر جلوگیری کنید و هم نحوه بین بردنش رو!من خودم به شخصه چند سالی هست که از آنتی ویروس استفاده نمی کنم مگه در موارد خاص که دیگه کم بیارم یا حوصله سروکله زدن نداشته باشم !
در مورد اینکه خود کاربر با یکم اموزش بهترین امنیت رو میتونه برای سیستم ایجاد کنه موافقم اما در مورد خرید نرم افزار اورجینال نه .. من خرید هر نرم افزاری از ویندوز تا انتی و ... رو به استفاده نسخه کرک شده یا جور دیگه ترجیح میدم ، 100 تومن هزینه برای یک یا دو سال هم هزینه زیادی نیست هیچ دردسری هم نداره

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام برمهندسان عزیییز:victory:یه سوال باطری لپتاپ من الان داغونه ...راهی جز تعویض نداره؟بعدش باید چه جوری ازش مراقبت میکردم که اینجوری نشه؟
اگه چند سالی از عمرش میگذره به طور طبیعی این اتفاق میافته که کاهش ظرفیت داشته باشن و لازم به تعویضش باشه ..نکته خاصی نداره نزار زیاد داغ بشه و اگه موقع استفاده طولانی که به برق وصل میکنی جداش کن از سیستم

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
خیلی ممنونم. آره فکر کنم درست می گی الان حدود 30 درصد سی پی یو اشغاله که کمتر شده ولی با اینحال داره الکی از سیستمم کار می کشه حالت عادی که کاری نمی کردم دو سه درصد بود. توربو بوست هم که تا آخر بالاست. فن لپ تاپ هم که مدام روشنه (از امروز اینجوری شده). اون دکمه ای که گفتی رو زدم و عکسش رو در زیر گذاشتم. اگه یه نظری بندازین خیلی ممنون میشم.
مشاهده پیوست 129436

اگه پردازه ی PresentationFontCache.exe همواره مقدار زیاد CPU رو استفاده می کنه، دو راه هست:
یکی اینکه در مسیر C:\Windows\ServiceProfiles\LocalService\AppData\Local، تمام فایل های font*.dllها رو حذف کنید!
دوم، اگه از سرویس Windows Presentation Foundation استفاده نمی کنید (ممکنه توسط یه برنامه ی جدید فعال شده باشه)، به قسمت Services برید (در قسمت جستجوی Start تایپ کنید: services.msc) و سرویس مورد اشاره رو انتخاب و غیرفعال کنید!
امیدوارم مشکل تون حل بشه!

khalaj_mohsen

عضو جدید
سلام دوست عزیزم. در مورد آنتی ویروس ممنونم ولی فعلا تو مود خسیسی هستم و تا سرم ناجور به سنگی نخوره از این پولا خرج نمی کنم:D اگه یه روز کله پا شدیم، چشم! سراغ پیشنهاد های شما می رم. فعلا قصد دارم طبق پیشنهاد صفحه قبل دوست خوبم "عشق کامپیوتر" از آنتی ویروس F-secure client security استفاده کنم که اولا میشه آپدیت مجانی داشت و ثانیا مثل نود32 هر هفته اکسپایر نمیشه و ثالثا sayyd84 گفته که ازش حساب راضیه.
در مورد کروم ، همانطر که می دونید مربوط به مرورگر کروم هست که دارم استفاده می کنم و همشون تو یه مسیر (مسیر نصب برنامه کروم )بودن و تو فولدر مربوطه یه فایل اجرایی chrome.exe بود و یه فایل به نام
First Run و دیگری هم به نام VisualElementsManifest . وقتی یکی از اونا رو اندپراسس کردم کروم ناگهان گفت: skype click has crashed که فکر کنم مربوط به برنامه اسکایپ بود که با کروم لینک داشت. بنا براین فکر می کنم که این پراسس ها که همگی به نام کروم هستن احتمالا مربوط به افزونه های مختلف برنامه کروم هستن با این حال باز هم در موردش تحقیق می کنم.
اما از همه مهمتر این که عاملی که باعث مشکلم شده بود رو پیدا کردم. اون هم چیز نبود جز presentationfontcache.exe که دومین پراسس بود که تو عکس دیده می شه. اطلاعاتی که راجع بهش پیدا کردم این بود:
The process known as Windows Presentation Foundation Font Cache Service belongs to software Microsoft .NET Framework or Windows Presentation Foundation Font Cache (version 3.0.0.0, Windows Presentation Foundation Font Cache 3.0...) or Microsoft Windows Operating System by Microsoft (www.microsoft.com).
Description: PresentationFontCache.exe is located in a subfolder of C:\Windows. Known file sizes on Windows 7/XP are 46,104 bytes (71% of all occurrences), 42,856 bytes and 4 more variants.
The program is not visible. The file is not a Windows system file. PresentationFontCache.exe is digitally signed. Therefore the technical security rating is 24% dangerous, however also read the users reviews.
It is possible to completely remove Windows Presentation Foundation or Windows Presentation (Control Panel⇒Add/Remove programs).
Recommended: Identify PresentationFontCache.exe related errors
Important: Some malware camouflages itself as PresentationFontCache.exe, particularly when located in the c:\windows or c:\windows\system32 folder. Therefore, you should check the PresentationFontCache.exe process on your PC to see if it is a threat. We recommend Security Task Manager for verifying your computer's security. This was one of the Top Download Picks of The Washington Post and PC World.

وقتی این پراسس رو اند کردم بعد از چند لحظه همه چی درست شد و سی پی یو و البته من یه نفس راحت کشیدیم
:smile:. طبق بند آخر متن بالا بعضی از مالور ها خوشونو به عنوان presentationfontcache.exe معرفی می کنن ولی خرابکار هستن احتمالا مورد من هم همینه یعنی یه ویروسه که خودشو اینجوری استتار می کنه حال نمی دونم چه کار کنم که دفعه های بعد نیاد سراغم، فعلا قصد دارم برنامه امنیتیSecurity Task Manager که این متن معرفی کرده رو دانلود کنم. اگه دوستان نظری داشتن ممنون میشم بشنوم. تشکر.

khalaj_mohsen

عضو جدید
اگه پردازه ی PresentationFontCache.exe همواره مقدار زیاد CPU رو استفاده می کنه، دو راه هست:
یکی اینکه در مسیر C:\Windows\ServiceProfiles\LocalService\AppData\Local، تمام فایل های font*.dllها رو حذف کنید!
دوم، اگه از سرویس Windows Presentation Foundation استفاده نمی کنید (ممکنه توسط یه برنامه ی جدید فعال شده باشه)، به قسمت Services برید (در قسمت جستجوی Start تایپ کنید: services.msc) و سرویس مورد اشاره رو انتخاب و غیرفعال کنید!
امیدوارم مشکل تون حل بشه!
از بابت پست قبلی عذرخواهی می کنم. من در حین نوشتن پست قبلی بودم و همین الان پست شما رو دیدم. بله مشکل خودشه. راه حل اولتون: رفتم به اون مسیر که گفته بودین و 5 تا فایل بود که اول اسم همشون FontCache بود ولی پسونداشون dat بود نه dll !!! نظرتون چیه؟ اما در مورد راه دوم: من نمی دونم که بهش نیاز دارم یا نه! آیا ممکنه با غیر فعال کردن این پردازنده مشکل خاصی در برنامه ای خاص به وجود بیاد. مثلا الان دارم با Microsoft Visual C++ 2010 Express یه سری برنامه های دانشجویی می نویسم. حالا ممکنه مثلا برای cpp مشکل ایجاد شه؟ اگه احتمالش ضعیف هست، باشه! غیر فعال می کنم:smile:.
راستی آنتی ویروس نود رو پاک کردم و به جاش
F-secure client security رو ریختم
;)
.

آخرین ویرایش:

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 129425
مشاهده پیوست 129426

از نظر من اصلا از ويروس نيست بايد ويندوزتو عوض كني چون ويندوز مثل ريشه درخت هست كه نرم افزارها شاخه و برگ ها هستند ويندوزت بهم ريخته هست

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
از بابت پست قبلی عذرخواهی می کنم. من در حین نوشتن پست قبلی بودم و همین الان پست شما رو دیدم. بله مشکل خودشه. راه حل اولتون: رفتم به اون مسیر که گفته بودین و 5 تا فایل بود که اول اسم همشون FontCache بود ولی پسونداشون dat بود نه dll !!! نظرتون چیه؟ اما در مورد راه دوم: من نمی دونم که بهش نیاز دارم یا نه! آیا ممکنه با غیر فعال کردن این پردازنده مشکل خاصی در برنامه ای خاص به وجود بیاد. مثلا الان دارم با Microsoft Visual C++ 2010 Express یه سری برنامه های دانشجویی می نویسم. حالا ممکنه مثلا برای cpp مشکل ایجاد شه؟ اگه احتمالش ضعیف هست، باشه! غیر فعال می کنم:smile:.
راستی آنتی ویروس نود رو پاک کردم و به جاش
F-secure client security رو ریختم
;)
.

مشکلی نیست! من اشتباه تایپ کردم، منظورم همون فایل dat بوده که باید حذفشون کنید!
اگه با End Task پردازه ی مورد اشاره مشکلی پیش نیومده می تونید سرویسش رو Stop کنید! این سرویس در حالت عادی غیرفعاله اما ممکنه نصب یه نرم افزار خاص یا یه تنظیم خاص فعالش کرده باشه! فعلاً غیرفعالش کنید و اگه بعداً مشکلی پیش اومد که دوباره می تونید فعالش کنید! مطمئن باشید که مشکل جدی برای برنامه هاتون پیش نمیاد!

khalaj_mohsen

عضو جدید
از نظر من اصلا از ويروس نيست بايد ويندوزتو عوض كني چون ويندوز مثل ريشه درخت هست كه نرم افزارها شاخه و برگ ها هستند ويندوزت بهم ريخته هست
ممنونم. شما درست می گین ویندوزم رو زمان زیادی هست که ازش استفاده کردم و ویروسی هم در کار نبود، ولی خوشبختانه این مشکل اخیر که مشکل حادی بود مربوط به مشکل ویندوز نبود بلکه همون طور که در پست های اخیر دوستان اشاره کردن مربوط به یه پردازنده غیر ضروری بود که جدیدا تو سیستمم فعال شده بود و این پردازنده شدیدا از سی پی یو کار می کشید، با غیر فعال کردنش خدا رو شکر مشکل حل شد. از شما و همه دوستانی که کمکم کردن صمیمانه تشکر می کنم.

ali.fazeli

عضو جدید
سلام دوستان نرم افزار Eltima.Advanced.Keylogger.v2.2.9.110 رو نصب کردم ولی نحوه اتصالش به اینترنت رو بلد نیستم اگه امکان داره راهنماییم کنین

رضاکلاته

عضو جدید
سلام سيستمي ويندوزش بالا نميومد ويندوزشو عوض کردم (xp)گرافيک ومادربوردشو نصب کردم هنگام نصب سي دي مادربورد سيستم ريست شد ولي مجددامثل اولش شد وويندوزبالا نيومد هاردشو روي سيستم خودم گذاشتم باآنتي ويروسم که آپديت شده ست اسکن کردم ويروسي نداشت مجدد ويندوز نصب کردم ويندوز بالا اومد گرافيک ومادربوردشو نصب کردم وباز مثل اولش شد مشکل چيه؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام سيستمي ويندوزش بالا نميومد ويندوزشو عوض کردم (xp)گرافيک ومادربوردشو نصب کردم هنگام نصب سي دي مادربورد سيستم ريست شد ولي مجددامثل اولش شد وويندوزبالا نيومد هاردشو روي سيستم خودم گذاشتم باآنتي ويروسم که آپديت شده ست اسکن کردم ويروسي نداشت مجدد ويندوز نصب کردم ويندوز بالا اومد گرافيک ومادربوردشو نصب کردم وباز مثل اولش شد مشکل چيه؟

مشکل سخت افزاری داره احتمالا گرافیکش مشکل داره

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
مشکل سخت افزاری داره احتمالا گرافیکش مشکل داره
مشکل نرم افزاری داره منظورته دیگه؟؟
وقتی ویندوز رو نصب میکنی و ویندوز کامل بالا میاد و مشکلی نیست پس اشکال از قطعات نیست.یکی از سی دی های درایورها مشکل داره و شاید با قطعات سازگاری نداره.

بالا