سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
The XML page cannot be displayed
Cannot view XML input using style sheet. Please correct the error and then click the Refresh button, or try again later.

Invalid at the top level of the document. Error processing resource 'file:///D:/Documents and Settings/alixp/My Documents/D...

ujptZyHrrxB4MhZnfcZLKhW5Rvo1jNVcmxdY3cyHthhCMz0x6SPiym4JdTCm3awfC2jNaNJp/5ApV6ZSAdxd7eDz70Dri77YuujxUGckonQ+e+DwWtYEriBEaIix...

سلام دوست عزیز
با اکسل هم می توانید این فایل ها را باز کنید.اگر تو اینترنت سرچ کنید روند این کار را توضیح داده به اضافه برنامه های دیگر!

ورد رو هم امتحان كنيد. خيلي از فايل هاي XML رو با ورد باز كردم. جواب داده ;)

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز

sm64

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
میخواستم بدونم کسی فایل آموزش Bayesian networks و Bayesian belief networks رو به زبان فارسی داره برام بفرسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا ممنون میشم این لطفو بهم بکنید....

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان.من ترم آخر رشته نرم افزارم و این ترم می خوام پروژه بردارم.من بیشتر با asp.net کار کردم و دنبال موضوعی هستم که هم تقریبا جدید باشه هم با سی شارپ و asp بتونم پیاده سازیش کنم.اگه نیاز باشه مطالب اضافه ای هم یاد بگیرم که صد البته باید همینطور باشه آماده آمادم.میخوام ببینم کسی میتونه چند تا موضوع بهم پیشنهاد بده.ممنون میشم خیلی خیلی زیاد

سلام..
می تونی یه سیستم مدیریتی تحت وب بنویسی...مثل سیستم مدیریت حسابرسی و ثبت سفارش...البته با برنامه ی تحت وب و یه برنامه هم تحت ویندوز و اگه بتونی تحت سیستم عامل های دیگه بنویسی که خیلی عالی میشه...
باتشکر...

رضاکلاته

عضو جدید
سلام درموردموزیلا فایرفاکس چکارکنم که :
1- وقتی هربار به اینترنت وصل میشم تب های گذشته باز بشن الان هرموقع وصل میشم فقط تب home pageبازمیشه.
2-یوزر پسوردم رو برای سایت های عضو ذخیره کنه توبعضی سایتها مثل همین سایت سوال سیو پسورد ظاهر نمیشه که سیو کنم.

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام درموردموزیلا فایرفاکس چکارکنم که :
1- وقتی هربار به اینترنت وصل میشم تب های گذشته باز بشن الان هرموقع وصل میشم فقط تب home pageبازمیشه.
2-یوزر پسوردم رو برای سایت های عضو ذخیره کنه توبعضی سایتها مثل همین سایت سوال سیو پسورد ظاهر نمیشه که سیو کنم.

سلام دوست گرامي
جواب سوال اول

جواب سوال دوم

بعد دكمه exceptions رو بزنين و ليستشو خالي كنين

پیوست ها

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    11.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 1.jpg
    1.jpg
    9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام. انتی ویروس eset smart security6پیغامmaximum protection is not ensuredمیده یعنی چه و چه کنم؟

رنگش زرد شده يا قرمز؟
چندين احتمال داره. يكي اينكه آپديتش قديمي شده باشه. يكي اينكه يوزر و پس بلاك شده باشه. يكي اينكه ويروس پيدا كرد باشه و ...

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
رنگش قرمز وپیغام applications protocols scan is non-functional
میده چه کنم؟
با سلام،
به احتمال خیلی زیاد و با وجود محافظت فووووق العاده ی Eset (!!!) سیستمتون آلوده شده! آیا بعد از ریست کردن سیستم هم همین مشکل وجود داره؟ آنتی ویروس تون به روز هست؟ از چه سیستم عاملی استفاده می کنید؟

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نه بابا این حرفا چیه. یسری فایل مختلفه که همش تو یه فایل زیپه. تو عکس معلومهمشاهده پیوست 115256

يه بار ديگه عكستو آپ ميكني؟ كيفيتش پايينه. چيزي معلوم نيست
درضمن وقتي print screen ميزني alt رو هم بگير كه فقط از محيط winrar عكس بگيره ;)

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام برای نصب ویندوز8 حداقل امکانات سخت افزاری چیه که باید سیستم روارتقاءبدم؟

سیستم خیلی خاصی نیاز نداره. مایکروسافت حداقل سیستم اینو معرفی کرده:
CPU: 1 GHz or faster
Graphics: DirectX 9 graphics device with WDDM 1.0 or higher driver
RAM: 1GB (32-bit) or 2GB (64-bit)
Hard drive: 16GB (32-bit) or 20GB (64-bit)

بطور خلاصه:
ComponentMicrosoft saysArs says
Processor1 GHz or fasterIntel Core 2 Duo, AMD Athlon X2 or better
GraphicsDirectX 9 graphics device with WDDM 1.0 driver or betterDedicated GPU: AMD Radeon HD 2000 series, NVIDIA GeForce 8 series or betterIntegrated GPU: AMD Radeon HD 3200, NVIDIA GeForce 9400, Intel HD Graphics or better
RAM1GB (32-bit) or 2GB (64-bit)2GB (32-bit) or 4GB (64-bit)
Hard Drive16GB (32-bit) or 20GB (64-bit)Solid-state drive

sahraaa

عضو جدید
بچه ها خواهش میکنم هر کس میتونه کمکم کنه

من لب تابم ویروسی شده وقتی روشنش کردم دیدم یه سری از اطلاعاتم پاک شده البته یه سری از اطلاعاتم توی recyclebinبود که اونها رو restoreکردم ولی با این حال بعضی از فلدرها اطلاعاتش برنگشته بود حالا باید چیکار کنم؟:crying:

C#.net

اخراجی موقت
کلا پاکش کن با این احتمال که سیستمتم ویروسی شده یه ویندوز شیک (!) نصب کن و آنتی ویروس ایرانیه شید نصب کن که سگش شرف داره به eset
ویندوز شیک منظورت ویندوز 8 هست؟؟
شید کارش چطوره؟؟ در رتبه بندی جهانی چندمه؟؟ قیمتش چنده؟ آپدیت میشه؟

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه نرم افزار میخوام که بش آدرس یه فولدر رو بدم و خودش هر چی فایل صوتی توی زیر فولدر هاش هست رو برام artist ش رو یه نام خاصی بکنه

هست همچین چیزی؟

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یه نرم افزار میخوام که بش آدرس یه فولدر رو بدم و خودش هر چی فایل صوتی توی زیر فولدر هاش هست رو برام artist ش رو یه نام خاصی بکنه

هست همچین چیزی؟

تا اونجا كه يادمه jet audio اين كار رو ميكرد. البته نرم افزار تخصصي براي اين كار هم هست. الان حضور ذهن ندارم. يادم اومد بهتون خبر ميدم

:surprised:دنبال چه چیزایی میگردن ملت:eek:
فکر نکنم باشه:confused:
سفارش بده برات بسازن.:)

شما هم اسپم نكني كسي بهت نميگه بلد نيستي اسپم كني

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بــر مهندسین محترم

عیدتون مبارک

یه مشکل روتین
دیروز رم گوشیمو گذاشتم تو mp4م هیچی نشون نداد
بی خیال شدم دوباره گذاشتمش تو گوشیم، دیدم همــّه ی اطلاعاتم پریده!
الانم رممو وصل کردم به لپ تاپ ،خالیِ خالیه
برای بازگشت اطلاعاتم چه راهی رو پیشنهاد میدین؟

با تشکر

• Like
واکنش ها: etnn

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بــر مهندسین محترم

عیدتون مبارک

یه مشکل روتین
دیروز رم گوشیمو گذاشتم تو mp4م هیچی نشون نداد
بی خیال شدم دوباره گذاشتمش تو گوشیم، دیدم همــّه ی اطلاعاتم پریده!
الانم رممو وصل کردم به لپ تاپ ،خالیِ خالیه
برای بازگشت اطلاعاتم چه راهی رو پیشنهاد میدین؟

با تشکر

سلام
چك كنين ببينين احتمالا ويروسي شده و فايلهاتون hidden شدن.
تمام hidden هاي سيستمي و غير سيستمي رو فعال كنيد.

اگه نشد بگين تا بيشتر بررسي بشه

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
ویندوز شیک منظورت ویندوز 8 هست؟؟
شید کارش چطوره؟؟ در رتبه بندی جهانی چندمه؟؟ قیمتش چنده؟ آپدیت میشه؟

نه ویندوز 8 که هنوز اصلیش نیومده آزمایشیه. 7 بریز ولی 7ی که کمتر دستکاری توسط ایرانیا شده
شید دو موتورس یکی نود یکی آویرا. من خودم نصب کردم رو چندتا سیستم خوب جواب داد چون خیلی سبکه و امکاناتشم خوبه. نام کاربری 1سالش فکر میکنم حدود 8هزار تومان باشه. 100% ایرانیه.

C#.net

اخراجی موقت
نه ویندوز 8 که هنوز اصلیش نیومده آزمایشیه. 7 بریز ولی 7ی که کمتر دستکاری توسط ایرانیا شده
شید دو موتورس یکی نود یکی آویرا. من خودم نصب کردم رو چندتا سیستم خوب جواب داد چون خیلی سبکه و امکاناتشم خوبه. نام کاربری 1سالش فکر میکنم حدود 8هزار تومان باشه. 100% ایرانیه.
رتبه بندی جهانی چندمه؟؟

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
بچه ها خواهش میکنم هر کس میتونه کمکم کنه

من لب تابم ویروسی شده وقتی روشنش کردم دیدم یه سری از اطلاعاتم پاک شده البته یه سری از اطلاعاتم توی recyclebinبود که اونها رو restoreکردم ولی با این حال بعضی از فلدرها اطلاعاتش برنگشته بود حالا باید چیکار کنم؟:crying:

هیدن سیستمتو کلا باز کن (عدی و سیستمی) اگه بود که هیچ نسبت به تجدید ویندوز اقدام کن اگه نبود ببین اگه اطلاعاتت ارزش داشت ریکاوری کن

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
هیدن سیستمتو کلا باز کن (عدی و سیستمی) اگه بود که هیچ نسبت به تجدید ویندوز اقدام کن اگه نبود ببین اگه اطلاعاتت ارزش داشت ریکاوری کن

نياز به نصب مجدد ويندوز نيست. كافيه با سي دي بوت يك آنتي ويروس، ترجيحا هموني كه شما رو سيستمت داري :D (كسپراسكي) سيستم رو ويروس كشي ميكنين و با يه دستور ساده در cmd ميتونين hidden هاي سيستمي رو به حالت اولش برگردونين

بالا