سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. اگه هارد کامپیوتر بسوزه اطلاعات روش به هیچ وجه قابل برگشت نیست؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام. اگه هارد کامپیوتر بسوزه اطلاعات روش به هیچ وجه قابل برگشت نیست؟
با سلام،
معمولاً قسمتی که اطلاعات رو ش ذخیره می شه سالم می مونه و قسمت آسیب دیده رو هم می شه عوض کرد و به اطلاعات قبلی دسترسی داشت!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
من رو کامپیوترم flash player_8 و flash player _10 رو نصب کردم ولی باز فیلم هایی که تو سایت های msn و yahoo هست باز نمی شه. می نویسه :
please install the latest version of free flash player.click to download
وقتی می خوام دانلود کنم error میده

کسی می تونه راهنمایی کنه که چی کار کنم؟
با سلام،
آخرین نسخه ی نرم افزار رو با توجه به مروگرتون دانلود و نصب کنید! توی اغلب سایت های فارسی دانلود نرم افزار هم پیدا می شه!

rozhaan

عضو
من رو کامپیوترم flash player_8 و flash player _10 رو نصب کردم ولی باز فیلم هایی که تو سایت های msn و yahoo هست باز نمی شه. می نویسه :
please install the latest version of free flash player.click to download
وقتی می خوام دانلود کنم error میده

کسی می تونه راهنمایی کنه که چی کار کنم؟

با سلام،
آخرین نسخه ی نرم افزار رو با توجه به مروگرتون دانلود و نصب کنید! توی اغلب سایت های فارسی دانلود نرم افزار هم پیدا می شه!

مرسی
ولی من درست متوجه نشدم یعنی چی؟ (آخرین نسخه ی نرم افزار رو با توجه به مروگرتون دانلود و نصب کنید!)

میشه آدرس یکی از این سایت ها بذاری اینجا

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

alireza_smailzad

عضو جدید
ویژوال بیسیک

ویژوال بیسیک

سلام درهنگام کارکردن باویژوال بیسیک با پیغام زیرروبه رو میشم.

vb6eror.png
ویژوال بیسیک رودوباره هم نصب کردم امافایده ای نداشت.
لطفاراهنمائی بفرمائید.

r1390

عضو جدید
دوست عزيز شما بايد افزونه ي IE tab رو براي مرورگرتون دانلود كنين
اينطوري شما مثلا با فايرفاكس وارد سايت ميشين ولي سرور شما رو به عنوان كاربر IE شناسايي ميكنه.
من افزونه IE مربوط به google chrome رو دانلود و نصب كردم. تا اونجا كه يادمه فايرفاكس هم همچين امكاني داشت
موفق باشيد
یاتشکر.
این افزونه در ویندوز کار میکند و برای لینوکس بهره ای از آن نیست.

fahimeh_n

عضو جدید
سلام
چند روزه ویندوزم که 7 هست نتونستم geniun کنم ممنون میشم کمکم کنید
البته بعضی ها میگن ویندوز عوض کنم چون حتی اگه geniun بشه نرم افزارهای adob درست کار نمیکنه.صحت داره؟

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خسته نباشید
چطوری اون قسمت هایی که با بیضی قرمز نشون دادم (برای سرچ)به جای Bingو(مرورگر موزیلا)Ask.com
googleبذارم ریموو میکنم دوباره با خاموش روشن کردن سیستم به حالت قبل برمیگرده

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
چند روزه ویندوزم که 7 هست نتونستم geniun کنم ممنون میشم کمکم کنید
البته بعضی ها میگن ویندوز عوض کنم چون حتی اگه geniun بشه نرم افزارهای adob درست کار نمیکنه.صحت داره؟
با سلام،
ابزار RemoveWat رو دانلود و نصب کنید تا مشکل تون حل بشه! خود مایکروسافت هم نمی فهمه که ویندوزتون تقلبیه، Adobe که جای خود داره!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
خسته نباشید
چطوری اون قسمت هایی که با بیضی قرمز نشون دادم (برای سرچ)به جای Bingو(مرورگر موزیلا)Ask.com
googleبذارم ریموو میکنم دوباره با خاموش روشن کردن سیستم به حالت قبل برمیگرده
با سلام،
توی IE، از قسمت Setting به Internet Option برید و در تب General روی Setting زیر Search کلیک کنید. حالا موتور جستجوی مورد نظرتون رو انتخاب کنید و Set as default رو بزنید.
اما توی FireFox روی فلش به سمت پایین کنار موتور جستجوی فعلی (توی عکس ASK) کلیک کنید. Manages search engines رو انتخاب کنید و رتبه ی موتور موردنظرتون رو با زدن Move up بالا ببرید تا به ابتدای لیست برسه! می تونید اضافی ها رو هم پاک کنید!

mitra.it

عضو جدید
سلام ..من چند وقت پیش usb disc security نصب کردم ازون به بعد وقتی موبایلمو متصل میکنم تو مای کامپیوتر درایو مربوطه(رم) نمیاد حتی به صورت auto play هم نیست.این نرم افزارو هم حذف کردم درست نشد حتی تو کنترل پنل قسمت auto play هم رفتم درست نشد...چیکار کنم...مثه چیزی میمونه که قفل شده باشه.

2549nasrin

عضو جدید
سوالات و مشکلات خود را در اینجا مطرح کنید![/QUOT
سلام من داشتمويندوزم رو عوض ميکردم همه چيز خوب بود ولي restart شد و ديگه بالا نمياد هر کليدي رو هم ميزنم عمل نميکنه وسي دي ويندوزمم نميخونه ديگه حالا چي کار کنم؟ E]

alimmpour

عضو جدید
سلام کامپیوتر داداشم safe mode شده و هیچ کاری نمیتونه انجام بده و هیچ فایلی رو بازنمیکنه خواهش میکنم کمکم کنید

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
من برای ورودبه سیستم گلستان دچارمشکل شدم مرورگرم این پیام آرو میده. همه ی سایت ها باIEبازمیشن به جزسیستم گلستان
مشکل چطوری حل میشه؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
من برای ورودبه سیستم گلستان دچارمشکل شدم مرورگرم این پیام آرو میده. همه ی سایت ها باIEبازمیشن به جزسیستم گلستان
مشکل چطوری حل میشه؟

با سلام،
من الان امتحان کردم کار می کرد!! احتمالاً تو اون لحظه مشکلی توی سرورها وجود داشته که این طور شده!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام ..من چند وقت پیش usb disc security نصب کردم ازون به بعد وقتی موبایلمو متصل میکنم تو مای کامپیوتر درایو مربوطه(رم) نمیاد حتی به صورت auto play هم نیست.این نرم افزارو هم حذف کردم درست نشد حتی تو کنترل پنل قسمت auto play هم رفتم درست نشد...چیکار کنم...مثه چیزی میمونه که قفل شده باشه.
با سلام،
آیا با هر درایو دیگه هم همین مشکل رو دارید؟ یعنی مثلاً یه فلش رو هم وصل می کنید همین طور می شه یا فقط در مورد این رم این مشکل هست؟
آیا وسیله ای که باهاش رم رو متصل می کنید چراغی داره که نشون بده کار می کنه یا نه؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سوالات و مشکلات خود را در اینجا مطرح کنید![/QUOT
سلام من داشتمويندوزم رو عوض ميکردم همه چيز خوب بود ولي restart شد و ديگه بالا نمياد هر کليدي رو هم ميزنم عمل نميکنه وسي دي ويندوزمم نميخونه ديگه حالا چي کار کنم؟ E]

با سلام،
الان وقتی سیستم رو روشن می کنید چه شرایطی داره؟ سعی کنید کامل بگید! اصلاً تصویر دارید؟ اگه آره چیا توش نوشته و ...

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام کامپیوتر داداشم safe mode شده و هیچ کاری نمیتونه انجام بده و هیچ فایلی رو بازنمیکنه خواهش میکنم کمکم کنید

با سلام،
منظورتون از Safe mode شده، چیه؟؟ شما هم یه کمی بیشتر در مورد شرایط سیستم توضیح بدید! البته عکس هم می تونه کمک کنه!

mitra.it

عضو جدید
با سلام،
آیا با هر درایو دیگه هم همین مشکل رو دارید؟ یعنی مثلاً یه فلش رو هم وصل می کنید همین طور می شه یا فقط در مورد این رم این مشکل هست؟
آیا وسیله ای که باهاش رم رو متصل می کنید چراغی داره که نشون بده کار می کنه یا نه؟
بله کار میکنه چون توی device manager هست یعنی نشونش میده.درایو مربوطه وجود داره فقط امکان دیدنش
فایلاش نیست.Untitled.jpg

آخرین ویرایش:

sara.hoseini90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.
بچه ها من تازه ویندوزمو عوض کردم اما بعد نصب ویندوز وایرلس لپ تاپم کانکت نمیشه راههای مختلف رو امتحان کردم ولی اون ضربدره برداشته نمیشه .راهی میدوننید؟؟؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید:gol:

ah.fekri

عضو جدید
سلام بچه ها.
بچه ها من تازه ویندوزمو عوض کردم اما بعد نصب ویندوز وایرلس لپ تاپم کانکت نمیشه راههای مختلف رو امتحان کردم ولی اون ضربدره برداشته نمیشه .راهی میدوننید؟؟؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید:gol:

سلام
وضعیت موارد پایین رو برسی کنید .
1- درایور آداپتور وایرلس لپ تاپتون نصب باشه .
2- وایر لس لپ تاپ روشن باشه .(دکمه ای روی کیبور و یا روی بدنه لپ تاپ)
3- آیا Access point را مشاهد میکنید با وایرلس لپ تاپ ؟
4- از Enabel بودن وایرلس لپ تاپ مطمن بشید .

چک کنید برطرف نشد در خدمتتون هستم .

آخرین ویرایش:
بالا