سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
من قبلا کامپیوتر خانگی داشتم که روش ویندوز ایکس پی رو نصب میکردم رو اون سیستم وقتی گوگل کروم رو نصب میکردم سرعت گوگل کروم خیلی زیاد بود حتی با دایل آپ، زمانی هم که با ای دی اس ال متصل میشدم سرعت اینترنت اکسپلورر هم زیاد میشد، اما حالا که ویندوز 7 رو رو لپ تاپ نصب کردم و از ای دی اس ال 128 و گوگل کروم استفاده میکنم، نه اینترنت اکسپلورر سرعتش بالا رفته و نه گوگل کروم مثل قبل و زمانی که تو ویندوز ایکس پی پرسرعت بود، سرعتش بالاست.
بعد از آخرین باری هم که ویندوز عوض کردم خود ویندوز هم دیگه آپدیت نمیشه و ارور میده، برای رفع این مشکلات چیکار باید بکنم؟

saber13

عضو جدید
سلام
من با فونت فارسی در ویندوز 7 مشکلی نداشتم تا اینکه چند روز پیش میخواستم ارسال ایمیل از طریق اوت لوک 2007 داشته باشم که متوجه شدم فونتهای فارسی با مشکل مواجه هستند یعنی یکی فارسی یکی یه حرف درهم برهم تایپ میشد(از فونتهای فارسی هم استفاده کردم و تبدیل کد هم درسته)، خلاصه هر کاری کردم درست نشدند کسی از دوستان تا حالا این مشکل رو داشته؟

تنها1903

عضو جدید
سلام اگه میشه کمکم کنید

سلام اگه میشه کمکم کنید

من عکس ها و pdf هایی رو که تو ایمل یا gmailهستند رو نمی تونم در یافت کنم (دانلود یا open) نمیشن از adsl استفاده میکنم سیستمم هم هیچ مشکلی در باز کردن و دانلود فایل های از بقیه سایت ها نداره چیکار کنم؟؟

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من عکس ها و pdf هایی رو که تو ایمل یا gmailهستند رو نمی تونم در یافت کنم (دانلود یا open) نمیشن از adsl استفاده میکنم سیستمم هم هیچ مشکلی در باز کردن و دانلود فایل های از بقیه سایت ها نداره چیکار کنم؟؟

سلام

دوست عزیز این مشکل گاها برای من هم به وجود میاد ...مشکل از سیستم شما نیست بلکه مشکل از دستکاری های مخابرات هست ....من در این مواقع از فیـــلترشکن یا وی پـــی ان استفاده میکنم مشکل حل میشه!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
من با فونت فارسی در ویندوز 7 مشکلی نداشتم تا اینکه چند روز پیش میخواستم ارسال ایمیل از طریق اوت لوک 2007 داشته باشم که متوجه شدم فونتهای فارسی با مشکل مواجه هستند یعنی یکی فارسی یکی یه حرف درهم برهم تایپ میشد(از فونتهای فارسی هم استفاده کردم و تبدیل کد هم درسته)، خلاصه هر کاری کردم درست نشدند کسی از دوستان تا حالا این مشکل رو داشته؟
با سلام،
بررسی کنی که زبان فارسی فارسی نصبه، Location ایران انتخاب شده و system locale هم Persian باشه! این تنظیمات رو می تونید تو Control panel و region and language پیدا کنید.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
من قبلا کامپیوتر خانگی داشتم که روش ویندوز ایکس پی رو نصب میکردم رو اون سیستم وقتی گوگل کروم رو نصب میکردم سرعت گوگل کروم خیلی زیاد بود حتی با دایل آپ، زمانی هم که با ای دی اس ال متصل میشدم سرعت اینترنت اکسپلورر هم زیاد میشد، اما حالا که ویندوز 7 رو رو لپ تاپ نصب کردم و از ای دی اس ال 128 و گوگل کروم استفاده میکنم، نه اینترنت اکسپلورر سرعتش بالا رفته و نه گوگل کروم مثل قبل و زمانی که تو ویندوز ایکس پی پرسرعت بود، سرعتش بالاست.
بعد از آخرین باری هم که ویندوز عوض کردم خود ویندوز هم دیگه آپدیت نمیشه و ارور میده، برای رفع این مشکلات چیکار باید بکنم؟
با سلام،
دستور ping 4.2.2.4 -t رو اجرا کنید. البته زمانی که از اینترنت استفاده نمی کنید. اگه Time کمتر از 300 بود احتمالاً سیستم تون ویروسیه یا Addonهایی روی Explorerهاتون نصب شده که سرعت رو می گیره!
ابزار امنیتی که استفاده می کنید، فایروال داره؟

• Like
واکنش ها: fifa

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام،
دستور ping 4.2.2.4 -t رو اجرا کنید. البته زمانی که از اینترنت استفاده نمی کنید. اگه Time کمتر از 300 بود احتمالاً سیستم تون ویروسیه یا Addonهایی روی Explorerهاتون نصب شده که سرعت رو می گیره!
ابزار امنیتی که استفاده می کنید، فایروال داره؟
روی اکسپلورر هیچ addonی نصب نکردم معمولا از گوگل کروم استفاده میکنم، از آنتی ویروس کسپرسکی 2011 استفاده میکنم که فایروال هم داره، اون دستوری رو هم که گفته بودید اجرا کردم همه اش این جواب رو میگرفتم: host destination unreachable.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
روی اکسپلورر هیچ addonی نصب نکردم معمولا از گوگل کروم استفاده میکنم، از آنتی ویروس کسپرسکی 2011 استفاده میکنم که فایروال هم داره، اون دستوری رو هم که گفته بودید اجرا کردم همه اش این جواب رو میگرفتم: host destination unreachable.
دستور رو مجدد اجرا کنید، بین ping و 4.2.2.4 و t- فاصله وجود داره!

ژاندارک

عضو جدید
سلام دوستان
من مدتیه مشکلی با سیستمم دارم
گاهی اوقات وقتی سیستمو روشن میکنم کامپیوتر هنگ میکنه به این ترتیب که نمی تونم هیچ برنامه ای رو باز کنم .وقتی با موس روی تسک بار میرم پوینتر به شکل ساعت شنی در میاد و وحتی با کیبورد هم نمی تونم منوی استارت رو باز کنم و مجبور میشم سیستمو ری استارت کنم گاهی اوقات حتی مجبور میشم چهار پنج بار پشت سرهم سیستمو ری استارت کنم تا مشکل حل بشه
حالا مهندسین محترم لطفا مشکل منو حل کنید

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
گاهی اوقات وقتی سیستمو روشن میکنم کامپیوتر هنگ میکنه به این ترتیب که نمی تونم هیچ برنامه ای رو باز کنم .وقتی با موس روی تسک بار میرم پوینتر به شکل ساعت شنی در میاد و وحتی با کیبورد هم نمی تونم منوی استارت رو باز کنم و مجبور میشم سیستمو ری استارت کنم گاهی اوقات حتی مجبور میشم چهار پنج بار پشت سرهم سیستمو ری استارت کنم تا مشکل حل بشه

سلام
خوب اولین کار همون کار معروف همیشگی هست
دکمه های ترکیبی ctrl+alt+delete
این کار می کنه
اگه اره برو ببین چه برنامه ای بالا هست و ببندش ببین درست میشه
این راه حل اول
دوم با Safe Mode بیا بالا ببین همین جوری می شه
امتحان کن بعد بگو تا برطرف کنیم

reza2011

عضو جدید
سلام دوستان

بهتره سيستم رو فرمت كنيد و دوباره ويندوز رو نصب كنيد . اگر همچنان اين مشكل ادامه داشت احتمالا يك مشكل سخت افزاري داريد يا يك وسيله كه با سرعت سيستم شما هم خوني نداره و كند تره ... همچنين آنتي ويروس هاي سنگين هم هنگام لود شدن در سيستم هاي ضعيف ممكنه اين مشكل رو ايجاد كنند . لطفا مشخصات سي پي يو و مدل و فركانس ان و همچنين نوع و ورژن ويندوز نصب شده رو بفرماييد . موفق باشي عزيز ...

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام
با سلام،
بررسی کنی که زبان فارسی فارسی نصبه، Location ایران انتخاب شده و system locale هم Persian باشه! این تنظیمات رو می تونید تو Control panel و region and language پیدا کنید.
سلام
اگر مشکلی در نصب زبان فارسی نداشتید این مراحل رو طی کنید:

برنامه 7-zip رو نصب کنید (یک برنامه کمپرسور هست و ربطی به ویندوز سون نداره !)
دی وی دی ویندوز سون رو بگذارید تو دی وی دی رام و برید تو دی وی دی و فولدر source رو پیدا کنید
فایل با اسم install.wim رو پیدا کنید و با برنامه 7-zip که قبلا نصب کرده اید ، این فایل رو باز کنید و توش دنبال فولدر font بگردید
محتویات این فولدر که فونتهای استاندار مایکروسافت هستند رو کپی کرده و در محل فونتهای ویندوز paste کنیدچ

اگر مشکل از فونتاتون باشه مسلما با این روش حل میشه
مگر اینکه مشکل دیگه ای وجود داشته باشه

نتیجه رو لطفا اعلام کنید

ژاندارک

عضو جدید
بهتره سيستم رو فرمت كنيد و دوباره ويندوز رو نصب كنيد . اگر همچنان اين مشكل ادامه داشت احتمالا يك مشكل سخت افزاري داريد يا يك وسيله كه با سرعت سيستم شما هم خوني نداره و كند تره ... همچنين آنتي ويروس هاي سنگين هم هنگام لود شدن در سيستم هاي ضعيف ممكنه اين مشكل رو ايجاد كنند . لطفا مشخصات سي پي يو و مدل و فركانس ان و همچنين نوع و ورژن ويندوز نصب شده رو بفرماييد . موفق باشي عزيز ...

ممنون از توجه تون
من فعلا امکان نصب مجدد ویندوز و ندارم چون سی دی رامم خرابه
مشخصات CPU
Pentium(R) Dual-Core CPU E5300 @ 2.60GHz
ویندوز هم اکس پی سرویس پک 2 (خودم میدونم قدیمیه:()

اما درمورد آنتی ویروس من فکر میکنم مشکلم از زمانی به وجود اومد که نرم افزار Malwarebytes' Anti-Malware رو آپدیت کردم یعنی مشکل از اونه؟به نظرتون اگه این نرم افزارو حذف کنم حل میشه؟
البته این رو هم بگم این مشکل دائمی نیست و گاهی اوقات پیش میاد مثلا اگه من روزی سه بار سیستمو روشن کنم یکبارش با این مشکل مواجه میشم.روی سیستم آنتی ویروس نود 32 هم دارم .

ژاندارک

عضو جدید
سلام
خوب اولین کار همون کار معروف همیشگی هست
دکمه های ترکیبی ctrl+alt+delete
این کار می کنه
اگه اره برو ببین چه برنامه ای بالا هست و ببندش ببین درست میشه
این راه حل اول
دوم با Safe Mode بیا بالا ببین همین جوری می شه
امتحان کن بعد بگو تا برطرف کنیم

ممنون از همکاریتون دوست عزیز ولی وقتی با این مشکل مواجه میشم دکمه های ctrl+alt+delete هم منجر به باز شدن هیچ پنجره ای نمیشه یعنی اصلاکیبورد هم کار نمیکنه در ضمن این رو هم بگم این مشکل دائمی نیست و گاهی اوقات پیش میاد
بنابراین فکر نمی کنم safe mode جواب بده .چون من نمیدونم اینبار که سیستمو روشن میکنم هنگ میکنه یا نه که با safe mode بالا بیام.

reza2011

عضو جدید
ممنون از توجه تون
من فعلا امکان نصب مجدد ویندوز و ندارم چون سی دی رامم خرابه
مشخصات CPU
Pentium(R) Dual-Core CPU E5300 @ 2.60GHz
ویندوز هم اکس پی سرویس پک 2 (خودم میدونم قدیمیه:()

اما درمورد آنتی ویروس من فکر میکنم مشکلم از زمانی به وجود اومد که نرم افزار Malwarebytes' Anti-Malware رو آپدیت کردم یعنی مشکل از اونه؟به نظرتون اگه این نرم افزارو حذف کنم حل میشه؟
البته این رو هم بگم این مشکل دائمی نیست و گاهی اوقات پیش میاد مثلا اگه من روزی سه بار سیستمو روشن کنم یکبارش با این مشکل مواجه میشم.روی سیستم آنتی ویروس نود 32 هم دارم .

توصيه ميكنم هر 2 انتي ويروس رو از روي سيتم پاك كنيد و مجددا وضعيت رو كنترل كنيد . ضمنا چند مگابايت حافظه داريد ؟ اين هم بگم دوست گلم كه نصب 2 انتي ويروس روي يك سيستم كار درستي نيست . من خودم با آنتي ويروس آلماني Avast كار ميكنم و از خودش و سرعتش هم بسيار راضي هستم . در صورت تمايل ميتونم لينك دانلود رو براتون قرار بدم .

امكان داره حافظه مجازي شما عدد مناسبي رو نداشته باشه و همچنين اين احتمال هم هست كه برنامه هاي زيادي در حين بوت سيستم در حافظه بارگذاري ميشن كه شايد خيلي هاشون ضروري نباشن . فعلا اون 2 آنتي ويروس رو پاك كنيد تا اگر وضعيت اصلاح نشد به بررسي حافظه مجازي و ساير احتمالات بپردازيم . همچنين ممكن است كه حافظه رم شما كم باشد ...

ژاندارک

عضو جدید
توصيه ميكنم هر 2 انتي ويروس رو از روي سيتم پاك كنيد و مجددا وضعيت رو كنترل كنيد . ضمنا چند مگابايت حافظه داريد ؟ اين هم بگم دوست گلم كه نصب 2 انتي ويروس روي يك سيستم كار درستي نيست . من خودم با آنتي ويروس آلماني Avast كار ميكنم و از خودش و سرعتش هم بسيار راضي هستم . در صورت تمايل ميتونم لينك دانلود رو براتون قرار بدم .

امكان داره حافظه مجازي شما عدد مناسبي رو نداشته باشه و همچنين اين احتمال هم هست كه برنامه هاي زيادي در حين بوت سيستم در حافظه بارگذاري ميشن كه شايد خيلي هاشون ضروري نباشن . فعلا اون 2 آنتي ويروس رو پاك كنيد تا اگر وضعيت اصلاح نشد به بررسي حافظه مجازي و ساير احتمالات بپردازيم . همچنين ممكن است كه حافظه رم شما كم باشد ...

حافظه رم سیستمم 2 گیگه
در ضمن درایو C هاردم 48 گیگ ظرفیت داره که 22 گیگش فضای آزاده.من روی سیستم هم آنتی اسپای ویر دارم هم آنتی مال ویر هم آنتی ویروس که همشونم با لود شدن سییستم فعال میشن. البته وقتی آنتی مالویر آپدیت کردم مشکل شروع شد علی حساب نرم افزار Malwarebytes' Anti-Malware رو حذف مکنم اگه مشکل حل نشد دوباره مزاحمتون میشم اگر هم حل شد پیشاپیش تشکر میکنم

Sarp

مدیر بازنشسته
حافظه رم سیستمم 2 گیگه
در ضمن درایو C هاردم 48 گیگ ظرفیت داره که 22 گیگش فضای آزاده.من روی سیستم هم آنتی اسپای ویر دارم هم آنتی مال ویر هم آنتی ویروس که همشونم با لود شدن سییستم فعال میشن. البته وقتی آنتی مالویر آپدیت کردم مشکل شروع شد علی حساب نرم افزار Malwarebytes' Anti-Malware رو حذف مکنم اگه مشکل حل نشد دوباره مزاحمتون میشم اگر هم حل شد پیشاپیش تشکر میکنم
شما بهتره فقط آنتی ویروس رو فعال داشته باشید و بقیه رو به صورت اسکنر استفاده کنید و ریل تایمشون رو غیرفعال کنی
یعنی هر هفته یا دو هفته یکبار ازشون استفاده کنی و بزنی سیستم رو اسکن کنند
چون در صورتی که همه شون ریل تایم باشند سیستم . . . . .:دی

reza2011

عضو جدید
حافظه رم سیستمم 2 گیگه

شما اول اوني كه گفتيد رو حذف كنيد اگر مشكل حل نشد 2 تاي بعدي رو هم حذف كنيد و نتيجه كار رو بگيد . ممنون ... ضمنا حافظه سيستم شما خيلي خوبه پس مشكل كمبود حافظه نداريد . سيستم شما قوي هست و نبايد با اين دست مشكلات روبرو بشيد .

آخرین ویرایش:

mir2000

عضو جدید
بادرود-یه مشکل دارم نمیدونم اینجا جای مطرح کردنش هست یا نه؟ من به تازگی کارت کپچر نصب کردم موقع پخش هم صدا داره هم تصویر-ولی بعد از ضبط کردن فقط تصویر پخش میشه واز صدا خبری نیست-کلا صدا را رکورد نمیکنه و صفره-آیا مشکل سخت افزاریه یعنی کارت کپچر مورد داره.چون هم تو اکس پی وهم 7 تست کردم جواب نداد. اسمش همglassi است.

mir2000

عضو جدید
بادرود- به تازگی کارت کپچر نصب کردم که هنگام پخش صدا و تصویر نداره ولی بعد از ضبط فقط تصویر پخش میشه وکلا صدا نداره وصفره یعنی اصلا صدا ضبط نشده-روی هر دوویندوز اکس پی و7 هم تست کردم جواب نداد-اسمش هم glassi است.

رضاکلاته

عضو جدید
در صورت امكان از اون پنجره ظاهر شده يك عكس بگيريد تا بشه نظر داد . ضمنا برخي از برنامه هاي داخل سيستم هستن كه شما ازشون خبري نداري مثل سرويس ها كه هنگام لود شدن ويندوز در حافظه قرار ميگيرن به همين شكل موقع شات دان بسته و از حافظه خارج ميشن . خب ممكنه يك سرويس به دستور شات دان پاسخ نده كه در اين صورت با زدن دگمه END Now در پنجره مورد نظر اون برنامه يا سرويس بسته ميشه . پس خيلي از برنامه ها هستن كه در پشت صحنه فعال هستن و اثري از فعاليت اونها در ظاهر ديده نميشه .
ممنون دوست عزیز دراین حالت نتونستم عکس بگیرم ولی پیام رومینویسم
end program
sigmatel-IDT-Sys tray
this program is not responding to return to windows and check the status of the program click cancel
If you choose to end the program immediately you will lose any unsaved data.To end program now chlick End now

reza2011

عضو جدید
ممنون دوست عزیز دراین حالت نتونستم عکس بگیرم ولی پیام رومینویسم
end program
sigmatel-IDT-Sys tray
this program is not responding to return to windows and check the status of the program click cancel
If you choose to end the program immediately you will lose any unsaved data.To end program now chlick End now

خب اينم اسمش رضا جان ... اسم برنامت هست Sigmatel - IDT -Sys Tray

اين برنامه در كنار ساعت سيستم بايستي آيكوني داشته باشه .... اين همون برنامست كه بايد دستي ببنديش . حالا اين چه برنامه اي هست و براي چي نصبش كردي ؟ اگه ازش خبر نداري روش 2 بار كليك كن بعد يك عكس از صفحه برنامه بزار تا دقيقا بهت بگم كه كارش چيه و اصلا لزومي داره كنار ساعت سيستم باشه يا نه .

mey_reza

عضو جدید

درود.

لطفا فکر کنید ببینید مشکلم چیه. هر بار ویندوز میاد بالا این ارورر میاد. از اونجا هم که ننوشته مربوط به کدوم نرم افزاره نمیدونم چیه و مربوط به کدوم برنامست که ارور میده. اگه بدونم مربوط به چیه اصلا حذفش میکنم. خیلی اعصابم رو داره خرد میکنه.

reza2011

عضو جدید
درود.

لطفا فکر کنید ببینید مشکلم چیه. هر بار ویندوز میاد بالا این ارورر میاد. از اونجا هم که ننوشته مربوط به کدوم نرم افزاره نمیدونم چیه و مربوط به کدوم برنامست که ارور میده. اگه بدونم مربوط به چیه اصلا حذفش میکنم. خیلی اعصابم رو داره خرد میکنه.

ويندوزتون چيه ؟ ظاهرا يكي از برنامه ها حين لود شدن در ابتداي كار با مشكل مواجه ميشه ... اگر امكان داره با System Restore سيستم رو به يك نقطه قبل برگردونيد . بايد برنامه اي كه عامل اين مشكل شده رو پيدا و حذف كنيد و دوباره نصب كنيد . اين برنامه قطعا جزو برنامه هاي لود شده در ابتداي كار هست . وارد استارت منو بشيد و دگمه Run رو كليك كنيد و تايپ كنيد msconfig و سپس در پنجره حاصله در بخش startup تك به تك برنامه هايي كه تيك خوردن رو تيكش رو برداريد و بعد سيستم رو ري استارت كنيد ببينيد مشكل حل ميشه يا نه ... بايد دونه دونه امتحان كنيد . اينا نظرات من بود . موفق باشيد .

رضاکلاته

عضو جدید
خب اينم اسمش رضا جان ... اسم برنامت هست Sigmatel - IDT -Sys Tray

اين برنامه در كنار ساعت سيستم بايستي آيكوني داشته باشه .... اين همون برنامست كه بايد دستي ببنديش . حالا اين چه برنامه اي هست و براي چي نصبش كردي ؟ اگه ازش خبر نداري روش 2 بار كليك كن بعد يك عكس از صفحه برنامه بزار تا دقيقا بهت بگم كه كارش چيه و اصلا لزومي داره كنار ساعت سيستم باشه يا نه .

سلام دوست عزیز شبت بخیر ممنون ازاینکه به سوالات جواب میدین باید عرض کنم که این برنامه ای که شما فرموده این من ندارم در کنار ساعت فقط ایکون IDMوNOD32وبلندگوی صداست وهمچنین نرمافزاری برای بهینه کردن سرعت مودم به نام NETWORK MECHANIC

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز

درود.

با سلام،
در منوی RUN تایپ کنید، MSCONFIG و به تب Start up برید. حالا سعی کنید به طریقی لیست چیزهایی که این جا نوشته شده رو بهم بدید. می تونید عکس بگیرید یا تایپ کنید!
احتمالاً سیستم تون دچار بدافزار شده، از چه آنتی ویروسی استفاده می کنید؟

reza2011

عضو جدید
سلام دوست عزیز شبت بخیر ممنون ازاینکه به سوالات جواب میدین باید عرض کنم که این برنامه ای که شما فرموده این من ندارم در کنار ساعت فقط ایکون IDMوNOD32وبلندگوی صداست وهمچنین نرمافزاری برای بهینه کردن سرعت مودم به نام NETWORK MECHANIC

رضا جان شما از كي به اين مشكل برخوردي ؟ الان چه مدته اين مشكل رو داري ؟وارد كنترل پانل بشو و ليست برنامه هاي نصب شده رو درADD/Remove program ببين و چك كن كه همچين اسمي در بين برنامه ها ميبيني يا نه ؟ اگر به همچين اسمي برخورد نكردي سعي كن با ابزار SYStem Restore وضعيت رو به يكي از نقاط بازگشت موجود در سيستم برگردوني يعني به تاريخي كه اين مشكل رو نداشتي البته اگه براي اون تاريخ نقطه بازگشتي داشته باشي ...

ضمنا لطف كن در استارت منو گزينه Run و سپس دستور Msconfig و بعد چك كن 2 بخش Services و Startup يعني هر بخش رو مجزا چك كن و ببين به همچين اسمي مثل Sigmatal - IDT برميخوري يا خير ؟ اگر همچين گزينه اي پيدا كردي و كنارش تيك بود علامت تيك رو بردار و تغييرات رو سيو كن و سيستم رو ري استارت كن . بعد يكبار سيستم رو شات دان كن ببين باز هم به همون Error برخورد ميكني يا خير ؟

ضمنا اينم بگو كه چه مدت از نصب ويندوزت ميگذره ؟ موفق باشي ... ;)

com01010

عضو جدید
کــمـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــ

کــمـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــ

کسی بین شماها میتونه برنامه حل دترمینان n*n رو با ویژوال C# بنویسه؟؟؟؟؟؟؟ لطفا هر چه سریع تر کمکم کنید.باید باید تا چن روز دیگه تحویل استاد بدم(ماتریس n*n) http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon9.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/cry.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/cry.gif

بالا