سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خوب هستيد؟؟؟

يه سوال دارم

وقتي فلشمو ميزنم به كامپيوتر تمام فايلامو به صورت exe نشون ميده بعد از اون حتي اگه فلشمو تو جاي ديگه بزنم بازم به همون صورته در ضمن 4 تا فايلم بهش اضافه شده مثل پورن و پسوردو...
سه تا از فلشام به خاطر همين مسئله مشكل دار شده نميدونم چيكارش كنم اصلا نميدونم ويروسه يا نه؟

در ضمن چند وقت پيش تو فلشم يه سري پوشه ريخته بود و بعد از مدتي پاكش كردم اما با اينكه تو صفحه فلشم نيست اما بازم تو حافظه فلش هست اين يكيو ديگه چي كار كنم؟

مرسي اگه راهنماييم كنيد...

petrous

عضو جدید
سلام
خوب هستيد؟؟؟

يه سوال دارم

وقتي فلشمو ميزنم به كامپيوتر تمام فايلامو به صورت exe نشون ميده بعد از اون حتي اگه فلشمو تو جاي ديگه بزنم بازم به همون صورته در ضمن 4 تا فايلم بهش اضافه شده مثل پورن و پسوردو...
سه تا از فلشام به خاطر همين مسئله مشكل دار شده نميدونم چيكارش كنم اصلا نميدونم ويروسه يا نه؟

در ضمن چند وقت پيش تو فلشم يه سري پوشه ريخته بود و بعد از مدتي پاكش كردم اما با اينكه تو صفحه فلشم نيست اما بازم تو حافظه فلش هست اين يكيو ديگه چي كار كنم؟

سیستم رو از فولدر آپشن برای فایل های مخفی فعال کنید
در مورد اینکه حجم رو اشغال کرده: فایلهاتون رو کپی کنید و از قسمت ستینگ برید و اون رو ترمیم کنید(اسمش رو یادم نیست ... الان هم تویه ویندوز نیستم که بهتون بگم.)

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیستم رو از فولدر آپشن برای فایل های مخفی فعال کنید
در مورد اینکه حجم رو اشغال کرده: فایلهاتون رو کپی کنید و از قسمت ستینگ برید و اون رو ترمیم کنید(اسمش رو یادم نیست ... الان هم تویه ویندوز نیستم که بهتون بگم.)

اين آپشن كجاست؟

(ببخشيد من زياد تو كامپيوتر وارد نيستم...:cry:)

JavadMessi

مدیر بازنشسته
سلامخوب هستيد؟؟؟يه سوال دارموقتي فلشمو ميزنم به كامپيوتر تمام فايلامو به صورت exe نشون ميده بعد از اون حتي اگه فلشمو تو جاي ديگه بزنم بازم به همون صورته در ضمن 4 تا فايلم بهش اضافه شده مثل پورن و پسوردو...سه تا از فلشام به خاطر همين مسئله مشكل دار شده نميدونم چيكارش كنم اصلا نميدونم ويروسه يا نه؟در ضمن چند وقت پيش تو فلشم يه سري پوشه ريخته بود و بعد از مدتي پاكش كردم اما با اينكه تو صفحه فلشم نيست اما بازم تو حافظه فلش هست اين يكيو ديگه چي كار كنم؟مرسي اگه راهنماييم كنيد...
سلاماول فلشتون رو با آنتی ویروس اسکن کنید بعد از منوی تولز و بعد فولدر آپشن فایلهای مخفی و سیستمی رو روی شو بذارین و کپی کنید البته اینکار رو تو خود فلاش انجام بدین چون ممکنه با یه بار رفتن و برگشتن تنظیمات فولدر آپشن برگرده که در این صورت کل سیستمتون دچار شدههمیشه توی ریشه فلشتون سعی کنید یه فولدر خالی به نام autorun.inf داشته باشین:gol:

JavadMessi

مدیر بازنشسته
اين آپشن كجاست؟

(ببخشيد من زياد تو كامپيوتر وارد نيستم...:cry:)

ely gol

عضو جدید
سلام من دانشجوي مهندسي كامپيوتر هستم براي درس برنامه نويسي سيستم بايد برنامه تغيير فونت رو بنويسم دنبال اطلاعاتي درباره تابع 11h از وقفه int 21h مي گردم اطلاعاتي مثل ثباتهاي اين تابع و نيز اين ثباتها چه مقدارهايي مي گيرن

mr2mr2

عضو جدید
سلام
خوب هستيد؟؟؟

يه سوال دارم

با سلام
این مشکل مربوط به یه ویروسیه که حدود یکی دو سالیه که کامپیوترهای زیادی رو آلوده کرده و این ویروس کارش به این صورته که یکسری فایل های اجرایی همنام فولدرهای موجود ایجاد میکنه و فولدرهای اصلی رو مخفی میکنه , بنابر این کاربر فکر میکنه که این فایلهای اجرایی همون فولدرهای خودشه که به این شکل دراومده و روی اونها دابل کلیک میکنه و همین کار باعث اجرا شدن ویروس و تکثیر اون توی سیستم میشه . متاسفانه هنوز هم برخی آنتی ویروسها نمیتونن اون رو شناسایی کنن ولی با روشی که من در ذیل میگم میتونید اون ها رو پاکسازی کنیدو فولدرهای ازدست رفته رو بازیابی کنید:
1 - همه فایلهای اجرایی ایجاد شده رو delete کنید.
2 -با همون روشی که دوستان گفتند (تولز - فولدرآپشن - ویو - ....) فولدرهای مخفی شده را قابل دید کنید.
3 - همه ی فولدرهای کمرنگ (مخفی شده)را انتخاب و با کلیک راست و properties در پنجره مربوطه تیک hidden را بردارید و ok کنید .
موفق باشید

en.mahak

عضو جدید
من 7 نصب کردم و مدل لپ تاپم دل 1310 هست.اما قسمت power که میخوام sleep رو تنظیم کنم یک گزینه بیشتر نداره و مال مونیتور هست.در صورتی که تو کامپیوترای دیگه دیدم 3 گزینه داره.ادر ضمن وقتی مونیتور آف میشه و کامپبوتر برنامه ای در حال اجرا نداره بازم فن کار میکنه.قبلا اینطور نبود.هوا هم که خنکه .مشکلش چیه؟
در صورتی که تو کامپیوترای دیگه دیدم 3 گزینه داره.اشکال از ویندوزه؟dvd ش هم از شرکت ...... خریدم بعنی پک بود.اینم عکسی که از صفحه گرفتم
من یه ویندوز دیگه خریدم و دوباره نصب کردم.اما هیچ تغیری نکرد.میشه لطفا راه کار بدید؟؟؟Untitled.jpgUntitled1.jpg

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه ویندوز دیگه خریدم و دوباره نصب کردم.اما هیچ تغیری نکرد.میشه لطفا راه کار بدید؟؟؟مشاهده پیوست 76776مشاهده پیوست 76777
اگه تو ویندوز جدید نیومده پس یه مشک ممکنه داشته باشی وقتی می گی نمی تونی نور رو تنظیم کنیمن احتمال میدم که درایورهات رو کامل نصب نکری که بتونی با دکمه نور رو تنظیم کنی

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان سلام

من نرم افزار هلو رو روی سیستمم نصب کردم تمام مراحل نصبم خوب پیش رفت ولی برنامه اجرا نمیشه هر کاری میکنم:surprised:توی task manager هم جزو پراسس های درحال اجراست ولی به هیچ وجه بالا نمیاد:(به نظرتون مشکل از کجاست؟:que:

راستی برنامه یه قفل سخت افزاری هم داره که اونم نصب کردم و مشکلی نداشت ....

petrous

عضو جدید
دوستان سلام

من نرم افزار هلو رو روی سیستمم نصب کردم تمام مراحل نصبم خوب پیش رفت ولی برنامه اجرا نمیشه هر کاری میکنم:surprised:توی task manager هم جزو پراسس های درحال اجراست ولی به هیچ وجه بالا نمیاد:(به نظرتون مشکل از کجاست؟:que:

زنگ بزنید به پشتیبانی.

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
دوستان سلام

سلام

خب اگر بگید چه خطایی میده بهتر میشه راهنمایتون کرد ..

petrous

عضو جدید
زنگ زدیم مشکل حل نشده!

تویه مجازی ساز یه دونه ویندوز نصب کنید و توش سعی کنید تا اون رو نصب کنید
اگه اومد بالا که مشکل از ویندوز هستش.
ولی رویه اکس پی تست کنید
اصولا ایرانی ها تا تغییرات رو اعمال کنند کلی طول می کشه

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

خب اگر بگید چه خطایی میده بهتر میشه راهنمایتون کرد ..

سلام

عرض کردم اصلا بالا نمیاد!روی آیکن برنامه کلیک میکنم یه چند ثانیه ساعت شنی میاد و چراغ هارد روشن میشه ولی بعدش هیچی:(

تویه مجازی ساز یه دونه ویندوز نصب کنید و توش سعی کنید تا اون رو نصب کنید
اگه اومد بالا که مشکل از ویندوز هستش.
ولی رویه اکس پی تست کنید
اصولا ایرانی ها تا تغییرات رو اعمال کنند کلی طول می کشه

اوهوم ...باید اینم امتحان کنم...

petrous

عضو جدید
سلام

عرض کردم اصلا بالا نمیاد!روی آیکن برنامه کلیک میکنم یه چند ثانیه ساعت شنی میاد و چراغ هارد روشن میشه ولی بعدش هیچی:(

اوهوم ...باید اینم امتحان کنم...

خوب پس همون
ولی احتمال هم داره که احتیاج به یک برنامه ی RunTime داشته باشه
برید تویه سایتش و احتیاجات برنامه رو چک کنید.

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوب پس همون
ولی احتمال هم داره که احتیاج به یک برنامه ی RunTime داشته باشه
برید تویه سایتش و احتیاجات برنامه رو چک کنید.

نه احتیاجاتش رو برآورده میکنه خودش از روی سی دی:Dهمه چی اوکیه ...خودش چک میکنه هر چی کم داشته باشه میگه!فک کنم یه چیزی هست روش نمیشه بگه:دی

بازم ممنون ...با XP چک میکنم ببینم چی میشه:smile:

mr2mr2

عضو جدید
با سلام،
و ممنون از توجهتون!
از ظاهر دستور به نظر می رشه که ویندوز رو تو درایو j نصب کردید، درسته؟ آخه برام خیلی عجیب بود!
همون طور که گفتم باید راه های مختلفی رو تست کنید و این که به نتیجه برسید هم معلوم نیست! به عنوان راه بعدی باید همین فایل جدیدی رو که کپی کردید به winlogon86.exe تغییر نام بدید. دستورش رو یادم نیست ولی تو همون Recovery console می تونید تایپ کنید help و دستورات مجاز رو ببینید. فکر کنم Ren یا Rename بود. می تونید با دستور ?/ ren هم از نحوه ی استفاده از دستور مطلع بشید ولی فکر کنم به صورت REN j:\windows\system32\userinit.exe winlogon86.exe باشه!
بعد ریست کنید و اگه بالا اومد به تنظیمات Registry و HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ WindowsNT \ CurrentVersion \ Winlogon برید و نام winlogon86.exe رو به userinit.exe و تغییر بدید. همین طور فایل موجود در system32 رو به همین نام تغییر بدید.
اگه کار نکرد باید راه بالا رو برای نام های wsaupdater.exe و winupdate86.exe و winlogon.exe تست کنید.

با سلام و تشکر
با این تغییر نامها هم به نتیجه نرسیدم.

Sarp

مدیر بازنشسته
من یه ویندوز دیگه خریدم و دوباره نصب کردم.اما هیچ تغیری نکرد.میشه لطفا راه کار بدید؟؟؟مشاهده پیوست 76776مشاهده پیوست 76777
من که از عکسها چیزی تشخیص نمیدم
ولی اصولا بعد ورود به پاور آپشن وسط صفحه باید دو تا گزینه داشته باشید
رو change plan settings که کلیک کنید در پنجره بعدی میتونید از put the computer to sleep گزینه never رو انتخاب کنید

و در ضمن لینک change advanced power settimgs رو دارید ؟

q_dexa

عضو جدید
سلام
من کارت گرافیکم گاهی اقات موقع انجام کارهای گرافیکی ارور میده یک ارور عجیب ! خیلی توی نت گشتم
یکی میگه این ورژن از کارت گرافیک های nvidia (285( مشکل دارن صبر کن ورژن جدید بیاد !
یکسری میگن برق به cpu خوب نمیرسه اینطوری میشه
یکجا گفتن دمای سیستم میره بالا این شکلی میشه !
و...
اما من اخرین اپدیت کارت گرافیک گرفتم (285) بازم اون ارور داد دوباره برگردوندم روی 266 بازم این ارور داد
حالا اینجا کسی پیدا میشه به من کمک کنه دارم دیوانه میشم الانم با safe mod and network امدم !

برای مشاهده تصویر اصلی (660x144 و حجم 29 کیلوبایت) روی این نوار کلیک کنید.

راستی اینم مدل کارت گرافیکم
Nvidia Geforce GT 555M لپتاپ MSI

dzzv_13

مدیر تالار
سلام

این روش رو امتحان کن

اگر ویندوزتون ویستا و یا 7 هست اول روی آیکون برنامه راست کلیک کرده بعد گزینه Properties را انتخاب کنید در صفحه ای که باز می شود روی سربرگ Compatibility کلیک کرده و آخرین مربع (Run this program as an administrator) را تیک زده و OK کنید.

dzzv_13

مدیر تالار
سلام
من کارت گرافیکم گاهی اقات موقع انجام کارهای گرافیکی ارور میده یک ارور عجیب ! خیلی توی نت گشتم
یکی میگه این ورژن از کارت گرافیک های nvidia (285( مشکل دارن صبر کن ورژن جدید بیاد !
یکسری میگن برق به cpu خوب نمیرسه اینطوری میشه
یکجا گفتن دمای سیستم میره بالا این شکلی میشه !
و...
اما من اخرین اپدیت کارت گرافیک گرفتم (285) بازم اون ارور داد دوباره برگردوندم روی 266 بازم این ارور داد
حالا اینجا کسی پیدا میشه به من کمک کنه دارم دیوانه میشم الانم با safe mod and network امدم !

برای مشاهده تصویر اصلی (660x144 و حجم 29 کیلوبایت) روی این نوار کلیک کنید.

راستی اینم مدل کارت گرافیکم
Nvidia Geforce GT 555M لپتاپ MSI

بنظرم باید آپ دیت (بازیابی) بشه

اینجا برو و نسخه 290.36 هست.. ببین بکارت میاد

فکر کنم برای بازی این 285 یکمی اذیت میکنه .. ولی شنیدم که با اپ کردن روی 290 درست میشه

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام و تشکر
با این تغییر نامها هم به نتیجه نرسیدم.
با سلام،
یه سؤال: برای تغییر نام، هر بار از Userinit.exe استفاده کردید؟ چون در بار اول نامش تغییر می کنه و دیگه اون نیست!
به عنوان یکی از آخرین راه ها توصیه می کنم این لینک رو ببینید!
می تونید از خارج از ویندوز به تنظیمات Registry دسترسی داشته باشید و تغییرات لازم رو بدید!

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
این روش رو امتحان کن

اگر ویندوزتون ویستا و یا 7 هست اول روی آیکون برنامه راست کلیک کرده بعد گزینه Properties را انتخاب کنید در صفحه ای که باز می شود روی سربرگ Compatibility کلیک کرده و آخرین مربع (Run this program as an administrator) را تیک زده و OK کنید.

ممنون از توجهتون:gol:این کارو همون اول کردم ولی بازم نشد:(

فردا روی اکس پی مینصبم ببینم چی میشه...

alireza_fa

عضو جدید
سلام
این پروژه رو من باید فردا تحویل بدم،میتونین کمکم کنین؟
سلام
من میخوام کد روش نابجایی رو توی متلب بنویسم
این رو نوشتم که به مشکل برخورد،لطفا کمک کنین:
function [p] = regula_falsi(a,b,n,f)

ya=subs(f,a);
yb=subs(f,b);
if ya*yb<0
for k=0:n
ck =(( yb*a)-(b*y))/(yb - y);
yc = subs(f,ck);
if yc == 0,
break;
elseif yb*yc > 0,
b = ck;
yb = yc;
else
a = ck;
y = yc;
end
p=ck;
end

SET@R

عضو جدید
سلام من یه مشکلی با سیستمم دارم نمیدونم چرا یک گراند سیستمم مشکی شده یعنی هر بار یه عکس برا بک گراند میذارم بعد از چند ثانیه فوقش 1دقیقه مشکی میشه برا بالا اومدن ویندوز هم یه اروری میده البت اگه اشتباه نکنم ارور اکتیوه حالا باید چیکار کنم؟ ممنون میشم کمکم کنید

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من یه مشکلی با سیستمم دارم نمیدونم چرا یک گراند سیستمم مشکی شده یعنی هر بار یه عکس برا بک گراند میذارم بعد از چند ثانیه فوقش 1دقیقه مشکی میشه برا بالا اومدن ویندوز هم یه اروری میده البت اگه اشتباه نکنم ارور اکتیوه حالا باید چیکار کنم؟ ممنون میشم کمکم کنید
سلام با اجازه اساتید
خوب ویندوزت رو اکتیو کن ببین درست میشه

بالا