سوالات و مشکلات ویندوز 7 !؟

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید من حدود 20 فونت جدید دانلود کردم و برای کار فتوشاپم بسیار به اونا نیازمندم
اما وقتی میخوام فونت هارو نصب کنم یا بریزمشون به پوشه فونت ها ارور میده خواستم ببینم از دوستان کسی میتونه مشکل من رو حل کنه آخه خیلی بهشون احتیاج دارم با تشکر
اینم ارور:
http://www.img4up.com/up2/66761645913899784178.jpg

سلام...
فکر کنم فونت رو میشناسه ولی با پیسوندش مشکل داره...
تا اونجایی که بنده خبر دارم فونت باید فرمتش ttf باشه...
این دو تا سایت رو هم ببین...
۱
۲
بازم اگه نتونستی اطلاع بده...
باتشکر....

moham2ad

عضو جدید
سلام...
فکر کنم فونت رو میشناسه ولی با پیسوندش مشکل داره...
تا اونجایی که بنده خبر دارم فونت باید فرمتش ttf باشه...
این دو تا سایت رو هم ببین...
۱
۲
بازم اگه نتونستی اطلاع بده...
باتشکر....
نه بازم ارور میده حتی پسوند TFF هم باشه بازم همین ارور میده
شدید هم احتیاج دارم اخه باید یه بنر بسازم ببرم واسه معلممون یعنی نمره داره! اما متاسفانه حالا که ویندوز 7 مارو گیر اورده!

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه بازم ارور میده حتی پسوند TFF هم باشه بازم همین ارور میده
شدید هم احتیاج دارم اخه باید یه بنر بسازم ببرم واسه معلممون یعنی نمره داره! اما متاسفانه حالا که ویندوز 7 مارو گیر اورده!

سلام...
اصلا ببینید که فونت های دیگه رو رویه سیستمتون می تونید نصب کنید یا نه؟؟؟
باتشکر...

moham2ad

عضو جدید
هر فونتی رو که بگی امتحان کردم از Arial گرفته تا این جدیدها! دیگه نا امید شدم یه 0 خوشکل هم فردا میگیرم:cry:

mhtn

عضو جدید
سلام.من یه مشکلی با ویندوزم دارم.اون همه برنامه ها رو با MATLAB باز میکنه.خواهش میکنم کمکم کنید.

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.من یه مشکلی با ویندوزم دارم.اون همه برنامه ها رو با MATLAB باز میکنه.خواهش میکنم کمکم کنید.

سلام...
یعنی از تویه تنظیمات هم نمی تونید تغییرش بدید؟؟؟
باتشکر...

Mohammad.0360

عضو جدید
سلام دوستان من با مشکل بزرگی در ویندوز 7 مواجه شدم این که درایور E و F من توسط برنامه Bitlocker قفل شده بود و راحت همیشه استفاده می کردم تا اینکه اومدم قسمتی از درایور D و یک درایور مربوط به Linux رو با هم ترکیب کردم و یک درایور جدید ساختم حالا درایور F مثل همیشه راحت باز میشه ولی وقتی می خواهم درایور E رو باز کنم صفحه ای برای وارد کردن پسورد نمیاد و پیغام زیر رو میده :
Error recovering disk E: A recovery key was not found on this drive . the drive cannot be unlocked
بعد خیلی دنبال راه حل گشتم با برنامه Manage-bde خود ویندوز 7 نیز خیلی کار کردم ولی خود Recover Key رو نیاز داره ولی من فقط پسورد دارم از درایوم ، بعد تونستم برنامه ای پیدا کنم به نام DiskInternals EFS Recovery که تمام اطلاعاتمو با همون پسورد نشون میده ولی بدلیل اینکه کرک نشده نمیتونم فایل هایم را دخیره کنم و قیمت برنامه هم 149USD هست :(حالا کسی هست که بتونه کمک کنه راه حلی دیگه ای بده واقعاً به اطلاعاتم نیاز دارم خواهشاً اگر کسی میتونه کمک کنه

خیلی ممنون از همه دوستان

e30gamer

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید.
من روی لپ تاپ ویندوز 7 دارم و یه چند وقتی هست که کنترل پنلش اجرا نمی شه و این ارور رو می ده:this operation has been canceled due to restrictions on this pc.please contract your system adminitrsator
پیغام بهد از ok:unspecified error
هر چی هم توی نت می کردم چیز دقیقی پیدا نمی کنم.!!!
لطفا راهنمایی کنید.

alijaspercom

عضو جدید
سلام اقا من ی ویندوز 7 اورجینال بدون دسکاری شده دانلود کردم ولی مثله خوده سی دی ویندوز که میخری میزاری تو دی وی دی رام برای نصب عمل نمیکنه ینی من برنامشو رایت کردم تو دی وی دی ولی وقتی میزارم تو دی وی دی رام واسیه نصب اصلا کار نمیکنه ولی وقتی روش کلیک میکنم نصب میشه برنامشم مشکل نداره گفتم شاید رایت ویندوز7 روی دی وی دی روش خواصی داره اگه ممکنه کمک کنید

alijaspercom

عضو جدید
سلام اقا من ی ویندوز 7 اورجینال بدون دسکاری شده دانلود کردم ولی مثله خوده سی دی ویندوز که میخری میزاری تو دی وی دی رام برای نصب عمل نمیکنه ینی من برنامشو رایت کردم تو دی وی دی ولی وقتی میزارم تو دی وی دی رام واسیه نصب اصلا کار نمیکنه گفتم شاید رایت ویندوز7 روی دی وی دی روش خواصی داره اگه ممکنه کمک کنید

Farasystem

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اقا من ی ویندوز 7 اورجینال بدون دسکاری شده دانلود کردم ولی مثله خوده سی دی ویندوز که میخری میزاری تو دی وی دی رام برای نصب عمل نمیکنه ینی من برنامشو رایت کردم تو دی وی دی ولی وقتی میزارم تو دی وی دی رام واسیه نصب اصلا کار نمیکنه ولی وقتی روش کلیک میکنم نصب میشه برنامشم مشکل نداره گفتم شاید رایت ویندوز7 روی دی وی دی روش خواصی داره اگه ممکنه کمک کنید

با سلام. دی وی دی ویندوز چند فایل راه انداز و سیستمی در شاخه ی اصلی داره. که اگه مثلاً یک دی وی دی رو کپی کنید توی هارد و از اونجا رایت کنید خوب اون فایل ها همراه بقیه کپی نمی شن. و بهترین راه برای رایت دی وی دی ویندوز اینه که از روی دی وی دی اول به صورت مستقیم رایت شه. ( ایمیج )
احتمالاً فایلی که شما دانلود کردید یا با پسوند ISO , ..... نبوده، و یا اون رو Extract کردید و رایت کردید. همینطوره؟

Farasystem

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ویندوز سون 64 بیتی هم ویروسی میشه یا نه ؟

هر چیزی که از یک سری دستورات ( کد نویسی ) درست شده باشه، با کد نویسی های مخرب می شه داخل اون نفوذ پیدا کرد و سیستم اون را تغییر داد یا دچار خلل کرد. پس ویندوز 7 X64 هم ویروسی می شه.
از طرفی هر مکانی که قابلیت ذخیره و بازیابی اطلاعات داشته باشه(حافظه)، قابل ویروسی شدن هست. چون ویروس اگر قابل گسترش باشه درون همین مکان گسترش پیدا می کنه و یا اجرا می شه. که ویندوز هم کاملاً از حافظه استفاده می کنه. حالا این می تونه هر ویندوزی باشه.

mirara

عضو جدید
سلام
من ی مشکلی با یکی از برنامه هام در محیط ویندوز 7 64 بیتی دارم
Untitled.jpg

همونطور ک میبینید برخی از دکمه ها در برنامه ETBABS و SAP به هم ریخته هستشو انگار که توی اون فضا جا نشده
اگر ممکنه راهنماییم کنید.خیلی گرفتار شدم!
مدل لپتاپ VPCSE13FX
اگر اطلاعات دیگه ای لازمه بپرسید
ممنونم

paranoide

عضو جدید
سلام مشکل میتونه از برنامه ات باشه
فکر میکنم برنامه ای هست که یکی براتون نوشته و جای کافی برای label در نظر نگرفته

mirara

عضو جدید
سلام
این دو تا نرم افزار از برنامه های کاربردی عمران هستش.نمیشه تو ویندوز سایز فونت دکمه ها رو خودمون عوض کنیم؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
من ی مشکلی با یکی از برنامه هام در محیط ویندوز 7 64 بیتی دارم
مشاهده پیوست 110698

همونطور ک میبینید برخی از دکمه ها در برنامه ETBABS و SAP به هم ریخته هستشو انگار که توی اون فضا جا نشده
اگر ممکنه راهنماییم کنید.خیلی گرفتار شدم!
مدل لپتاپ VPCSE13FX
اگر اطلاعات دیگه ای لازمه بپرسید
ممنونم

با سلام،
این راه رو امتحان کنید:
روی Desktop کلیک راست و Personalize رو انتخاب کنید. حالا به Display برید و از سمت راست Smaller رو انتخاب کنید. بعد از تأیید باید Logoff کنید. همین طور از قسمت set custem text size مقدار 100% رو انتخاب کنید!

ahmad8800

عضو جدید
درود....
دوستان امروز برام مشکلی پیش اومد که حسابی حالم رو گرفتش!!!!!!
وقتی داشتم فایل هام رو از رو هارد اکسترنال میریختم رو سیستم کابل اتصال قطع شد و عملیات cut ناقص موند!
حالا هر کاری میکنم که فایل هام رو باز کنم یا حتی کپی و کات کنم پیغام unreadable رو میده!!!
خواهش میکنم کمکم کنید!
فایل هام خیلی حیاتی بودن!
ممنون!

TANAZ145

عضو جدید
[h=2][/h]
سلام دوستان من یه مشکل با لب تاپ دارم که بعداز زدن کلید shut down.:ریست میشه لطفا راهنمایم کنید ویندوز هم 7هستش

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان من یه مشکل با لب تاپ دارم که بعداز زدن کلید shut down.:ریست میشه لطفا راهنمایم کنید ویندوز هم 7هستش

سلام...
برو تویه قسمت تنظیمات کلید پاور... فکر کنم داشته باشه...
اونجا تنظیمش کن...
باتشکر...

s1991

عضو جدید
من وقتی روی pc ویندوز 7 نصب میکنم،win7 starter خیلی راحت نصب میشه اما ویندوز profetional یا ultimate وقتی مراحل نصب تموم میشه بعد از اخرین مرحله یعنی compeliting installation صفحه ی مانیتور سیاه میشه و فقط ماوس هستش که داخل اون دیده میشه و هیچ دکمه و کلیدی هم کار خاصی انجام نمیده!!!
اگه میشه کمکم کنید...:(
من مشکلِ صفحه ی آبی رو هم گاهی اوقات دارم:(

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
من وقتی روی pc ویندوز 7 نصب میکنم،win7 starter خیلی راحت نصب میشه اما ویندوز profetional یا ultimate وقتی مراحل نصب تموم میشه بعد از اخرین مرحله یعنی compeliting installation صفحه ی مانیتور سیاه میشه و فقط ماوس هستش که داخل اون دیده میشه و هیچ دکمه و کلیدی هم کار خاصی انجام نمیده!!!
اگه میشه کمکم کنید...:(
من مشکلِ صفحه ی آبی رو هم گاهی اوقات دارم:(
با سلام،
لطفاً امکانات سیستم تون رو بفرمایید!

s1991

عضو جدید
با سلام،
لطفاً امکانات سیستم تون رو بفرمایید!
nvidia geforce 9500 gt
ram =4 gb
motherboard p5qlpr0
processor intel(R) Core(TM)2 Quad cpu Q8200 @ 2.33 GHz
HDD 500GB
windows7 ultimate 64-bit
البته با 32بیتی هم همین مشکل رو دارم!:(
تا اونحایی که راهنمایی شدم ،فهمیدم که مشکل با کارت گرافیک هستش که نمیدونم چیجوری میشه حلش کرد:(

damst2005

عضو جدید
مشكل در نصب ويندوز 7 و خطاي نصب - كمك فوري

مشكل در نصب ويندوز 7 و خطاي نصب - كمك فوري

سلام
من روي كامپيوترم ويندوز 7 نصب كرده بودم . ديشب كه سيستم را راه اندازي كردم به يكباره كلي پيغام error برنامه هاي اجرايي نصب شده در ويندوز ظاهر شد و هيچ برنامه اي قابل بازكردن نبود حتي مديا پلير يا nero و يا بابيلون و غيره باز نمي شد و error مي داد. سپس صفحه معروف آبي كه نشانگر مشكل جدي است مي آمد و ويندوز ري استارت مي شد. با توجه به اينكه نتوانستم مشكل را حل كنم خواستم دوباره ويندوز بريزم . به همين خاطر درايو c را فرمت كردم و اقدام به نصب مجدد ويندوز 7 كردم ولي متاسفانه موقع نصب error مي داد و مي گفت setup قادر به نصب فايلهاي ويندوز نيست. فكر كردم شايد سي دي ويندوز خراب باشد به خاطر همين با چند سي دي ويندوز 7 و xp
هم امتحان كردم ولي هيچكدام از ويندوزها نصب نشدند و پيغام خطا در نصب مي دادند . ايميج قبلي هم كه داشتم ريختم كه ريخته شد ولي ويندوز يا بالا نمي آمد يا اگر هم مي آمد مشكلي كه در ابتدا گفتم بر روي ايميج ريخته شده هم وجود داشت. اگر كسي مي داند مشكل از چيست لطفا راهنمايي كند متشكرم

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
nvidia geforce 9500 gt
ram =4 gb
motherboard p5qlpr0
processor intel(R) Core(TM)2 Quad cpu Q8200 @ 2.33 GHz
HDD 500GB
windows7 ultimate 64-bit
البته با 32بیتی هم همین مشکل رو دارم!:(
تا اونحایی که راهنمایی شدم ،فهمیدم که مشکل با کارت گرافیک هستش که نمیدونم چیجوری میشه حلش کرد:(
با سلام،
فکر نمی کنم مشکل از کارت گرافیک باشه!! اگه کلاً خراب شده باشه که اصلاً سیستم روشن نمی شه و اگه قابلیت استفاده برای ویندوز 7 رو نداشته باشه بازم می تونه پنجره های ویندوز رو نشون بده اما قابلیت های ویندوز رو پشتیبانی نمی کنه!
آیا از DVD دیگه ای (ترجیحاً دستکاری نشده! یه ویندوز 64بیتی توی یه DVD) استفاده نکردید؟
آیا بعد از پایان نصب و ریست، مشکل همچنان پابرجاست؟ می تونید وارد Safe mode بشید؟

s1991

عضو جدید
با سلام،
فکر نمی کنم مشکل از کارت گرافیک باشه!! اگه کلاً خراب شده باشه که اصلاً سیستم روشن نمی شه و اگه قابلیت استفاده برای ویندوز 7 رو نداشته باشه بازم می تونه پنجره های ویندوز رو نشون بده اما قابلیت های ویندوز رو پشتیبانی نمی کنه!
آیا از DVD دیگه ای (ترجیحاً دستکاری نشده! یه ویندوز 64بیتی توی یه DVD) استفاده نکردید؟
آیا بعد از پایان نصب و ریست، مشکل همچنان پابرجاست؟ می تونید وارد Safe mode بشید؟

با سلام،

هر dvd ديگه اي هم امتحان كردم همين مشكل پيش مياد:((
تمام راه حل هايي كه ود مايكروسافت براي blank screen گفته رو هم اجرا كردم ولي همچنان صفحه سياه هستش:((
براي ورود به safe mode هم يا ارور ميده يا وقتي وارد ميشه منوي استارت و هيچ ايكوني وجود نداره:((

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام
من روي كامپيوترم ويندوز 7 نصب كرده بودم . ديشب كه سيستم را راه اندازي كردم به يكباره كلي پيغام error برنامه هاي اجرايي نصب شده در ويندوز ظاهر شد و هيچ برنامه اي قابل بازكردن نبود حتي مديا پلير يا nero و يا بابيلون و غيره باز نمي شد و error مي داد. سپس صفحه معروف آبي كه نشانگر مشكل جدي است مي آمد و ويندوز ري استارت مي شد. با توجه به اينكه نتوانستم مشكل را حل كنم خواستم دوباره ويندوز بريزم . به همين خاطر درايو c را فرمت كردم و اقدام به نصب مجدد ويندوز 7 كردم ولي متاسفانه موقع نصب error مي داد و مي گفت setup قادر به نصب فايلهاي ويندوز نيست. فكر كردم شايد سي دي ويندوز خراب باشد به خاطر همين با چند سي دي ويندوز 7 و xp
هم امتحان كردم ولي هيچكدام از ويندوزها نصب نشدند و پيغام خطا در نصب مي دادند . ايميج قبلي هم كه داشتم ريختم كه ريخته شد ولي ويندوز يا بالا نمي آمد يا اگر هم مي آمد مشكلي كه در ابتدا گفتم بر روي ايميج ريخته شده هم وجود داشت. اگر كسي مي داند مشكل از چيست لطفا راهنمايي كند متشكرم
با برنامه win live هارد رو کلا پاک کن یه ویندوز جدید نصب کنی احتمالا درست بشه