سوالات و مشكلات در مورد اينترنت اكسپلورر Internet Explorer

sima piran

عضو جدید
با سلام
از دوستان کی میدونه چه جوری میشه اینترنت اکسپلورر رو که به صورت default هنگام نصب ویندوز نصب میشه رو به طور کامل حذف ودوباره نصب کرد.؟:redface:

Sharif_

مدیر بازنشسته
با سلام
از دوستان کی میدونه چه جوری میشه اینترنت اکسپلورر رو که به صورت default هنگام نصب ویندوز نصب میشه رو به طور کامل حذف ودوباره نصب کرد.؟:redface:
این مسیر رو دنبال کنید
Control Panel>Add or Remove Programs>add/remove windows components
بعد تیک Internet Explorer رو وردار و next بزن بعد از نصب اکسپلورر حذف میشه
برای نصب دوبار مراحل رو دنبال کنید و اینبار Internet explorer رو انتخاب و کامپوننت ها رو نصب کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sarina_farzan

عضو جدید
اشکال در internet explorer

اشکال در internet explorer

سلام دوستان
یک سری برنامه دارم که اجرای آنها با مرور گر internet explorer می باشد اما وقتی آنها را اجرا می کنم پیغام خطا می ده و می گه که باید wierless روشن باشه تا بتونه اجرا شه چه طوری می تونم تنظیمات رو انجام بدم که بدون conect شدن برنامه هام اجرا بشه چون اصلا wierless ندارم البته سیستم عاملم هم windowse 7 هستش

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
سلام دوستان
یک سری برنامه دارم که اجرای آنها با مرور گر internet explorer می باشد اما وقتی آنها را اجرا می کنم پیغام خطا می ده و می گه که باید wierless روشن باشه تا بتونه اجرا شه چه طوری می تونم تنظیمات رو انجام بدم که بدون conect شدن برنامه هام اجرا بشه چون اصلا wierless ندارم البته سیستم عاملم هم windowse 7 هستش
برو به اين مسير در منوي IE
On the Tools menu in Internet Explorer, click Internet Options, click the Connections tab
حالا اگه تنظيماتي براي اتصال خودكار داره اونو به neever تغيير بده
يا حذف كن
احتمالا زياد مشكل رفع مي شه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arminarmanaryan

عضو جدید
کمک برای اینترنت اکسپلورر

کمک برای اینترنت اکسپلورر

سلام
تو رو خدا کمکم کنین.
وقتی با ویندوز اکس پی وارد اینترنت میشم کامپیوتر هنک میکنه.
کلافه شدم.
ولی با ویندوز 7 مشکلی ندارم.
یه راهی بذارین جلو پام.
:wallbash::wallbash::wallbash:

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
تو رو خدا کمکم کنین.
وقتی با ویندوز اکس پی وارد اینترنت میشم کامپیوتر هنک میکنه.
کلافه شدم.
ولی با ویندوز 7 مشکلی ندارم.
یه راهی بذارین جلو پام.
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/wallbash.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/wallbash.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/wallbash.gif

با سلام،
با مرورگرهای دیگه امتحان کردید؟
task manager رو باز کنید و در زمان اتصال به اینترنت پردازه ای که درصد بالایی از cpu داره رو بنویسید! البته غیر از system idle process!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ahmad.daneshjoo

عضو جدید
کمک برای نصب اینترنت اکسپلورر9

کمک برای نصب اینترنت اکسپلورر9

با سلام
من وقتی میخوام انترنت اکسپلورر 9 رو نصب کنم این مشکل پیش میاد کمکم کنید.بدون عنوان.jpg

petrous

عضو جدید
با سلام
من وقتی میخوام انترنت اکسپلورر 9 رو نصب کنم این مشکل پیش میاد کمکم کنید.مشاهده پیوست 74930

اگه ویندوز ۷ دارید حتما سرویس پک یک رو براش نصب کنید و یا اینکه یه ویندوز ۹ سرویس پک یک رو نصب کنید
ولی به نظر من اصلا اینترنت اکسپلورر ارزش نصب کردن نداره ، جز اینکه طراح وب سایت باشید

maryamgh65

عضو جدید
من می خوام وقتی آفلاینم یه سری سایتارو که قبلا باز کردمو از هیستوری مجدد باز کنم اما چند تا سایت محبوبم که هر روز هم بهشون نیاز دارم آفلاین باز نمیشه
علت چیه و چیکار باید کنم؟
ممنون

ra.ie83

عضو جدید
سلام دوستان
اينترنت اكسپلورر من پاك شده و الان از طريقي كه گفتين (cotrol panel.add remove< windows component ) تيكو ور ميدارم و دوباره ميزنم اما بارز بالا نمياد چيكار كنم ؟

leynaz

عضو جدید
سلام.من وقتی میخام با لپ تاپم ازIEاستفاده کنم و وارد سایتی بشم وقتی ادرس سایت رو تایپ میکنم بعد از چند لحظه خودش یه سری علایم جلوش اضافه میکنه و پیام میده address is not valid.لطفا کمکم کنید چون برای وارد شدن به خیلی از سایتهای ضروری بهش نیاز دارم.گوگل کروم هم همین شکلی مشکل پیدا کرده فقط میتونم ازfirefoxاستفاده کنم برا اینترنت.لطفا کمکم کنید.

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام.من وقتی میخام با لپ تاپم ازIEاستفاده کنم و وارد سایتی بشم وقتی ادرس سایت رو تایپ میکنم بعد از چند لحظه خودش یه سری علایم جلوش اضافه میکنه و پیام میده address is not valid.لطفا کمکم کنید چون برای وارد شدن به خیلی از سایتهای ضروری بهش نیاز دارم.گوگل کروم هم همین شکلی مشکل پیدا کرده فقط میتونم ازfirefoxاستفاده کنم برا اینترنت.لطفا کمکم کنید.

سلام. به احتمال خيلي زياد براي سيستمتون پروكسي ست شده.
وارد internet option بشيد. از تب connections گزينه LAN setting و بعد تيك مربوط به پروكسي رو از قسمت proxy server غير فعال كنيد

leynaz

عضو جدید
نه.هیپکدوم تیک ندارن.ببینید مثلا اینطوریه که تایپ میکنمwww.google.com.بعد از چند لحظه این طوری میشهhttp:///? www.ask.com/web?o=13701&l=dis&q=www.google.com

leynaz

عضو جدید
من یکبار با موبایلم با بلوتوث وصل اینترنت شدم.میشه به خاطر این باشه؟الن 2باره گوگل کروم رو نصب کردم پیغام میده که به خاطر پروکسی نمیتونه باز کنه.راهی هست که پروکسی رو غیر فعال کنم؟با توجه به اینکه LAN SETTINGمن قسمت پروکسیش تک نداره. میشه این مشکل به خاطر سرویس دهنده ی اینترنت باشه؟ممنون میشم جواب بدین

leynaz

عضو جدید
سلام.وقتی می خوام از IEاستفاده کنم پیام میده که اکسپلورر با مشکل روبه رو شده و نمیشه ازش استفاده کرد.مشکل چیه؟با گوگل کروم و یاهومسنجر هم نمیتونم کارکنم پیام میدن که اصلا کانکت نیستی درحالی که وصلم به اینترنت.میشه به خاطر ویروسی شدن باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Dark Seeker

عضو جدید
آنتی ویذوسی که روی سیستم نصب کردید چیه؟
ممکنه اونجا پروکسی set کرده باشید و یا محدود کرده باشید برای کانکت به اینترنت

leynaz

عضو جدید
سلام.کن نمیتونم از IEم استفاده کنم.وقتی آدرس یه سایت رو تایپ میکنم میگه آدرس معتبر نیست و آدرس سایت رو این شکلی میکنه.گوگل کروم هم همینجوری شده.میگه پراکسی را غیرفعال کنید.میشه کمکم کنین و بگید چه باید درستش کنم؟http:///?%20www.google.com/ب
وقتی هم internet optionرو میزنم قسمت مربوط به lan setting و بعد proxyقسمت مربوط بهش تیک نداره

BEHNAM.KH

عضو جدید
دوستان من وقتی میخوام وارده فیس بشم با موزیلا و کروم که اصلا بالا نمیاد!
با کسپلوره هم این خطا رو میده
TO help protect your security .internet explorer has blocked this website from displaying conctent with security certificate errors.click here for options...
ممنون میشم راهنمائی کنید
هم سرعته اینترنتم خوبه
هم فیلترینگم خوبه.مشکل از چیه؟

*mahdie*

عضو جدید
سلام روی کامپیوتر اکسپلرا نصب بود هنوزم نصبه ولی یهو دیگه وقتی رو آیکن دابل کلیک می کنم اتفاقی نمیفته ولی از طریق موزیلا وارد اینترنت میتونم بشم
اکسپلرا رو دانلود می کنم ولی هنگام نصب پیغام خطا می ده چیکار کنم اکسپلرام درست بشه؟؟؟؟

n.r_engineer

عضو جدید
سلام
ببخشید من اینترنت اکسپلوررم باز نمیشه تا روش کلیک میکنم میگه INTERNET EXPLORER HAS STOPED WORKINGحالا باید چی کار کنم؟
IE11رو هم نصب کردم فایده نداشت...باز هم این ارور رو میده

hodeiseh

عضو جدید
سلام. وقت بخیر.
چند روزه برای باز کردن جیمیلم با این پیام مواجه میشم. براوزر های مختلف رو امتحان کردم ولی بازم نشد. ممنون میشم کمکم کنید:(

01.jpg

JRG

عضو جدید
سلام. آیا در اینترنت اکسپلورر میشه همه سایتها رو ببندی و فقط اجازه بدی دو سه تا سایت باز بشن؟ برای دفتر کار میخوام فقط کاربر اجازه ورود به همون دو سه تا سایتی که براش تعریف می کنی رو داشته باشه و هیچ سایت دیگه ای نتونه بره. سپاس