سوالات، مشکلات، درخواست ها، تنها در این تاپیک مطرح شود

کسی یه تعریف معتبر از " آرمان" و " منشور اداری" داره.تعریف باید مدیریتی باشه .درمورد سازمانها است برای درس مدیریت استراتژیک میخوام. تو اینترنت سرچ کردم نتونستم چیزی پیدا کنم.مرسی

نازنين زهرا20

عضو جدید
درخواست كمك از دوستان

درخواست كمك از دوستان

سلام به دوستان عزيز . كسي پاورهاي جالب براي جلسه دفاع در زمينه مديريت بهداشت ودرمان:w27: داره ؟

aasahar

عضو جدید
سلام
بچه ها یک مقاله لاتین که ترجمه هم داشته باشه راجع به یکی از روش های تحقیق میخوام تورو خدا هرکی داره کمکم کنه خیلی عجله دارم تازه فهمیدم باید این کار رو هم انجام بدم

aasahar

عضو جدید
بچه ها من ترم اول مدیریتم همه استادا مقاله خواستن کسی هست که یه کاره کلاسی خودش انجام داده باشه وبه من کمک کنه خواهشا اگه میتونید کمکم کنید 4تا مقاله واسه ترم اول دارم.دارم دیونه میشم

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
بچه ها من ترم اول مدیریتم همه استادا مقاله خواستن کسی هست که یه کاره کلاسی خودش انجام داده باشه وبه من کمک کنه خواهشا اگه میتونید کمکم کنید 4تا مقاله واسه ترم اول دارم.دارم دیونه میشم
گرایشتون چیه؟؟
توی همین باشگاه بگردی کلی مطلب میتونی پیدا کنی....

ie_s_h

عضو جدید
با سلام و احترام
میخواستم بپرسم که من دانشجو فوق لیسانس مهندسی مالی هستم. منتها واسه کار پایان نامه یک پرسشنامه دارم در زمینه ارزیابی مدل های کسب و کار و تجارت الکترونیک. پاسخ دهنده های این پرسشنامه باید دانشجویان ارشد و دکتری و اساتید رشته مدیریت (در هر گرایشی به خصوص گرایش نوآوری و کارآفرینی)‌باشند. آیا امکانش هست که از طریق این وبسایت پرسشنامه رو در اختیار مخاطبین قرار بدم تا پر بشه؟‌ چون من تا آخر دی باید دفاع کنم و 150 نفر باید این پرسشنامه رو پر کنن. خیلی محدودیت زمانی دارم. اگر کمک کنید واقعا ممنون هستم.
ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید
با تشکر

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
با سلام و احترام
میخواستم بپرسم که من دانشجو فوق لیسانس مهندسی مالی هستم. منتها واسه کار پایان نامه یک پرسشنامه دارم در زمینه ارزیابی مدل های کسب و کار و تجارت الکترونیک. پاسخ دهنده های این پرسشنامه باید دانشجویان ارشد و دکتری و اساتید رشته مدیریت (در هر گرایشی به خصوص گرایش نوآوری و کارآفرینی)‌باشند. آیا امکانش هست که از طریق این وبسایت پرسشنامه رو در اختیار مخاطبین قرار بدم تا پر بشه؟‌ چون من تا آخر دی باید دفاع کنم و 150 نفر باید این پرسشنامه رو پر کنن. خیلی محدودیت زمانی دارم. اگر کمک کنید واقعا ممنون هستم.
ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید
با تشکر

سلام.
پرسشنامه تون رو به صورت یک تاپیک مجزا، قرار بدین.

nahid47

عضو جدید
سلام . لطفا " در مورد بررسی عوامل موثر بر میزان صادرات صنایع دستی مقاله می خواستم . ممنون میشم .:cry:

iron1358

عضو جدید
خوشه های کسب و کار و نحوه حمایت از آنها با تسهیلات خرد

خوشه های کسب و کار و نحوه حمایت از آنها با تسهیلات خرد

با عرض سلام لطفا در صورتی که مقالاتی در خصوص خوشه ها و زنجیره های کسب و کار و تعاریف آنها هستید واسم بفرستید ممنونم:gol::gol::gol::gol::gol::heart:

shamimi

عضو جدید
درخواست مقاله تحلیل رفتاری و مدیریت منابع انسانی

دوستان مقاله ای در مورد

emerald behavioral analysis of management in HRM
دارید ؟

اگر فارسی انگلیسی باشه ممنون می شم:gol:

shahrameng

کاربر فعال
دوره اموزشی

دوره اموزشی

سلام دوستان استاد برادر من(رشته اش مدیریت بازرگانیه) ازشون خواسته دوره های سازمان صنعت و معدن و سازمان مدیریت صنعتی شرکت کنند
من میخواستم نظر شما عزیزان رو بدونم که چه دوره هایی خوبه بره ؟
جاهای دیگه ای هم هست که دوره های بهتری داشته باشه؟
ادامه تحصیلشو میخواد بازرگانی ادامه بده

slnks

عضو جدید
پرکردن فرم کارآفرینی

پرکردن فرم کارآفرینی

سلام دوستان من پروژه کارآفرینی دارم حالا موندم فرمشو چجوری پرکنم.کسی کمکم می کنه؟ممنونم

mtajrishi

عضو جدید
پاسخ نامه تشریحی

پاسخ نامه تشریحی

لطفا پاسخ نامه تشریحی سوالات کنکور سال های گذشته را در سایت قرار دهید

eng-zeinab

عضو جدید
سلام دوستان میشه بازارجویی،بازارسازی،بازار گرمی، بازارداری،بازارسنجی،بازاررسانی،بازار شناسی،بازار گردانی،بازارگشایی،بازارگرایی،بازار گردی رو یه توضیح یه خطی در موردشون بدین ممنون میشم

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام دوستان میشه بازارجویی،بازارسازی،بازار گرمی، بازارداری،بازارسنجی،بازاررسانی،بازار شناسی،بازار گردانی،بازارگشایی،بازارگرایی،بازار گردی رو یه توضیح یه خطی در موردشون بدین ممنون میشم

سلام. بعضیاشو میدونم.:gol:

بازارسازی: بازاریاب بعد از کسب جایگاه مناسب در بازار و به دست آوردن سهم قابل توجه از آن، تلاش میکند تا از طریق به کار گیری مناسب آمیخته بازاریابی، سهم خود را افزایش داده و در مشتریان نفوذ کند. یعنی ارائه محصولی با کیفیت با قیمت مطلوب، در زمان و مکان مورد نظر خریدار، از طریق ابزار تشویقی و تبلیغاتی مناسب(بازارسازی= حفظ و افزایش سهم بازار)

بازار گرمی: ابتدا بازاریاب، مشتری را از محصول آگاه نموده، و سپس از طریق فعالیت های ترفیعی و تبلیغاتی، وی را جهت خرید محصول متقاعد و ترغیب می نماید. استفاده از نوآوری، خلاقیت و ابتکار از ابزار اصلی بازار گرمی محسوب می شوند.

بازارداری: بازاریاب تلاش میکند تا از طریق ایجاد رضایت در مشتری، در وی نسبت به شرکت وفاداری ایجاد نموده و او را حفظ کند.(بازارداری= هنر و مهارت راضی سازی مشتری)

بازارسنجی: ارزیابی عملکرد شرکت در راستای اهدافش که جهت دهنده حرکات شرکت در آینده نیز می باشد. یعنی نظارت همیشگی و مستمر بر عملکردها و کنترل و ارزشیابی آنها با هدف بررسی موقعیت بازار.

بازارشناسی: بازاریاب در تلاش است تا از طریق تحقیقات بازاریابی و ایجاد ارتباط با مشتری، جنبه های مختلف بازار را شناسایی نماید. یعنی تلاشی سیستماتیک جهت جمع آوری و ضیط و ثبت اطلاعات مربوط به همه اجزای تشکیل دهنده نظام بازار.

بازارگردانی: تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی و اجرا و کنترل برنامه هایی که برای نیل به اهداف سازمانی تهیه می شود.

بازارگرایی: بازاریاب، مشتری و بازار را در کانون فعالیت های خود قرار داده، و در تمام تلاش هایش به نیازهای بازار و مشتری توجه دارد.

Ya Hosen

عضو جدید
ســــلام دوستان عزیز کسی اطلاعاتی در مورد میریت بحران در امنیت شهر ها چیزی میدونه ممنون میشم کمکم کنید

msafavi

عضو جدید
پایان نامه

پایان نامه

سلام خدمت تمامی دوستان و مدیران تالار مدیریت
راستش من نمیدونستم کجا تایپیک بزنم اینجا زدم.
راستش من دارم رو پروپزال ام کار میکنم در ارتباط با کنترل و نظارت در شرکت های هلدینگ کار میکنم
می خواستم ببینم کسی هست بتونه به من کمک کنه تعدادی مقاله لاتین بده
با هر کدام از دوبه دوی کلید واژه های "هلدینگ" ، "حاکمیت شرکتی" و "کنترل" و "نظارت" باشه بهتره.......خیلی خیلی ممنون میشم
فقط مقاله لاتین می خوام
با سپاس فراوان
:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام خدمت تمامی دوستان و مدیران تالار مدیریت
راستش من نمیدونستم کجا تایپیک بزنم اینجا زدم.
راستش من دارم رو پروپزال ام کار میکنم در ارتباط با کنترل و نظارت در شرکت های هلدینگ کار میکنم
می خواستم ببینم کسی هست بتونه به من کمک کنه تعدادی مقاله لاتین بده
با هر کدام از دوبه دوی کلید واژه های "هلدینگ" ، "حاکمیت شرکتی" و "کنترل" و "نظارت" باشه بهتره.......خیلی خیلی ممنون میشم
فقط مقاله لاتین می خوام
با سپاس فراوان
:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

سلام دوست عزیز شما میتونید مقالات سرچ بزنید و از اینجا درخواست بدید تا بارتون بزارندمقالات درخواستی لاتین
موفق باشید

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
ســــلام دوستان عزیز کسی اطلاعاتی در مورد میریت بحران در امنیت شهر ها چیزی میدونه ممنون میشم کمکم کنید

سلام شما هم میتونید از مقالات درخواستی فارسی
http://www.civilica.com/Paper-SAUD01-SAUD01_143=امنیت-و-مدیریت-بحران-شهری.html
http://www.civilica.com/Paper-SAUD0...یریت-بحران-با-رویکردی-به-پدافند-غیر-عامل.html
درخواست بدید البته نگاه بندازید ببینید کمکتون میکنه تا کاملش براتون بزارند

msafavi

عضو جدید
راستش من زیاد گشتم الان قاطی کردم میخواستم ببینم از دوستان و بیشتر مدیران این تالار کسی هست
که مقاله لاتین در این موضوعات برام تو منابعش بگرده ببینه داره به من بده....
با سپاس

vafa.g

عضو جدید
سلام دوستان خوبید من 1سوال داشنم میشه لطف کنید ج بدید؟
مدیر بودن اکتسابی است یا مادرزادی؟بادلیل مدیریتی ج میخام دوستان

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام دوستان خوبید من 1سوال داشنم میشه لطف کنید ج بدید؟
مدیر بودن اکتسابی است یا مادرزادی؟بادلیل مدیریتی ج میخام دوستان

مدیریت؛ توانایی ذاتی یا دانش اکتسابی؟
همه ما بخشهایی از زندگی روزمره خود را مدیریت می کنیم. زمان و هزینه را در خریدها و کارهایمان در نظر می گیریم. به مباحث آموزش کودکانمان می پردازیم و برای آنها تا حد امکان وقت می گذاریم. حتی گاهی هدفهایی هم برای زندگی خود ترسیم می کنیم. اما کدامیک به تمام اهداف در ضرب الاجلهای تعریف شده رسیده ایم؟ کدامیک تاکنون در اجرای برنامه هایمان تاخیر نداشته ایم؟ آیا این دست اتفاقات در کسب و کار هم قابل اغماض است؟ آیا اصولاً از ابتدای زندگی ما با یک روش ثابت به اداره امور شخصی خود می پردازیم؟

بر اساس مطالعات روانشناختی رهبری (Leadership) بیشتر بر پایه توانایی های ذاتی است تا دانش اکتسابی. کودکانی که در سنین پایین به اداره همسالان خود می پردازند نیز بیشتر از استعداد رهبری خود بهره می گیرند. در حالی که فعالیت مدیران در چارچوب پنج وظیفه کلی برنامه ریزی، سازماندهی، منابع انسانی، هدایت یا رهبری و نظارت و کنترل طبقه بندی می شود و مدیران باید در هر زمینه دانش و مهارت لازم را کسب کنند.
شاید بتوان گفت که توانایی ذاتی یا استعداد، زیرساخت رشد را برای ما فراهم می آورد ولی آنچه در نهایت منجر به توانمندی مدیران می شود دانشی است که از تحصیلات، مطالعات، تجربیات خود و دیگران و تفکر در مورد نتایج حاصل از اجرای دانسته ها در هر مرحله، کسب شده است. بدیهی است هر کدام از این دو، بدون دیگری نتیجه مطلوب را به همراه نخواهد داشت.
مدیران بالفطره ای که می بینیم کسانی هستند که مستعد آموختن و بکارگیری آموزه ها بوده و از تغییر با روی باز استقبال کرده اند. از این رو تعجبی ندارد که می بینیم ایران ناسیونال، کفش ملی و نمونه های بسیاری در صنعت کشور با تکیه بر آنچه روزگاری مدیران مادرزاد نامیده می شدند و در واقع کوله باری از دانش و تجربه را به دوش می کشیدند، در روزگاری نه چندان دور، جایگاهی بس رفیع را از آن خود کرده بودند.

vafa.g

عضو جدید
مدیریت؛ توانایی ذاتی یا دانش اکتسابی؟
همه ما بخشهایی از زندگی روزمره خود را مدیریت می کنیم. زمان و هزینه را در خریدها و کارهایمان در نظر می گیریم. به مباحث آموزش کودکانمان می پردازیم و برای آنها تا حد امکان وقت می گذاریم. حتی گاهی هدفهایی هم برای زندگی خود ترسیم می کنیم. اما کدامیک به تمام اهداف در ضرب الاجلهای تعریف شده رسیده ایم؟ کدامیک تاکنون در اجرای برنامه هایمان تاخیر نداشته ایم؟ آیا این دست اتفاقات در کسب و کار هم قابل اغماض است؟ آیا اصولاً از ابتدای زندگی ما با یک روش ثابت به اداره امور شخصی خود می پردازیم؟

بر اساس مطالعات روانشناختی رهبری (Leadership) بیشتر بر پایه توانایی های ذاتی است تا دانش اکتسابی. کودکانی که در سنین پایین به اداره همسالان خود می پردازند نیز بیشتر از استعداد رهبری خود بهره می گیرند. در حالی که فعالیت مدیران در چارچوب پنج وظیفه کلی برنامه ریزی، سازماندهی، منابع انسانی، هدایت یا رهبری و نظارت و کنترل طبقه بندی می شود و مدیران باید در هر زمینه دانش و مهارت لازم را کسب کنند.
شاید بتوان گفت که توانایی ذاتی یا استعداد، زیرساخت رشد را برای ما فراهم می آورد ولی آنچه در نهایت منجر به توانمندی مدیران می شود دانشی است که از تحصیلات، مطالعات، تجربیات خود و دیگران و تفکر در مورد نتایج حاصل از اجرای دانسته ها در هر مرحله، کسب شده است. بدیهی است هر کدام از این دو، بدون دیگری نتیجه مطلوب را به همراه نخواهد داشت.
مدیران بالفطره ای که می بینیم کسانی هستند که مستعد آموختن و بکارگیری آموزه ها بوده و از تغییر با روی باز استقبال کرده اند. از این رو تعجبی ندارد که می بینیم ایران ناسیونال، کفش ملی و نمونه های بسیاری در صنعت کشور با تکیه بر آنچه روزگاری مدیران مادرزاد نامیده می شدند و در واقع کوله باری از دانش و تجربه را به دوش می کشیدند، در روزگاری نه چندان دور، جایگاهی بس رفیع را از آن خود کرده بودند.

مرسییییییییی گللللللللللمممممم

vafa.g

عضو جدید
دوستان سلام من 1متن دارم میشه سوالاشو اگه بلدید ج بدید ممنون

آقای بهزادی مدیرعملیات بهره برداری می گفت دشواری درادارات وموسسات دولتی درحال حاضراین است که مامدیران زیادی داریم اما از بن این مدیران کساننی که بتوانندخوب هدایت کنندکم هستندنظرمن این است که مدیران ازمادرزاده میشوند.برنامه های پرورش مدیرانم.ثرنیستندبنابراین مابایدبرای انتخاب این افراددرشغلهای مدیریتی اشخاص راانتخاب میکنیم.که دارای چنین ویژگیهایی باشدهوشمندی.استعدادی.انگیزه.نیر.ی کار.اعنمادبه نفس وکنارآمدن بادیگران
خانم محمدی کارشناس ارشداموراستخدامی پاسخ دادشمام.ض.ع رادرست درنمی یابیدمابه اشخاصی نیازداریم که مدیرباشندتابه سرپرستی ادارات.بخشها.وقسمتهای مختلف گمارده شونددرمدیریت دولتی به اشخاصی نیازداریم که ضمن دوست داشتن کارکنان به دنبال انجام وظایف نیزباشندروانشناسان معروفی پون فیدلر.لیکرت و....این موضوع رادرنظرات خودروشن کردندآقای بهزادی جواب دادمن به اینکه روانشناسان په میگوینداهمیت نمیدهممابایددرشغلهای مدیریتی ازافرادی استفاده کنیم که دارای صفات ذکرشده باشد
سوالات؟؟؟؟/
1...تاچه اندازه شما باآقای بهزادی موافقید؟؟
2....اگرشما جای خانم محمدی بودید پگونه به آقای بهزادی جواب میدادید؟؟
3...پژوهشها ونظریات فیدلروبلک و.رادرنظربگیریدوبگوییدچگونه دولت میتوانداطمینان یابد که مدیران دولتی اثربخش و کارآمد خواهدشد؟؟
لطفاجزابهارابا دلیل مدیریتی باشد

DADAR ARTA

عضو جدید
اقتصادمقاومتی

اقتصادمقاومتی

با سلام به دوستان عزیز مقاله فارسی در مورداقتصادمقاومتی میخواستم

eng-zeinab

عضو جدید
سلام دوستان عزیز دوتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
1-آیا بازاریابان قادر به ایجاد یک نیاز هستن بله چرا؟؟نه چرااااا

2-برای یک بازاریاب شناختن نیاز ها دارای اهمیت است یا شکل دادن ومدریت خواسته ها؟؟؟؟؟

بالا