سوالات، مشکلات، درخواست ها، تنها در این تاپیک مطرح شود

new7

عضو جدید
در مورد مدیریت بحران کتاب و مقاله باحال میشه معرفی کنید لطفن!!خیلی حیاتیه!!مسئله ی مرگ و زندگیه!!!!

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
در مورد مدیریت بحران کتاب و مقاله باحال میشه معرفی کنید لطفن!!خیلی حیاتیه!!مسئله ی مرگ و زندگیه!!!!
جک گاتز چاک؛ مدیریت بحران (در بخش‌های خصوصی و دولتی)؛ ترجمة علی پارسائیان

anoeil

کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان....
من یه سوالی دارم....من اخیرا تو دانشگاه پیام نور واحد پاکدشت مدیریت صنعتی قبول شدم....خیلی خوشحال بودم چون رشته شو دوست داشتم و زیر نظر سراسری بود....اما به خاطر چیزایی که شنیدم ترس برم داشته...من شنیدم امتحاناش تستی و تشریحی با همه و اصلا مثل آزاد کلاس برا تدریس نداره و فقط کلاس رفع اشکال و هماهنگی با استاد داره......در اصل خودم باید بخونم و برم امتحان بدم......میخواستم ببینم آیا واقعا این راسته....کسی هست که منو کمک کنه....
بهتون تبریک میگم. من اطلاع دقیقی ندارم که فقط کلاس رفع اشکال باشه!
اگه اینطوری که میگید خیلی سخته وباید ریاضی قوی داشته باشید.
میتونید به عنوان کلاس کمکی سازمان مدیریت صنعتی شرکت کنید یا موسسات آموزشی ثبت نام کنین.

1del

دوره های سازمان مدیریت صنعتی

دوره های سازمان مدیریت صنعتی

سلام و درود بر دانشجویان امروز و مدیران موفق فردا
دوستان از شما کسی هست که در دوره های سازمان مدیریت صنعتی شرکت کرده باشید(باذکر دوره و شهرتون) لطفاًراهنمایی ام کنید که چقدر مفید بوده و هزینه اش چقدر بوده،میشه با اون برای دکترا فاند گرفت
ولطفا اگه در مورد این دوره ها اطلاعاتی دارید راهنمایی ام کنید
پیشاپیش ازتون تشکر میکنم
:gol:

آخرین ویرایش:

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
دوستان کسی پاسخ تشریحی سوال های صحیح و غلط کتاب اقتصاد خرد و کلان محسن نظری رو داره؟

mina73

عضو جدید
سلام .من هم ترم دوم مدیریت صنعتی هستم.دانشگاه پیام نور واحد نجف اباد.اولشنمیخواستم برم ولی الان راضی هستم.برای درسها هم کلاس میگذارند ولی باز باید خودمون بخونیم.نگران نباش.میشه امتحاناشو پاس کرد.موفق باشید.;)

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام بر مدیران آینده گل و بلبل...
لطف میکنید یه چندتا کتاب.. مقاله یا مطلب بهم معرفی کنید(برای دانلود و..) یه همچین موضوعاتی می خوام.. روابط اسلامی در مدیریت اسلامی.. اخلاق در مدیریت اسلامی.. تصمیم گیری در مدیریت اسلامی.. مهندسی ارزش از دیدگاه اسلام.. دیدگاه و مدل های اخلاق مدیریتی.. آسیب شناسی اخلاق مدیریتی از منظر دینی و.... به هرحال در راستای مدیریتی- اخلاقی لطفا باشه ممنونم....
:smile::gol:

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام بر مدیران آینده گل و بلبل...
لطف میکنید یه چندتا کتاب.. مقاله یا مطلب بهم معرفی کنید(برای دانلود و..) یه همچین موضوعاتی می خوام.. روابط اسلامی در مدیریت اسلامی.. اخلاق در مدیریت اسلامی.. تصمیم گیری در مدیریت اسلامی.. مهندسی ارزش از دیدگاه اسلام.. دیدگاه و مدل های اخلاق مدیریتی.. آسیب شناسی اخلاق مدیریتی از منظر دینی و.... به هرحال در راستای مدیریتی- اخلاقی لطفا باشه ممنونم....
:smile::gol:

سلام عزیزم.:gol:
http://athir.blogfa.com/cat-20.aspx
مدیریت اسلامی

سلام میشه درباره ی مزایا و معایب فروش و خدمات پس از فروش بهم کمک کنید یا اگر مطالبی دارین برام ایمیل کنید؟

toktamjoon

عضو جدید
درخواست چند مقاله در خصوص رفتار شهروندي

درخواست چند مقاله در خصوص رفتار شهروندي

سلام دوستان عزيزم.من چند مقاله در ارتباط با رفتار شهروندي نياز دارم.لطفاً زودتر اگه ميشه برام ارسال كنيد.مممممممممنون

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام دوستان عزيزم.من چند مقاله در ارتباط با رفتار شهروندي نياز دارم.لطفاً زودتر اگه ميشه برام ارسال كنيد.مممممممممنون

سلام. 5تا مقاله گذاشتم. :gol:

پیوست ها

• رفتار شهروندی.rar
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 0

toktamjoon

عضو جدید
سلام. 5تا مقاله گذاشتم. http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

ممنونم .خيلي كمكم كردين؟ميشه چند تا سايت به من معرفي كنيد تا بيشتر از مقاله هاي مديرتي استفاده كنم؟يه خواهش ديگه؟:redface:
يه چند تا مقاله در مورد تصميم گيري كم مرتبط با بحث تحقيق در عمليات هم مي خوام؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

toktamjoon

عضو جدید
سلام عزيزم ميشه خواهش كنم در مورد رفتار شهروندي واسم مقاله بفرستي؟

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
ممنونم .خيلي كمكم كردين؟ميشه چند تا سايت به من معرفي كنيد تا بيشتر از مقاله هاي مديرتي استفاده كنم؟يه خواهش ديگه؟:redface:
يه چند تا مقاله در مورد تصميم گيري كم مرتبط با بحث تحقيق در عمليات هم مي خوام؟

برای سرچ مقاله فارسی:
روش اول: سرچ در گوگل: کلیدواژه موضوعتون رو بنویسید+.pdf
روش دوم:سایت www.sid.ir ،گزینه طرح های پژوهشی، جستجو
روش سوم: سایت magiran.com

سرچ مقاله انگلیسی:
سایت science direct
سایت emerald
سایت jstore

toktamjoon

عضو جدید
سلام عزيزم.وارد تالار مديريت كه بشي يه قسمتي هست كه مقالات مديريتي زيادي داره.فكر مي كنم من صبح اين موصوع به چشم خورد.:smile:

lailiya

کاربر فعال
درخواست نرم افزار pm

درخواست نرم افزار pm

من نیاز به الگوی نرم افزار pm شرکت های متفلوت دارم اگه بتونید در اختیارم بذاریدیا حتی راهنمایی کنید ممنون میشم

lailiya

کاربر فعال
کی مایله بمن کمک کنه؟

کی مایله بمن کمک کنه؟

سلام
من نیاز شدید ی به کمک دارم در زمینه pm
نیاز به چند تا pmموفق دارم ولی پیدا نکردم
کی میتونه کمک کنه؟:cry::cry::cry:

toktamjoon

عضو جدید
ارسال مقاله در ارتباط با كاربرد الگوهاي تصميم گيري در مديريت

ارسال مقاله در ارتباط با كاربرد الگوهاي تصميم گيري در مديريت

سلام دوستان .يه خواهش دارم.يه مقاله مي خوام در خصوص كاربرد الگوهاي كمي تصميم گيري در مديريت با ذكر يك نمونه كه قبلا از اين نوع تصميم كيري استفاده شده .لطفاً حداكثر تا فردا.

toktamjoon

عضو جدید
ارسال يه جزوه كامل و درست از آموزش تصويري فتو شاپ

ارسال يه جزوه كامل و درست از آموزش تصويري فتو شاپ

دوستاي عزيزم.ميشه زودتر اين جزوه
رو برام بفرستين؟

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار

nicknam

عضو جدید
سلام
دوستان میخواستم یه کتاب خوب در مورد مدیریت مالی 1و2 معرفی کنید...برای آموزش بازار سرمایه و بورس میخوام...
با تشکر

hossein.88

عضو جدید
کتابهایی از کاتلر

کتابهایی از کاتلر

با سلام به دوستان گرامی و تبریک سال نو :gol:

کسی کتابهای زیر رو داره همش برای کاتلره ؟؟؟ مرسی...

1.مدیریت و بازاریابی در عصر آشوب و تلاطم بازارها
مترجم : هرمز مهرانی

2.بی نظیر در بازاریابی مدیریت و بازاریابی در عصر آشفتگی
مترجم شهناز نائب زاده

3.مدیریت برند در بازاریابی صنعتی تجاری
مترجم سید علی موسوی -

soltan7000

عضو جدید
کمکم کنید

کمکم کنید

سلام من یک مقاله تحقیقاتی به زبان لاتین در حوزه مدیریت عمومی میخواهم
اگر امکان دارد به من کمک کنید من دانشجوی سال اول هستم ونیاز مبرم دارم . ممنون از شما

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mold_silver

متخصص متالورژی صنعتی
کاربر ممتاز
سلام
DBA دکتری گرایش خاصی از مدیریت میشه ؟ یعنی برای پیش زمینه بازرگانی رو نیاز داره ؟ بعد MBA ؟ و بعد DBA ؟ یا ... ؟

ممنون

بالا