### سوالات، درخواستها و مشكلات خود را درمورد زبان انگليسی اينجا مطرح كنيد ###

solaimaniab

عضو جدید
مدرس خصوصی زبان انگلیسی خوب می شناسید؟

مدرس خصوصی زبان انگلیسی خوب می شناسید؟

دوستان گرامی
با سلام و احترام
به یک استاد خصوصی زبان انگلیسی (حضوری یا غیر حضوری) برای ارتقا توان خودم نیاز دارم.
در صورت معرفی ممنون خواهم بود. با آرزوی اوقات فرح بخش

مهندس علی

کاربر فعال
منابع زبان عمومی کنکور ارشد مهندسی

منابع زبان عمومی کنکور ارشد مهندسی

از دوستان که در مورد منابع زبان عمومی کنکور ارشد مهندسی شیمی اطلاع دارند تقاظا دارم این منابع را معرفی نمایند.

bienteha

عضو جدید
سلام دوست عزیز .
من راهنمای فارسی اونو ندیدم اما کارکردن باهاش بسیار ساده هست
Englishشش به دو لهجه آمریکائی و انگلیسی نصب میشه و با سی دی هم اجرا می شه
برای هر کس جداگانه می توان اکانت ایجاد کرد و چند متد واسه آموزش داره که می تونید برای شروع از Guide به شکل مربعش شروع کنید . سوالی اگه بود در خدمتم ( ضمنا نسخه 9 هم با 10 لول اومده!)

daryoosh 8

عضو جدید
سلام راستش من از طريق همين فروم و معرفي دوستان با شركت هرمس آشنا شدم. كلاسهاي خصوصي رو با اين شركت مي گذرونم و خيلي هم راضي هستم. كلاسهاي ايلتس تافل GRE مكالمه ، تجاري و انگليسي عمومي دارند . اين هم ادرس سايتشون: www.hermesco.net شماره تماسشون هم 8879001817- 88790018 است. براي شما و همه دوستاني كه مثل من زبان براشون مساله مهميه ارزوي موفقيت دارم.:gol:

arsam313

عضو جدید
chat room

chat room

hi all
i think we can make a place for speek to improve our english but please use easy word ,if some one have mistake u know what u want to do help him
thanks.​

مهدی2008

عضو جدید
گروهی برای آموزش زبان

گروهی برای آموزش زبان

به نام آن آفریدگاری که همه نعمات و امکانات را برای ما فراهم کرد تا از آن بنحو احسن استفاده کنیم از جمله اینترنت
اعضا و دوستان عزیز از این که با ماه همراه شدید ممنون و متشکریم. آموزش زبان از طریق اشتراک اطلاعات در گروه های اینترنتی یکی از بهترین روشها برای یادگیری این زبان است و ما بخود می بالیم که گرچه هنوز اول راه هستیم اما در این عرصه پیشتاز هستیم. دوستان گرامی ما در این گروه فقط به نوشتن نکات آموزشی بسنده نمیکنیم بلکه فایلهای صوتی و تصاویر آموزشی را به اشتراک میگذاریم تا همگان از آن بهره مند شوند. شک نکنید که ما با گروه هایی که فقط وقت شما را برای خواندن مطالب کپی شده از اینترنت می گیرند متفاوت هستیم. نمی خواهم وقت شما را بگیرم اما ما در صفحات آموزشی خود از تبلیغ بی بهره هستیم کاری که الان گروها آن را اولویت اول خود قرار دادند اگر روزی شورای سیاست گذاری گروه که خود شما هستید رای به استفاده از تبلیغات داد اولا: متناسب با هدف آموزشی گروه ثانیا: هزینه آن صرف خرید کتب و فایل های صوتی و ویدویی زبان و . اما دوستان شما نیز با دعوت دوستان خود به این گروه همگان را از نعمت آموزش زبان برخوردار خواهید کرد که اگر باری تعالی یاری کند در کنار زبان با کمک شما و در آینده آموزش های دیگری نیز قرار می دهیم

اگر به دنبال فرا گیری زبان انگلیسی هستید و از رفتن به کلاس های زبان خسته شده اید
اگر از هزینه های گزاف خرید کتاب و شهریه کلاسها به تنگ آمده اید
اگر خواهان فراگیری تمام مهارت های زبان هستید فقط کافیست عضو گروه ما شده و ایمیل خود راچک کنید.
آموزش زبان با متود روز دنیا
آموزش گرامر و مکالمه فقط و فقط در این گروه
به جای دیدن مطالب بی فایده در ایمیل خود با ما باشید فقط براحتی چند کلیک عضوی از ما باشید و زبان را به شیرینی با هم یاد میگیریم.
در زیر مراحل عضو شدن در این گروه امده است:
ابتدا روي لينک روبرو کليک کنيد یا آن را در آدرس بار کپی کنید
http://groups.yahoo.com/group/AMOOZESH-ZABAN/join/
2. با آیدی خود در یاهو ورود کنید . برای این کار حتما باید در یاهو عضو باشید و اگر هستید،( توجه: ممکن است این مرحله را یاهو خود بصورت اتوماتیک انجام دهد، پس اگر یاهو از شما ایدی و پاسورد نخواست به مرحله سوم بروید)
3. در مر حله بعد صفحه ای باز می شود که سه قسمت دارد:در قسمت اول گزینه اول در قسمت دوم از میان دوگزینه ، گزینه دومو درقسمت سوم کد را در کادر نوشتهو گزینه جوین راکلیک کنید
4. ورود شما را تبریک میگوییم

تعهد می نماید:
•ارائه حداقل 1000 خبر آموزشی جدید در سال، به صورت روزانه در سه سطح Intermediate ، Elementary و Advanced
•ارائه حداقل 1000 مطلب خواندنی آموزشی در سال، به صورت روزانه در سه سطح Intermediate ، Elementary و Advanced
•ارائه حداقل 1000 نکته گرامری آموزشی در سال، به صورت روزانه در سه سطح Intermediate ، Elementary و Advanced
•ارائه حداقل 1000 مجموعه لغات آموزشی در سال، به صورت روزانه در سه سطح Intermediate ، Elementary و Advanced
•ارائه حداقل 300 نکته آموزشی جدید در سال، به صورت روزانه
•ارائه حداقل 150 داستان کوتاه آموزشی در سال، به صورت هفتگی در سه سطح Intermediate ، Elementary و Advanced
•ارائه حداقل 50 طنز و لطیفه آموزشی جدید در سال، به صورت هفتگی
تهیه انواع کتاب الكتروني در مورد زبان

آدرس ما در یاهو:
http://groups.yahoo.com/group/AMOOZESH-ZABAN/join/

ادزس وبلاگ ما جایی برای ثبت نام و امکانات جدید:
WWW.ENGLISH-EDUCATION.BLOGFA.COM

cctv

عضو جدید
آشنایی

آشنایی

دوستان گرامی
با سلام و احترام
به یک استاد خصوصی زبان انگلیسی (حضوری یا غیر حضوری) برای ارتقا توان خودم نیاز دارم.
در صورت معرفی ممنون خواهم بود. با آرزوی اوقات فرح بخش
سلام :Dمیخوام یه سایت خوب بهت معرفی کنم ;) کلاسهای مجازیش توسط استادای آکسفوردو ... برگزار میشه مدرکش هم ازماکروسافت کاناداست , امتحاناتش هم به صورت مجازیه کلی مزیت دیگه هم داره که وقتی یه سری به سایت بزنی متوجه میشی سایت راحت وقابل درکیه یه شماره هم توش زده برا راهنمایی بیشتر میتونی زنگ بزنی (شماره استادم که نماینده شون تو ایرانه , از وقتی با ایشونم تازه فهمیدم انگلیسی چیه :smile:) راستی وقتی خواستی ثبت نام کنی اسم معرفت یادت نرهااااااااااااااااااااااااااااااا سمیرا اکبری:gol:http://www.abcenglish.ir

cctv

عضو جدید
:gol:
سلام
من به تازگی آموزش زبان نصرت رو تموم کردم و حالا می خوام ادامه بدم و زبانم رو تقویت کنم حالا نمی دونم چه کار کنم. روشی که هم مکالمه ام تقویت بشه و هم واسه ارشد 2 سال دیگه آماده بشم.البته سطح زبان من بالا نیست ولی برای بالا بردنش نمی دونم با وجود این همه کتاب و کلاس و نرم افزار و روش های عجیب و غریب اموزش زبان چه کار کنم و کدوم روش رو انتخاب کنم .آدم وقتیکه داخل یکی از این کتاب فروشی ها می شه سرگیجه می گیره.
نمی دونم برم این روش جدید قاصدک رو بگیرم یااز روی کتابهای زبان زبانم رو تقویت کنم (البته نمی دونم چه کتابی) یا اینکه بروم سراغ این نرم افزارهای آموزش زبان و ...
لطفا راهنمایی ام کنید .
ممنون
سلام دوستمون my number one درست میگه :smile: برا محکم کاری یه سایت بهت معرفی میکنم که کلاسهای مخازیش عالیه استاداش از آکسفورد... مدرکش از مایکروسافت کاناداست امتحاناتش هم مجازیه سایت راحت وقابل درکیه یه شماره هم توش هست که شماره استادم که نماینده شون تو ایرانه میتونی زنگ بزنی خودم ازوقتیباهاشونم فهمیدم یادگیری زبان اینقدرهاهم سخت نیست خواستی ثبت نام کنی اسم معرفت یادت نره سمیرا اکبری http://www.abcenglish.ir

cctv

عضو جدید
من فرصت رفتن به اموزشگاه ندارم.ميشه يه كتاب خوب به من معرفي كنيد.ممنون
سلام شما که وقت کلاس رفتن ندارید پولتون رو برا کتاب هدر ندید چون بدون استاد نمیشه یه سایت بهتون معرفی میکنم که کلاسهاش مجاریه استاداش از آکسفورد... مدرکش از مایکروسافت کانادا و... یه شماره تو سایت هست که شماره استادم که نماینده شون تو ایرانه میتونید زنگ بزنید خودم از وقتی باهاشونم واقعا از یاد گیری زبان لذت میبرم موقع ثبت نام اسم معرفتون یادتون نره سمیرا اکبری:gol:
http://www.abcenglish.ir

bahar_first.lady

عضو جدید
سلام بچه ها من یه متن دارم حتما باید ترجمش کنم ولی اصلا وقتشو ندارم..خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمک کنه یا بهم زنگ بزنه off بزاره یا ایمیل بزنه ممنون
این شمارمه 09359594619
این ایمیل و آی دیم bahar_first.lady

cctv

عضو جدید
:)-سلام خدمت همه دوستای گلم.
من قصد رفتن به کانادا دارم واونجا حتما مدرک تافل لازم داره. الان هم در شهری هستم که مکانی واسه گرفتن مدرک تافل وجود نداره و نمی تونم از این شهر هم به دلایلی خارج بشم اما به اینترنت دسترسی دارم.. به نظرتون باید چه کار کنم؟
سلام یه سری هم به این سایت بزن کلاسهای مجازی با مدرک ملیکروسافت کانادا تو سایت شماره استادم زنگ بزن نمایندهشون تو ایرینه خواستی ثبت نام کنی اسم معرفت یادتنره سمیرا اکبری از دورهاش پشیمون بیرون نمیای;):gol: http://www.abcenglish.ir

پورزکی کلویر

عضو جدید
اگر کتاب تمرین گرامر بخوای Basic Grammer In Use خیلی معروف و کامل و تمیز و بیسته! یک صفحه درس میده و بعدش یک صفحه تمرین. آخر کتاب هم جواباش رو داره.

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب لانگ من IBT کتاب مناسب و 100% تضمینی هستش...مطمئن باش حتما جواب میده...12000تومانم بیشتر قیمتش نیس

hossein1987

عضو جدید
امادگی برای تافل

امادگی برای تافل

سلام دوستان
من دارم خودم را برای تافل حاضر می کنم.توی زمینه گرامر این کتاب ها را به من پیشنهاد کردند:
1)کتاب نارنجی لانگمن(introductory)
2)کتاب سبز لانگمن(complete course)
3)کتاب بارونز
4)کتاب کیمبریج
5)toefl grammer workbobk
6)english grammer digest
پیشنهاد شما چیه؟می شه در مورد خصوصیات هر کدام از این کتاب ها توضیح بدید؟در مورد سطح هر کدام از این کتاب ها...
در ضمن من یک سال کامل وقت دارم!!
ممنون:redface:

cctv

عضو جدید
سلام دوستان
من دارم خودم را برای تافل حاضر می کنم.توی زمینه گرامر این کتاب ها را به من پیشنهاد کردند:
1)کتاب نارنجی لانگمن(introductory)
2)کتاب سبز لانگمن(complete course)
3)کتاب بارونز
4)کتاب کیمبریج
5)toefl grammer workbobk
6)english grammer digest
پیشنهاد شما چیه؟می شه در مورد خصوصیات هر کدام از این کتاب ها توضیح بدید؟در مورد سطح هر کدام از این کتاب ها...
در ضمن من یک سال کامل وقت دارم!!
ممنون:redface:
سلام بنظر من اول یه سری به این سایت بزن و با شماره ای که توش یه تماس بگیر ( شماره استادم ) و کسب اطلاع کن بعد تصمیم بگیر http://www.abcenglish.ir خواستی توسایت ثبت نام کنی اسم معرفت یادت نره سمیرا اکبری:gol:

Nazaniiin

عضو جدید
کاربر ممتاز
درباره موسسه آريان پور...لطفا راهنماييم كنيد

سلام
كسي از اينجا كلاساي IELTS آريان پور رو ميره؟؟؟؟...اگه ميره لطفا بهم بگه جمعه ها هم داره؟...و اينكه هزينش چه جوريه؟...ممنون:redface:

Nazaniiin

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
كسي از اينجا كلاساي IELTS آريان پور رو ميره؟؟؟؟...اگه ميره لطفا بهم بگه جمعه ها هم داره؟...و اينكه هزينش چه جوريه؟...ممنون:redface:

pappeli

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

من اولین باره که به این قسمت سر می زنم .می دونم حتما کسی تایپیکی به این مضمون نوشته پس پیشاپیش از تایپیک تکراریم عذر خواهی می کنم.خواهشا راهنماییم کنید.
من شاید در حال حاضر نتونم به کلاسهای زبان برم ولی باید باید زبان انگلیسی یاد بگیرم.زبانم در حد دروس دانشگاه هم نیست.مطالبی هم که در مورد رشتمه بیشتر به زبان انگلیسیه(تو اینترنت البته چون بیرون که اصلا نیست).بیشتر برای ترجمه می خوام زبان بدونم البته برای ما که واجبه.
باید چی کار کنم. اگه کتابهای خوب و روان سراغ داریدلطفا بهم معرفی کنید .می خوام cd بگیرم آیا cdهای خاصی در این رابطه هست.یا اگه سایتی هست جوری باشه که برای من خوب باشه.خیلی ممنونم.

hossein1320

عضو جدید
کمک برا انگلیسی کنکور

کمک برا انگلیسی کنکور

سلام

من دارم خودمو برا کنکور آماده می کنم ولی متاسفانه معمای زبان خوبی ندارم
پیشنهاد شما برا موفقیت در کنکور چیه
؟

hayaba

عضو جدید
سلام

من خودم نمیرم ولی دوستام می رن.یکی از بچه ها هم اونجا درس میده.
فکر کنم برای هر skill حدودا 50 تا بگیرن.
کلاساش هم عالیه!