### سوالات، درخواستها و مشكلات خود را درمورد زبان انگليسی اينجا مطرح كنيد ###

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
عجب سوا خوبی بود.. مرسی بچه ها برای من هم همیشه سوال بود.... مرسییییییییی

fereshte.teltsi

عضو جدید
منابع ارشد

منابع ارشد

سلام
من با مشورت از چند استاد، برای شرکت در کارشناسی ارشد رشته آموزش زبان انگلیسی این کتاببها رو معرفی کردند.اونها رو واسه شما میذارم .اگر نظر یا راهنمایی دارید :gol:حتما بگید.

)
Methodology:​

- Techniques and Principles in Language Teaching (Diane Larsen-Freeman)
- Developing Second Language Skills (Kenneth Chastain)
- Rivers' book
- Approaches and Methods in Language Teaching (Richards and Rogers)
- Mirhasani's book
- Douglas Brown's book
Linguistics:
- The study of language (George Yule)
-
Testing:
- Techniques in Testing (Harold S. Madsen)
- Farhadi-Jaefarpoor-Birjandi's book
TOEFL:
- Barron's TOEFL IBT
- - flash vocabulary and grammar​

mrsplym007

عضو جدید
مجموعه لغت

مجموعه لغت

سلام.
من يك مجموعه لغت از يك موضوع مثل رياضي.. نجوم... و... يا اسامي ميوه ها يا رنگ ها يا شغل ها رو نياز دارم....( با معني انگليسي )
لطفا كمكم كنين........

touran90

عضو جدید
سلام!
Orange = پرقال (رنگ و میوه)
Kiwi= میوه و نفرات اهل New Zealand

صخا

عضو جدید
سلام دوستان
من ميخوام زبان انگليسي( مكالمه + گرامر ) رو در كوتاهترين زمان يادبگيرم چيكار كنم.
لطفاً راهنمائيم كنين.

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
پیشنهاد تون در مورد شروع اموزش زبان به کودکان از چند سالگی هستش؟

بارانی

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونم نظر من چقدر تخصصی باشه..من خودم از 7 سالگی شروع کردم ولی خواهرم از 5 سالگی نتیجه اون موفق تر بود....نمی دونم به نظرم خیلی زود حداقل همون 4-5 سال منتهی اینکه چه جوری و زیر دست کی و با چه سیستمی خیلی مهمه...خیلی باید شیرین باشه براش...

Marilyn_manson

عضو جدید
لطفا" یکی بگه منابع آزمون کاردانی به کارشناسی دولتی برا رشته زبان انگلیسی چیه !

ب سلام.
فوری !!!!

ماتینا

کاربر بیش فعال
ماتینا

ماتینا

سلام
اگر آزاد رو بخواهی بهت میگم
ولی اگر منبع دولتی رو می خواهی برو رجوع بکن به دفترچه های سال قبل

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان
من 10 تا جمله به زبان فارسی از سخنان گوهر بار رسول اکرم دارم اگه لطف کنید به انگلیسی ترجمه کنید
در ضمن این جمالات رو برای کسی می خوام بفرستم که تازه 2 ساله مسلمان شده و اهل کاناداست
اگه هر متن دیگه ای داشته باشید که بتونه به اعتقاداتش مذهبیش کمک کنه ممنون می شم.واجرتان با خدا ورسولش
دانشی که سودی ندهد مانند گنجی است که خرج نشود
خداوند افراد نا امید رو دوست ندارد
خداوند بخشنده است و بخشش را دوست دارد
به یاد خدا باش زیرا او در کار ها یاور توست
دو صفت را خدا دوست دارد یکی بردباری وبخشش
قناعت ثروتی است که تمامی ندارد
خوش رویی کینه را از میان می برد
هیچ ثروتی مفیدتر از عقل نیست
هیچ فقری سخت تر از نادانی نیست
هیچ عبادتی مانند تفکر نیست

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان
من 10 تا جمله به زبان فارسی از سخنان گوهر بار رسول اکرم دارم اگه لطف کنید به انگلیسی ترجمه کنید
در ضمن این جمالات رو برای کسی می خوام بفرستم که تازه 2 ساله مسلمان شده و اهل کاناداست
اگه هر متن دیگه ای داشته باشید که بتونه به اعتقاداتش مذهبیش کمک کنه ممنون می شم.واجرتان با خدا ورسولش

KARA_DENIZ

عضو جدید
با اجازه دوستمون . من هم میخواستم بدونم برای تافل چه کتابهایی لازمه انگلیسیم نسبتا بد نیست باز نمی دونم در چه سطحی از تقسیم بندی شما قرار می گیرم فقط این که کتابهای زبان دبیرستان و زبان فنی دانشگاه رو فولم . همچینین کتاب سه جلدی زبان
بی جی توماس رو کاملا مسلطم ( واقعا کتابهای خوبی هستند ) .
و در حال حاضر هم مشغول مطالع کتاب 504 لغت تافل هستم حالا اگر شما ادامه مسیر رو برامون روشن کنید بینهایت سپاسگذار میشیم .
کتاب 504 لغت برای لغت واقعا عالیه
من خودم مطالعه اش کردم.

javadabedi

عضو جدید
ترجمه

ترجمه

بسم الله الرحم الرحیم
سلام علیکم
بنده در گروه گوگل خود از تعدادی دعوت برای عضویت کرده ام ولی هنوز توسط گوگل تایید نشده است اوائل 2,3 روزه تایید می شد مشکل چیست؟

کسی هست که این متن را به انگلیسی ترجمه کنه؟​

shabe sarab

عضو جدید
منابع

منابع

سلام منابع ازمون كارشناسي ارشد اموزش زبان انگليسي رو مي خوام اگه كسي مي دونه لطفا برام بفرسته :cry::heart:

safura$$$

عضو جدید
بسم الله الرحم الرحیم

سلام علیکم
بنده در گروه گوگل خود از تعدادی دعوت برای عضویت کرده ام ولی هنوز توسط گوگل تایید نشده است اوائل 2,3 روزه تایید می شد مشکل چیست؟​

کسی هست که این متن را به انگلیسی ترجمه کنه؟​
I had invited of some people in my google groupe but google had not confirmed yet.This work had done in 2or3 days.what is the problem in your opinion

sh1990

عضو
سلام به دوستان

knowledge that gives us no profit is like a treasure that is not spent

God, the lord, doesn't like hopless people

God is merciful and loves forgiveness

Always think of God because he always helps you

God likes two attributes the 1st one is being patient and the 2nd one is being generous/forgiving

Contentment is a wealth that never ends

Smiling ruins rancour

No tressure is as beneficient as wisdom

No poverty is as unpleasent as foolishness

No worship is as good as reflecting/thinking carefully

فعلا اینا رو داشته باش امیدوارم به دردت بخوره...امیدوارم همونطور که گفتی اجرمم از خدابگیرم :)

راستی واست اگه بخوای جمله های دیگه هم میذارم که بدردش بخوره فقط بگو کجا...تو صفحه profileت خوبه؟ من خودم خیلی دوست دارم کمک کنم...راستشو بخوای با تحقیق تو این زمینه خودمم خیلی چیزا یاد میگیرم...بهرحال امیدوارم متنایی که ترجمه کردم بدردت بخوره سریع ترجمه کردم چون به شدت دچار lack of time هستم تا دلت بخواد Home work دارم!! امیدوارم سرعتم از دقتم کم نکرده باشه!!!
یاحق...

آخرین ویرایش:

sh1990

عضو
دوستان سوالی داشتم خدمتتون ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
راستش میخوام بدونم آیا یک دانشجو با مدرک لیسانس مهندسی میتونه
کنکور ارشد زبان/ادبیات انگلیسی بده بدون اینکه مدرک لیسانس ادبیات انگلیسی بگیره؟

اگه آره میشه منو راهنمایی کنید که میتونم قبول شم یا نه؟ من الان ترم2 هستم و 3 سال دیگه تو رشتم دارم میخوام بدونم دقیقا از کی شروع کنم منبعای ادبیات انگلیسی رو می دونم تو دانشگاهمونم استادای زبان خوبی داریم که راهنمام باشن (میدونید میگن ما قطب علمی زبانیم و استادامون خوبن امیدوارم همینطورباشه ) اما خب میون این همه استاد کسی نمیتونه بفهمه چرا من انقدر عجله دارم و از الان فکرشو می کنم بهم میگن بذار با معدل بالا از رشتت فارغ التحصیل بشی بعد تصمیم بگیر اما من میخوام بلافاصله برم ارشد زبان ... بی وقفه....
راستی زبانم هم بد نیست و با شعرای ادبی و شاعرای انگلیسی آشنام و حداقل عاشق ادبیات انگلیسیم....میدونم که اگه بخوام ادبیات بخونم میتونم اما....هنوز....
کسی هست من رو راهنماییم کنه؟ ممنون میشم...
خواهشا به تصمیمم نخندین که خیلی ناراحت میشم چون فکر میکنم فقط بچه های عاشق ادبیات انگلیسین که می تونن موقعیت منو درک کنن....

Modernist

عضو جدید
دوستان سوالی داشتم خدمتتون ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
راستش میخوام بدونم آیا یک دانشجو با مدرک لیسانس مهندسی میتونه
کنکور ارشد زبان/ادبیات انگلیسی بده بدون اینکه مدرک لیسانس ادبیات انگلیسی بگیره؟

اگه آره میشه منو راهنمایی کنید که میتونم قبول شم یا نه؟ من الان ترم2 هستم و 3 سال دیگه تو رشتم دارم میخوام بدونم دقیقا از کی شروع کنم منبعای ادبیات انگلیسی رو می دونم تو دانشگاهمونم استادای زبان خوبی داریم که راهنمام باشن (میدونید میگن ما قطب علمی زبانیم و استادامون خوبن امیدوارم همینطورباشه ) اما خب میون این همه استاد کسی نمیتونه بفهمه چرا من انقدر عجله دارم و از الان فکرشو می کنم بهم میگن بذار با معدل بالا از رشتت فارغ التحصیل بشی بعد تصمیم بگیر اما من میخوام بلافاصله برم ارشد زبان ... بی وقفه....
راستی زبانم هم بد نیست و با شعرای ادبی و شاعرای انگلیسی آشنام و حداقل عاشق ادبیات انگلیسیم....میدونم که اگه بخوام ادبیات بخونم میتونم اما....هنوز....
کسی هست من رو راهنماییم کنه؟ ممنون میشم...
خواهشا به تصمیمم نخندین که خیلی ناراحت میشم چون فکر میکنم فقط بچه های عاشق ادبیات انگلیسین که می تونن موقعیت منو درک کنن....

نميدونم مهندسي چي ميخوني
ولي به نظر من رشته مهندسي خيلي ارزش داره
ولي از اونجايي كه ميگي به ادبيات انگليسي علاقه داري و ميخواي براي كارشناسي ارشد ادبيات انگليسي شركت كني و سه سال هم وقت داري، از الان روزي يه ساعت بخوني خيلي خوبه برات. از الان بشين تمام رمان ها و داستان ها و شعرا و نمايشنامه ها رو بخون
با اينا كه آشنايي داشته باشي راحت ميتوني مبحثاي تخصصيشم سال آخر بخوني و كنكورش شركت كني
و اينم بگم خود بچه هاي ادبيات واسه قبولي تو كنكور ارشد يه سال مي شينن بكوب ميخونن
كار يه روز و دو روز نيست خوندنش
پس از الان بخون مطمئن باش موفق مي شي ولي رشته مهندسي خودت يادت نره :gol:

نسیم

عضو جدید
من سئوالات زبان اختصاصی برای کارشناسی , سراسری از سال 80 تا 85 رو میخوام خیلی ضروری هستش . خواهش میکنم کمکم کنید http://www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon9.gif

elham_n

عضو جدید
مطلب انگللیسی در مورد قلب و ورزش

مطلب انگللیسی در مورد قلب و ورزش

مطلب انگللیسی در مورد قلب و ورزش با ترجمه کسی داره؟

monaaa

عضو جدید
فارسی به انگلیسی

فارسی به انگلیسی

سلام دوستان
کسی میدونه لی لی کردن به انگلیسی چی میشه؟

efl-ataei

عضو جدید
دوستان گرامی
با سلام و احترام
به یک استاد خصوصی زبان انگلیسی (حضوری یا غیر حضوری) برای ارتقا توان خودم نیاز دارم.
در صورت معرفی ممنون خواهم بود. با آرزوی اوقات فرح بخش

سلام

یکی از سریع ترین راه های یادگیری زبان انگلیسی کلاس های خصوصی می باشد که البته شرط وجود یک متد درسی سازگار با یک کلاس خصوصی بسیار مهم است.

بعد از چندین سال تدریس انگلیسی بصورت عمومی و خصوصی بهترین روش را برای آموزش زبان انگلیسی در کلاس های خصوصی خود بکار گرفته ام که در نوع خود بی نظیر می باشد و تا بحال بسیار موفق بوده است...

زمان ها در انگلیسی پایه زبانی محسوب میشوند و این زمان ها در موقعیت های مختلف با تمرین های خاص به دانشجو منتقل شده و با درک مستقیم موقعیت ها، دانشجو بدون نیاز به فکر کردن زمان های مختلف را به سادگی بکار می گیرد و ضریب اشتباهات بسیار کاهش می یابد.
در ادامه واژگان و ساختار های زبانی به صورت قدم به قدم آموزش داده می شود.
فنون شنیداری و خواندن متون به علاوه محاوره جزء اصلی هر جلسه می باشند...

برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا مشاوره رایگان با ایمیل زیر تماس بگیرید:

یا به وب زیر برای گرفتن اطلاعات کلاس ها مراجعه کنید:

يارا

عضو جدید
سلام بجه ها خوبيد من تازه عضو شدم :Dسال اول مترجمي زبان بيام نور بين الملل هستم :redface:دوست داشتم با يك دانشجو سال اول زبان از شيراز يا تهران دوست بشم ;)خوشحال ميشم كسي منو راهنمايي كنه:gol:

دراک

عضو جدید
سلام :Dمیخوام یه سایت خوب بهت معرفی کنم ;) کلاسهای مجازیش توسط استادای آکسفوردو ... برگزار میشه مدرکش هم ازماکروسافت کاناداست , امتحاناتش هم به صورت مجازیه کلی مزیت دیگه هم داره کهوقتی یه سری به سایت بزنی متوجه میشی سایت راحت وقابل درکیه یه شماره هم توش زده برا راهنمایی بیشتر میتونی زنگ بزنی (شماره استادم که نماینده شون تو ایرانه , از وقتی با ایشونم تازه فهمیدم انگلیسی چیه :smile:) راستی وقتی خواستی ثبت نام کنی اسم معرفت یادت نرهااااااااااااااااااااااااااااااا سمیرا اکبری:gol:http://www.abcenglish.ir

سلام میشه در مورد دوره هاش و این که چقدر طول میکشه و چقدر هزینه اشه یه توضیحی بدی.ممنونم.

str.ahmadian

عضو جدید
من 4 سال زبان خوندم مدرکمم گرفتم
speaking ام بد نیست اما listening ام زیاد خوب نیس یعنی فیلمای اصلی رو که میبینم متوجه نمیشم (میشما خیلی کم)

میشه راهنماییم کنید:crying2:

str.ahmadian

عضو جدید
سلام بجه ها خوبيد من تازه عضو شدم :Dسال اول مترجمي زبان بيام نور بين الملل هستم :redface:دوست داشتم با يك دانشجو سال اول زبان از شيراز يا تهران دوست بشم ;)خوشحال ميشم كسي منو راهنمايي كنه:gol:

خوش اومدی دوست عزیز :love:

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من 4 سال زبان خوندم مدرکمم گرفتم
speaking ام بد نیست اما listening ام زیاد خوب نیس یعنی فیلمای اصلی رو که میبینم متوجه نمیشم (میشما خیلی کم)

میشه راهنماییم کنید:crying2:

من بچه که بودم آهنگ گوش میکردم و لیریکس رو همزمان میگرفتم میخوندم، اما الان که لیریکس ها با تاخیر میاند، میبینم که احتیاج چندانی به لیریکس ندارم و اکثرا میفهمم، فیلم به مراتب ساده تره.

اما اگه میخوای listening آکادمیک خوب شه، کتاب Longman TOEFL IBT رو بگیر، listening هاش فوق العاده آسونه از اون ساده تر کتابهایی مثل Tactics for listening (سه جلد) یا Listening Extra باید خوب باشند.