سفر جناب احمدي نژاد به مشهد مقدس

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر چه میگذرد بر شدت آبروریزی دولت بر آمده از تقلب و حامیانش افزوده می شود.
عدم استقبال آنچانی از احمدی نژاد در سفر اخیرش به مشهد باعث شد خبرگزاری فارس از عکسی مربوط به اول مرداد 1384 یعنی 4 سال پیش استفاده کند.

جالب اینجاست که همین عکس در 4سال پیش نیز توسط روزنامه کیهان با فتوشاپ دستکاری شد تا میزان حضور مردم بیشتر نشان داده شود

این هم لینک خبری که در آن خبرگزاری فارس بازهم از این عکس استفاده کرده.
چون امکان داره خبرگزاری فارس عکس رو عوض کنه یه عکس هم از خود خبرگزاری فارس گرفتم که اسنادمون تکمیل بشه.

آخرین ویرایش:

butterfly_سبز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من خودم اونجا بودم، نیمی از خیابان تهران (از نزدیکیهای سه راه دانش تا میدان بیت المقدس جمعیت بود نه بیشتر. ضمن اینکه اونایی که مشهدی اند میدونن تو این فصل اون خیابونها چقدر شلوغه! همین توری اش نمیشه تو خیابان تهران راه رفت وای به وقتی که تابستان و نزدیک به مبعث هم باشه.
خب طبیعی است که نصف خیابون پر بشه! اما چقدر این مرد(!) پر رو تشریف داره که میگه استقبال پر شور مردم!! مشهد نقشه های بعضی ها رو بر آب کرد..........

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم اونجا بودم، نیمی از خیابان تهران (از نزدیکیهای سه راه دانش تا میدان بیت المقدس جمعیت بود نه بیشتر. ضمن اینکه اونایی که مشهدی اند میدونن تو این فصل اون خیابونها چقدر شلوغه! همین توری اش نمیشه تو خیابان تهران راه رفت وای به وقتی که تابستان و نزدیک به مبعث هم باشه.
خب طبیعی است که نصف خیابون پر بشه! اما چقدر این مرد(!) پر رو تشریف داره که میگه استقبال پر شور مردم!! مشهد نقشه های بعضی ها رو بر آب کرد..........
درود بر شما مشهدي هاي عزيز كه گل كاشتيد...
انصافا نشان داديد كه خادم امام رضا هستيد..

هر چه میگذرد بر شدت آبروریزی دولت بر آمده از تقلب و حامیانش افزوده می شود.
عدم استقبال آنچانی از احمدی نژاد در سفر اخیرش به مشهد باعث شد خبرگزاری فارس از عکسی مربوط به اول مرداد 1384 یعنی 4 سال پیش استفاده کند.

جالب اینجاست که همین عکس در 4سال پیش نیز توسط روزنامه کیهان با فتوشاپ دستکاری شد تا میزان حضور مردم بیشتر نشان داده شود

این هم لینک خبری که در آن خبرگزاری فارس بازهم از این عکس استفاده کرده.
چون امکان داره خبرگزاری فارس عکس رو عوض کنه یه عکس هم از خود خبرگزاری فارس گرفتم که اسنادمون تکمیل بشه.
دستت درد نکنه
شدیدا تشکر!!!
تشکر ندارم و مجبور شدم اینجوری شدت تشکرم رو اعلام کنم;)

درود بر تک تک شما مشهدی های عزیز

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا این که چیزی نیست اصلا میگیم استقبال بود اونم شدید:D
که من شنیدم حتی آقای طبسی به استقبالش نرفته:D
این سر بند سبزا چین جلوش دارن بر بر نیگاش میکنن:D
بابا گناه داره اینقدر با سبز و این حرفا اذیتش نکنید:D

sufia89

عضو جدید
ببخشید واجب شد که اون تاپیکمو اینجا هم تکرار کنم:redface:

یه سوتی بزرگ امروز تو صفحه اول روزنامه خراسان دیدم:question:

عکس استقبال مردم از آقای پرزیدنت بود.............

............

قیافه ها که تابلو مشهدی نبودند نمیگم مردمو گذاشتند تو عکس که البته بعید نیست ولی قیافه بیشتر با زائرایی میومد که مشهد بودند همون سیاستی که قبلا گفتم

چند جای عکس خیلی تابلو پرچم های ایرانو گذاشته بودند خودتون ببینید معلومه

بعد تازه گوشه سمت راست و پایین عکس ، عکس یه پرچم ایران بود که دستش روی هوا بود و خود پرچم به سمت پایین:question::question:

از شاهکارهای طرفدارای پرزیدنته دیگه .پرچمای ایران معلق تو هوا وامیسته!!!!!!!!

behnam.gas

عضو جدید
نمیدونم با این 5 -6 میلیون طرفدارش میخواد چیکار بکنه مگه با فوتوشاپ برای خودش آدم درست کنه که اونم فکر نکنم درستو حسابی بلد باشه

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
در پي افشاگريها از سفر اقاي ا.ن به مشهد مقدس باز هم ادامه ميدهيم..
اينبار فيلم زنده ي اين سفر كه نشاندهنده ي استقبال كم مردم مشهده..حتي زائران علي بن موسي الرضا هم به اين فرد كوچكترين توجهي نميكنند و عده اي معدود نشسته و مشغول گوش دادن به صحبتهاي ايشان هستند...
دانلود كنيد و ببينيد...

mahsa_af سبز

عضو جدید
کدوم حرفشون راست هست که این یکی باشه؟؟نزدیک حرم همین جوری هم شلوغ هست،احتمالا این بنده خدا ها هم اونجا گیر افتادن.مامان خود من تو یکی از سفر های آقای احمدی نژاد به شیراز به زور امنجا رفتن(از طرف مدرسه)و وقتی خواستن از اونجا فرار کنن و بیان بیرون در رو بسته بودن و نمیزاشتن کسی بره بیرون .

در پي افشاگريها از سفر اقاي ا.ن به مشهد مقدس باز هم ادامه ميدهيم..
اينبار فيلم زنده ي اين سفر كه نشاندهنده ي استقبال كم مردم مشهده..حتي زائران علي بن موسي الرضا هم به اين فرد كوچكترين توجهي نميكنند و عده اي معدود نشسته و مشغول گوش دادن به صحبتهاي ايشان هستند...
دانلود كنيد و ببينيد...

معرکه بود!!;)

1 با اجازه رفت تو امضام

2 پیشنهاد می کنم اصلا واسش یک تاپیک جدا بزنیم، ارزشش رو داره